سیاه و سفید جدید بدن

سلامت من مورد به صورت مساوی-فرصت پیشرفت های لوازم آرایشی و بهداشتی (توماس Barwick / گتی ایماژ)تا زما

توسط NEWS-SINGLE در 9 بهمن 1398
(توماس Barwick / گتی ایماژ)

تا زمانی که من می توانید به یاد داشته باشید من معده شده و تقسیم شده به شمال و جنوب حلقه تقسیم حلقه-دکمه مرز. شمال شکم با نام مستعار "N. Beezy" است که بیشتر استبدادی از این دو. بسته به خلق و خوی خود را و او را از خراب کردن هر گونه پاک کردن به صف نگاه من قصد دارم برای. در روزهای بد N. Beezy چوب سر خود را بیش از بالکن من تسمه خیساندن در آب و هوای خوب, چت با رهگذران تکان دادن به تماشاچیان مانند "چه جهنم شما در به دنبال ؟ این بالکن من و من می آیند و به من لعنت به خوبی لطفا."

جنوب شکم با نام مستعار "S. Beezy" است ، بسته به تنگی از آنچه من با پوشیدن او می تواند محو اما اثر او را همیشه وجود دارد. بسیاری را اشاره به او به عنوان یک FUPA. زمانی که من نشستن او می گذارد سر خود را بالای زانوی من. او peeks طرف نوپرست, بیکینی, شورت لا کونی, G-رشته و بالا برش کوتاه, لباس زیر, مثل یک بچه گربه بازی پشت پرده. این دو عبارتند از قدیمی ترین و عزیزترین frenemies.

من می تواند در تئوری پرداخت به آنها را ناپدید می شوند. جامعه آمده است یک راه طولانی در دیدگاه های خود نسبت به عمل جراحی زیبایی. یک بار محکم محافظت راز میان ثروتمند و مشهور انتخابی جراحی پلاستیک تبدیل شده تا جریان اصلی و مقرون به صرفه است که آن را آسان تر به تعداد افرادی که بدست "یک کار کوچک انجام می شود." در هر روز داده شده یک تصویر از یک زن با زاویه دار او را کاملا تقویت باسن چرخاند سمت دوربین و یک چهره که bashfully می گوید: "آه این چیزی است ؟" به نظر می رسد بر من اجتماعی-رسانه های خوراک. به عنوان است که همیشه بخشی نیچه, بخش, NeNe گربه وحشی, tattooed و "دوست" در هزاران یا میلیون ها, اگر شما یک کارداشیان.

75,947 دوست دارد

Influencer101: زندگی مانند یک بازی است. آن را 100 ٪ قبل از خود را پرده تماس بگیرید. آیا شما می خواهید برای دریافت خود را ایستاده از سگ که عاشق نفرت خود را از موفقیت است؟! #mynewbikini #thongsong #selfcareNsunscreen #IDrinkWater

این IG مدل دارای یک معده پس از صاف شما می توانید گزاف گویی یک بیت کوین کردن آن است. انگشت شست من hovers over her کشنده لبخند اما من جرات نمی دو شیر—من قضاوت و حسادت. خواهد بود من frolicking در ساحل, اگر من کل معده مناسب در یک رشته-لباس شنای زنانه دوتکه پایین ؟ بله. من کیفیت زندگی بهتر خواهد بود اگر من بزرگ نشسته در توجه به جای swaying به سمت من شبکه خورشیدی? بله. خواهد بود من شادتر شوخ بیشتر برآورده? شاید.

در این پست گزیده ای از هیلیارد اخیر کتاب.

من نمی گویم همه افراد با چربی بدن زیر 25 درصد در حال زندگی بهترین زندگی خود را. اما اکثریت از زندگی ناامنی ناشی از داشتن یک چربی بدن و شاخص بیش از 32 درصد چاقی خوانده شده را علامت. من نمی توانم تصور آنچه در آن احساس می کند مانند به اعتماد به نفس مسائل که مربوط به وزن. من همیشه سینه و کون, اما آنها اغلب توسط سست و بد اتصالات لباس تلفات عملیات: مخفی کردن Yo روده.

جوراب ساق بلند Spanx و در حال حاضر محبوب-هنوز-ارگان-تغییر لاتکس کمر مربیان ناراحت کننده و دست و پا گیر. یک کلمبیا faja به نظر می رسد مانند یک ایده خوب تا زمانی که شما نیاز به کسی برای کمک به شما ضربه محکم و ناگهانی به آن است. مطمئن نتایج شگفت انگیز هستند اما پس از چند ساعت نشستن در من فرو رفت و بی حس. من یک کشو پر از کنترل و بالا شکم-مسطح سلولیت روده در طیف وسیعی از اندازه متناسب با هر فعلی من کمر است. من می خواهم به خرید بسیاری از رول پلاستیکی بسته بندی برای شکم بسته بندی شما می خواهم فکر می کنم من یک فروشنده مواد مخدر بسته بندی کیلو. اگر یک غیر جراحی محصول وعده داده شده نتایج آن ارزش امتحان کنید. "من فقط می خواهم به از دست دادن معده من."

فقط. که کلمه تضعیف کار در دست به عنوان اگر آن را آسان کوچک feat. اگر من برای رسیدن به یک معده تخت من می خواهم به خوردن شش بار در روز و کار کردن با نظم و انضباط نظامی. کمال گران است: اگر شما نمی پرداخت برای آن را از طریق خون و عرق و اشک شما بهتر است پول نقد سخت سرد به واقع برای آن پرداخت.

زنان شروع به تحت سینه در اواخر دهه 1890. اولین نمونه ثبت شده از بازسازی پستان در آلمان اتفاق افتاد که در آن یک پزشک وارد می شود چربی از بیمار ران به سینه اش بود که یک تومور خوش خیم حذف شده است. اوایل لوازم آرایشی و بهداشتی شکلي خواهد بود ممنوع پزشکی امروز تخته. پزشکان تزریق زنان با پارافین موم, موم, روغن نباتی, عاج و شیشه ای. عوارض جانبی شامل کوری بافت-فرسایش زخم ناهنجاری و در برخی موارد کامل برداشتن پستان به منظور صرفه جویی در زندگی زن است. اولین بار, دکتر, را به سینه به ایالات متحده پر خود را با celluloid ابریشم نخ و ابریشم به معنای جدید به "قفسه سینه صاف." اولین سیلیکون ایمپلنت سینه استفاده شد در سال 1962 و بقیه سینه تاریخ است.

از سال 2005 تا 2013 آمریکا جامعه از جراحی پلاستیک زیبایی یافت می شود که بیماران افزایش 56 درصد است. در سال 2016 8 درصد از تمام روش های جراحی پلاستیک بودند برای بیماران. به دنبال پاسخ های من تبدیل به ماکسول, یک دوست دیرین و عکاس حرفه ای. او دیده می شود تغییر در بدن زنان نزدیک است. "من فکر می کنم زنان نمی احساس عشق و قدردانی به طوری که آنها را به جایی برای پذیرش" او به من گفت. من آنچه که او گفت. زنان در حال آموزش به افتخار و البته قوی. ما باید برای تمام دلایل Malcolm X یک بار معروف ذکر شده است: "بیشترین بی احترامی فرد در امریکا سیاه و سفید ، ترین های محافظت نشده فرد در امریکا سیاه و سفید ، بیشتر نادیده گرفته شده فرد در امریکا سیاه و سفید است."

بخشی از این غرور شده بود پذیرش بدن. آنچه شما به شکل یک یخچال و فریزر ، نگه داشتن مو و ناخن ها انجام می شود و اینکه ژله یخچال و فریزر جعبه در بلوک. بدون لب به لب; با تکیه تلفظ کردن سینه های خود را. هیچ سینه; خوش گذرانی که غنیمت است. کردم نه; یادگیری به رپ و برنده شدن در بچه ها بیش از خود را با روح نگرش تا زمانی که شما پول برای پرداخت برای پیشرفت است. یکی می تواند استدلال می کنند که بیشتر در حال حاضر هنرمندان زن, متاسفانه نمی خواهد که یک حرفه ای در صورت نبود آنها باید پیشرفت—سینه ها باسن, کون, لب و بینی. و این فقط زن رپرهای. حداقل آنها را باز در مورد آن. شما می توانید موسیقی بیشتر زمانی که شما لازم نیست به صرف زمان ducking سوالات در مورد خود عکس.

البته عجله برای بدن سیاه و سفید—ایمپلنت سینه پهلو شکم, برزیلی, کون بالابر—برخی از جنبه های منفی. زنانی که نمی توانیم درمان های حرفه ای باید با توسل به کشنده و غیر قانونی تزریق با مواد موجود در خانه-فروشگاه های بهبود. کسانی که زنده ماندن در سمت چپ با ناتوان کننده زخم و طولانی مسائل مربوط به سلامت. دیگر کمتر شدید, موضوع یکنواختی است. بیش از حد بسیاری از زنان همان نگاه مانند آنها در زمان یک نفس عمیق را فراموش کرده و به بازدم. مانند یک توپ از خمیر بازی که فشرده شده و در وسط یک کودک نو پا. مانند یک ساعت شنی با بیش از حد شن و ماسه.

این خنده دار است چیزهایی که در ذهن ما تعبیه شده از دوران کودکی است. من جوان خاله بود VHS کپی از آلیس واکر رنگ بنفش. آن سال 1987 و من شروع به افزایش وزن و احساس زشت است. در تعطیلات آخر هفته ما می نشستن بر روی زمین در مقابل یک تلویزیون در brownstone و تماشای آن است. بخش مورد علاقه من بود این خواننده و temptress Shug اوری گفتن ساده غیرجذاب و آزار Celie (با بازی گلدبرگ Whoopi) که او در واقع ، ایستاده قبل از یک آینه سیاه زنان به سختی برای زنده ماندن در بین Jim Crow جنوبی به اشتراک گذاری خام لحظه کشف Celie اعتماد به نفس. به طور خلاصه ما دیدن Celie راست پشت سر او کشف بزرگ او پوزخند دندانه دار و خیس خوردن در که خدا ساخته شده بود.

فقط به عنوان به زودی به عنوان اعتماد به نفس او افزایش می یابد به سطح آن خلوت و نمی آمد تا سال بعد در تقابل با Celie مشترک قانون و سو استفاده کننده آقا. پس از چند دهه از سوء استفاده Celie می ایستد تا به آقا در یک خانواده شام و اعلام کرد قبل از ترک او خوب "من فقیر و سیاه من حتی ممکن است زشت باشد اما دوستان عزیز من اینجا هستم. من اینجا هستم." حتی در سن 6 من wowed توسط او حل و فصل.

خواهد Celie هنوز هم همان احساس را در سال 2019 پس از دیدن هزاران نفر از تولید زیبایی خود را با برچسب جراحان و پرداخت وب سایت و ایمیل برای رزرو? اگر Celie بود از او می خواهم شروع یک crowdfunding صفحه برجسته او سخت-دست کشیدن از زندگی با یک هدف از $20,000. او می خواهم کرونیکل او کل بدن قبل—از پلاستیک-جراح مشاوره به postsurgical recovery—در IG داستان.

شما می توانید یک قوی سیاه اگر شما می توانید خود را قبول نمی معایب ؟ واقعیت این است که مسئولیت اجتماعی بودن یک قوی سیاه استفاده می شود به معنی تغییر نمی, چه چیزی باعث می شود شما. اگر شما شکست دور به تعریف دوباره خود ما آن را به عنوان یک حمله شخصی در بقیه از ما, خواهری. شما یک sellout, خود متنفر کمتر از یک زن. چرا اعتماد مردم به شما هنگامی که شما باور نمی کند در خودتان ؟ اما برای بیش از حد طولانی, سیاه بدن زنان دیده شده است به عنوان مالکیت عمومی—اول به عنوان اموال پس از آن به عنوان یک منبع از جامعه و قدرت معنوی. آن را هیچ یک از کسب و کار ما به آنچه شما انتخاب می کنید برای انجام به بدن خود را. اگر شما آن را دوست دارم ما باید آن را دوست دارم.


در این پست گزیده ای از هیلیارد های اخیر کتاب, F*ck رژیم غذایی خود را.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.ly
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن