جورج شاعر Undefinably خوب پادکست

"شنیده اید جورج پادکست?," توسط انگلیسی صحبت کلمه هنرمند جورج شاعر حرکت بین خاطرات گزارش تخیلی و کمدی تحویل تقر

توسط NEWS-SINGLE در 18 اسفند 1398
George the Poet.
"شنیده اید جورج پادکست?," توسط انگلیسی صحبت کلمه هنرمند جورج شاعر حرکت بین خاطرات گزارش تخیلی و کمدی تحویل تقریبا به طور کامل در قافیه آیه.عکس توسط اندرو کاتریل / دوربین مطبوعات / Redux

رسانه پادکست تبدیل شده است بنابراین ضروری است که آن را احساس می کند مانند آن بوده است در اطراف برای همیشه لطفا برای در حالی که همچنین در حال رمان به اندازه کافی به تعجب شنوندگان با فرم های جدید و مطالب مانند یک شیرجه عمیق به اهمیت فرهنگی از دالی پارتن یا پاریس بررسی است peregrination از طریق خود بایگانی. آن را هنوز هم غیر معمول, هر چند زمانی که یک پادکست ضربات را از طریق رسانه تازه تاسیس مرزهای ارائه یک تجربه به عنوان نوآورانه آن را به عنوان undefinable. "شنیده اید جورج پادکست?," توسط جورج Mpanga انگلیسی صحبت کلمه هنرمند و فعال می کند که فقط به عنوان مثال نامزد دریافت شده برای فصل اول خود را در سال گذشته در انگلیسی, پادکست جوایز. آن را نامزد دریافت جایزه بود در شش متفاوت دسته بندی ها: بهترین, امور جاری, لحظه تحویل سال, بهترین, هنر و فرهنگ, بهترین داستان, بهترین پادکست جدید و باهوش ترین پادکست دوم چهار نفر از آن برنده, همراه با یک جایزه ویژه به عنوان پادکست از سال است. تمام که شد قبل از اینکه "شنیده اید جورج پادکست?" بازگشت برای یک تحسین فصل دوم به این نتیجه رسیدند که در اوایل این سال شده مدال دیگر توسط بی بی سی و در نتیجه به ارمغان آورد و حتی مخاطبان گسترده تر.

به عنوان پادکست قضات کشف آمریكا Mpanga ایجاد یک لیوان بازی به عنوان جمع آن را با هر چیزی به غیر از ژولیده superlatives. اما در اینجا یک لیست کوتاه از برخی از افراد که "شنیده اید جورج پادکست?" آدرس: رو به رشد در لندن شورا و مستغلات و یا پروژه مسکن; این فعل و انفعال بين جرم و موسیقی رپ; مدرسه تبعیض نژادی ؛ Grenfell برج تراژدی; نتیجه فقدان نسل ثروت; تاریخ سیاه آمریکا موسیقی مدرن تجارت برده; معاصر اوگاندا سیاست; محاکمات عاشقانه تعهد; تجربه writer's block; الزام به استفاده از یک استعداد; نگرانی که آمده است همراه با هنرمند بودن است; wearying مصیبت بودن موضوع نژادپرستانه پلیس. در یک قسمت Mpanga نمونه یک ویدئو کلیپ در تابستان 2018 زمانی که او متوقف شد و جستجو توسط پلیس در خارج از خانه پدر و مادر خود پس از بازگشت از انجام نشان می دهد. "گوگل من! ویکیپدیا me!," او می گوید که پلیس در این ویدئو; اگر آنها به حال آنها آموخته اند که در ماه گذشته او باز کرده بود پوشش خبری بیبیسی از عروسی پرنس هری, و Meghan Markle با یکی از اشعار خود را.

به طور رسمی پادکست غیر قابل پیش بینی است در حال حرکت بین خاطرات گزارش, داستان, حتی, کمدی. (این هم سخت به شیب به: پادکست طلب ادبی, فرم ارائه فصل به جای فصل و بهتر است گوش را از ابتدا تا انتها. فصل 3 ظاهر خواهد شد بعد از این سال.) در یک لحظه "شنیده اید جورج پادکست?" ارائه می دهد افزایش آگاهی نصیحت; در بعد آگاهی-جریان خود سؤال. با complexly لایه طراحی صدا و پادکست است که عمدتا اما نه منحصرا صحبت Mpanga که صدای نسیم تا حدی قانع کننده و بخشنده و که دیگر سبکی نوآوری به ارائه پادکست تقریبا به طور کامل در قافیه آیه که مثل رپ که آن را مدیون مقدار به یک طبیعت اما اوج قالب گفتار روزمره.

"من احساس بسیار توجیه" Mpanga گفت: از پادکست-جایزه رفت و برگشت زمانی که ملاقات ما به تازگی در مرکز لندن. Mpanga است بیست و نه رشد در Harlesden در شمال غربی لندن, دومین فرزند از شش فرزند که پدر و مادر مهاجرت از اوگاندا در نوزده-دهه هشتاد. او در یک مسکن و مستغلات به نام سنت رافائل; او می نویسد: با حیله گر offhandedness از محله روزمره خشونت و مواد مخدر و باند وابستگی. قسمت اول از فصل اول از "شنیده اید جورج پادکست?" آغاز می شود با Mpanga تماشای برادرزاده خود را و دوستان خود را در حال بازی در خیابان است. "من بیست سال بزرگتر از این بچه ها و من تصور آنچه در بیست سال آینده خواهد بود برای آنها را" او می گوید: در این پادکست. "برخی از آنها خواهد شد بدیهی است مرده است. برخی در زندان است. برخی نشسته سمت راست در اینجا تماشای خود بچه ها پرسیدن سوالات مشابه." تلخ ارزیابی آموزشی هدف: Mpanga پادکست به دنبال توضیح منطق خیابان بدون glamorization و یا تایید شده. "Nobodyness—که یک چیزی که در تعقیب بسیاری از ما," او گفت:. "آن را مانند شما هیچ چیز—شما در حال شمارش نیست."

به عنوان یک کودک Mpanga راه اندازی شد در یک مسیر متفاوت با پدر و مادر خود که کشف شد که سیستم آموزش و پرورش تا به حال کمتر از انتظارات برای کودکان خود را از آنها انجام داد. Mpanga پذیرفته شد در یازده به ملکه الیزابت پسران انتخابی متوسطه در یک منطقه مرفه تر که شامل سه ساعته رفت و برگشت با اتوبوس از خانه خود را. "مادر من بدیهی است که من می خواستم برای رفتن به Q. E. اما من آماده برای مسابقه / Blud من حتی نمی تواند فراموش طولانی علاوه بر این" او بازگو در شرح حال گریز در یک قسمت به نام "نورث وست داستان است." بی بی سی کنسرت ارکستر Mpanga ترتیل قطعه در طول یک اجرای زنده در بی بی سی رادیو تئاتر. مدرسه دشوار است تجربه او می گوید: اما آن را به تولید نتایج: در نوزده به کمبریج رفت و در دانشگاه به عنوان خوانده شده سیاست, روانشناسی و جامعه شناسی. گاهی "شنیده اید جورج پادکست?" دارای انرژی از اواخر شب مونولوگ تحویل داده شده توسط در مقطع کارشناسی, مست, در, یادگیری, پیشی استاد خود در حقایق و ظرافت. از آموزش و پرورش خود را تجربه او به من گفت: "زمانی که شما بررسی تفاوت های ظریف از این فضا و این بی دست و پا اجتماعی و چالش های شما در پیدا کردن افراد با داستان در مورد چگونه آنها پیمایش خود را در موقعیت های منحصر به فرد با استفاده از برخی از عیوب خود محیط زیست است."

Mpanga که آموخته بود به یک متر.c. در حالی که هنوز در اواسط نوجوانی شروع به انجام تحت نام جورج شاعر در حالی که در کمبریج. پس از ترک کالج او امضا شده با یک کمپانی ضبط; اما با وجود اینکه نامزد جوایز او راه جدا با شرکت تصمیم گرفت که متوسط بود بیش از حد محدود برای این پیام او به دنبال بیان. در "شنیده اید جورج پادکست?" Mpanga نظر ادراک که دوده و مته لندن ژانرهای هوی رپ, جشن خشونت و راه هایی که بزرگتر صنعت سود از آن بی امان فوکوس: "ما در حال حاضر ارائه سوخت برای چند میلیارد دلاری داستان سرایی صنعت / و همه ما باید برای نشان دادن آن است که نسخه های جدید از همان داستان" او می گوید. Mpanga عشق برای موسیقی حضور ثابت در این پادکست از جمله ششمین قسمت از سری اول, زمانی که او می رود از تشریحی لندن به بررسی اوگاندا پاپ, صحنه, فقط در یکی از این پادکست را قاره-از گشت و گذار.

Mpanga نظر خود را در رابطه با پدر و مادر خود را' میهن اوگاندا و با خود میهن بریتانیا سوخت پادکست را profoundest پرس و جو. در لحظه ای که به نظر می رسد که کل کشور داشتن در نهایت Brexited مشغول است در یک روند دردناک بدانند آن هویت Mpanga سفر را از طریق داستان خود را ارائه می دهد غیر منتظره رزونانس برای شنوندگان کاملا زمینه های مختلف از خود است. Mpanga تولید عناوین زمانی که او نشان داد در قسمت آخر از فصل دوم که تبدیل کردن او به حال یک M. B. E. افتخار اهدا توسط ملکه نامزدی افراد از دستیابی به تبدیل شدن به اعضای منظور از امپراتوری بریتانیا. او کاهش یافته و این افتخار به خاطر گذشته امپریالیستی که برای آن نام برد—گذشته که در آن او بازگو در این پادکست در یک devastatingly نرم تن "خود را پدران من برداشت مادری دوخته پایین و در زمان تبدیل می شود."

در قسمت آخر از فصل دوم Mpanga تصور مکالمات بین خود و اوگاندا و انگلیس و کشورهای شخصیت به عنوان زنان جوان با او است گرفتار در, پیچیده, دشوار است, روابط مهم آن است که هیچ اسپویلر به نشان می دهد که این قسمت شامل یک حرکت به اعلام عشق خود را برای بریتانیا باشد. "من فکر می کنم بسیاری از مردم از دست رفته است که" Mpanga به من گفت. "بسیاری از مردم از چوب به من بگویید من اشتباه بود که من باید" برو به آفریقا.' "او گفت: "بریتانیا یک تاریخ شگفت انگیز; برخی از ایده های بزرگ که فنر از این بخش از جهان—ایده هایی که من با استفاده از هر روز به بالاترین سهم من می توانم. پس چگونه می توانم طلاق که مزایای که من کردم از این کشور از پس از سانحه تاریخ است که مردم با آن مواجه شده اند در ارتباط به انگلستان? من نمی توانم آنها را از هم جدا.

"و درست مثل در یک ازدواج یا رابطه یا دوستی شما باید به آموزش فرد دیگر در عشق است که شما می خواهید" او رفت. "تا آنجا که شما ممکن است احساس شما سزاوار نیست که برای انجام این کار چگونه آنها تا کنون به آنچه که شما به آنها نیاز دارید را در این رابطه اگر شما نمی دهد آنها از هر فرصتی برای انجام این کار—به خصوص اگر شما می دانید شما نمی توانید بدون آنها زندگی می کنند?" او نمی تصور کنید که او همیشه می تواند به نوبه خود پشت خود را در بریتانیا و یا به طور دائم حرکت به دور است. "و حتی اگر من—من اینجا. من پیدا کردم خودم را در اینجا. من با پدر و مادرم در اینجا شما می دانید؟"tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب