Coronavirus و زیردریایی کورسک فاجعه

مانند ولادیمیر پوتین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن disdains صلاحیت اما به نحوی فرض می شود که افراد دیگر صلاحیت

توسط NEWS-SINGLE در 29 اسفند 1398
 President Donald Trump leads a meeting.
مانند ولادیمیر پوتین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن disdains صلاحیت اما به نحوی فرض می شود که افراد دیگر صلاحیت رفع خواهد شد هر آنچه در آن است که نیاز به تعمیر.عکس با جلب Angerer / گتی

زمانی که ما با فاجعه ذهن ما به دنبال امتیاز از مقایسه. به تازگی مردم صحبت و نوشته شده است در مورد جنگ جهانی آنفولانزای اسپانیایی طاعون و رکود بزرگ. من نوشته ام در مورد ترور. هر یک از این تشابه میریزد نور در ما وضع فعلی. در اینجا یکی بیشتر: اغلب این روزها فکر می کنم از یک زیردریایی.

در ماه اوت سال 2000 کورسک, یک زیردریایی هسته ای رفت به دریا در سواحل مورمانسک با undertrained خدمه و یک بار از اژدر است که گذشته خود را در تاریخ انقضا. یک یا دو نفر از کسانی که اژدر نظر می رسد که منفجر شد, پردازنده, کشتن بسیاری از مردان در زیردریایی. لرزش تنظیم کردن توسط این انفجار توسط یک نروژی لرزه ای ایستگاه اما نیروی دریایی روسیه نیست اذعان حادثه برای دو ساعت و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور نبود اطلاع دیگر نه ساعت پس از آن. او در تعطیلات در سوچی در دریای سیاه و او همچنان در تعطیلات. تمام این زمان بیست و سه مرد در داخل آنچه باقی مانده از کورسک در انتظار نجات در پایین از دریا.

نیروی دریایی روسیه فرستاده نجات خدمه اما آنها موفق به بارانداز به زیردریایی. به نظر می رسید که آنها فاقد مهارت های لازم چون ده روز بعد هنگامی که یک نروژی خدمه بودند در نهایت اجازه به تلاش برای نجات آنها از منوی view در اولین تلاش خود را. در آن زمان مردان در داخل شده بود مرده یک هفته.

به دام افتاده در زیر آب خود را با کپسول آن بیست و سه ملوانان تا به حال جان سالم به در برد و برای بیش از دو روز. تا زمانی که آنها زندگی می کردند آنها را نگه داشته و شتم یک S. O. S. سیگنال. در ماه اوت سال 2000 روسیه تا به حال پر رونق مستقل و تلویزیون و رسانه های چاپی که گزارش این فاجعه اما تعطیلات رئیس جمهور در ابتدا گفت: هیچ چیز. سپس او زیر لب چیزی نامنسجم در مورد ارزش تجهیزات روی عرشه کشتی کورسک. در روز هفتم پس از انفجار, پوتین مشاوران در نهایت او را متقاعد به بازگشت به مسکو است. او گفت: تلویزیون خبرنگاران گفت: "من هم درست به دلیل ورود nonspecialists از هر زمینه حضور بالا قرار داده شده مقامات در منطقه فاجعه را نمی کند و بیشتر خواهد مانع کار است. هر کس باید به جای خود." سپس سفر او به قطب شمال و تحت پوشش از شب در دیدار با خانواده های مرده ملوانان به آنها گفت که ملوانان ممکن است هنوز زنده باشد و همچنین برافراشته در برابر نیروهایی که تا به حال نابود شده ارتش روسیه. "من هرگز فکر نمی کردم که همه چیز در این نوع از بیماری," او گفت:.

هیچ موازی مستقیم بین بیماری همه گیر کوروناویروس و زیردریایی کورسک, اما گاهی اوقات اتفاق می افتد با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و پوتین وجود دارد شباهت روح. هر دو رئیس جمهور باقی ماند که سکوت آنها باید صحبت شده. (پوتین vacationed; تهمت golfed.) هر دو ارائه شده امید کاذب و پذیرش هیچ مسئولیتی. هر دو متهم دیگر کشورها (روسیه به طور خلاصه تئوری که یک زیردریایی آمریکایی تا به حال برخورد با کورسک) و هر دو مقصر پیشینیان خود را برای از بین بردن یک سیستم است که باید به نجات مردم است.

اما بیشتر وجود دارد. قابل توجه ترین جنبه از پوتین عدم قبول مسئولیت کورسک فاجعه بود عقب نشینی خود را به bureaucratese. این یک پیش نمایش از بیست سال پس از (و احتمالا بعد از بیست). پوتین استفاده اداری از زبان یک وسیله گمراه کننده و منحرف مسئولیت, اما آن را نیز ارائه می دهد بینش به درک خود را از دولت است. او را دیدم خود را به عنوان بسیاری که ممکن است در این راه از مردم به انجام کار خود را و به نظر می رسید غافل است که کار خود را به رهبری تلاش کنند. شاید به عنوان یک نتیجه, نیروی دریایی روسیه و دولت بودند overcautious را رد کرد کمک خارجی و حتی پاسخ دادن به S. O. S. سیگنال از زیردریایی.

من معمولا نمی فکر می کنم از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک بوروکرات. در بسیاری از راه او به نظر می رسد در مقابل از او به نفع ضربه محکم و ناگهانی تصمیم گیری و جارو آنهایی که, و او نفرت دارد قوانین و مقررات. اما او و پوتین به اشتراک گذاری یک ترکیب سمی از imperiousness و تنبلی یک نوع بالا دست رخوت. آنها می خواهم به مسئول اما آنها را نمی توان زحمت را به اتهام. آنها تحقیر صلاحیت اما به نحوی فرض کنیم که دیگر مردم این کشور را حل کنند هر آنچه در آن است که نیاز به تعمیر. به عنوان بی امان خود را علیه دولت نشان داده است تهمت می بیند سیستم آمریکایی از دولت به عنوان یک غول بوروکراسی. دولت تحت مغلوب ساختن پیشی جستن شده است تا حدودی برچیده شد تا حدی خراب شده و تا حدی مجاز به بوسیله اسباب گردنده همراه در بخشی به دلیل او احساس نمی مانند توجه. اما در یک بحران که شدیدا همراه نمی خواهد انجام دهد دولت نمی تواند عملکرد بدون رهبر و یا حداقل آن عملکرد مناسب است که به شدت با تاخیر آن را به عنوان تلاش برای انطباق با این ایده که رهبر—که در جهات دیگر چیزی از دمدمی مزاجی کنترل و در تمام جهات است وحشتناک—رفتن به منجر شود.

همکار من Robert W. Baird است ترسیم چرا تست برای coronavirus شده است به طور گسترده ای در دسترس در ایالات متحده تخمگذاری جانشینی متناقض و گیج کننده حوادث. آزمون به تعویق افتاد نه تنها از خطای انسانی است اما با قوانین بود که عواقب ناخواسته; با بی میلی به تصمیم گیری و بیشتر از همه به نظر می رسد توسط یک سیستم ناتوانی در به رسمیت شناختن خود را شکست. در این سن از ضد بوروکراتیک دولت آن داستان های اداری نقایص. این تعجب آور نیست: هانا آرنت به نام بوروکراسی "حکومت از هیچ کس." مغلوب ساختن پیشی جستن که رد تمام مسئولیت این است که هیچ کس در حال حاضر. و ما همه در یک زیردریایی در پایین از دریا گاییدن از پست S. O. S. سیگنال.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب