برای سه کلید رپتورز همه گیر خواهد شد و آزمون این تصور که ستاره NBA همیشه پرداخت آنچه آنها ارزش

فوری آینده NBA — وقتی به حالت تعلیق در فصل ممکن است سر و آنچه در آن می مانند اگر آن را ندارد — این است که قبل از هر چیز در ذهن بازیکنان و مربیان و مسئولان و طرفداران.

که کاملا طبیعی و قابل توجیه به خصوص در تورنتو وجود دارد و انتظارات واقع بینانه است که رپتورز می تواند مشروع اجرا در دوم قهرمانی اگر تنها آنها شانس.

اما برای سه اعضای برجسته این تکرار از این تیم و یک زن و شوهر از حاشیه بازیکنان آینده پیامدهای باید عامل به زمان نگرانی است. مرکزی به آن چیزی است که درایوهای لیگ بیش از هر چیز دیگری است.

پول.

به صورت کلید در انتظار رایگان عوامل فرد VanVleet, Serge Ibaka و Marc Gasol و کمتر منادی بازیکنان مانند Rondae Hollis-جفرسون و کریس بوچر از سرگیری بازی تنها منجر به یک فصل از عدم قطعیت به دلیل مالی چشم انداز قطعا تغییر کرده است.

چگونه آنها مقابله با آن — و چگونه از آن است که برخورد با کارفرمایان خود را در اینجا و دیگر مدیران در سراسر لیگ — طنین انداز می تواند برای سال آمده است.

وجود دارد یکی NBA واقعیتی که باید به کلید رپتورز برخی از احساس امنیت. این که تیم NBA همیشه به نظر می رسد برای پیدا کردن راه برای اطمینان حاصل شود که بازیکنان آنها می خواهند برای حفظ و یا بازیکنان آنها احساس می کنند که باید به دست آوردن باد تا به خوبی پرداخت می شود.

گفت: یکی NBA خودی اعطا نامش فاش نشود به این دلیل که بازیکنان در سوال در حال حاضر تحت قرارداد به رپتورز: “تیم همیشه پیدا کردن پول” به صورت قابل توجهی بالا-of-the-چرخش بازیکنان مانند VanVleet, Ibaka و Gasol.

اما چقدر پول خواهد بود ؟

مالی آمار لیگ در حال حاضر — پس از میلیون ها نفر در حمایت دلار از دست داده و از کشور چین بیش از یک اختلاف زیر یک صدای جیر جیر در مورد هنگ کنگ دموکراسی — قرار داده خواهد شد قابل توجه دندانه در کلاه حقوق و دستمزد و مالیات آستانه 2020-21 فصل است.

چگونه است که پول توزیع می شود خواهد بود که داستان بعدی خارج از فصل و هر زمان که آن را در سراسر رول و ممکن است ایجاد برخی خاردار مسائل مالی برای رپتورز برای مقابله با, و همچنین به عنوان مهم تصمیم گیری های مالی برای بازیکنان به.

یک بازیکن مانند VanVleet که ممکن است به دنبال در یک دیدار در محله از چهار سال و در جایی در شمال 90 میلیون دلار (آمریکا) ممکن است پیدا کردن بازار نیست حفظ این نوع از قرارداد.

خواهد او را یک معامله کوتاه تر است که ممکن است به عنوان کم ارزش در یک قمار است که کلاه در نهایت رشد و پول بیشتر در دسترس خواهد بود بعد ؟ خواهد شد و یا گرفتن آنچه که او می تواند در حال حاضر بر روی یک دیگر برخورد شود بیشتر محسوس رویه برای آینده امنیت ؟

با این حال این نقش را برای VanVleet, Ibaka و به میزان کمتر Gasol — که نزدیک به پایان کار خود را از دو نفر دیگر ساختمان را فهرست می تواند پر هزینه به حاشیه چرخش بازیکنان که در مورد برای تبدیل شدن به رایگان عوامل است.

یک واقعیت غیر قابل انکار در مورد حقوق NBA در طول دهه گذشته یا بیشتر بوده و فرسایش طبقه متوسط — و این همه نسبی و خرس هیچ شباهتی به رئال workaday طبقه متوسط از زندگی روزمره است. لیگ شده است تغییر به یکی که در آن وجود دارد حداکثر ارزش بازیکنان و حداقل ارزش بازیکن با چند کمیاب در بین و کسانی که وسط بچه ها در حال رفتن به مجبور به مبارزه با بیش نسبی تکه تا زمانی که بازار های مالی اصلاح که در آینده پس از این فصل شروع می شود به روند بازگشت به سمت بالا.

بازیکنان مانند Hollis-جفرسون و بوچر (در انتظار free agents) به عنوان به خوبی به عنوان کایل لوری ترنس دیویس دوم و پت McCaw (که فقط یک سال تضمین شده در سمت چپ خود می پردازد) ممکن است احساس trickle-down تاثیر درپوش کاهش.

Hollis-Jefferson شده است یک تولید کننده جامد در انواع نقش برای یک تیم است که تا به حال سوم-بهترین رکورد در لیگ برتر که این فصل متوقف شد. در حالت عادی زمان 25 ساله خواهد بود به احتمال زیاد در خط برای حداقل یک قرارداد چند ساله اما که در حال حاضر بعید به نظر می رسد با توجه به نامشخص آینده مالی از لیگ.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

بوچر کمتر چشم انداز امیدوار کننده که دو سال بزرگتر از Hollis-جفرسون و مراتب محدود تر در نقش او می تواند بازی به احتمال زیاد خواهد شد در سمت چپ به دنبال حداقل یک سال مقابله با مالی جدید واقعیت هر زمان که رایگان آژانس باز می شود.

بنابراین در حالی که بسیاری از کاج برای بازی ها و از سرگیری این فصل یک کامل سوم از تورنتو فهرست فعلی باید چشم دوخته اند و حتی فراتر از آن زمان است.

Doug Smith

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>