جدید سفید نهفته است از مستند

خانواده پر از لکه های Wi-Fi آینده وعده غذایی یکی دیگر از زوم مبارک ساعت—مردم می آیند تا با بهانه ای جدید ب

توسط NEWS-SINGLE در 4 اردیبهشت 1399
رز ونگ

در طول همه گیر تصویری و تماس های تلفنی را تبدیل به یک منبع مهم از, اجتماعی, ارتباط, اما مانند فرد در تعاملات آنها می تواند تبدیل به خسته کننده اگر آنها بیش از حد طولانی است. جهان استفاده می شود سرشار از بهانه ای برای برش یک مکالمه کوتاه: من احتمالا باید به خانه برای تغذیه سگ; این سرگرم کننده بود اما من باید برای رفتن به طرف دیگرو غیره. اما این روش جدید قفل شده-پایین عصر تماس برای خلاقیت بیشتر در آینده با یک دلیل خوب برای گفتن خداحافظ.

خوشبختانه ما چاشنی دروغگو و تا به آزمون. همه گیر و یا هیچ بیماری همه گیر بی ضرر سفید نهفته است عملکرد اجتماعی روان کننده اجازه می دهد به نگه دارید تا یک درجه از ادب و در حالی که فسخ مکالمات انسانی. "مردم دروغ چرا آن کار می کند می گوید:" رابرت فلدمن استاد روانشناسی در دانشگاه ماساچوست در امهرست و نویسنده دروغگو در زندگی خود را: راه راستگو روابط. "ما همه بسیار مستعد ابتلا به دروغ از دیگران و در واقع گاهی اوقات خوش آن نهفته است چرا که آن را به ما می دهد برازنده راه برقراری ارتباط با افراد دیگر." او می گوید که این نوع از بازی گاه به گاه دروغ است حداقل در ایالات متحده آمریکا "تقریبا جهانی نوع رفتار است."

حتی در زمانی که مردم محروم شده اند از خود معمول اجتماعی, تجمع تلفن تماس FaceTime گرفتن یو پی اس و زوم مبارک ساعت می تواند طاقت فرسا است. بین کار مراقبت از کودک و کارهای خانگی و بسیاری از کسانی که در حال حاضر cooped, در خانه, کافی بهانه برای معاشرت. اما بسیاری از دیگران نیست و فقط می خواهید به نظر می رسد مانند آنها انجام دهد. مانند شاعران کار در خصوص فشارنده قافیه طرح آنها نوآوری فریب در حال حاضر محدودیت—و یا گاهی اوقات تنها بودن صادقانه تر در مورد عدم تمایل به صحبت کردن.

هدر Jovanovic 25 ساله دانشجو در حال حاضر پناه با پدر و مادرش در خارج از تورنتو به تازگی راه می رفت و من از طریق او نوظهور مجموعه دروغ مصلحتآميز و راحت outs. "وعده های غذایی واقعا در حال حاضر پس از آن مانند "من را به ناهار'," او گفت:. "من نیز در بر داشت که مانند" من فقط شروع به تماشای یک فیلم با پدر و مادر من و من می توانم فقط و ترک'" قابل اعتماد تعطیل دعوت. او همچنین خودش را معاف از تماس به دلیل از پارس سگ و به این دلیل که باتری در حال اجرا پایین در هر دستگاه و او با استفاده از. "وجود دارد هیچ استدلال با یک مرده, تلفن," او گفت:.

با توجه به فلدمن بهانه مردم ارائه در سفارش به جست و خیز و یا محدود کردن برخوردهای اجتماعی اغلب سرزنش یک نیروی خارج مانند کودکان و یا حیوانات خانگی که نیاز به چک کردن در و یا یک تماس کار است که نمی توان از دست رفته است. "این یک اجتماعی مطلوبی که تضمین می کند که ما واقعا مقصر," او می گوید.

این نیروهای خارجی نیست همیشه ساختگی—آنها می تواند حقایق البته مناسب هستند. Gary Leff با تجربه در خاموش کردن مکالمات بدون اینکه دشمنان است. او نویسنده هوا-وبلاگ سفر مشاهده از بال و قبل از همه گیر بار او پرواز در هواپیما در مورد یک بار در هفته به معنی او به طور منظم خود را اسیر مخاطبان به حرف seatmates. "شما می توانید شروع به تایپ در لپ تاپ," او نوشت: به من یک ایمیل به در. ""من متاسفم من یک ارائه به پایان' هرگز نشد برای من. است که آن را سفید و دروغ ؟ برای من هرگز. من همیشه کار می کند."

تحت مستند Leff باقی مانده است راستگو به عنوان او به پایان می رسد تعاملات. او را گرفته و گفت که او "یکی دیگر از تماس های آینده است." "متوجه من گفت: 'آینده' به جای 'در مورد به شروع'," او گفت:. "به عبارت دیگر, آن است که در آینده به نقطه واقعی! و وجود دارد چیزهایی که شما باید انجام دهید در حال حاضر و تماس هم درست است!" مردم به دنبال پس از کودکان در حال حاضر نیز نزدیک به دائم بهانه ای برای ترک یک تماس او اشاره کرد.

اگر راحت حقایق نشان دهنده پایان یک بهانه طیف انتهای دیگر شامل ساختگی دروغ. که عرصه بیشتر شجاعانه مشروط تماس گیرنده که در حال بالا بردن اجتماعی فریب به شکلی از هنر است.

دو تا از دوستان من به تازگی به من گفت در مورد یک تاکتیک است که آنها استفاده کرده بودند به پایان interminably طولانی تماس های ویدئویی در یک شغل سابق و است که می تواند به راحتی کار در طول همه گیر نیز هست. هنگامی که آنها آماده بودند برای تماس به بیش از آنها می خواهم یخ در چهره و بدن در محل برای یک لحظه به نظر می رسد به عنوان اگر خود را از Wi-Fi رفته بود و پس از آن بسیار با دقت کردن-دوربین آمار پایان تماس را فشار دهید. به دنبال با یک پیام کوتاه مانند "اوه من فکر می کنم اینترنت من قطع شده است. من فکر می کنم ما در حال انجام است اما اجازه دهید من می دانم اگر شما هر گونه سوال!," "یخ زده" به کار کرده فوق العاده هست.

سرنوشت لوپز, دانشجوی کارشناسی ارشد در حال حاضر در خانه با مادرش در Waterbury, کانکتیکات گفت: من در مورد یک مطلب پنهانی راه برای خارج شدن از یک گروه تماس تصویری. آن را به معادل دیجیتال از معمولی حمایت از یک اتاق کنفرانس و امید هیچ یک اعلامیه: "من خاموش صوتی به آرامی و پس از آن من خاموش من دوربین به آرامی و پس از آن من فقط ترک جلسه," او گفت:. "من فقط قطع یک قطعه کوچک از خودم کم کم و پس از آن من هستم."

پس از رفتن به Waterbury, لوپز نیز یافت اجتماعی پناه در سفتی از تلویزیون پخش برنامه است. معمولا او جریان را نشان می دهد و شروع به تماشای هر زمان که او بخواهد. "آنچه مورد نیاز کابل در حال حاضر این است که اگر من در تلفن با کسی من بود" آه من باید برای گرفتن How to Get Away With Murder at 10, بنابراین من قصد دارم به [بگو خداحافظ] در حال حاضر'" گفت: لوپز یک خود توصیف homebody.

هر روش شما انتخاب می کنید به باد کردن یک تماس شما در واقع ممکن است انجام دیگر خدمات: با وجود درک که گیر بودن در خانه به معنی مردم تقریبا همیشه در دسترس است به بحث بسیاری از آنها به نظر می رسد مشتاق برای بهانه ای برای دیگری انجام دهد. Meghan رابرتز 33 ساله در جنوب کالیفرنیا که با این نسخهها کار در بازاریابی و متوجه شده است که در چندین گروه تماس به تازگی "را به عنوان به زودی به عنوان من می گویند چیزی و سپس هر کس دیگری برگ بیش از حد ... کسی نیاز برای پایان دادن به آن, اما هیچ کس می خواهد به یکی که در آن به پایان می رسد. آن را تقریبا به هر کس دیگری اجازه" را ترک کند.

حتی اگر خانه می آید با یک خفیف فشار به اویختن در هر زمان به نظر می رسد مردم بیشتر درک امروزه هنگامی که خود را همکار socializers نیاز به یک استراحت. "من فکر می کنم همه کمی آگاه تر از همه [چیز دیگری] رفتن را از طریق یک زمان دشوار در حال حاضر ما در حال یادگیری به خواندن یکدیگر بهتر" لوپز گفت.

آیا مستندات ساخته شده اند جامعه به عنوان یک کل بیشتر یا کمتر صادقانه با دوستان خود فلدمن انتظار دارد این روند به طور موقت. "این احتمالا کوتاه مدت است بر روی صفحه رادار و من حدس می زنم که ما را در بازگشت به قبل از coronavirus سطح از فریب و انواع فریب و پس از این است که بیش از," او می گوید.

هنگامی که به طور منظم گردهمایی های اجتماعی رزومه Jovanovic پیش بینی یک دوره زمانی که همه بسیار هیجان زده به صرف زمان با هم. این سرگرم کننده خواهد بود بدیهی است اما ممکن است وجود داشته باشد یک حرکت نزولی. "هنگامی که ما دوباره آزاد لغو در افراد ممکن است دیده می شود به عنوان یک کمی انت" او پیش بینی کرد "چرا که" من را دیده اند شما در هشت ماه بوده ایم روی زمین افتاده و شما نمی توانید آمده به نوشیدنی امشب به خاطر شما احساس نمی مانند آن!?'" Homebodies باید شروع به گرفتن بهانه خود را در حال حاضر آماده.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.rucutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن