گوش دادن: ما مرگبارترین بیماری همه گیر اشتباه

فاصله اجتماعی چگونه آن را به طوری بد در خانه های پرستاری? و چگونه ما در حفاظت از آنها است ؟ بیش از

توسط NEWS-SINGLE در 26 تیر 1399

بیش از 40 درصد از تمام coronavirus مرگ و میر در آمریکا مرتبط شده اند به خانه های سالمندان. چگونه رخ داد و چه بد می تواند آن را دریافت کند ؟

نویسنده کارکنان اولگا خزان می پیوندد جیمز Hamblin و کاترین چاه در فاصله اجتماعی را توضیح دهد.

در اینجا گوش دهید:

مشترک شدن فاصله اجتماعی در اپل پادکست, Spotify و یا یکی دیگر از پادکست پلت فرم برای دریافت قسمت های جدید را به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.


آنچه در زیر یک ویرایش و فشرده متن مکالمه خود را.

کاترین چاه: شما شده است گزارش و صحبت کردن به افرادی که در حال کار در خانه سالمندان و ساکن در خانه های سالمندان. آیا شما از شنیدن ؟

اولگا خزان: Coronavirus شده است به خانه های سالمندان. و دوم شما باید یک عفونت—به خصوص در مراحل اولیه بیماری همه گیر -- از آن بود که اساسا مانند آتش سوزی گسترش و به ناچار منجر به مرگ و میر زیرا همانطور که می دانیم افراد مسن بیشتر مستعد ابتلا به مرگ ناشی از ویروس است. بسیاری از افرادی که صحبت کردن در مورد بازگشایی باید گفت: بیایید بازگشایی اقتصاد و پس از آن اجازه دهید فقط محافظت از آسیب پذیر است. که معمولا چگونه آن را تعبیر که اغلب به معنی خانه های سالمندان. اما آنها به طور کامل محافظت شده است. هیچ تعریف محافظت می شود. هنگامی که شما باید 40 درصد از تمام مرگ و میر در خانه های سالمندان که به شما نشان می دهد که چیزی است که خیلی وحشتناکی اشتباه است.

جیمز Hamblin: آن را اجتناب ناپذیر است که خانه های پرستاری خواهد بود آمار واقعا سخت ؟

خزان: در واقع هیچ. من به چند نمونه از خانه های پرستاری در کشورهای دیگر. در هنگ کنگ وجود دارد هیچ پرستاری-صفحه اصلی مرگ و میر و یا حتی موارد اساسا به این دلیل که آنها freaked توسط سارس. آنها واقعا بد شیوع سارس در هنگ کنگ در سال 2003. که باعث آنها را به آمده تا با این طرح جدید برای خانه های پرستاری در مورد شیوع مانند این. آنها نگردند تا در ماسک. آنها جدا پرستاری-ساکن در خانه های ویژه بیمارستان ها به جای در خانه های سالمندان. آنها تا به حال دولت-آموزش عفونی-کنترل ماموران مستقر در داخل خانه های سالمندان.

آنها واقعا آن را در زمان به طور جدی و آن را کار کرده است. با شروع در ماه ژانویه این سال آنها در تنظیم این برنامه در حال حرکت و آن را مانع پرستاری-صفحه اصلی مرگ و میر. و من فکر می کنم شنیدن هنگ کنگ به عنوان مثال, مردم ممکن است فکر می کنم شما باید به یک دولت های مختلف به منظور انجام این کار , اما وجود دارد به عنوان مثال در بالتیمور. مریلند باپتیست سالخورده خانه چیزی مشابه و همچنین مانع از هر گونه coronavirus مرگ و میر.

Hamblin: چگونه آنها را انجام دهید ؟

خزان: آنها اساسا متوقف خانواده بازدیدکننده داشته است در اوایل فوریه است که خیلی زود است. آنها را متوقف داشتن ساکنان جامعه وعده های غذایی. آنها را متوقف و با داشتن مقدار زیادی از ترافیک پا به خانه سالمندان—فروشندگان و رانندگان تحویل مردم می خواهم که. آنها در آورده فوق العاده تمیز. آنها شروع غربالگری کارکنان خود را واقعا به شدت به درجه حرارت و علائم خود را و آنچه را که آنها انجام داده ایم خارج از محل کار.

Hamblin: به نظر می رسد مانند منابع است که شما نیاز به انجام است که رشد نمایی به عنوان شیوع بزرگتر و بزرگتر در یک جامعه است. این ممکن است ممکن است اگر شما ویروس نسبتا موجود در یک شهر خاص خود را به نگه داشتن خانه های سالمندان بی خطر است. اما اگر این شیوع در سراسر آن را واقعا سخت به نگه داشتن مردم در خانه های سالمندان بی خطر است.

خزان: آره این چیزی است که کارشناسان به من گفت. اساسا اگر شما یک شیوع در خارج از خانه سالمندان وجود دارد واقعا بالا شانس شما در حال رفتن به شیوع داخل خانه سالمندان است. کارگران ترک کار و رفتن به فروشگاه مواد غذایی. آنها قلم مو رنگ کردن در برابر کسی که دارای آن است. آنها را به خانه. هنگامی که شما لازم نیست که ماسک هنگامی که شما لازم نیست که آزمون ... بسیاری از کارشناسان بر این باورند که بدون علامت کارکنان اساسا آورده ویروس به خانه های سالمندان و هرگز مورد آزمایش قرار گرفته آن هم از نوع گسترش در سکوت در حالی که در اوایل بهار.

مراکز مدیکر و مدیکید خدمات (CMS) توسط سازمان تنظیم خانه های پرستاری و آن را می تواند در پا و با توجه به آنها ماسک برای مثال. راهنمایی از سیستم مدیریت محتوا—حتی در زمانی که به استفاده از ماسک—آمد واقعا در اواخر بازی. بيمارستان شد اولویت بندی و اولویت برای ذخیره از ماسک است. اما خانه های پرستاری نیست.

آنها در رقابت با بیمارستان های بزرگ و دولت ها در تلاش برای دریافت اضافی PPE تامین, پرداخت تن از پول برای ماسک که در واقع موثر و یا که در برخی از موارد معیوب در راه های مختلف. در اوایل ماه ژوئن داده ها نشان داد که 250 خانه های پرستاری تا به حال هیچ ماسک چپ و 800 بیشتر شد و یک هفته دور از در حال اجرا. دولت فدرال سمت چپ آن را به فرد خانه های پرستاری برای محافظت از ساکنان خود را. و آنچه که این خانه های سالمندان هستند گفت: ما پول ندارد به انجام این کار است. ما آموزش دیده برای انجام این کار است. ما همین حالا یک انبار از ماسک است. و ما اصلا دسترسی به آزمون. که در آن همه خراب شد.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de