Garoppolo طول می کشد درس از بردی به اولین سوپر باول شروع

میامی—جیمی Garoppolo تا به حال یک صندلی ردیف جلو در بهترین کلاس درس در بهترین راه برای آماده شدن برای یک شروع

توسط NEWS-SINGLE در 10 بهمن 1398

میامی—جیمی Garoppolo تا به حال یک صندلی ردیف جلو در بهترین کلاس درس در بهترین راه برای آماده شدن برای یک شروع کارفرمایی در سوپر باول.

پس از تماشای تام بردی آماده شدن برای دو برنده سوپر باول خود را به عنوان پشتیبان در انگلستان جدید Garoppolo در حال حاضر این شانس را به ترجمه آن درس به اولین سفر خود را به عنوان یک نویسنده برای San Francisco 49ers.

"من فقط فکر می کنم چه آرام او بود" Garoppolo گفت: در مورد آنچه او آموخته تماشای بردی آماده شدن برای برنده بیش از سیاتل پس از 2014 فصل و آتلانتا و دو سال بعد.

"هر کس می گوید شما رو به درمان آن مانند دیگر بازی فقط راه او در واقع او این کار را کرد. من از نزدیک و شخصی چیدن همه چیز من می توانم دیدن چگونه او رفت و در مورد کسب و کار خود را و همه چیز. و بدیهی است که این کار را دو بار که من با او نيست."

بردی است که انجام شده سوپر باول رهگذر وجود دارد ساخت و نه سفر را به بازی و برنده شدن شش نفر از آنها از جمله دو با Garoppolo خود را به عنوان پشتیبان.

هر دو کسانی که برنده شدند و به یاد ماندنی آنهایی که با میهن پرستان غلبه بر 10 نقطه کسری بودجه در سه ماهه چهارم به ضرب و شتم Seahawks و سپس محوری از 28-3 را به ضرب و شتم شاهین در وقت اضافه.

کار را برای کسانی که comebacks طولانی قبل از شروع به بردی رفت در این زمینه است.

"شما می توانید آن را ببینید او چگونه بدن خود را, رفتار, همه چیز, چگونه از او آماده برای آن را می سازد او با اعتماد به نفس در روز یکشنبه" Garoppolo گفت. "و من در تلاش برای انجام همان چیزی بود آماده برای رفتن و خواهیم دید چه اتفاقی می افتد."

Garoppolo گفت که او دریافت دریافت پیام متنی از بردی به عنوان او آماده برای بازی. Garoppolo سعی خواهد کرد برای پیوستن به سابق Niners بزرگ استیو جوان و جف Hostetler به عنوان تنها quarterbacks فعال برای سوپر باول نفع خود به عنوان یک پشتیبان و کارفرمایی به بعد بروید و برنده شدن در این عنوان است.

اگر که اتفاق می افتد, 49ers را Patriots برای تشکر از تیم است که در بازی گذشته سه سوپر کاسه هنوز هم تاثیر گذار است در این سال بازی.

بازسازی از 49ers بود سریع ردیابی میدوی از طریق 2017 فصل زمانی که میهن پرستان ارائه شده به تجارت Garoppolo به سان فرانسیسکو برای دور دوم انتخاب کنید.

با بردی نشان دادن هیچ نشانه ای از کاهش و یا مایل به بازنشستگی و Garoppolo مجموعه به صورت رایگان آژانس بهار زیر مربی لایحه Belichick تصمیم گرفت به پیشنهاد او به یک حق رای دادن او محترم است.

"این یک گام بزرگ در عروج ما به عنوان یک سازمان" مدیر کل جان لینچ گفت. "او ما را بهتر به عنوان یک سازمان فورا. او یک برنده است. بسیاری از است که فقط ذاتا که او چه کسی است اما من فکر می کنم 'پاتریوت راه را به کمک شکل است که به عنوان خوبی. او تجربیات زیادی وجود دارد. او در مورد مراقبت برنده است."

که آشکار بود از روز Garoppolo وارد در سان فرانسیسکو برای پیوستن به یک تیم آغاز شده است که فصل اول خود را تحت مربی Kyle Shanahan با نه زیان مستقیم.

Garoppolo شروع یادگیری جرم را بلافاصله و پا در اواخر این فصل به پیروزی نهایی پنج بازی به عنوان یک نویسنده.

که عملکرد رهبری Shanahan به تغییر برنامه ها و ارائه Garoppolo a $137.5 میلیون (ایالات متحده) پنج سال معامله است که خارج از فصل به جای پیروی از برنامه اصلی خود دنبال کرک عموزاده در آژانس رایگان.

"او فقط منفجر ذهن ما موفقیت او زمانی که او در خارج وجود دارد با کمی آماده سازی و بنیاد جرم" Shanahan گفت. "زمانی که فصل به پایان رسید, من فکر کردم این امر می تواند سخت برای او به انجام, اما او تصمیم گیری ما بسیار آسان است."

Garoppolo افزایش به تعویق افتاد, با پایان فصل مصدومیت زانو در هفته 3 برابر کانزاس سیتی در سال 2018 اما او نقش بزرگی در Niners موفقیت در این سال حتی زمانی که او نمی خواست برای پرتاب به اندازه زمانی که او تنها هشت تلاش در NFC قهرمانی در بازی برابر Green Bay.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

او دارای چهار سه ماهه چهارم comebacks و رتبه گره خورده است برای دوم در لیگ برتر با سه بازی از حداقل چهار TD عبور می کند در این فصل به طور منظم.

او همچنین تبدیل شدن به یک رهبر از تیم های ستایش به عنوان "یکی از بچه ها" در رختکن بلکه نشان دادن تمایل به ترک کردن زمانی که لازم است.

"او نه تنها یکی از بچه ها او را بالا پسر" حق مقابله با مایک McGlinchey گفت. "او رهبر ما او را پسر ما او را بالا سگ در اتاق قفل است. در این نوع از لحظات او هر اعتبار به ماندن چیزهای شبیه به آن به دلیل آنچه که او انجام داده و آنچه را که او ساخته شده است و کار او را در قرار داده در روز و روز را."tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب