نیمی از NBA و NHL coronavirus موارد مرتبط به مرکز استیپلز. چه اتفاقی افتاده است ؟

لس آنجلس—NBA رسیدن به گسترش در سراسر جهان پخش به بیش از 200 کشور و منطقه در حالی که تولید تقریبا 9 میلیارد دلار آمریکا درآمد سالانه. آن بازیکنان قدرتمند ترین در ورزش قادر به رسیدن به ده ها میلیون نفر و جرقه تغییر با یک تک پست های رسانه های اجتماعی. کرگدن دسترس و نفوذ خود در سراسر فرهنگ ها و مناطق ساخته شده است در یک جمع به هم پیوسته قطعات.

آن شکننده است behemoth, هم, همان کسانی که بافته اتصالات در معرض واکنش های زنجیره ای که بر اساس آن یک بیماری همه گیر طعمه.

اما یک بیماری همه گیر به نظر نمی رسد در ذهن بازیکنان به تازگی به عنوان هفته اول ماه مارس زمانی که بی پروایی از NBA آینه که از ورزش در بزرگ و بقیه از کشور است.

بازی رفت با معمول بازی گاه به گاه انسان تماس: آغوش بالا-سپاس, اخبار کنفرانس ها در تنگ شده, رختکن, پرواز چارتر و هتل باقی می ماند. زندگی رفت و در, با مواد غذایی قفسه ها هنوز هم پر از قوطی لوبیا کیسه های ماکارونی کاغذ توالت. گسترش رمان coronavirus که رسیده بود مقابل صفحات با اینحال هنوز هم احساس شخص دیگری مشکل است.

پشت صحنه, اگر تنش نصب شده است. لیگ صادر شده و یک سری از به طور فزاینده ای نگران کننده یاداشت. حد تعامل با طرفداران. افزایش یادآوری برای طرفداران به شستن دست های خود را. استفاده از مشت ضربه به جای بالا-سپاس. آماده سازی برای بازی با تنها ضروری پرسنل در حال حاضر.

مرکز استیپلز به لیکرز و کلیپرز و NHL پادشاهان ramped تا روش های تمیز کردن به عنوان بخشی از یک گسترده طرح است. مرکز ورزشی و تفریحی در لس آنجلس میزبانی 39 حوادث پس از اولین مورد از COVID-19 تشخیص داده شد, در شهرستان از جمله یادبود Kobe Bryant, گرمی, جوایز, دو شب از گاو سواری, 12 پادشاهان بازی و 19 بازی شامل لیکرز و یا کلیپرز.

سه بازی نهایی آمد و در طول چهار روز پایان مارس 11 هنگامی که ورزش در هر سطح lurched به توقف به دلیل شایع گسترش این ویروس تا به حال رسیده NBA رختکن.

حداقل هشت ورزشکاران که بازی در آن ها تشخیص داده شده اند با COVID-19: چهار Brooklyn Nets از جمله کنار ستاره Kevin Durant دو لیکرز که نبوده است را شناسایی و دو نفر از اعضای NHL Ottawa Senators. شناسایی منبع و سایت از عفونت غیر ممکن است اما لیکرز برنامه در طول این هفته نهایی قرار داده و آنها را در چهار درجه جدایی از هر تیم NBA. متقاطع بین لیگ -11 عرصه خانه را به هر دو NBA و NHL تیم های —پر لود برنامه نزدیکی به دقت بسته بندی شده می ایستد همراه با گسترش ویروس ایجاد یک برچسب جدید برای ورزشکاران: سوپر پخش.

در میان جنجال و هیاهو از ورزش در هر سطح تعطیل و به دنبال آن بسیاری از کشور مرکز استیپلز یک مخرج مشترک میان هشت نفر از 16 مورد از COVID-19 اعلام شده توسط NBA و NHL تیم است.

این داستان از چهار روز گذشته در داخل مرکز استیپلز.

زمان لیکرز رو کلیپرز در مارس 8, یکشنبه های NBA در حال حاضر گردش یک یادداشت به عرصه عمومی مدیران تشویق آنها را به جمع آوری یک COVID-19 گروه کاری افزایش یادآوری به طرفداران در مورد بهداشت شخصی و نشان می دهد طیف وسیعی از اقدامات برای اطمینان از تمیزی ساختمان های خود را مطابق با اصول بهداشتی مانند ثبت پول نقد و دستگیره درب.

مرکز استیپلز که میزبان حدود 250 حوادث در هر سال و تا 1,700 پاره وقت کارکنان در بازی های نصب شده 120 دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه در سراسر عرصه از جمله رختکن, در تاریخ 1 مارس. افزایش روش های تمیز کردن و به دنبال. هشتاد و پنج اضافی کارکنان آورده بودند پس از بازی تمیز کردن. مناطقی که بازدید کنندگان و یا کارکنان لمس شد به طور منظم تمیز: دستگاههای خودپرداز دستگیره های درب, آسانسور, دکمه, پله برقی ریل خدمات مواد غذایی مناطق نقطه از فروش ترمینال های دستشویی. حتی تلفن در سوئیت لوکس. عرصه خریداری مواد ضد عفونی کننده محصولات و تجهیزات جدید برای به حداقل رساندن گسترش میکروب ها در آن پنج اتاق قفل 48 دستشویی و کشت از دیگر خصوصی و حوزه عمومی.

کلیپرز حذف یک سنت که در آن بازیکنان سیلی دست با طرفداران در حالی که در حال اجرا بر روی دادگاه قبل از tipoff.

اگر چه NBA تا به حال منتشر حداقل دو اضافی یادداشت های مرتبط با COVID-19 احتیاطی —از جمله یکی مارس 7, آموزش تیم به شناسایی یک سایت است که می تواند برای آزمایش ویروس و توزیع ضد عفونی کننده دست به همه بازیکنان و کادر — بلندی بحران باقی مانده علوفه برای برخی از شوخی در اطراف.

در طول بازی برابر کلیپرز لیکرز ستاره آنتونی دیویس به نظر می رسد برای خود دست و پنج تیمی LeBron James و Avery Bradley. هم تیمی شوخی لقب آنها “تاج پسران است.” دیویس اصرار او licked دست خود را.

“من مانند تقلید این و آن بود و این همه چیز,” دیویس گفت:. “من پاک تر از آن است.”

چندین سناتور بازیکنان هاکی با حضور, بازی, بنا به گزارش ها در یک مجموعه به عنوان لیکرز را شکست داد و کلیپرز در چه شبیه یک پیش نمایش از نهایی کنفرانس غرب.

دو روز بعد در مارس 10, طرفداران فشرده از طریق درب در مرکز استیپلز قبل از لیکرز بازی شبکه. حتی اگر اولین L. A. شهرستان مورد COVID-19 اعلام شده بود در اوایل بعد از ظهر همه چیز را در این عرصه به نظر می رسد طبیعی است. برخی از طرفداران متوقف در دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه. دیگران نیست.

اگر چه 20 مورد از این ویروس تشخیص داده شده بود در شهرستان طرفداران شانه ای بالا انداخت بحث در مورد بازی بدون تماشاگر.

“آن بوده است از نسبت دمیده شده” گفت: یکی از ویروس.

خبرنگاران محلی در آغوش DeAndre Jordan سابق گیر در حال حاضر با شبکه و جرد دادلی از لیکرز در دادگاه قبل از بازی.

اما وجود دارد نکات که همه درست نیست.

مرکز استیپلز اضافه مسئولین در هر یک از سرویس بهداشتی به طور مستمر ضد عفونی کردن سطوح.

NBA همراه با لیگ اصلی بیس بال, NHL و لیگ فوتبال در حال محدود اتاق قفل دسترسی به ضروری پرسنل و موظف است که مصاحبه های انجام شده با شش پا, بین رسانه های اعضا و بازیکنان. آنچه واجد شرایط به عنوان “ضروری” باقی مانده گسترده: مدیران و تجهیزات و کارکنان رسانه روابط کارکنان پشتیبانی کارکنان.

ژاک Vaughn, شبکه مربی به خبرنگاران گفت که او نگران نیست در مورد COVID-19.

برای قبل از بازی و بعد از بازی لیکرز, اخبار همایش ها, ده ها تن از خبرنگاران کهنه به اتاق قفل استفاده می شود با مراجعه به تیم های هاکی. سناتور خواهد با استفاده از اتاق یک روز بعد. پرده های سیاه پوشانده شده کمدهای. حدود 30 صندلی در اتاق برای رسانه ها بودند آنقدر به هم نزدیک است که آنها را لمس کرد. برخی از روزنامه نگاران ایستاده بود کنار دیوار. اما لیکرز مربی فرانک وگل و بازیکنان حفظ شش پا فاصله از رسانه های عضو است.

پس از یک دو نقطه از دست دادن به شبکه های لیکرز بازیکن دنی سبز شد و پرسید که آیا او تغییر کرده بود هر کاری برای مقابله با این ویروس.

“برخی از بچه ها بعضی از بچه ها نمی,” او گفت:. “این واقعا مهم نیست برای من. من نیست. من هنوز هم امضا. من هنوز هم fist bump, لرزش دست ها می گویند ” چه خبر است.’ فوق العاده ضد عفونی کننده اما این تمرکز در حال حاضر. فقط همچنان به تمرکز بر روی بازی بسکتبال. فقط باید تنظیم کنید به هر چه می آید.”

روز بعد در 11 مارس سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد ویروس به یک بیماری همه گیر.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

NCAA اعلام March Madness بازی می توان بدون فن. چندین تیم های حرفه ای از جمله رزمندگان طلایی امور خارجه انجام همان.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خطاب به ملت و محدود سفر با اروپا است.

در ضمن پادشاهان و سناتور آماده به بازی هاکی در مرکز استیپلز. حدود یک ساعت قبل از شروع برنامه ریزی شده به NBA اعلام کرد آن را به حالت تعلیق در آن فصل پس از یوتا جاز بازیکن رودی Gobert آزمایش مثبت برای COVID-19 قبل از بازی این تیم در شهر اوکلاهما.

“من فکر می کنم مردم در حال گرفتن به اندازه کافی احتیاط و من خودم بیش از حد, بنابراین من به ویژه نگران” یکی از طرفداران گفت.

یک عضو از پادشاهان مقابل دفتر بررسی ریز جمعیت فقط 12,030 طرفداران نشان داد تا کنون کوچکترین نجومی — و تعجب که در آن همه بود.

پادشاهان در همراهی با مقررات جدید برای نگه داشتن رسانه های اعضای خارج از رختکن برگزار شد پس از بازی در کنفرانس خبری در اتاق قفل شبکه استفاده می شود شب گذشته بود. نگرانی اصلی این بود که آیا NHL فصل ادامه خواهد داد — لیگ معلق بازی روز بعد — که آیا بازیکنان یا کارکنان با آلوده شدند COVID-19.

“شب احساس عجیب و غریب,” پادشاهان مربی تاد McLellan گفت.

Gobert و داناون میچل از جاز و مسیحی چوب از دیترویت پیستونز شد تنها بازیکنان NBA که تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 قبل از اعلام آخرین جمعه که تکان داد لیگ.

چهار نفر از اعضای این شبکه تا به حال آزمایش مثبت است. دورنت 10-زمان all-star است که برای این فصل در حالی که rehabbing پاره شده تاندون آشیل شد و این بازیکن تنها به تایید او آن را به حال.

“مقامات بهداشت عمومی و تیم پزشکان را نگران کرده است که با توجه بازیکنان NBA’ تماس مستقیم با یکدیگر و تعامل با عموم مردم در این سفر مکرر آنها می تواند سرعت بخشیدن به گسترش ویروس” NBA گفت: در پاسخ به سوال در مورد اینکه چرا بازیکنان دریافت آزمون های زمانی که آنها در تامین کوتاه مدت در سراسر کشور است.

همان روز سناتورها اعلام کرد یک ناشناس بازیکن نیز آزمایش مثبت برای اولین بار به انجام این کار در NHL.

اما سناتورها و شبکه تا به حال استفاده نمی شود همان فضاهای در مرکز استیپلز در زمان و مسیرهای مختلف به عرصه زمین است. تنها زمان خود را قدم به قدم شده اند همان است که در راه رفتن از اتوبوس تیم از طریق marshaling منطقه و به راهرو که در آن رختکن قرار دارد.

وجود نداشت “گرده افشانی” بین سناتورها و شبکه در مرکز استیپلز با توجه به لی Zeidman رئیس جمهور از عرصه مایکروسافت تئاتر و L. A. Live, چرا که آنها نمی با استفاده از همان امکانات.

صبح روز چهارشنبه 14 بازیکن لیکرز مورد آزمايش قرار COVID-19 در تیم تاسیسات در ال سگوندو. تیم پزشکان و مقامات بهداشت عمومی توصیه می شود این حرکت پس از تست مثبت توسط شبکه. یک فصل با هدف قهرمانی به حال انحطاط را به 10-دومین روش که در آن بزرگ گرد و خاک قرار داده شد تا بینی و پیچیده در اطراف.

دو نتایج مثبت اعلام شد و روز بعد. نه بازیکن شناخته شده است اما لیکرز گفت: هر دو بدون علامت و قرنطینه.

جریان از نتایج ادامه داد: روز شنبه هنگامی که یک دوم سناتور بازیکن تست مثبت است. از 52 بازیکنان و کارکنان که عضو تیم کالیفرنیا سفر که شامل توقف در سن خوزه و آناهایم هشت آزمایش شده اند. نتایج بیشتر در حال انتظار. هفته گذشته این تیم به کارگردانی همه اعضای سفر به خود شده است.

هیچ عضوی از پادشاهان یا کلیپرز باید آزمایش مثبت برای COVID-19. اما هشت مثبت آزمایش توسط ورزشکاران با بازی های اخیر در مرکز استیپلز در حال یک قطعه کوچک از قارچ بحران بهداشت عمومی است که رشد کرده است به بیش از 20 ، 000 موارد و 260 مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

در حالی که بسیاری از کشور باقی می ماند خانه را به تلاش برای متوقف کردن گسترش COVID-19 — محاصره توسط مشاغل از دست رفته و نابود شد روال و فراگیر عدم قطعیت — بازی احساس مبهم حافظه است. اما سوال یکی در میان بسیاری از هنوز هم همچنان در اطراف نهایی چهار روز در مرکز استیپلز. با بسیاری از اقدامات احتیاطی چگونه این اتفاق می افتد ؟

که ممکن است هرگز شناخته شده است. این ویروس می تواند منتقل شده است فقط به عنوان به راحتی در یک تیم با اتوبوس یا پرواز چارتر و یا یکی دیگر از عرصه و یا یک هزار و جاهای دیگر. افراد درگیر را برای اندیشیدن به این سوال در همان محل که بیشتر از هر کس دیگری. صفحه اصلی.

— کارکنان نویسندگان هلنه الیوت Tania Ganguli اندرو Greif, جک هریس Broderick ترنر و دن Woike کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>