چگونه 3-D پرینتر در حال کمک به مبارزه با کروناویروس

صنعتی 3-D پرینتر به اندازه کافی پیچیده به پروتز هواپیما, قطعات تعویض مفصل ران و در حال حاضر هواکش و ماسک.عکس ت

توسط NEWS-SINGLE در 13 فروردین 1399
Part of respirator made through 3d printing.
صنعتی 3-D پرینتر به اندازه کافی پیچیده به پروتز هواپیما, قطعات تعویض مفصل ران و در حال حاضر هواکش و ماسک.عکس توسط Michal Kamaryt / CTK / Alamy

کمی بیش از یک هفته پیش اسحاق Budmen شنیده ام که یک coronavirus تست سایت خواهد بود در سیراکیوز نیویورک نه چندان دور از جایی که او زندگی می کند با شریک زندگی خود را استفانی Keefe. این زن و شوهر که هر دو از هنرمندان صاحب یک شرکت است که باعث می شود 3-D پرینتر. آنها می دانستند که پزشکی کارگران به کمبود چهره سپر یک نوع از تجهیزات حفاظت فردی (P. P. e) و آنها تعجب اگر آنها می تواند کمک کند. در اخیر یک شنبه شب بعد از چند ساعت تحقیق Budmen و Keefe طراحی و چاپ چهره-سپر نمونه. آن را بسیار خوب Budmen به من گفت. آنها اصلاح شده طراحی و اضافه کردن اندازه های مختلف در صورت اشکال در ساخت مطمئن شوید که وجود دارد خواهد بود در فضای بین سپر و پوشنده لباس پیشانی که در آن میکروب ها ممکن است قادر به رسیدن به بینی یا دهان. با پرینتر خود را در حال اجرا تمام شب آنها کشف آنها می تواند در مجموع پنجاه و سپر. دفتر Onondaga County اجرایی خواسته آنها را به سه صد.

بر اساس یک نظرسنجی منتشر شده توسط ایالات متحده در کنفرانس شهرداران در روز جمعه حدود نود و دو درصد از اعضای گروه (دو صد و سیزده شهرداران از چهل و یک ایالت و پورتوریکو به نمایندگی از چهل و دو میلیون آمریکایی) لازم نیست به اندازه کافی تست کیت و یا ماسک صورت برای اولین پاسخ دهندگان و مراقبت های بهداشتی کارگران; هشتاد و پنج در صد گفت که خود را در بیمارستان ها به اندازه کافی نیست هواکش. U. C. S. F. سلامت سیستم بیمارستان در سان فرانسیسکو در حال اجرا است از بینی سواب برای تست و یک سیستم مراقبت های بهداشتی در تگزاس است که در خدمت یک میلیون نفر در خطر است از خاموش کردن تست سایت به دلیل کمبود دنده محافظ. در نیویورک که در آن مردم در حال حاضر انتظار در صف های طولانی در خارج از اتاق اورژانس و کامیون های یخچال مستقر شده اند به عنوان موقت morgues فرماندار اندرو کومو خواسته دولت فدرال برای کمک به دولت از دریافت سی هزار هواکش. اما آن کمک نمی کند و به نظر می رسد در هر زمان به زودی. در مصاحبه اخیر خود در فاکس نیوز دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: "من باور نمی کنم شما نیاز به چهل هزار یا سی هزار هواکش. شما رفتن به بیمارستان بزرگ و گاهی اوقات آنها را به دو هواکش. و در حال حاضر همه از ناگهانی آنها گفت: "می توانید به ما سفارش سی هزار هواکش?' "

در سراسر ایالات متحده یک ad-hoc سپاه از مراقبت های بهداشتی کارگران و طراحان و مهندسین و fabricators مانند Budmen و Keefe که پا به نقض. دکتر پل Biddinger صندلی آمادگی اضطراری در بیمارستان عمومی ماساچوست گفت: به تازگی در یک شهر مجازی سالن تازه تاسیس عمومی ماساچوست Brigham مرکز COVID نوآوری است که این وضعیت نیاز به "آپولو 11 moonshot." دکتر Gary Tearney یک آسیب شناس و همکاری مدیر این مرکز گفت که این طرح راه اندازی شد به مارشال "عظیم فوران حمایت" زیر بیمارستان عمومی اخیر درخواست برای هر کسی که با 3-D چاپ و نمونه سازی قابلیت به تجهیزات حفاظت فردی برای کارگران بهداشت و درمان. "ما به دنبال در طرح ها و coördinating یک راه برای چاپ بیشتر امیدوار کننده" Tearney به من گفت. "ما باید مطمئن شوید که آنها امن برای ارائه دهندگان و بیماران" در حالی که دور زدن استاندارد, طولانی, راه های بررسی تجهیزات جدید, او گفت:. در تماس جداگانه دکتر رضا فریور عصب شناسی در دانشگاه مک گیل تشبیه تلاش به ماموریت آپولو 13 "شما می دانید زمانی که آنها تا به حال برای ساخت یک سیستم تصفیه کردن لوله ها و غيره."

The New England Journal of Medicine, اخیرا پیش بینی کرد که ایالات متحده ممکن است نیاز به عنوان بسیاری از یک میلیون هواکش و برآورد قرار داده و کشور را به سهام فعلی در بیش از یک صد و شصت هزار نفر است. برخی از این غیر کاربردی به عنوان کالیفرنیا پیدا هفته گذشته زمانی که در لس آنجلس موفق به دریافت یک صد و هفتاد و شکسته هواکش از اضطراری فدرال رزرو. فریور قرار داده است مغز خود را تحقیق در انتظار برای سازماندهی زندگی کد یک چالش دو هفته رقابت برای طراحی یک coronavirus خاص ونتیلاتور بسیار ساده است که می توان آن را ساخته و مستقر در هر نقطه بر روی این سیاره است. چالش می آید با یک صد و چهل هزار دلار جایزه از مونترال بیمارستان عمومی بنیاد و نزدیک به هفت صد تیم از سراسر جهان امضا کرده اند تا به شرکت. "این است که همه دست در عرشه وضعیت" فریور گفت. "همه ما نگران هستند اما پادزهر به اضطراب خلاقیت است."

مشابه رقابت CoVent چالش ایجاد شده توسط یک گروه از سال چهارم بیهوشی مقیم در بیمارستان عمومی ماساچوست است فقط گرفتن در راه است. "از هواکش استفاده می شود که در I. C. U. هزینه بیست تا سی هزار دلار و میلیون ها نفر از قطعات" دکتر ریچارد بویر بنیانگذار و مدیر این چالش را به من گفت. "ما به دنبال چیزی کمتر پیچیده است که می تواند نگه داشتن کسی که زنده است." این تلاش تعدادی از پیوستن به جهانی crowdsourced ابتکارات مانند #ProjectOpenAir در پرتغال, منبع باز, ونتیلاتور, در, ایرلند, و M. I. T. رویداد پروژه که در آن شرکت کنندگان در حال تلاش برای ایجاد یک اورژانس ونتیلاتور توسط mechanizing یک دستی احیا کیسه. برای بویر که فقط آینده خاموش چهارده روز قرنطینه پس از در معرض بودن به coronavirus چالش شخصی است: او و دیگر بیهوشی ساکنان مسئول گزاری تراشه بيماران و کنترل خود را از دستگاه تهويه مکانيکی.

یکی از این افراد در مرکز COVID نوآوری تماس بود دان بیکر در نشویل. بیکر زنجیره تامین جهانی افسر در لبخند با لينک مستقيم, باشگاه, یک شرکت است که باعث می شود "نامرئی" aligners. معلوم می شود که یک چاپ نایلون شرکت خود را با استفاده از می توان به ساخت سپر چهره. در روز جمعه, لبخند, مستقیم باشگاه روانه بازار اول آن هزار سپر چهره به بیمارستانی در آیداهو. بیکر و خدمه خود را نیز بدانند چگونه می توان N95-مانند تصفیه ماسک که ضربه محکم و ناگهانی با هم مثل لگو. "ما R. & D و تیم مهندسی بود که در این آزمایشگاه تمام آخر هفته" بیکر به من گفت: "کار مانند دانشمندان دیوانه, کشیدن طرح کردن اینترنت, ساخت چیزهای مختلف. ما در مراحل نهایی طراحی و آزمایش برای اثبات اثربخشی طراحی برای فعال کردن استفاده چند که می توان آنها را استریل و با خیال راحت استفاده." ماسک یک کلاس II پزشکی دستگاه که نیاز به تایید از F. D. A. هنگامی که آنها متهور او تخمین می زند که لبخند مستقیم باشگاه می تواند میل لنگ از سه هزار ماسک در روز repurposing سی تا شصت شرکت صنعتی 3-D پرینتر به انجام این کار.

هفته گذشته در مدت کوتاهی قبل از کاخ سفید به اعلام همکاری بین جنرال موتورز و Ventec زندگی سیستم را مجددا با ابزار تجهیز ماشین-قطعات کارخانه تولید هواکش تهمت خودداری کردند در آن میلیارد دلار برچسب قیمت. (او بعدها به استناد دفاع تولید قانون و دستور داد G. M. به هواکش هر چند G. M. سخنگو گفت که این بخشنامه ها را تغییر نمی دهد تولید آن قصد دارد.) تجهیز نشدن چاپگر 3-D در مقابل یک ماده از آن تغییر نرم افزار برای طراحی و مدل مورد در حال تولید است. صنعتی 3-D پرینتر در حال حاضر بسیار پیچیده است که آنها استفاده می شود به پروتز قطعات هواپیما و تعویض مفصل ران. "با 3-D printing ما می توانید از طراحی تا تولید در یک ساعت" رامون پاستور اقدام رئیس جمهور 3-D چاپ و تولید در HP Inc., به من گفت. "اما در تولید سنتی شما باید برای کار از یک قالب و قالب ساخته شده برای اولین بار."

کشیش که زندگی و کار در بارسلونا را تماشا ویروس rip از طریق کشور خود و ستمگري جامعه پزشکی است. HP تبدیل آن تحقیق-و-توسعه مراکز در اسپانیا و ایالات متحده به کارخانه های صورت, ماسک صورت, سپر, ماسک کنندگان بینی سواب دست رایگان افتتاحیه درب و تنفسی بخش است. و HP بسیج است شبکه ای از مشتریان از جمله لبخند مستقیم باشگاه را به انجام همان, ارسال طرح های است که آنها می تواند چاپ به صورت محلی در مقیاس. "ما متوجه شد که در لحظات بحران داشتن دیجیتال کارخانه ها و توزیع زنجیره تامین چیز خوبی است" کشیش گفت. HP نیز همکاری با محققان برای ایجاد نفاق انداز ورود به سیستم به طوری که موجود هواکش می تواند به اشتراک گذاشته شود و شرکت در این تلاش جهانی برای طراحی و ساخت میدان هواکش. کشیش دریافت کرده بود و فقط کلمه که F. D. A. تا به حال تایید معافیت برای 3-D-چاپ بینی-تست سواب و انتظار می رود که H. P. خواهد به زودی حمل و نقل از یک میلیون نفر از آنها در هفته است.

Formlabs 3-D-شرکت چاپ که از پرینتر استفاده می شود بیمارستان را قبل از عمل, مدل هستند ramping تا تولید سواب بینی به سرعت پیگیری شد. Gaurav Manchanda, Formlabs' مدیر بهداشت و درمان تخمین می زند که بین این شرکت دو صد خانه 3-D پرینتر و کسانی که از مشتریان خود آنها خواهد بود قادر به تولید یک صد هزار سواب یک روز در اوج ظرفیت. آنها شروع به حمل به مراکز تست در نیویورک و فلوریدا این هفته است. "از آن گرفته شده حدود دو هفته برای رفتن از یک ایده به چیزی است که ما می تواند ارائه به بیماران" Manchanda گفت.

همانطور که برای Keefe و Budmen پس از آنها تولید سه صد چهره سپر برای Onondaga County آنها منتشر شده خود را در اینترنت طراحی و اختصاص داده شده وب سایت خود را به اتصال کسانی که نیاز به P. P. E.—بهداشت و درمان-مراقبت از کارگران اولین پاسخ دهندگان زندان پرسنل پزشکی—با کسانی که می توانید آنها را چاپ کنید. یک فیلم محلی شرکت در حال اجرا است تدارکات. زن و شوهر چهارده صنعتی 3-D چاپگر است که هر کدام قادر به تولید یک چهره سپر یک ساعت در حال اجرا در طول روز و شب. بنابراین به نظر می رسد در حال Budmen و Keefe. (اولین بار من با صحبت Budmen آن نزدیک به نیمه شب.) "این یک کمی قریب به اتفاق قربانیان است." "هنگامی که ما صحبت کردن با مردم در خط مقدم آن را سخت به خود را به عنوان ضرورت ما اضطرار و وحشت خود را به عنوان ما وحشت. در همان زمان این شگفت انگیز است برای دیدن چگونه بسیاری از مردم در حال حاضر به دادن همه چیز باید به آنها کمک کند."


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن