Fauci هشدار نسبت ناروا که اگر هر کس در ایالات متحده می میرد آن را می تواند تحت تاثیر قرار دهد تلویزیون خود را رتبه بندی

عکس های جیم واتسون / خبرگزاری فرانسه / گتیFacebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانصرفه جویی در این

توسط NEWS-SINGLE در 11 فروردین 1399
US President Donald Trump speaks during the daily briefing on the novel coronavirus.
عکس های جیم واتسون / خبرگزاری فرانسه / گتی

واشنگتن (به Borowitz گزارش)—در یک مکالمه بیش از آخر هفته که بنا به گزارش ها در سمت چپ رئیس جمهور "متزلزل" Dr. Anthony Fauci هشدار داد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که اگر هر کس در ایالات متحده می میرد و این امر تاثیر منفی تلویزیون خود را رتبه بندی.

اگر چه Fauci سریع برای اضافه کردن که هر کس-مرگ سناریو صرفا فرضی او تاکید کرد که از دیدگاه پزشکی, زنده, مردم بیشتر از مرده آنهایی که به تماشای تلویزیون.

به گفته یک منبع آشنا با این گفتگو ممکن است تاثیر COVID-19 مرگ و میر در مغلوب ساختن پیشی جستن رتبه بندی "کاملا blindsided" رئیس جمهور که بلافاصله تشکیل جلسه اضطراری در کاخ سفید Coronavirus نیروی کار.

"آن زمان شما بازنده شروع به مصرف این وضعیت به طور جدی" مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش barked. "به خصوص شما پنس."

در آنچه به عنوان شرح داده شد به طور فزاینده ای معاند جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن مواخذه گروه برای "انجام نمی دهد به اندازه کافی" برای حفاظت از تلویزیون خود را رتبه بندی. "من می خواهم اعداد به جایی که آنها هستند" او thundered.

مدت کوتاهی پس از این دیدار مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا نیاز به همه آمریکایی ها به قرنطینه در اتاق نشیمن خود را تا اطلاع ثانوی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب