دعوا سر در نیکاراگوئه به دلیل ‘بوکسورهای مجبور به خوردن”

ماناگوآ نیکاراگوئه—با جهان تقریبا عاری از رویدادهای ورزشی به دلیل coronavirus pandmeic, بوکس, از سر در نیکاراگوئه در شنبه شب با یک تلویزیونی هشت کارت مبارزه در مقابل زندگی می کنند هر چند پراکنده مخاطبان در ماناگوآ.

پروموتر Rosendo الورز سابق دو بار قهرمان جهان بود را رد کرد و تهدید ویروس

“در اینجا ما ترس نیست coronavirus و هیچ قرنطینه. سه مرگ و میر (گزارش تا کنون توسط وزارت بهداشت) آمد و از خارج و هیچ کس در داخل کشور آلوده شده است” الورز, شناخته شده به عنوان “El Búfalo” گفت: قبل از این رویداد.

اما خود را ارائه بلیط رایگان به نظر می رسد برای پر کردن تنها حدود یک دهم 8,000 کرسی در Alexis Argoello ، مقامات اعلام نشده است حضور چهره های.

دعوا پخش شد با نیکاراگوئه دولتی کانال 6 و ESPN امریکا از طریق آن ESPN حذفی برنامه.

آلوارز گفت: او امضا تا 16 محلی بوکسورهای برای کارت زیرا آنها نیاز به کار می کنند.

“نیکاراگوئه است که یک کشور فقیر و بوکسورهای مجبور به خوردن. آنها نمی توانند بسته ماندن در خانه خود را,” او گفت:.

دولت اصرار دارد نیکاراگوئه شده است به سختی لمس COVID-19. وزارت بهداشت گزارش تنها 11 مورد مثبت و مرگ و میر. در ضمن در کشورهای همسایه و یا کشورهای نزدیک به منطقه آمریکای مرکزی یکپارچه سازی سیستم های گزارش شده در حدود 13,000 موارد و حدود 500 مرگ و میر.

این نیکاراگوئه بیس بال و فوتبال لیگ هنوز هم بازی و شنبه محلی ورزش صفحات شامل داستان در مسابقات سه گانه و مدرسه کشتی کج مسابقات. رئیس جمهوری دانیل اورتگا به تازگی دستور داده 1.8 میلیون دانش آموز به مدرسه و 170,000 کارکنان دولت بازگشت به کار پس از 15 روز تعطیلات.

در این ماه به تنهایی دولت, گردشگری, موسسه ترویج حداقل 81 حوادث دسته جمعی از جمله کارناوال و راهپیمایی. دولت رویکرد باعث شده است تا ابراز نگرانی از سازمان بهداشت پان آمریکا و نگران کارشناسان محلی.

“محبوب ترین ها جشن عظیم مجالس ترحیم پیاده روی و فعالیت های مشابه افزایش خطر چندگانه به طور همزمان شیوع در کل کشور” هشدار داد اپیدمیولوژی Álvaro رامیرز. “من هنوز هم نمی فهمم چه دولت شرط بندی است.”

الورز گفت: سازمان با در نظر گرفتن اقدامات حفاظتی در حملات. تماشاگران گفته شد به اقامت حداقل 2 متر (6 1/2 فوت) از حلقه و پزشکان بررسی دماهای زمانی که آنها وارد شده است. ماسک صورت مورد نیاز بود.

بوکسورهای نیز به “دقیق معاینه پزشکی,” او گفت:. اما او گفت: هیچ آزمایش برای coronavirus چرا که “هیچ یک از آنها نشانه ها و نه باید آنها را بدست بیمار در آموزش است.”

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>