واقعیت را نشان می دهد لازم نیست که بی رحمانه

فرهنگ Netflix بکشد بعدی در مد نشان می دهد که مهربان و خوب بودن در میان شرکت کنندگان می تواند واقعا سرگرم ک

توسط NEWS-SINGLE در 2 اسفند 1398
فرض اساسی واقعیت تلویزیون deification-و-تخریب چرخه—که جنگ ضروری است—واضح است که درست نیست.لارا Solanki / Netflix

درگیری های درام و درام بالا جوهر تلویزیون واقعیت. شده است که پذیرفته حکمت در بریتانیا برای دو دهه پس از برادر بزرگ cooped مردم در یک خانه و منع آنها را از دسترسی به هر چیزی که ممکن است متوقف کردن آنها را از یکدیگر اعصاب.

مخاطبان شده اند مشروط به قبول این واقعیت است که تلویزیون باید شامل dislikable مردم بودن immiserated. "این شرم آور" می گوید: یک تولید کننده تلویزیون در یک طرح کمدی در که میچل و Webb نگاهبررسی سراسیمه از یک نشان می دهد که در آن هر کس tediously صالح. "من فکر کردم این امر می تواند جالب به تماشای با استعداد کسب و کار مردم و رقابت برای یک کار معتبر." خوشبختانه همکار خود را به یک ایده درخشان: "اگر به جای آن احمقها رقابت نسبتا junior کار؟" و بنابراین شاگرد متولد شده است.

زمانی که برادر بزرگ برای اولین بار راه اندازی شد و در سال 2000 آن ظلم و ستم احساس غیر معمول و برنامه چراغ راه در بهره برداری از بریتانیا خطوط گسل نژاد و جنسیت و طبقه. (یکی در اوایل مسابقه جید مغز گردو و غیره مورد حمله قرار گرفت برای اینکه کم کلاس به نام احمق و چاق مذموم بودن نژادپرستانه و سپس سوزاندم برای توسعه سرطان دهانه رحم. او در سال 2009 ترک کوچک دو پسر سالگی.) اما نمایش بسیار موفقیت ارائه آن منسوخ شده است. این محبوبیت یک تن است که رسوخ زندگی عمومی است. در همه جا در حال حاضر احساس می کند مانند برادر بزرگ—توییتر چیست, اگر نه مردم عصبانی به دام افتاده با هم از جان گذشته برای هر گونه حواس پرتی? و تلویزیون در ژانر های بی پایان توانایی ایجاد تازه نفرت و ارقام است انسان هزینه.

ITV برنامه عشق جزیرهدوستیابی نشان می دهد یک مثال است. سابق خود را مجری کارولین فلک خودش را کشته بیش از آخر هفته با توجه به استنطاق. او رو به دادگاه ماه آینده به اتهام حمله به شریک زندگی خود را (در مورد حادثه ای که او ادعا کرد یک تصادف بود) و در مرکز هر دو تلخیص طوفان و یک کمپین توسط مردان-فعالان حقوق. دو نفر عاشق جزیره کنندگان نیز کشته شده خود در سه سال گذشته است.

درخواست تجدید نظر از تلویزیون واقعیت این است که همه شما در حال تماشای یک "شخص حقیقی" نیست و برخی از هالیوود megastar با gazillion مبلغینی. اما برگ که شرکت کنندگان (و حتی مجریان) وحشتناکی در معرض اگر آنها نمی خرم زندگی می کنند و یا اگر آنها می آیند از یک edit به دنبال مانند یک احمق. احساس کامل گرمای سوزان از توجه عمومی—به خصوص اگر شما در حال تعیین شده به عنوان یک واقعیت-تلویزیون "پاشنه"—این است که یک تجربه: پول کمی ضعیف طولانی مدت چشم انداز حرفه ای و مبهم حس غیر قابل تعریف در میان مردم در خیابان است که آنها می دانند که شما و شما را دوست ندارم.

چیز عجیب این است که کل قضیه واقعیت اساسی تلویزیون deification-و-تخریب چرخه که هر نشان می دهد نیاز به موضوعات و baddies و درگیری ضروری است—واضح است که درست نیست. بسیاری از موفق ترین واقعیت تلویزیون نشان می دهد در سال های اخیر بوده است "گرم-حمام و تلویزیون" تسکین دهنده حتی بیحس کننده تجربه. نگاهی NBC ساخت آن یا ABC Family مبارزه با مواد غذایی در ایالات متحده, و یا بزرگ انگلیسی پخت در بریتانیا. دومی باعث شده است چندین مدل از جمله بزرگ سفال پرتاب کردن در کانال 4 و بزرگ انگلیسی دوخت زنبور عسل و بزرگ نقاشی چالش در بی بی سی.

Netflix بکشد جدید ارائه بعدی در مد ادامه این روند است. هجده طراحان مد رقابت برای تأمین بودجه خود را برای, برچسب, زیر جهت میزبان قهوهای مایل به زرد فرانسه و Alexa Chung. همانطور که با این پدیده در سراسر جهان MasterChef, بعدی در مد's شرکت کنندگان واقعا با استعداد است. همانطور که با بزرگ انگلیسی پختاین شیرین ترین شخصیت های موفق ترین هستند. رفاقت آشکار است.

در ابتدا طراحان قرار داده و به جفت و بیشتر کار می کنند خوش و خرم با هم. هنگامی که وجود واقعی جنگ را نشان می دهد به نظر می رسد کمرنگ خجالت آن است. دوربین نمی معطل یک عدم تطابق جفت—اسکاتلند مادر تنها هیلی و مدل سابق آمریکایی و سرباز Julian—که سلیقه شخصی نمی تواند بیشتر از هم جدا. (Julian دوست دارد با صدای بلند تضاد رنگ; هیلی بصورتی پایدار و محکم می کند.) شما تقریبا می توانید احساس تولید' امداد رسانی در زمانی که توجه شیفت به جای فرشته و Minju از چین و کره جنوبی بود که نام تیم خود را "شاهزاده خانم اژدها" و تابش خالص و بدون عارضه شادی از هر منفذ. نشان می دهد که بیشتر علاقه مند واقعی مهارت—برخی از لباس های باور نکردنی مانند Minju لباس عروسی که unfurls مثل لیلی—از سطح پایین رقابت های بین فردی.

در قسمت چهارم از شرکت کنندگان خواسته می شود که به طراحی streetwear. در اینجا نشان می دهد را شامل جو آنقدر قوی است که آن را برخورد با آن وضعیت به عنوان یک رقابت است. پایین دو شامل یک جفت از زنان آمریکایی آفریقایی یکی از آنها باعث می شود این مورد است که در صنعت مد "این بیشتر یک صدای که شنیده می شود. بالا پایان برندها و طراحان در حال گرفتن ایده از ما هر روز و در آن فقط سرد می شود زمانی که آن را بالا پایان. برای بسیاری از ما—اقلیت های محروم—ما می خواهیم شما را به دیدن ما, اما آن را بسیار سخت دیده می شود." مهمان قاضی Kerby Jean-ریموند با نام تجاری Pyer خزه است بنابراین تحت تاثیر این سخنرانی که او حاضر به قرار دادن زنان در خانه است. او پیاده کردن مجموعه پس بقیه قضات است. اعتبارات رول.

در شروع قسمت بعدی بینندگان دیدن فرانسه بازگشت به توضیح "تنش" میان قضات است. او شروع به خفگی به عنوان او به آنها می گوید که او یک طراح بیش از حد. در این مرحله شرکت کنندگان با عجله به کنسول او. اشک خود را به درون واژگون سازی استاندارد فرمول تلویزیون واقعیت است که به طور معمول حفظ سلسله مراتب سفت و سخت بین شرکت کنندگان (supplicants) و قضات (اربابان). بنابراین نتیجه: به عنوان یک نتیجه از قضات شکست برای رسیدن به یک تصمیم به اتفاق آرا هیچ کس به خانه می رود که در هفته.

که رد قاتل رقابت—چیزی که مخاطبان گفته شده است که نیروی حیاتی از واقعیت تلویزیون—است که روشن ترین مثال از چه نوع است باز دو حالت: حمام آب گرم و محاکمه با آتش است. که برنده است ، من شخصا ترجیح می دهم تسکین دهنده, دوستانه تلویزیون به fightier نوع دلیل, خوب, نگاهی به اخبار است. به تازگی از تماشای افراد با استعداد رفتار حرفه ای جذاب است. در جای دیگر برادر بزرگ کمرنگ شده دور. عاشق جزیره بود و در حال حاضر در مشکل قبل از Flack مرگ داشتن حد خود را با اضافه کردن اضافی زمستان نشان می دهد سالانه خود را به برنامه. ایده گوردون رمزی فریاد در مورد کسی که یک "ادم سفیه و احمق ساندویچ" در حال حاضر احساس می کند خسته و مورخ. بی بی سی بزرگترین واقعیت رقابت در حال حاضر به شدت به رقص آمدهاست که معمولا برنده دوست داشتنی grafters که خانواده خود را به زنده ضبط شده است.

تلویزیون واقعیت است که اغلب به نام "لذت گناه." اما یک تفاوت وجود دارد میان یک نوعی کیک کوچک و یک سیگار. این دلگرم کننده است که برای دیدن بسیاری از تلویزیون مسابقات در حال حاضر رد شاگرد فرمول نمایشگاه خلاقیت واقعی به جای ارزان طعمه. فقط یک مشکل وجود دارد: آیا این همه فرار از واقعیات? اگر تلویزیون واقعیت تبدیل شده است بهتر است آن را تنها به این دلیل که بقیه جهان تبدیل شده و بیشتر شبیه nastiest نسخه از واقعیت تلویزیون ؟

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب