سابق Astros مدیر جنرال موتورز برای تحقق تعلیق حتی اگر 2020 MLB فصل لغو

حتی اگر یک تک بازی نیست بازی در این فصل سابق Houston Astros مدیر A. J. Hinch و جنرال موتورز جف Luhnow انجام خواهد خود را یک سال تعلیق شده توسط لیگ اصلی بیس بال برای این تیم استفاده غیرقانونی از الکترونیک به سرقت علائم با توجه به ESPN گزارش.

Hinch و Luhnow بودند که بعد از اخراج توسط مالک جیم کرین صادر شد تعلیق در ماه ژانویه پس از یک MLB تحقیقات به سرقت علائم در هوستون اجرا به 2017 سری جهانی عنوان و دوباره در سال 2018 شود.

خود را تعلیق پایان “پس از اتمام سال 2020 سریال های روز دنیا” با توجه به MLB کمیسر راب مانفرد بیانیه از تعلیق.

وضعیت 2020 فصل ناشناخته است. شروع شده است به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. MLB و این اتحادیه را مورد بحث و بررسی امکان بازی the post فصل به اواخر نوامبر است.

در ماه ژانویه Luhnow عذرخواهی به تیم و طرفداران در یک بیانیه برای “شرم و خجالت و این باعث شده است.”

اما او نیز در دفاع از خود است.

“من یک فریبکار” بیانیه ای گفت:. “کسی که از نزدیک با من در طول 32 سال کار حرفه ای در داخل و خارج بیس بال می تواند گواهی دادن به صداقت من. من نمی دانم قوانین بود که شکسته شده است.”

Hinch نیز با انتشار بیانیه ای از طریق Astros: “من متاسفم که متصل به حوادث am نا امید در باشگاه ما اقدامات در این جدول زمانی و قبول کمیسیون تصمیم.

“در حالی که شواهد به طور مداوم نشان داد من نه تایید و یا شرکت در ثبت نام-شیوه های سرقت, من موفق به متوقف کردن و من عمیقا متاسفم.”

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>