"اینجا, تروریست ها در داخل": فرانسه روانپزشک مشاوره Coronavirus پزشکان

"همه از دست داده است و هر کس از ترس است و آنها نیاز به پشتیبانی" روانپزشک فیلیپ Nuss گفت: از پزشکان و دیگر مرا

توسط NEWS-SINGLE در 12 فروردین 1399
Hospital entrance.
"همه از دست داده است و هر کس از ترس است و آنها نیاز به پشتیبانی" روانپزشک فیلیپ Nuss گفت: از پزشکان و دیگر مراقبان مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس.عکس توسط Cecile, Marion / Alamy

فیلیپ Nuss است رئیس واحد روانی برای اوایل روان در Saint-Antoine بیمارستان در پاریس و یک پژوهشگر متخصص در فيزيك از اسکیزوفرنی در دانشگاه سوربن. از آنجا که Bataclan حملات تروریستی 2015, او اختصاص داده است که بخشی از کار بالینی خود را به مشاوره با پزشکان و دیگر مراقبین در مورد فشار کار خود را. من شنیده ام در مورد Nuss از برادر در قانون فشرده-مراقبت پزشک در یک درمانگاه در, Seine-Saint-Denis یک بخش درست در شمال پاریس. هر تخت در بخش مراقبت های ویژه کامل است وجود دارد; بیماران در حال حاضر در حال انتقال به شهرستانها از Orléans و روان. پنج پزشکان که در حال حاضر مرده در فرانسه از کروناویروس که دیروز تعداد موارد تشخیص داده شده پیشی چهل هزار; یک گروه از بیش از شش صد نفر از پزشکان و سایر کارکنان پزشکی است suing وزیر سابق بهداشت و نخست وزیر "مقصر سهل انگاری" در عدم آماده شدن برای این بیماری همه گیر. فرانسه سیستم مراقبت های بهداشتی است یکی از بهترین در جهان است اما از آن رنج می برد تحت ریاضت. در میان کمبود شدید ماسک آزمون—اکثر پیشگیری—ماسک پرسنل underequipped و به اندازه. "وسیله ای برای انجام کار خود شده است کاهش می یابد به طور چشمگیری در سال های اخیر پس از مراقبین در حال حاضر بسیار شکننده" Nuss به من گفت از طریق تلفن. "همه از دست داده است و هر کس از ترس است و آنها نیاز به حمایت دارند."

Nuss صحبت کرده است به حدود صد کارگران پزشکی—پزشکان, پرستاران, پرستار دستیاران پرستار—پس از آغاز بحران. در طی این مکالمات او شروع به توسعه آنچه که ممکن است یکی از مهمترین و ظریف درک ما از فشارهای که در حال تحمل کردن بر مردم ما در شمارش به بلند کردن هر کس دیگری. در بالای معمول عوامل استرس زا از محرومیت از خواب زیاد و احساس گناه یکی از چیزهایی که coronavirus به خصوص دشوار است برای پزشکی کارگران به مدیریت از نظر روانی است که مدت زمان آن است. "دیروز من با دو پزشک" Nuss گفت. "هر دو جوان بودند چیزی مثل سی. آنها به من گفت: "من می دانم آخر این هفته خواهد بود وحشتناک. آخر هفته گذشته ما در انتظار بودند و هیچ کس آمد و این آخر هفته ما می دانیم که مردم می آیند و ما در حال حاضر خسته است.' "Nuss ادامه داد: "من از دیدن منفی پیش بینی و این تصور که بحران گذشته بیش از حد طولانی با کمی بیش از حد به معنی و به سرعت در حال تغییر دستورالعمل."

در یکی از بیمارستان Nuss مواجه می شوند یک پرستار دستیار که حاضر به پوشیدن یک ماسک ترسناک از همکاران خود را. هنگامی که آنها صحبت می کرد و به مرد گفت که بیمارستان اغلب اختصاص به او ناخوشایند شیفت. زمانی که آنها صحبت می کرد بیشتر به او گفت که کانال های تلویزیونی بودند تغییر را نشان می دهد در اطراف به بار که نیست خوب برای او. Nuss, شناخت نشانه هایی از روان پریشی قرار دادن انسان در دارو و پیشنهاد کرد که او به مرخصی بروید اما یک médecin du travail—کار دکتر—را فرستاده به کار می کنند. (Nuss غیر نظامی بیماران نیز داشتن "بسیار سخت" گفت: با میزان بالای عود—یک بیمار مبتلا به اسکیزوفرنی که شنیده است که ویتامین C موثر بود در برابر coronavirus قلم داروهای خود و از خوردن هیچ چیز به جز پرتقال است.) در یکی دیگر از بیمارستان های قبلی در این بیماری همه گیر از بحرانی بخش مدیریت سی یا چهل پزشکان نیز امتناع از پوشیدن ماسک. Nuss گفت: "نتیجه این شد که پزشکان که می خواستم به فکر بسیار بودند با پوشیدن ماسک و کسانی که بودند و ننگ." جهنم بر روحیه در بهترین زمان در دفتر سیاست می تواند تبدیل به خرد کردن در تخریب شرایط. "بسیاری از همکاران به من گفت که این آخرین نبرد است که پس از coronavirus آنها ترک بیمارستان های عمومی به دلیل آن را بیش از حد ناعادلانه به آنها" Nuss گفت. برای مبارزه با فرسودگی شغلی در Saint-Antoine او خواسته است سر گروه به زور کارکنان برای رفتن به خانه بلافاصله پس از تغییرات خود را به جای چسبیدن به اطراف سعی کنید برای کمک به همکاران خود.

پزشکان استفاده می شود برای انجام تحت فشار شدید اما در کشورهایی که نرخ coronavirus عفونت تهدید به پیش افتادن از ظرفیت نظام سلامت از آنها در حال مقابله با اخلاقی quandaries است که هیچ چیز در آموزش خود را آماده آنها. Nuss به یاد می آورد: "روز گذشته من تا به حال رئیس یک واحد اورژانس در گوشی که به من گفت:" ما تنها یک ماسک برای هر دو مردم, بنابراین ما در حال تلاش به آمده تا با یک راه برای آنها را برای به اشتراک گذاشتن آن است. و آن را آسان نیست. تدارکات وجود ندارد." Nuss مشاهده "این perfectionists. شما می خواهید به طور کامل, اما شما هیچ توانایی بود."

Nuss در انجام وظیفه در Saint-Antoine در نوامبر 13, 2015 شب که مواضع تروریست ها کشته و نود نفر در طول یک کنسرت راک در نزدیکی Bataclan تئاتر. در یک نقطه و یک پرستار وارد اتاق تمایل به زخمی بیمار به او گفت که همسرش ضرب گلوله کشته شده بود درست در مقابل او. او راه می رفت از اتاق بیرون گفتن Nuss که او بیش از حد متزلزل به ادامه. "او می ترسم که او نامشروع است که سطح مراقبت که او خواسته شد به شد نامتناسب به مهارت های خود را," او به یاد می آورد. "من گفتم:" فقط مدیریت آنچه شما باید انجام دهید. بقیه را مراقبت گرفته شود.' "هنگامی که پرسنل پزشکی در حال غرق احساس نیاز به تحمل بار بحران, او تلاش می کند به آنها یادآوری می کنند که آنها بخشی از یک زنجیره ای از مراقبین. شاید بیشتر اضطراب آور از ویژگی های coronavirus بیماری همه گیر است که آن را می افزاید: عدم اطمینان به آسیب است. در کمک به یک مراقب می تواند تا پایان سهوا صدمه زدن به خود یا دیگران. "با حملات ما می دانستیم که تروریست ها نمی تواند به جایی که بودیم" Nuss گفت. "در حالی که در اینجا تروریست ها در داخل هستند و ما راحت نیست چرا که ما از ترس برای زندگی ما نیز هست."


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب