Facebook را همه گیر دشمنی در حال گرفتن زشت

آدم میده

یکبار مصرف ماسک صورت در حال سوختن است در پایین کیک تابه. این یک کنترل شعله اندازه مناسب برای برشته کردن هات داگ—که کسی در حال انجام و برگزاری آن بالا شعله در یک سیخ فلزی. نقلی ضبط “The Star-Spangled Banner” بازی می کند در پس زمینه, ساختمان, آن, آشنا, پایان فقط به عنوان سگ به نظر می رسد به طور کامل تست.

نظرات زیر 30 ثانیه ویدئو ارسال به Facebook در ماه ژوئن به عنوان بخشی از “سوختگی ماسک خود را چالش” اجرا حیطه از نشاط به اهانت به تورم غرور میهن پرستانه. “این را دوست دارم!” با سه خنده-گریه از emoji. دانش سطحی از هوشیار هشدار به خوردن یک هات داگ شده است که در بوداده در دود حاصل از سوزانده پارچه.

به “سوختگی ماسک خود را به چالش” آغاز شده که در Facebook به نام دوباره باز NC که ایجاد شده بود در اوایل ماه آوریل طولانی نیست پس از کارولینای شمالی فرماندار Roy کوپر دموکرات اعلام کرد که ایالت اقامت در خانه سفارش دهید. این 81,000 اعضای این گروه به طور کلی بر این باورند که دولت اقداماتی را برای کنترل گسترش coronavirus تجاوز خود به حقوق شخصی. زمانی که کوپر اعلام کرد یک ماسک حکم ماه گذشته آنها شروع یک دادخواست در برابر آن است که تا کنون تعلق حدود 5500 امضا. یک مدل از یک ماسک صورت خواندن این ماسک به عنوان بی فایده به عنوان فرماندار ما هنوز هم به اشتراک گذاشته شده به طور منظم.

این بیماری همه گیر است باز کردن یک جبهه جدید در فرهنگ آمریکایی جنگ. شده اند وجود دارد در اعتراض به ماسک و مستندات در میشیگان و پنسیلوانیا و اوهایو فلوریدا و چندین ایالت دیگر. در کارولینای شمالی Facebook به عنوان یک بسیار قابل رویت hub برای هر دو طرف. بازگشایی NC را برانگیخته بیش از 30 کوچکتر شهرستان-گروه های خاص آغاز شده است که های آن ویدئوها از ماسک سوختاندن در بهار و تکرار آن شکایت در مورد دولت “استبداد” تمام تابستان. همچنین تعدادی از آنتاگونیست که قلم در این گروه آشکار و بی توجهی به بهداشت عمومی و صرف چند ماه گذشته در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر تلخ—اغلب با اشاره به کسانی که این بیماری همه گیر به طور جدی به عنوان “طاعون موش.”

تماشای این گروه متخاصم شده است مانند دیدن قطبش اتفاق می افتد در زمان واقعی است. اعضای بازگشایی NC گروه پیوست و آن را به شکایت و دریچه با افرادی که احساس مشابه به خود را دارند اما به زودی آنها نامگذاری دشمنان—ماسک-پوشیدن “گوسفند” و “سوسیالیستی” فرماندار که کنترل آنها. این اهالی کارولینای شمالی به دنبال جامعه آنلاین در یک لحظه زمانی که آفلاین جهان در حال تبدیل شدن به یک اجاق گاز فشار در یک زمان زمانی که آنها خسته شده و آنها آن را در بر داشت در Facebook در صورت همیشه-افزایش سوء ظن و خشم.


این بازگشایی NC Facebook گروه آغاز شده بود 33 ساله اشلی اسمیت یک مغلوب ساختن پیشی جستن-حمایت از مستقل زندگی می کند که در حومه شهر اشویل و اجرا می شود پرداخت های کوچک-پردازش کسب و کار ، اسمیت می گوید: او ایجاد گروه به سادگی برای بحث و گفتگو—و شاید برخی از ضد خاموش کردن کمپین های ایمیل—اما زمانی که عضویت ضربه 10,000 فقط در چند هفته او شروع به بسیج آن را بر روی زمین عمل سیاسی. در اواخر ماه مارس دستگیر شد و در یک اعتراض او سازمان یافته در خارج از فرماندار عمارت آوردن افزایش توجه به این گروه از رسانه های محلی. ماه آینده گزارش های پدید آمده در مورد شوهرش استفاده از Facebook Live به نذر است که او “با در نظر گرفتن اسلحه” و “حاضر به کشتن” در طول اقامت در خانه سفارش دهید. برای عضویت در گروه تنها بزرگ شد.

“ما نه در قانون اساسی وعده داده شده یک ویروس رایگان وجود” اسمیت گفت: من در یک تماس تلفنی. “من فکر می کنم ما دیده ایم ناخالص نفس بیش از حد از قدرت است.”

جمعی اقدامات در این گروه شده است خلاق و گسترده از جمله یک بعد از ظهر از “پرتاب محور برای آزادی” در تبر پرتاب فضایی در نزدیکی شارلوت که حاضر به پایبندی به این ایالت shutdown و “نشستن” در نزدیکی یک رستوران کباب. زمانی که کوپر بسته آس جاده سریع السیر مسیر مسابقه بازگشایی NC رهبری “کروز در” شرح داده شده توسط یکی از گروه مدیران به عنوان “NC قرن 21 آلامو!” این گروه سازمان یافته چند “آشکار” تظاهرات در مقابل فرمانداری عمارت—”پرچم آمریکا فقط لطفا” توضیحات برای یک ماه ژوئن در اعتراض به درخواست مودبانه در یک پرانتز.

جانت Presson یک پرستار سابق که تصادفا در سراسر بازگشایی NC گروه در Facebook بود خیلی هیجان زده با آن که او اهدا پول برای کمک به جبران برخی از اسمیت در اعتراض به هزینه های. “این مسئولیت دولت است که به محافظت از سلامت من” او به من گفت. “آن را به حفاظت از حقوق من.”

Presson می گوید او را پوشیده است و یک ماسک تنها یک بار در طول همه گیر به مطب دکتر برای تزریق بوتاکس. در غیر این صورت او را تحمل خصمانه به نظر می رسد. او را نادیده گرفته و این زن و شوهر که فریاد در دریاچه. او حتی در برابر اصرار به خرید یکی از این شیک تر ماسک یا زیبا پرچم آمریکا آنهایی که آنها هیچ چیز او اصرار دارد. این ویروس شده است دمیده “راه خروج از دین” او گفت:, و کسب و کار در حال تخریب بدون هیچ دلیل. “اگر آن را به ابولا یا چیز دیگری واقعا ویرانگر, من نمی خواهد شکایت در مورد آن را در همه به دلیل این که شما نمی بینید من. من خواهد بود با یک درخت پایین در جلوی خانه.” (بیش از 120.000 آمریکایی درگذشت از COVID-19.)

هر چند خیلی از بازگشایی NC شعارهای تاریک است این گروه می یابد مقدار زیادی از زمان برای سرگرمی. “ما نشان می دهد خود را maskless عکس های سلفی در مکان های عمومی!!!!!!!” خوانده شده در یک پست زوج با شش پرچم آمریکا از emoji. وجود دارد صدها نفر از پاسخ—تار ضعیف روشن گرفته تا راست چانه مثل هر عکس یک پدر تا به حال ارسال شده از چهره را در “آل بزرگ کباب” و یک مینی گلف و یک کلاه گیس فروشگاه و یک پارک آبی است. وجود چندین دیدگاه در مورد لگد مختلف رستوران مترو برای رفتن ماسک-کمتر است. اما بسیاری از این نظرات فقط در مورد استقبال از این موضوع وجود پیدا کردن رفاقت در شورش و آسایش در رله scoldings به دلسوز گوش.


پیمایش از طریق تمام درام, آن را آسان به را فراموش کرده ام که Facebook دارای توانایی ویژه ای برای تار واقعیت است. با توجه به نظرسنجی انجام شده در ماه مه بیش از 75 درصد از اهالی کارولینای شمالی پشتیبانی کوپر تصمیم به گسترش دولت stay-در-خانه سفارش. یک ماه ژوئن نظرسنجی خود را نشان داد تصویب رتبه بود در 63 درصد — به طور قابل توجهی بالاتر از آن بود که یک سال پیش. (“Pandemic پاسخ است نه یک زمان برای حزبی سیاست” مندانه Macmillan, کوپر دبیر مطبوعاتی گفت: در یک ایمیل. “فرماندار کوپر ادامه خواهد داد به خدا كه علم و قانون کار به نگه داشتن اهالی کارولینای شمالی امن است.”)

به عنوان یک وزنه تعادل در Facebook گروه ممنوع از بازگشایی که دارای بیش از 800 اعضای ظهور در ماه آوریل برای حمایت از ماندن در خانه سفارش دهید. همه چیز در مورد آن این است عمدی کنتراست برای بازگشایی, NC. علاوه بر نام این گروه را پوشش عکس بازگشایی لوگو—یک برش از ایالت کارولینای شمالی با هشتگ #بازگشایی چاپ شده در سفید—اما با یک بار مصرف فولاد ماسک فتوشاپ در بالای آن است. در این توضیحات آمده است: “این یک گروه عمومی برای مردم بازیگران را برای تلاش برای تلقیح نادان با حقیقت است.” پیمایش از طریق ممنوع از بازگشایی آن را آسان به تلو تلو خوردن بر روی خصوصیات از بازگشایی NC اعضا به عنوان “wackadoodles,” “#MAGAtards” و “deplorables.” الگوهای رفتاری مشترک در این صفحه اغلب به تصویر کشیدن مرگ: یک پا برچسب شده “حداقل اقتصاد باز است دوباره” و یک گورستان با سنگ قبر فریاد “ما متعلق به libs!”

اسمیت در توصیف ممنوع از بازگشایی به عنوان موجود “صرفا به منظور حذف شدهها ما در تلاش برای نفوذ و پیدا کردن آنچه که ما انجام می دهیم” و توضیح می دهد که گروه او رفت و از خصوصی به “راز” برای چند هفته برای حفظ این “پیش فرض” ، این گروه خالق دن Nance یک اطلاعات-متخصص امنیت زندگی می کند که در شارلوت توصیف آن متفاوت است. او شده است می خواهم آشفته با دروغ و توطئه گر احساسات در بازگشایی گروه و لگد از آن برای اعتراض در نظر است. ممنوع از بازگشایی در نظر گرفته شده بود به عنوان “درمان” برای او به من گفت در یک ایمیل. “فقط یک گروه از افراد همفکر داشتن بحث.”

حتی پس از آن بحث ها گاهی اوقات از دست. “من فکر می کنم یک مورد حقوقی می تواند ساخته شده به شلیک غیر-ماسک-پوشیدن مردم در دفاع از خود” نوشت: یک عضو در یک موضوع ارسال شده در ژوئن. دیگری پاسخ داد که در حالی که تیراندازی ممکن است “کمی شدید” یک “جامد ضربه مربع در آجیل” ممکن است مناسب تر باشد. یک سوم chimed در “اسپری بطری آب کار ساده فکر موجودات مانند گربه بنابراین با در نظر گرفتن شاید …” اصلی پوستر اسکات تامپسون در نهایت حل و فصل را به یک جذب کننده فوق العاده تفنگ سرنگ دفعه بعد او خرید در باشگاه سام.

زمانی که من به صحبت کرد تامپسون 37 ساله نوازنده که از نقل مکان به ایالت کارولینای شمالی دو سال پیش او ترسو. “آره, شما می دانید که نوع زبان در گونه” او گفت:. “من فکر می کنم حرف از آنلاین عقب و جلو نیست یک انعکاس واقعی از هر دو طرف اما آن را آسان به خشم. من مردم از موازین امن بودن برای اثبات یک نقطه و سپس من نشسته اند تا در خانه انجام آنچه به ما گفته شده است را انجام دهد.”

در طول زمان لفاظی در هر گروه تبدیل شده به طرز محسوسی بیشتر چشمگیر است. در حالی که ممنوع از بازگشایی شد یک بار در محل تعویض خیره داستان در مورد تجربه برخورد با افرادی که به شدت antiscience آن است که در حال حاضر کامل خود عدالت و مرضی جوک. در پست های اخیر, تصاویری از یک, کارولینای شمالی, مرد شکایت در مورد ظلم و ستم از ماسک زوج با یک تصویر از یک پست آشکار است که او مرده است از COVID-19—نظرات زیر شامل “یکی کمتر طاعون موش” و “dumbass است به عنوان dumbass می کند.” بازگشایی NC همچنین تبدیل شدن به حتی بیشتر شدید: در حالی که کاربران در ابتدا خشمگین در مورد مستند اقدامات و مشکوک از انگیزه های سیاستمداران مانند کوپر که اجرا آنها آن است که در حال حاضر پرتکاپو با آشکار تئوری های توطئه است.

وجود دارد پست در بازگشایی NC نشان می دهد بدون شواهد که کوپر است که عمدا بد نمایش دادن مرگ و میر ناشی از علل مانند تصادفات به عنوان coronavirus مرگ و میر. اسمیت نیست به طور خاص اثبات این نظریه اما او گفت که او فکر می کند “این احتمال وجود دارد” که از او تقلید می کنی اعداد در برخی از راه. در این ماه او رهبری یک تماس به استیضاح کوپر—لازم است او و دیگر بازگشایی-ers می گویند چرا که او به عمد فلج کننده اقتصاد در درخواست از کمیته ملی حزب دموکرات به آسیب مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 مبارزات انتخاباتی. (هیچ شواهدی از این هم نیست.) کوپر است که برای انتخاب مجدد در نوامبر اما اسمیت فکر می کند مردم کارولینای شمالی فقط نمی توانید صبر کنید تا پس از آن. “آنچه را ما فکر می کنم که ما در حال رفتن به یک حقوقی انتخابات ؟ من شرط می بندم پول ما را نمی,” او گفت:. “و اقدامات او منجر می شود هر فرد معقول و منطقی به این باور است که.”

اما حتی از بین بردن کوپر از اتاق به اندازه کافی برای برخی در این گروه است. “ما در گذشته استیضاح!” یکی از اعضای نوشت: در چهارم ژوئیه در زیر یک عکس از کارولینای شمالی فرماندار با انصراف از ثبت نام کشیده شده در سراسر چهره خود را. “از آن زمان به تار و پر!!!

کارولینای شمالی coronavirus مورد شمارش شده است به طور پیوسته رو به افزایش برای ماه می باشد. اما مرگ و میر در اوج خود در اواخر ماه مه. به عنوان ماه را کشیده و بازگشایی NC رشد است در محبوبیت این گروه نیز تبدیل به یک خانه برای تئوری های توطئه در مورد این کنجکاو شکاف. “ویروس تضعیف شده است فقط به عنوان ویروس ها را انجام خواهد داد” اسمیت به من گفت به همین دلیل است که رسانه های محلی متمرکز شده است در مورد استفاده از اعداد به جای مرگ می شمارد. “این در حال آمدن است به پایان چرخه زندگی خود را.”

وجود دارد یک تاخیر بین موارد جدید مرگ و اعداد تا حدودی به دلیل آن طول می کشد به طور متوسط 14 روز پس از شروع علائم به صورت یک فرد به مرگ از COVID-19 و به طور متوسط از هفت روز بیشتر برای مرگ گزارش می شود. تا کنون, آخرین موج از ویروس نیز تا حد زیادی در میان جمعیت جوان که کمتر احتمال دارد به مرگ از آن است. حتی پس از مرگ و میر روزانه در حال حاضر در حال افزایش است در ده ها تن از کشورها از جمله کارولینای شمالی.


کارولینای شمالی دارای سابقه هدایت جناح راست خشم به دیجیتال فعالیت. دولت یک کانون به صورت آنلاین حزب چای در طول فعالیت باراک اوباما در انتخابات ریاست جمهوری به عنوان جامعه شناس جن Schradie می نویسد در سال 2019 کتاب انقلاب که نیست. Schradie تاکید می کند که گروه های جناح راست در کارولینای شمالی بودند فعال تر از خود را در جناح چپ همتایان مشاهده رسانه های اجتماعی به عنوان یک “انقلابی ابزار ارتباطی” به انتشار اطلاعات آنها معتقد بودند رسانه ها نبود پوشش. “من فکر می کنم آنچه اتفاق می افتد در Facebook گروه است که منعکس کننده مکالمات است که در حال حاضر اتفاق می افتد,” او به من گفت که من از او پرسید که در مورد بازگشایی NC “اما آن نوع از آنها را به دهیم.”

اما دروغ و شعارهای شناخته شده مشکلات در Facebook گروه به طور گسترده تر به خصوص آنهایی که خصوصی است که اعضا باید درخواست برای پیوستن به. این فضاهای تمایل به ریختن بازی گاه به گاه شرکت کنندگان و تشدید احساسات بیشتر فعال هستند. به دنبال اطلاعات از طرف دیگر گرایش به آنها را بیشتر از همه برخی از باورهای خود را: در یک سال 2018 مطالعه anti-واکسن Facebook, گروه محققان دریافتند که “مقدمه ای از اطلاعات مخالف … می تواند تولید یک اثر معکوس در نتیجه تقویت از قبل موجود نظرات در زیر گروه.”

که هر دو بازگشایی NC و ممنوع از بازگشایی در حال تبدیل شدن به تقلید از خود مشترک با گروه های آنلاین راه اندازی به عنوان سیلوهای. “در یک خود انتخاب جمعیت با کمبود مخالف انداز آن را تبدیل به یک تقویت کننده مارپیچی,” آلیس Marwick دستیار استاد ارتباطات در دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل به من گفت. “آنچه معمولا اتفاق می افتد در این جوامع است که بیشتر و بیشتر از افرادی که در حد متوسط افت و شما با شدید تر افراد است.”

به عنوان همه گیر موج دوباره آمریکایی ها تبدیل شده و حتی بیشتر خسته وظیفه اصلاح زندگی خود را به خاطر آن مردم می خواهند راه خود را برای ابراز نا امیدی. اعضای گروه مانند اینها نیز به دنبال جامعه و احساس هدف آن دشوار است در بهترین زمان است. که ضربه در حال حاضر پیچیده سفارشات به دور ماندن از یکدیگر و احساس ناامیدی می آید که با ماه بیماری و مرگ و ویرانی اقتصادی.

اما در Facebook به نظر نمی رسد به آنها را بسیار صلح است. در حالی که اسمیت به من گفت که او احساس “تماس” برای شروع بازگشایی NC دیگر از اعضای این گروه بودند کمتر احساساتی در مورد آن گفت: آنها رفت و در آنجا یک بار در در حالی که به اطراف “مانند ذهن است.” اعضای ممنوع از بازگشایی نیز تا به حال یک زمان بسیار سخت تبیین به من آنچه آنها از خود مراسم کالبد شکافی از آنچه آنها را به عنوان وحشتناک و خطرناک نظرات. “آن نامشخص زمان و مردم خسته هستند. بنابراین من خودم را سرگردان در اطراف اینترنت سوراخ خرگوش که من در غیر این صورت ممکن نیست که” ریموند Desmarais یک زن 38 ساله مربی شخصی از دورهام است که فعال در ممنوع از بازگشایی گروه به من گفت. “نشستن در اطراف در رسانه های اجتماعی به انتقاد از افراد دیگر به نظر می رسد بهترین استفاده از زمان لزوما” او اذعان کرد.

تامپسون—دیدگاه که شوخی است که او قصد خرید یک تفنگ آب در دست — گفت: او در می یابد شرکت در گروه خود بسیار بی معنی است. “من چند نوشیدنی و دریافت در آن وجود دارد و سرگرم کردن خودم ؟ احتمالا” او گفت:. “اما من فکر نمی کنم کسی در حال رفتن به تغییر هر کسی ذهن است.”

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme