آیا شما خود را قربانی حفظ حریم خصوصی برای خارج شدن از قرنطینه?

سیاست Coronavirus پرسیده است: post-9/11 بحث در مورد امنیت و آزادی های مدنی. ایالات متحده در پاسخ به این که

توسط NEWS-SINGLE در 3 اردیبهشت 1399
اقیانوس اطلس

یکs مشاور عمومی از NSA در 1990s استوارت بیکر حمایت برای محدود کردن دولت هوش-جمع آوری قدرت به نام آزادی های مدنی. سپس 9/11 حملات اتفاق افتاده و نانوا به این نتیجه رسیدند که محدودیت های او می خواهم پشتیبانی کمک به امنیت گذشت. بنابراین او شروع به هل دادن در مورد نظارت—برای اولین بار در حالی که خدمت به عنوان یک عضو از جورج دبلیو بوش و سپس با نوشتن op-eds, میزبانی وب, پادکست ها و مبارزه با مخالفان بر این باورند که طرح های پیشنهادی خود را به خطر اندازد و حقوق اساسی است. این کشور در تلاش برای جلوگیری از coronavirus او فکر می کند که بسیاری از آمریکایی ها را تجربه تبدیل مانند او در حال تبدیل شدن بیشتر حاضر به فداکاری برای حفظ حریم خصوصی خود را. او دستگیر و خوی pro-نظارت اردوگاه در عنوان های اخیر قسمت پادکست: "حفظ حریم خصوصی در بیماری های همه گیر مانند بیخدایی در Foxholes?"

بیکر و دیگر نظارت طرفداران می گویند که بحث اقدامات می تواند زندگی را نجات دهد. بیکر به خصوص پشتیبانی از این ایده که دولت باید قادر به دسترسی به اطلاعات تماس ثبت شده توسط گوشی های هوشمند خود را سیگنال بلوتوث و در صورت لزوم محل داده های ثبت شده توسط GPS. شرکت های فن آوری در ضمن گزارش پیشنهاد شده با استفاده از حرارتی-سنسور تصویربرداری و استقرار دوربین های امنیتی با صورت-شناخت نرم افزار برای ردیابی افراد آلوده و تماس های خود را. این ایده ها جلسه مقاومت از طرفداران حفظ حریم خصوصی و reigniting بحث در مورد نظارت و آزادی های مدنی است که به دست آورده حرکت پس از حملات 11 سپتامبر. بیکر که او نیز یکی از اعضای اولیه Department of Homeland Security, به من گفت که او معتقد است این حملات نشان داد که یک overcommitment به حریم خصوصی چپ این کشور در معرض; پس از آن تعادل کج به شدت نسبت به نظارت منجر به شیوه های چنین به عنوان ضمانت شنود و فله مجموعه ای از سوابق تلفن. اما مخالفان او متفاوتی از آنچه رخ داده پس از 9/11: دولت قوی تر از نگرانی های عمومی برای گسترش قدرت خود و بسیاری از جدید نظارت اقدامات انجام کمی به این کشور را امن تر و حقوق آمریکایی ها داد تا به شده است به نفع خود بازگشت.

به حس این تازه بحث من با صحبت بیکر و دیگران که صرف سال تلاش برای حل و فصل تجارت آف بین ملت و ارزش های امنیتی در زمینه مبارزه با تروریسم و کسانی که در حال حاضر با توجه به همین معضل در نور از این بیماری همه گیر. همه موافقت کردند که در حال حاضر زمان برای آمریکایی ها به این مشکل بحث در مورد تغییرات آنها می خواهند برای دیدن و تا چه حد آنها می خواهید آنها را به رفتن. تروریسم و بیماری های همه گیر دو بسیار متفاوت, مشکلات, مطمئن, اما وجود دارد درس آموخته می شود چگونه از کشور در پاسخ به آخرین زمان آن مواجه تعریف بحران است.

وجود دارد در حال حاضر نشانه هایی است که دولت با توجه به گسترش رسیدن به خود را در پاسخ به همه گیر. وزارت دادگستری به درخواست کنگره جدید اورژانس قدرت از جمله توانایی به درخواست قضات به بازداشت افراد به طور نامحدود و بدون محاکمه. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است کلمپ پایین در مرز جنوبی و محدود ادعای پناهندگی به نام بهداشت عمومی; روز دوشنبه اعلام کرد که او به استفاده از یک فرمان اجرایی به طور موقت به حالت تعلیق مهاجرت به ایالات متحده او علنا در نظر گرفته شده الزامی قرنطینه برای نیویورک منطقه هر چند او بعد از برگشت از این ایده. او سپس اعلام کرد که در مجموع قدرت" بیش متحده در بلند کردن اجسام اجتماعی-فاصله گرفتن محدودیت های قبل از پس گرد دوباره. نظارت دیجیتال در ضمن به سرعت تبدیل به یک تمرکز اصلی برای دولت و شرکت های فن آوری به طور یکسان به عنوان همکار من درک تامپسون داد و طرفداران محل-پیگیری و تماس با ما-ردیابی فن آوری به طور خاص بر این باورند که این می تواند کمک به پایان دادن به این بیماری همه گیر به سرعت بیشتر. اما حتی در صورتی که از امنیت سایبر کارشناسان ادعا می کنند که این ابزار از این نوع از ردیابی در طول بیماری های همه گیر است که به دور از روشن چنین تکنولوژی هنوز هم افزایش قابل نگرانی است.

این نگرانی های ابراز شده توسط مردم مانند داگلاس لندن که مشغول به کار در سازمان سیا برای سه دهه قبل از بازنشستگی در سال گذشته که حرفه ای برخورد با مسائل مبارزه با تروریسم باعث شده است تا او را به توجه دولت با نظارت بیشتر شک و تردید از طرفداران مانند بیکر. او به من گفت که او می تواند تصور یک سناریو است که در آن دولت پیشنهاد "یک وطن پرست عمل برای همه گیر نظارت و کنترل"—اشاره به قانون تصویب شده بعد از 9/11 که به دولت قدرت بیشتر برای مبارزه با تروریسم در حالی که همچنین تخمگذار زمینه را برای آلاینده جدید نظارت است. "تهاجم به حریم خصوصی شخصی را ارائه دهد دولت قوی ویژگی های ابزار نظارت به کمک آن و عقب یک بیماری همه گیر" در لندن گفت: که در حال حاضر تدریس در دانشگاه جورج تاون. "اما من فکر می کنم آمریکایی ها باید در برابر چنین اقدامات است. هنگامی که شما به دور آن حقوق و privacies شما هرگز به آنها پشت کنید. و هنگامی که دولت این قدرت را در آنها می توان برای چیزهای دیگر و می توان آنها را مورد آزار قرار گرفته."

تیوی ویروس به طلیعه در گسترش نظارت دولت در کشورهای دیگر. چین استفاده می شود و صورت-نرم افزار تشخیص و پلیس دولت همه جا حاضر دوربین های امنیتی همراه با اجباری ردیابی برنامه در مهار آن تلاش. (روسیه نیز تبدیل به تشخیص چهره نیز هست.) در کره جنوبی محققان ترکیب داده های مکان از گوشی های هوشمند با امنیت فیلم و سوابق اعتباری-کارت معاملات در تلاش برای تعیین این که چه کسی ممکن است در معرض. به عنوان تامپسون اشاره در مقاله خود اطلاعات دولت وارد شده شامل یک فرد "نام خانوادگی و جنسیت و سن و منطقه محل سكونت و اعتباری-کارت تاریخ با یک دقیقه به دقیقه رکورد خود را comings و اتفاقات مختلف از کسب و کارهای محلی." در اسرائیل دولت مستقر قبلا راز عملیات برنامه است که آهنگ یک فرد محل از طریق تلفن خود را.

بیکر در اخیر مقاله پیشنهاد شده است که امریکا دنبال رهبری سنگاپور که خواسته شهروندان برای دانلود تماس با ما-ردیابی برنامه های توسعه یافته برای این بیماری همه گیر. که برنامه ضبط یک لیست از گوشی های هوشمند است که با تصویب در محدوده یک کاربر سیگنال بلوتوث; پس اگر کسی آلوده است, دولت دسترسی که در لیست مخاطبین و مردم در آن گفتن آنها را که آنها ممکن است در معرض ویروس. در ایالات متحده چنین برنامه ها را افزایش اعتراضات از طرفداران حفظ حریم خصوصی است چرا که دولت دسترسی به اطلاعات در مورد یک فرد تعاملات. نرم افزار اثر بخشی نیز وابسته به میزان که آمریکایی ها خواهد از آن استفاده کنید. (سنگاپوری ها گفته اند که سه چهارم از جمعیت خواهد نیاز به استفاده از نرم افزار برای آن موثر باشد و احتیاط است که آنها به دور از دستیابی به استفاده گسترده است.) بیکر استدلال کرد که به لطف اضطراری اساسنامه نوشته شده و پس از 9/11 ترین دولت فرمانداران باید از این قدرت برای به دست گرفتن دستگاه های ارتباطی در طول بهداشت عمومی بحران. این می تواند اعمال می شود گفت: به این نرم افزار که قابل اجرا بر روی گوشی های هوشمند شخصی. فرمانداران لحاظ تئوری می تواند فشار و یا حتی نیاز به گوگل و اپل به طور خودکار دانلود نرم افزار بر روی ساکنان' تلفن و ارسال هشدار از طریق درخواست از آنها برای فعال کردن آن بیکر نوشت. با این اورژانس قدرت فرمانداران حتی می تواند حکم که مردم از آن استفاده او اضافه شده است. این حرکت هیچ قانونی سابقه بیکر به من گفت اما او پرسید: "کدام یک بزرگتر نفوذ در آزادی: نیاز است که همه ما در خانه بمانند و از دست دادن شغل ما و یا نیاز است که ما اضافه کردن [چنین] یک برنامه برای تلفن های ما?"

وقتی از او پرسیدم در مورد نگرانی های حریم خصوصی اطراف خود را پیشنهاد و ایده اجازه دولت دسترسی به داده های مکان در طول همه گیر به طور کلی گفت که کشتی میره چون فناوری و شرکت های تبلیغاتی در حال حاضر جمع آوری بسیار محل داده ها به منظور کسب درآمد از آن است. (بسیاری ادعا می کنند که این داده ها ناشناخته خواهد ماند اما روزنامه نگاران نشان داده اند که به افکار واهی و پوچ.) "هیچ جا شما بروید در هر زمان خود را در محل دیگر ، آن است که در دست چند تبلیغ کنندگان و افرادی که در حال رفتن به استفاده از آن برای اهداف تلاش برای شما فروش stuff" بیکر گفت. مردم می تواند استدلال می کنند که شرکت های خصوصی با داشتن این اطلاعات است که متفاوت از دولت داشتن آن را. اما او مقابله که مکالمه است "در حال حاضر به یک نوع چانه زنی بر محل حفظ حریم خصوصی به عنوان مخالف گفت که خود مکان مقدس است."

دیگر جانبازان از نظارت بحث را شگفت زده کرده اند خود را با برخی از تغییرات آنها پیشنهاد کنید. آلن Rozenshtein یک استاد حقوق که مشغول به کار در وزارت دادگستری امنیت ملی و تقسیم در طول دولت اوباما به من گفت که او فکر می کند دولت جدید در محل-نظارت قدرت ضروری می باشد. بنابراین بیش از حد او گفت: دولت توانایی به استفاده از, و احتمالا حتی نیاز به حرارتی-دوربین های تصویربرداری در اماکن عمومی و همچنین گسترش استفاده از آن از صورت-نرم افزار تشخیص. "به عنوان کسی که در حال مطالعه 9/11 و ایالات متحده در پاسخ به این, من این را به عنوان همان نوع عطف نقطه" Rozenshtein گفت. "من فقط نمی بینید ما قصد بازگشت به حالت عادی هرگز دوباره بعد از این."

اما او ناراحت و با این منطق او را طول می کشد. "من خودم هستم ساخته شده تا حدودی ناراحت کننده توسط خود من استدلال" او گفت: به دلیل پتانسیل برای مقامات دولتی و شرکت های خصوصی را به استفاده از اورژانس و نظارت اقدامات تصویب شده در نام مبارزه با بیماری های همه گیر قرار داده می شود, برای دیگر استفاده می کند. پس از 9/11 به عنوان مثال اطلاعات به دست آورد از طریق نظارت بر امنیت ملی و زمینه استفاده شده است به تعقیب جرایم مواد مخدر مواد غذایی-مهر و وام مسکن تقلب و دروغ در صورتحساب های بانکی. مکالمات ضبط شده توسط آمازون اکو و ضربان قلب داده های ردیابی توسط یک Fitbit استفاده شده است در تحقیقات جنایی ، "واقعا وجود دارد چنین چیزی به عنوان نظارت خزش و نظارت برنامه ها تمایل به افزایش اولیه خود را فراتر از محدوده" Rozenshtein گفت. "بیماری های همه گیر مانند دیگر شرایط اضطراری کرده اند که اغلب این کاتالیست لحظات برای گسترش دائمی دولت است. و دولت نمی تمایل به کوچک شدن بعد از لحظه ای را تصویب کرده است."

کلید تمایز بین عملیات نظارت و اقدامات طراحی شده برای مقابله با بیماری های همه گیر است که این اهداف است. سابق کارگردانی شده است در درجه اول در اتباع خارجی و سازمان ها در حالی که دومی خواهد بود آموزش دیده به طور خاص در آمریکایی است. که عنصر نظارت داخلی چیزی است که بسیاری از نگرانی های Klon, آشپزخانه, عضو ارشد بنیاد میراث که صرف بیش از 15 سال به عنوان یک افسر اطلاعاتی ایالات متحده با تمرکز بر مبارزه با تروریسم. او به من گفت که او را باز به ایده گسترش نظارت برای مبارزه با این بیماری همه گیر -- اما تنها در صورتی آن را مشروط بر دقیق محدودیت ها و نظارت. وقتی که من پرسید که آیا او فکر می کند که دولت آمریکا قادر به اعمال این محدودیت ها او متوقف شد و آهی کشید. "آن را از ماهیت کسانی که نظارت برای همیشه می خواهید بیشتر," او گفت:. "و هنگامی که ما از دولت برای نظارت ما به آن دستور و ما استوک که اشتها."

Since اوایل ماه مارس, طرح های جدید برای گسترش نظارت دیجیتال شده اند "سریع و خشمگین" سیندی کوهن مدیر اجرایی بنیاد مرز الکترونیک دیجیتال-حریم خصوصی گروه به من گفت.

یک گزارش وال استریت ژورنال نشان داد که داده های استخراج از معادن شرکت در حال حاضر قرارداد با مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و موسسه ملی بهداشت; Facebook و گوگل در حال مذاکره با دولت آمریکا در مورد استفاده از داده های مکان برای کمک به پیگیری شیوع; محل سکونت-پیگیری راه اندازی دهکده سابق مقامات دولتی شده است در گفتگو با کاخ سفید و صورت-به رسمیت شناختن شرکت کاوش کار با سازمان های دولتی. دیگر شرکت های بازاریابی شده اند حرارتی-دوربین های تصویربرداری به دولت است که در حالی که مشکوک ابزار افزایش بیشتر مسائل مربوط به حریم خصوصی. بزرگ شرکت های فن آوری در حال حاضر در حال مبارزه برای حفظ توانایی خود را برای جمع آوری و بصورت پول در اوردن مقادیر عظیم اطلاعات مصرف کننده. اجرای قانون در حال حاضر در حال تست برانگیز صورت-نرم افزار تشخیص. کوهن نگران است که این بحران می تواند این شیوه به نظر می رسد بیشتر برای خوشایند مقامات دولتی قانونگذاران و اگر آنها rebranded به عنوان اقدامات برای اطمینان از سلامت عمومی است.

فعلی آب و هوا شبیه به یک است که به دنبال 9/11 حملات او گفت: "آن را می دهد بسیاری از فرصت ها برای مردم به سودجوی برای مردم را به استفاده از بحران برای انجام چیزهایی که لزوما در راستای منافع عمومی و برای مردم فقط اشتباه است."

بسیاری از آمریکایی ها ممکن است احساس تمایل به شانه به نگرانی های حریم خصوصی در اطراف این ابزار در حال حاضر اگر آنها کمک به کاهش بحران اما Cohn شمارنده است که برخی از مهمترین تهاجمی نظارت اقدامات دولت به تصویب رسید و پس از 9/11 بودند که موثر در توقف تروریسم است. NSA برنامه ای که جمع آوری شده آمریکایی' سوابق تلفن به صورت عمده تلقی شد توسط فدرال نظارت هیئت مدیره به "حداقل" کمک در مبارزه با تروریسم. سه بحث داخلی برنامه های جاسوسی یک بار در صورتحساب یا لیست به عنوان حیاتی هستند در برزخ پس از کنگره اجازه آنها را به مرور در ماه گذشته. در آن رگ کوهن و دیگران استدلال می کنند که استفاده از داده های مکان در بیماری های همه گیر ممکن است زندگی نمی کنند تا به طرفداران وعده. داده های GPS دقیق نیست به اندازه کافی به بگویید که آیا کسی است که در, می گویند شش پا را از یک فرد آلوده. بلوتوث سیگنال می توانید از طریق ماشین درب و دیوار. زمان و منابع ممکن است تلف شود بر نادرست منجر می شود.

سال مترقی مداخله در حریم خصوصی باید numbed بسیاری از آمریکایی ها و حتی برخی از آنها را در نظر بگیرید fair trade-offs برای راحتی و امنیت زندگی مدرن است. اما فرسایش حریم خصوصی تضعیف دموکراسی کسانی مانند کوهن استدلال می کنند ترک مردم احساس به عنوان اگر آنها از دست داده ام کنترل نه فقط خود دولت اما در طول زندگی شخصی خود و توانایی به فکر می کنم و عمل می کنند و برقراری ارتباط بدون انتظار است که کسی در حال تماشای و یا گوش دادن اساسی برای رشد دموکراسی است.

یک طنز غم انگیز در مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به همه گیر است که شکست خود را به اقدامات اولیه در دولت را مجبور به اتخاذ اقدامات مانند ماندن در خانه سفارشات سازندگان: کسب و کار و ممنوعیت گردهمایی های اجتماعی و مذهبی خدمات Stephen Vladeck یک استاد حقوق در دانشگاه تگزاس که با تمرکز بر روی امنیت ملی به من گفت. این شکست بالا بردن سوال او گفت: "که من فکر می کنم در حال رفتن به ما امد و شد زیاد: آیا کسانی که اقدامات لازم است بدون توجه به آنچه, و یا آنها لازم را با استفاده از [کمتر افراطی] قدرت هنگامی که ما باید داشته باشد؟"

تهمت می تواند داشته باشد موظف است که شرکت های خصوصی تولید اضافی تجهیزات حفاظت شخصی و هواکش هفته ها یا حتی ماه ها قبل از آن Vladeck اشاره کرد و منتشر شد میلیون ها دلار در اورژانس بودجه فدرال. او موفق به استفاده از CDC گسترده مقامات قرنطینه و ایزوله مسافران حتی به عنوان نفر از coronavirus نقاط داغ در سراسر جهان ادامه داد: برای پرواز به ایالات متحده است. و البته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شکست خورده در اساسی ترین و مهم عنصر ارائه زود هنگام و گسترده تست حتی پس از وزیر بهداشت و خدمات انسانی اعلام عمومی-بهداشت و درمان اضطراری در اواخر ماه ژانویه است.

پس از 9/11 مشابه فقدان رهبری از کاخ سفید در سمت چپ تصمیم گیرندگان در سراسر دولت تاکنون ، این هموار راه را برای بسیاری از سوء استفاده و نفس بیش از حد است که به دنبال. بیشتر خودنمایی اشتباه شناخته شده است: جنگ عراق شکنجه گوانتانامو بای.

در پس زمینه نیروهای ایالات متحده و سیاستگذاران رانده شده توسط یک حس فوریت به انجام چیزی—هر چیزی—برای محافظت از مردم از آسیب بیشتر است. استنلی مک کریستال ژنرال بازنشسته که نام خود را شکار فعالان القاعده پس از 9/11 به یاد می آورد احساس. "شما باید این احساسی, آیا چیزی پاسخ همانطور که دیدیم با 9/11. چه می توانم در مورد آن انجام? که من را بکشند ؟ که من محافظت ؟ وجود دارد یک نا امیدی است که می آید با نه قادر به گرفتن دست خود را در سمت راست آن" مک کریستال به من گفت. "همیشه وجود دارد این اسلاید به سمت مصلحت. در عین حال در یک نقطه خاص بر روی اسلاید شما نمی توانید به عقب شیب."

مک کریستال می بیند مشابه معضلات در حال حاضر و شمارش خود را در میان کسانی که در پیدا کردن طرح های پیشنهادی جدید برای نظارت قدرت های فوتی و فوری است. "اگر کسی یک تهدید برای جامعه—به عنوان مثال اگر آنها آلوده که آیا آنها آن را نمی دانند و یا می دانند و از آن انتخاب به تغییر رفتار خود را—پس از آن من فکر می کنم جامعه دانستن جایی که آنها هستند و قادر به انجام کاری در مورد آن بسیار معقول و منطقی گزاره" او گفت:. "قلب من است و به من گفتن که شما در حال صحبت کردن در مورد به طور بالقوه حفاظت از میلیون ها نفر از مردم است."

وزن تجارت آف وی افزود: "نیاز به فوق العاده بزرگسالان رهبری است."

اما آن را نمی کند فقط سقوط به رهبری برای پیدا کردن تعادل مناسب.

به عنوان یک مامور اف بی آی ردیابی القاعده پس از 9/11 حملات, علی Soufan شناخته شد نشان می دهد که چسبیده به آمریکا ارزش نیست نیاز به فدا کردن کشور ایمنی دوری می گزیدند سوء استفاده از شیوه های مورد استفاده توسط دیگر بازجویان که اغلب بدستآمده اطلاعات بد. او به دست اورد مهم هوش با آشنایی زندانیان معروف ساخت یکی از عمده دستیابی به موفقیت با درگیر شدن یک زندانی در بازجویی که شامل یک بحث کلامی بیش از یک وعده غذایی و چای. و او به من گفت که این زمان برای آمریکایی ها به پایین در ارزش های خود را و استفاده از بحران برای تبدیل شدن به متحد به دوباره رهبری جهانی و به پیمان ملی خدمات.

خطر گرفتن پریشان—آنجا که امریکا را پس از 9/11—از پرداختن به مسائل واقعی که منجر به مشکل در وهله اول. "چه شما فکر می کنم پزشکان و پرستاران نیاز امروز ؟ آیا آنها نیاز به تشخیص صورت و یا انجام آنها نیاز به ماسک?" Soufan می پرسد. "ما باید بیشتر تخت بیمارستان نه بیشتر دوربین های هوشمند surveilling مردم است. ما باید بیشتر دانشمندان است. ما نیاز به یک سیستم بین المللی است که می تواند مقابله با این نوع از مشکل است."

So امریکا می توانید پیدا کردن یک راه به اعتصاب تعادل بین ارزش های آن و ایمنی آن?

جاشوا Geltzer بود که یک مدیر ارشد برای مبارزه با تروریسم در کاخ سفید اوباما معتقد است که می توانید آن را. ما باید به دنبال رهبری دانشمندان برای تعیین اگر هر گونه, جدید, تکنیک های نظارت خواهد بود واقعا مفید او به من گفت. قبل از تصویب آنها را به دولت و کنگره باید با تنظیم دقیق شفافیت و نظارت رژیم است. و آنها باید هر گونه تصمیم جدید نظارت قدرت موقت است. "این یک سوال از کالیبراسیون" گفت: Geltzer که در حال حاضر می آموزد قانون در جورج تاون.

در ضمن پیشنهاد جدید ارائه راه هایی برای نظارت بر همه گیر بدون دخالت دولت است. توسعه دهنده بازی مورد نیکی به تازگی منتشر شده خلاصه ای از موقعیت-نظارت بر فن آوری است که "می فویل هر دو COVID-19 و برادر بزرگ." با استفاده از تلفن خود سیگنال بلوتوث, یک برنامه پخش خواهد یک سری منحصر به فرد کدهای تصادفی در حالی که ضبط آن از دیگر کاربران در این نزدیکی هست. اگر تست شما مثبت برای ویروس, نرم افزار به شما بگویم که به طور خودکار هشدار هر کسی که تلفن خود را ثبت کدهای تصادفی. پس از این کدها حاوی هیچ اطلاعات هویتی خود را حفظ حریم خصوصی حفاظت شده باقی می ماند. اپل و گوگل اعلام کرد در این ماه است که آنها در حال توسعه ابزارهای جدید است که می تواند مانند یک برنامه ممکن است گفت: تکنولوژی تمرکز بر روی نوع ناشناخته خواهد ماند و کدهای این مورد گذاشته شده.

اما هر تماس-ردیابی تکنولوژی هنوز هم متکی به نوع گسترده تصویب مورد نیاز توسط برنامه سنگاپور. نیکلاس Christakis یک پیشگام جامعه شناس و استاد دانشگاه ییل است یک نوع متفاوت از ابزار در ذهن است.

او و یک تیم از محققان و توسعه دهندگان به سرعت در حال کار کردن برای نهایی کردن یک برنامه جدید برای ردیابی این بیماری همه گیر با ویژگی های است که می تواند به کاهش نگرانی های حریم خصوصی. (او به من گفت که او نگرانی در مورد امکان فرسایش حریم خصوصی در پاسخ به این گیر و این که "اتحادیه از این تکنولوژی مدرن و نظارت دولت است و بسیار مورد.") برنامه خود را به نام Hunala است بر اساس تحقیقات خود را در شبکه علم که شامل این اصل است که دوستان خود را به طور کلی بیشتر و ارتباط با مخاطبین بیشتر از شما هستند. این برنامه که در دسترس خواهد بود برای دانلود تا پایان ماه "است انتخاب و آن را ناشناس," او گفت:. هنگامی که مردم آن را دانلود آنها خواسته می شود به معرفی برخی از دوستان خود که پس از دریافت یک پیام درخواست آنها را به آن را دانلود کنید بیش از حد. کاربران داوطلب به گزارش آیا آنها را به تب و یا هر گونه دیگر COVID-19 علائم. آنها همچنین توجه داشته باشید محل خود را هنگامی که آنها ورود این اطلاعات هر چند از آن است ردیابی در طول روز است. این تیم از دانشمندان در پشت این برنامه می توانید این اطلاعات را فراهم اوایل توجه به جایی که موارد جدید در حال برداشت و هشدار عمومی-مقامات بهداشتی آماده می شود و مردم می توانند از این اطلاعات برای جلوگیری از مناطق با عفونت.

Christakis گفت: این برنامه می تواند پیش بینی شیوع دو یا سه هفته قبل از مقامات بهداشت به طور معمول آن را متوجه شود. (تیم خود را با استفاده از یک مفهوم مشابه را با موفقیت پیگیری H1N1 شیوع در دانشگاه هاروارد در سال 2009.) شبکه علم پشت این برنامه به معنی آن خواهد بود موفق برای اهداف آن بسیار پایین تر تصویب نرخ از کسانی که مورد نیاز برای تماس-برنامه ردیابی. آن می تواند به طور قابل توجهی کاهش گسترش ویروس یک بار مستند سفارشات در حال برداشته و یا اگر موج دوم می آید Christakis گفت: "و آن را شامل نمی شود دولت دانستن که در آن ما در تمام زمانها."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.rucutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب