Red Sox محروم از انتخاب کورا ممنوع در ثبت نام سرقت کلاهبرداری

نیویورک—بوستون رد ساکس محروم می شدند خود را در دور دوم انتخاب کنید در این سال تازه کار, پیش نویس توسط لیگ اصلی

توسط NEWS-SINGLE در 4 اردیبهشت 1399

نیویورک—بوستون رد ساکس محروم می شدند خود را در دور دوم انتخاب کنید در این سال تازه کار, پیش نویس توسط لیگ اصلی بیس بال برای ثبت نام سرقت در سال 2018 و مدیر سابق الکس کورا به حالت تعلیق در آمد از طریق 2020 پست-فصل قبلی خود را در انجام به عنوان نیمکت مربی با Houston Astros.

بیس بال کمیسر راب مانفرد اعلام کرد تصمیم خود را روز شنبه, انعقاد Red Sox پخش سیستم اپراتور J. T. واتکینز شکست قوانین استفاده در بازی های ویدئویی به تجدید نظر ثبت توالی ارائه شده به بازیکنان است. واتکینز به حالت تعلیق در آمد و بدون پرداخت از طریق این سال پس از فصل و ممنوع از خدمت به عنوان پخش اتاق اپراتور از طریق 2021.

مانفرد یافت بوستون انجام مراتب کمتر فاحش تر از آستروس که او تعیین ویدئو استفاده می شود به سرقت فو' علائم در طول اجرا خود را برای سال 2017 سری جهانی عنوان و دوباره در طول سال 2018 شود.

مدیر AJ Hinch و مدیر کل جف Luhnow حالت تعلیق در آمد از طریق 2020 پس از فصل در Jan. 13 و هوستون جریمه شد 5 میلیون حداکثر تحت لیگ اساسی است. آستروس شد جریمه خود را بعد از دو اول و دوم-دور تازه کار, پیش نویس میدارد.

"بر خلاف Houston Astros' 2017 انجام است که در آن بازیکنان ابلاغ به خمیر از ستاره شرق منطقه در زمان واقعی و دقیق نوع زمین مورد پرتاب شود واتکینز' رفتار با طبیعت آن بود بسیار محدود در دامنه و تاثیر" مانفرد نوشت. "این اطلاعات تنها مربوط به زمانی که Red Sox تا به حال یک دونده در پایه دوم (که 19.7 درصد از بشقاب حضور در لیگ در سال 2018) و واتکینز ابلاغ نشانه توالی در یک شیوه ای که نشان داد که او تا به حال رمزگشایی آنها را از بازی در خوراک تنها در درصد کمی از آن رخ نداد."

لیگ های نجومی در انتظار نگه داشته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. آموزش بهار متوقف شد, در مارس و روز باز به تعویق افتاده است حداقل تا اواسط ماه مه.

مانفرد به نام واتکینز سابق جزئی بازیکن لیگ یک "کلید یکی از شرکت کنندگان" در سال 2017 اپل حادثه زمانی که Red Sox با استفاده از یک ساعت هوشمند به رله رمزگشایی نشانه هایی از پخش اتاق به ستاره شرق.

مانفرد گفت کورا نمی دانم و تا به حال هیچ دلیلی برای دانستن واتکینز' انجام شده است. کورا چپ هوستون پس از 2017 فصل و مدیریت Red Sox به 2018 عنوان.

خرید اینترنتی از ژانویه مجازات ناشی از کورا و تازه استخدام New York Mets مدیر کارلوس بلتران به از دست دادن شغل خود. کورا و بلتران ارشد بازیکن در سال 2017 Astros بودند افراد کلیدی در یک طرح به جای یک دوربین در نزدیکی هوستون ستاره شرق و باید بازیکنان را در سطل زباله می تواند به سیگنال شکستن زمین.

"MLB اذعان مقابل دفتر تلاشهایی برای برقراری ارتباط و اجرای قوانین و به این نتیجه رسیدند که الکس کورا مربیگری کارکنان و بسیاری از بازیکنان نه تعامل و نه آنها آگاه باشید از هر گونه نقض" Red Sox جمهور سام کندی در بیانیه ای گفت. "بدون در نظر گرفتن این قاعده نقض غیر قابل قبول هستند. ما عذرخواهی به طرفداران ما و لیگ اصلی بیس بال."

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.rucutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب