تایرون سیو / ایسنا

دلار هنگ کنگ—فرشته بود و پیمایش از طریق برنامه پیام رسانی تلگرام در اواخر سال گذشته هنگامی که او را دیدم متوجه تبلیغات یک اتحادیه جدید برای مراقبت از سلامت کارکنان; علاقه خود را piqued است. به عنوان یک 25 ساله پرستار در بخش جراحی عمده هنگ کنگ بیمارستان او ساعت های طولانی کار می کند و می بیند که چگونه تسهیلات همواره مبارزات با کمبود کارگران است. پرستاران مشغول در بخش جست و خیز تعطیلات خود را و زمان را به پوشش شیفت و فرشته نگرانی در مورد کیفیت مراقبت از بیماران دریافت خواهید کرد. این انجمن پرستاری او یک عضو از حمایت برای شرایط کاری بهتر اما نتایج حداقل: مزایای اصلی بودند تخفیف در مواد غذایی و بسته های سفر. “نبود دقیقا در مورد مسائل سیاسی” او به من گفت که از این گروه است.

پس فرشته—که خواست به شناسایی او برای اولین بار نام خود را به اجتناب از مجازات از کارفرما امضا برای بیمارستان اقتدار کارکنان داد (HAEA) تازه بدوران سازمان متولد خارج از prodemocracy تظاهرات که باید انجام در اینجا برای ماه می باشد. و زخمی در تظاهرات منجر به افزایش علاقه در سازمان کار: تعداد از این شهر وزارت کار نشان می دهد که یک دوجین اتحادیه تاسیس شد در فینال دو سال 2019 در HAEA در میان آنها است. در سال گذشته حداقل 23 اتحادیه تشکیل و به رسمیت شناخته شده توسط وزارت کار. سازمان خود و اعضای امیدوارم که برای تنوع بخشیدن به اعتراض تاکتیک اضافه کردن امکان صنعتی اقدام به اعتراض رشد جعبه ابزار برای نافرمانی مدنی. در سال جدید روز اسفند, نمایندگان اتحادیه ها به استقبال اعضای جدید با آگهی ها و آگهی ها بازی های محبوب در اعتراض شعارها و الگوهای رفتاری. “مقاومت در برابر استبداد پیوستن به اتحادیه” اضافه شد به گروه کر از شعارهای.

هنگ کنگ بیش از حد سرمایه داری شهرستان که دولت به طور منظم سیاهی سهولت کسب و کار به عنوان یکی از بهترین آن تمجید شده است. اتحادیه های کارگری در اینجا لازم نیست که جمعی قدرت چانه زنی و بزرگترین کار گروه هنگ کنگ فدراسیون اتحادیه های کارگری است که شور و شوق pro-پکن. اما این شهر همچنین دارای یک تاریخچه خال خال با اعتصابات کارگری و سازماندهی رویدادها که نقش موثری در توسعه آن است. تجدید شور و شوق و علاقه به نقطه نسبت به یک قوت بخشیده جنبش کارگری. تا همین اواخر هر چند معلوم نیست که چگونه چشم انداز مثبت در اعضای سازمان می تواند wrangled و مستقر شده اند.

در این هفته ارائه شده اولیه شاخص نوپای کارگری به احتمال زیاد خواهد نیرومند چالش جدید برای در حال حاضر تحت محاصره عمیقا منفور دولت است. هزاران نفر از اعضای HAEA رفته اند و در اعتصاب به فشار مقامات نزدیک به مرز با سرزمین اصلی چین و اخلال در خدمات بهداشتی و درمانی در بیمارستان های دولتی در سراسر شهرستان. کارگران بر این باورند که اندازه گیری لازم است برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید که دارای تابش در خارج از چین ایجاد بهداشت جهانی بحران.

تا کنون درمانی دریافت کرده اند حمایت گسترده: 60 درصد از پاسخ دهندگان به یک نظرسنجی اخیر انجام شده توسط افکار عمومی موسسه تحقیقات گفت: آنها با حمایت از این اعتصاب در حالی که تعداد زیادی از دیگر سازمان های کارگری و برخی نیز تنها به تازگی تشکیل شده نشان داده اند منافع خود را در گسترش اعتصاب به طور بالقوه اضافه کردن رانندگان اتوبوس حمل و نقل هوایی کارگران و معلمان به مخلوط. چشم انداز گسترش کار فشار ریشه در prodemocracy تظاهرات خواهد بود یکی دیگر رسمی از یک جنبش است که دولت بوده است مشتاق اما قادر به تمبر ، لئونگ Po-ریه, نویسنده سابقه اوایل هنگ کنگ کارگران و جنبش کارگریبه من گفت که این اتحادیه آغاز موج جدیدی از فعالیت کارگری در هنگ کنگ است. “این مردم هستند که تشکیل اتحادیه های کارگری به این معنی است که آنها امید دارند” او گفت:. “اتحادیه های کارگری در حال استفاده از قدرت خود را در برابر یک دولت است که امتناع از پاسخ دهد.”

این سوال باقی می ماند که آیا این جنبش را گرفتن شهر به همان اندازه که در گذشته حملات انجام داد که مهمترین آنها در سال 1967. سپس روال اختلافات کارگری در یک کارخانه سیمان و مصنوعی-گل و گیاه به سرعت snowballed به بزرگتر نارضایتی در برابر استعمار انگلیس دولت است که حکومت هنگ کنگ. رو به با جمع آوری قدرت انقلاب فرهنگی در چین جناح چپ کارگری حفره دار خود را در برابر آنچه دانشگاهیان بنیامین لئونگ و استفان چیو باید به عنوان “نماد امپریالیستی و سرمایهداری مقامات در هنگ کنگ است.” متعدد کارگری اقدامات هماهنگ در بخش های هنگ کنگ فدراسیون اتحادیه های صنفی spiraled به خشونت سراسر شهر بود. چپ با توسل به تاکتیک های چریکی انجام ترور و انفجار خودرو مبارزات انتخاباتی. افسران پلیس کشته و چندین شورش و در یک نقطه به صحنه حمله با هلیکوپتر. در زمان شورش قرار گرفتند کردن, 51 نفر کشته و بیش از 800 به حال beene مجروح شدند. هنگ کنگ فدراسیون اتحادیه های کارگری مواجه عقب نشینی موقت برای نقش خود را در شورش. اما در چندین دهه است که به دنبال آن ماهرانه مانور همراه تغییر سیاسی و وزش باد و هماهنگی خود را با دولت چین در پکن و تا حد زیادی بوده است تبرئه و نقش آن در شورش توسط دولت Hong کنگ. یک prodemocracy رقیب هنگ کنگ کنفدراسیون اتحادیه های کارگری پدید آمده در سال 1990.

در هنگ کنگ زمان اعتراضات تماس های ساخته شده برای یک اعتصاب عمومی اما چنین اقداماتی بر خلاف تظاهرات خود را تا حد زیادی underwhelming و محدود است. ادامه داد: عدم کری لام در هنگ کنگ, مدیر اجرایی نزدیک به مرز با چین, اما, موجب واکنش. او مقاومت می آید با وجود قریب به اتفاق حمایت عمومی برای حرکت با 80 درصد از مردم در نظرسنجی های افکار عمومی موسسه تحقیقات گفت: آنها به نفع آن. لام معتقد است که کامل بسته است و نه در خط با سازمان بهداشت جهانی مقررات و دیده می شود می تواند به عنوان تبعیض آمیز نسبت به سرزمین اصلی ساکنان. به عنوان اعتصاب محدود به غیرضروری کارگران آغاز شد و در روز دوشنبه لام نرم موضع خود اعلام کرد که او خواهد دید اما سه گذرگاه های مرزی. او گفت که این حمله هیچ نقشی در تصمیم او افزود که تلاش موفق نخواهد شد و هشدار داد در برابر مردم با توسل به اقدامات شدید. بخشی از بسته شدن مرز موفق به سرکوب این حس ناخرسندی و تاریکی در هنگ کنگ در خیابان های, اگر چه, و خلق و خوی بدتر شنبه هنگام مرگ در این شهر از این ویروس ثبت شده است.

کار از خانه سفارشات و لغو از مدرسه تا ماه مارس ساخته شده در هنگ کنگ به طور معمول بسته بندی شده پیاده رو ملاحظه ای ساکت تر. قفسه های سوپر مارکت باید در زمان باقی مانده خالی با وحشت خرید به عنوان افراد پر دستی با کیسه های برنج و سبزیجات و یخ زده و کوفته. خطوط برای محدود منابع از ضد عفونی کننده دست و صورت ماسک کشش برای بلوک با برآورد 10000 نفر در انتظار در یک صف. زندانیان زندان که تولید ماسک های قرار داده شده در اطراف ساعت چرخش به خروجی را افزایش دهد. پلیس ضد شورش اعزام شده است برای جلوگیری از مردم خشمگین در اعتراض به مرز باقی مانده باز شده و برنامه ای برای نگه داشتن کسانی که احتمالا آلوده در نزدیکی املاک مسکن. مقامات به تازگی پرده برداری الکترونیکی دستگاه نظارت به فرسوده توسط مردم تحت قرنطینه اندازه گیری است که به نظر می رسد کشیده از یک dystopian فیلم. برخی از مشاوران منطقه اقدام به راه اندازی خود را سلامت پاسگاه و پلیس می گویند ناموفق بمب در ارتباط بود به مرز اختلاف است. هر دولتی که حرکت می کند به نوار ورود از چین—یک لیست است که در حال حاضر شامل کشورهای منطقه مانند سنگاپور و همچنین کشورهای دوردست مانند ایالات فدرال میکرونزی—به ارمغان می آورد جدید غضب. برخی از آنها در حال حاضر نگران است که هنگ کنگ امتناع بسته مرز به معنی آن قطع خواهد شد توسط شرکت های هواپیمایی و دولت های خارجی به عنوان آنها گسترش خود محدودیت.

خیلی از خشم هنگ کنگ دولت در مورد کوروناویروس وجوش با نارضایتی های مطرح شده در طول تظاهرات آغاز شده و در پاسخ به یک در حال حاضر خارج لایحه که اجازه داده اند به فرهنگ جامعه تبدیل سرزمین اصلی چین است. لام حرفه ای, کارمند مواجه شده است و یک رشته از آشنا اتهامات در هفته های اخیر—که او قرار داده است نماز به پکن بیش از رفاه هنگ Kongers که او عمل کرده است بیش از حد به آرامی برای جلوگیری از اتفاق می افتند بحران بهداشتی که از او باقی مانده است سرسختانه مقاومت به محبوب مطالبات با وجود نظر بودن به شدت در برابر او. این ناکامی هستند همان کسانی است که به کمک سوخت به تدریج مقابله اعتراضات سال گذشته است. “مهم نیست که چقدر ما اعتراض کنید و سعی کنید به صحبت می کنند به دولت آنها به نظر نمی رسد به مراقبت در مورد سلامت شهروندان” فرشته به من گفت. (لام موقعیت کمک کرده است با حمایت بی دریغ برای پلیس که باید دستگیر و خوار پزشکی کارگران در طول prodemocracy تظاهرات و آنها پزشکان اعتراض به استفاده بیش از حد از زور است.)

صبح روز سه شنبه هزاران نفر از کارکنان بیمارستان در نقاشی با مداد رنگی-رنگی فولاد ماسک snaked از طریق كولون منطقه از هنگ کنگ به عنوان آنها منتظر به رها کردن خود اعتصاب ورقه برای روز دو از یک برنامه ریزی پنج روز عمل است. این HAEA خواستار جلوگیری از هر گونه عدم هنگ کنگ از ساکنان از ورود به شهر از طریق چین است. در خط سام چان یک فیزیوتراپیست بود و تقریبا هر کس دیگری صحبت من با تعجب با مشارکت مردم. “در ابتدا من فکر کردم شاید چند همکاران خواهد بود مایل به پیوستن به, زیرا ممکن است این قربانی ما مشاغل” 25 ساله به من گفت. “ما انتظار داریم دولت به مجازات ما در آینده است.”

با توجه به این اتحادیه بیش از 7000 کارگران صورت گرفت که روز به نمایندگی از حدود 10 درصد از تمام بیمارستان اقتدار کارکنان. دیروز بعد از ظهر لام اعلام کرد دور دیگری از محدودیت های که نیاز به همه مسافران از سرزمین اصلی چین وارد هنگ کنگ از جمله ساکنان این شهرستان به قرنطینه برای 14 روز جلسه دیگری تقاضا از اتحادیه. اعلام شد که لام هشدار داد که این شهر شد و از ورود به یک “مهم دوره” برای جلوگیری از گسترش این بیماری نیز آلوده کرده است که 21 نفر در اینجا تا کنون.

هر چند بیمارستان اقتدار می گوید که این اعتصاب است مختل خدمات متعددی از جمله درمان سرطان و کار در ویژه نوزادان-مراقبت های واحد Ng Sek هنگ, یک متخصص در قانون کار در دانشگاه هنگ کنگ می گوید: دولت در واکنش به آن پر است از تئاتر و کنفرانس های مطبوعاتی از ماده است. مقامات دولت او به من گفت: “بیان هر تحقیر برای گوش دادن به, نه به ذکر است به بحث در مورد با قابل توجه اتحادیه خود به نارضایتی ها و مطالبات” او به من گفت.

برگزاری قرمز و سفید و خواندن نشانه صرفه جویی در هنگ کنگ در حال حاضریوجین 25 ساله, پرستار, که با این نسخهها کار در یک بیمارستان زنان و زایمان گروه به من گفت که لام بود “از یازدهم” که حاضر به گوش دادن به خواسته های مراجعه کننده به رئیس جمهور چین. او با بیان این که ضد خشکی احساسات است که رخنه کرد به برخی از بحث در مورد بسته شدن مرز و گفت که ساکنان سرزمین اصلی خواهد بود کذب در مورد شرایط پزشکی و سفر در چین است. “همه چینی ها همیشه به دروغ و عبور بیش از به هنگ کنگ و آنها می تواند گسترش ویروس” او گفت:. این prodemocracy تظاهرات او افزود: تا به حال پیامد ناخواسته dissuading بسیاری از سرزمین اصلی مسافران از بازدید از این شهر احتمالا خنثی کردن یک بزرگتر شیوع. “ما بسیار خوش شانس هستند چون از تظاهرات سال گذشته” او گفت:. “آنها فکر می کنم که ما تا خشونت و آنها را به اینجا می آیند.”

گزارش اضافی توسط آنا Kam.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی