چگونه Anthony Fauci تبدیل به یک هدف برای حق

سیاست ملت عفونی-متخصص بیماری است که به سختی کرده است. اما تهمت متحدان ممکن است انتقاد او از آنجا که آنها ن

توسط NEWS-SINGLE در 27 فروردین 1399
اولیویه Douliery / خبرگزاری فرانسه / گتی

Anthony Fauci نظر خود را هیچ و بی معنی حقیقت یاب بنده از علم و نه از سیاست یا ایدئولوژی. "مهم نیست که چه اتفاقی می افتد به من من قصد دارم برای حفظ" گفتن حقیقت Fauci گفت: ما به تازگی.

او خیلی حساسیت به گفتن رئیس جمهور آنچه که او می خواهد به شنیدن (به عنوان مخالف به آنچه که او نیاز به دانستن) است که او ذکر شده به عنوان یک "نکته برای زندگی توسط" مشاوره او یک بار دریافت شده از یک نیکسون رسمی دولت: آماده برای هر بازدید به کاخ سفید بود و خود را آخرین.

این یک حرفه ای عقیده است که کمک می کند تا توضیح دهد که چگونه 79 ساله, دکتر, موفق به چوب در اطراف به عنوان رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی از طریق شش رئیس جمهور آمریکا از هر دو طرف آغاز با رونالد ریگان, چه کسی به او هشدار داده به اچ آی وی/ایدز. اما صفات ساخته شده است که Fauci شهرت طریق گذشته دولت می تواند لغو خود را در این یکی او به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را از طریق بدترین بیماری همه گیر در یک قرن.

Fauci به نظر می رسد به عنوان یک راحت پروکسی برای کسانی که ناراحت هستند در مورد نورد تراژدی اما میلی به سرزنش مغلوب ساختن پیشی جستن. Fauci امن تر است هدف: حرفه ای و بهداشت عمومی رسمی. مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان که می خواهید برای دیدن او در ماه نوامبر برنده اما همچنین نگرانی فزاینده عفونت و کاهش قیمت سهام; این شکست مفتضحانه بیش از COVID-19 تست و عدم پیگیری و ردیابی و محدود کردن ویروس گسترش می تواند خشم خود را نسبت به Fauci.

که این است که چگونه آن را به دست می آمد که وقتی Fauci strode به کاخ سفید دیروز برای یکی دیگر از جلسه با coronavirus نیروی کار همه شد و پرسیدن سوال او ممکن است اغلب خود را بپرسید: آیا این آخرین زمان وجود دارد ؟

دانشمند متعهد شده بود چه در Trumpworld یک برنامه به طور بالقوه گناه نابخشودنی: پیشنهاد رئیس جمهور تا به حال اشتباه. در سی ان ان مصاحبه روز یکشنبه Fauci گفته بود او رو "بسیاری از پوش بک" داخلی که به نام او برای تحمیل اقدامات سخت تر برای جلوگیری از این ویروس را گسترش.

Fauci پیام درگیری با تهمت را تکرار و ادعا می کنند که دست زدن به او از شیوع این بیماری شده است, بی عیب و نقص. Stoking در حال اجرا درام در مورد Fauci وضعیت—که بعد از Fauci facepalmed به عنوان تهمت بود صحبت کردن در یک نشست خبری ماه گذشته—رئیس جمهور بازتوییت سابق جمهوری خواه کنگره نامزد برچسب: #FireFauci. خصوصی, Fauci خواسته وظیفه نیروی تیم اگر او می تواند یک بیانیه در مغلوب ساختن پیشی جستن روزانه در کنفرانس خبری در مورد سی ان ان نقطه. او سعی کرد به disabuse آمریکایی ها از این تصور که وجود تنش در داخل کاخ سفید: "مقاومت مواجه," Fauci گفت: مطبوعات دیروز اشتباه بود کلمه برای توصیف عادی را در میان مشاوران دولت. او bristled زمانی که یک خبرنگار از او پرسید که اگر کسی تا به حال او را مجبور به روشن کردن موضع خود را. "لطفا. حتی نمی فهمند که" او گفت:, تیراندازی مختصر و کارهایی تابش خیره کننده.

این بیماری همه گیر است شده plunked Fauci به کاخ سفید است که مدت طولانی است که یک دیگ rivalrous مشاوران با رقابت دستور کار است. این فرد مناسب است. Fauci است که با مخلوط پردازان که مشکوک از "دولت عمیق" بوروکرات; رایگان-بازار که می خواهند به سرعت بازگشایی این کشور و به حداقل رساندن اقتصادی خرابه و تهمت وفاداران که مدیون شغل خود را به یک مرد.

در داخل ساختمان برخی از مشاوران دلسوز هستند به مخمصه های خود را به دیگران مشکوک از مشاوره خود را. خارج از آن پارتیزان در سمت راست صیقلی اظهارات خود را برای هر گونه اشاره ای از خیانت به مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که سمت چپ به نظر می رسد برای سرنخ است که او ممکن است تغذیه با رئیس جمهور و پیچ و مهره.

یک مقام کاخ سفید ابراز بی حوصلگی با هر کسی که ممکن است بخواهید Fauci به ترک. "من حدس می زنم من نمی فهمم که چرا مردم می خواهند دکتر Fauci به ترک و یا اخراج می شود" رسمی به ما گفت. "آیا شما می خواهید بیشتر کیسه های بدن? آیا شما می خواهید بیشتر اختلال در وظیفه نیروی کار ؟ همه ما در حال کار اضافه کاری. هر کس دیگری در خانه نشسته و سنجش از راه دور. من مطمئن هستم که آنها در حال کار بیش از حد, اما ما در اینجا هر روز و هفت روز هفته است."

گاه به گاه برجسته دشمن در داخل کاخ سفید است که پیتر ناوارو, تهمت و تجارت مشاور و چین هاوک است که کشمکش و لوازم پزشکی مورد نیاز در بحران است. ناوارو به مصاحبه با نیویورک تایمز که در آن او با انتقاد unnamed "پزشکی و کارشناسان و صاحب نظران" که نبود توجه به آسیب های اجتماعی است که بهار از "تمدید اقتصادی shutdown."

در حداقل دو خصوصی کاخ سفید جلسات ناوارو به درگیری با Fauci. در اتاق وضعیت کاخ سفید در ژانویه 28, Fauci استدلال کرد هیچ شواهدی وجود دارد که محدودیت های مسافرتی کار می کنند گفت: یک فرد آشنا با این موضوع که مانند دیگران صحبت کردیم به صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به منظور به اشتراک گذاشتن نظرات خود را صادقانه تر. ناوارو خودداری کردند در Fauci موقعیت. (با توجه به زمان, Fauci و عمومی-مقامات بهداشت تغییر ذهن خود را در حکمت محدودیت در روز.) در اوایل این ماه Fauci و ناوارو sparred دوباره در اتاق وضعیت در مورد ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین که مغلوب ساختن پیشی جستن به تبلیغ به عنوان یک پتانسیل "بازی-changer." زمانی که Fauci تصریح کرد: یک نقطه او ساخته شده بود برای عموم که حساب اثربخشی دارو صرفا حدیثی نظر خود را موجب ملامت از ناوارو با توجه به گزارش در Axios.

در خارج از کاخ سفید و یکی از قابل توجه پاسگاه Fauci انتقاد روزانه پادکست و رادیو/تلویزیون نشان می دهد شرکت توسط استیو Bannon رئیس جمهور سابق رئیس استراتژیست که مثل ناوارو, بخشی از کاخ سفید اقتصادی-ملی گرا. Bannon دارای گسله Fauci خود را نشان می دهد برای ارائه جلسات که او می گوید: در حال بیش از حد مبهم و مبهم در حالی که به طور کلی ستایش مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت فاجعه است. "ما می خواهیم با دقت و مسئولیت پذیری وقتی که می آید به دکتر Fauci" گفت: Jason Miller, دیگری تهمت کمپین مشاور است که Bannon را شرکت میزبان. "هیچ کس گفت که این پاسخ این است که تقصیر او و هیچ کس گفت که چیزی در او.' این است چگونه ما به جلو؟"

این حقیقت نگران کننده این است که بیماری های همه گیر در حال پیمایش توسط ناقص رهبران با تکیه بر اطلاعات ناقص. که شامل میلر و ناوارو را قهرمان مغلوب ساختن پیشی جستن—و به طور گسترده ای تحسین Fauci.

در مورد رمان coronavirus Fauci شد قابل توجه خوش بینانه در مورد چگونگی وقوع بود به احتمال زیاد به بازی کردن در ایالات متحده حتی اگر او توضیح رویکرد خود را به کار خود را به عنوان فرض بدترین سناریو و با هدف جلوگیری از آن. خود را از طریق بسیاری از مصاحبه ها و اظهارات Fauci داده است منتقدان گاه به گاه علوفه به استدلال می کنند که او متناقض در خصوصیات از coronavirus تهدید و کاخ سفید در پاسخ به شیوع بیماری.

در یکی دیگر از مصاحبه Fauci داد در یکشنبه, برای مثال, او گفت: آن را "روشن شد" به او توسط "وسط تا پایان مارس" که "ما در مشکل واقعی" را به عنوان شواهد پدید آمده است که این ویروس گسترش غیر قابل تشخیص از یک فرد به دیگری در جوامع است.

منتقدان اشاره می کنند که حداقل در اظهارات Fauci استدلال از طریق ژانویه و فوریه که coronavirus مطرح نیست یک تهدید عمده برای ایالات متحده است. در نظر گرفتن نظرات Fauci ساخته شده در اواسط ماه فوریه زمانی که او در توصیف این تهدید از coronavirus به عنوان "کوچک" نسبت به آنفلوآنزای فصلی. برای هفته ها در آن نقطه مقامات چینی شده است محدود کردن جنبش از میلیون ها نفر از مردم; COVID-19 شده بود در گردش تحت رادار در ایالات متحده و برخی از دولتی و کارشناسان بهداشت و درمان هر دو در داخل و خارج از دولت بوده است و هشدار داد که ایالات متحده خطرناکی آمادگی برای آینده شیوع.

Fauci گفت: دیدگاه تکامل به عنوان او و دولت دیگر بالا کارشناسان آموخته بیشتر در مورد گسترش این بیماری در ایالات متحده و گزارش های خبری نشان می دهد که او صادر شده تیره تر هشدارهای خصوصی در مارس به عنوان پیشرفت. همه از سخنان خود علاوه بر این شد ادا در علامت تجاری خوابي عمومی-سلامت رسمی. او بارها و بارها تاکید کرد در اوایل شیوع است که در حالی که ویروس نیست در حال حاضر خطرات قابل توجهی را به آمریکایی ها در آن لحظه است که معنا نیست آن را جدی بهداشت جهانی خطر نمی اندازد ایالات متحده در آینده است.

عمومی-بهداشت مقامات در تلاش برای دریافت جلوتر از شواهد علمی آنها جمع آوری کرده ایم و برای جلوگیری از هشدار از کابوس سناریو که ممکن است تحقق نیست که تضعیف اعتبار خود را در طول بحران جان آورباخ سابق مقام ارشد در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری از سال 2011 تا سال 2017 به ما گفت. (Byrne است که به اقیانوس اطلس سردبیر ارشد Corby ادوارد کومر.)

"وجود دارد یک دوره از زمان که ... [Fauci بود] گفت: چیزهایی که ممکن است به طور دقیق اگر اطلاعات بیشتر [شده] جمع کرد ؟ من مطمئن هستم که درست بود," او گفت:. "اما من فکر می کنم هدف در یک وضعیت مانند این است برای جمع آوری به عنوان اطلاعات آنجا که شما می توانید" و تصمیم گیری بر اساس داده های موجود است. که او معتقد است آنچه Fauci انجام داد.

این که آیا Fauci است که به اندازه کافی حساس به اقتصادی خرید اینترنتی اجتماعی فاصله, آورباخ نگهداری می شود که که نقش عمومی-مقامات بهداشتی. آنها با تمرکز بر "چه خواهد شد صرفه جویی در زندگی" اشاره کرد و "نه کارشناسان در تصمیم گیری چه چیزی خوب برای اقتصاد است." این آبشار به رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور به شنیدن از هر دو سلامت و کارشناسان اقتصادی و ایجاد مشکل مبادلات.

در نهایت بسیاری از آمریکایی ها رو با این ایده که وجود دارد ثابت متخصص دست در سکان دولت آمریکا در این زمان پر سر و صدا ممکن است انتظار بیش از حد از Fauci به تنهایی. آورباخ که در حال حاضر آگهی غیر انتفاعی اعتماد به امریکا, بهداشت و درمان اشاره کرد که Fauci کارفرما موسسه ملی بهداشت است نه آژانس فدرال وظیفه با پاسخ به بهداشت عمومی بحران. که به طور معمول CDC نقش. Fauci است "محقق و فوق العاده هوشمند و ماهر یکی از بیماریهای عفونی, اما نه همان است که با داشتن هزاران نفر" از پاسخ اضطراری که CDC در اختیار آن, او گفت:.

هیچ کاری برای مغلوب ساختن پیشی جستن در خارج از اعضای خانواده نجس است. رئیس جمهور دارای سابقه پالايش و تحقیر عالی رتبه انتصاب او را درک به عنوان بی وفا. Fauci می تواند در دیدار با سرنوشت مشابه. اما در میان همه گیر است که به پایین که شاید مغلوب ساختن پیشی جستن ترین خود شکست حرکت به تاریخ. Fauci اعتبار یک دارایی ارزشمند. یک کلمبیا کلمبیا نظرسنجی در اوایل این ماه نشان داد که 78 درصد تایید شده از Fauci را از دست داده و وقوع یک رتبه بالاتر از نیویورک اندرو کومو و دیگر فرمانداران در خط مقدم بحران دریافت کرده است. تنها 46 درصد تایید شده از مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ.

یکی دیگر از مقام کاخ سفید گفت: ما که Fauci سزاوار برخی از طول و عرض جغرافیایی با توجه به خواسته های خود را در زمان. "ما خواسته ایم و آن مرد را به بیرون رفتن و انجام بسیاری از مصاحبه" این مقام گفت. "در جایی در امتداد خط وجود دارد برای رفتن به مخلوط پیام و یا در واقعیت امروز یک خبرنگار که تلاش می کند به بازی مارپیچ. من فکر می کنم او در ایستاده خوب است."

ما به تازگی به صحبت کرد سناتور لیندزی گراهام جمهوریخواه کارولینای جنوبی و محرم از مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد انتخاب های دشوار پیش رو در بازگشایی این کشور و فرستادن مردم به کار می کنند. حتی به دیگران در خود می خواهید اقتصاد بوت سریع گراهام به حال یک قطعه از مشاوره به رئیس جمهور: مطمئن شوید که Fauci است در هیئت مدیره.

اگر تهمت تصمیم در نهایت "حمایت Fauci" و دبورا Birx کاخ سفید را coronavirus هماهنگ کننده "و سپس سیاسی خود را قرار گرفتن در معرض بسیار محدود خواهد بود," گراهام به ما گفت.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب