چگونه یک ائتلاف از نیویورک فعالان نشان داد پلیس-بخش اسرار

کنستانس مالکوم که پسر Ramarley گراهام کشته شد, در تیراندازی پلیس در سال 2012 در سخنرانی خود در یک تظاهرات علیه

توسط NEWS-SINGLE در 27 تیر 1399
A woman speaks in front of a rally.
کنستانس مالکوم که پسر Ramarley گراهام کشته شد, در تیراندازی پلیس در سال 2012 در سخنرانی خود در یک تظاهرات علیه خشونت پلیس در خارج از نیویورک سیتی هال در ماه ژوئن.عکس لو Radin / اقیانوس آرام پرس / رییس

از آن شده است بیش از هشت سال از یک افسر پلیس شهر نیویورک به ضرب گلوله کنستانس مالکوم را به مرگ به عنوان او ایستاده بود در یک حمام در خانه خود در برانکس. Ramarley گراهام بود و هجده. مادر او و برادر کوچکترش بود که شش نزدیکی ایستاده بودند در آن زمان. ماموران بعد گفت: آنها معتقد بودند که گراهام تفنگ داشتند. اما طولانی جستجوی آپارتمان نشان داد هیچ سلاح.

مالکوم یک پرستار دستیار بازگشت از کار آن روز برای پیدا کردن که پلیس تا به حال محاصره کردن بلوک در قصبه را ویکفیلد بخش است. هنگامی که او خواست به خانه او یک سرپرست پلیس پیشنهاد کرد که او نیاز به رفتن به حوزه های محلی. او نمی گویند که چرا. در ایستگاه خانه او شنید یک لباس شخصی افسر ذکر یک قتل. سپس مادر او به ارمغان آورده بود در همراهی با پلیس است. "او گریه بود و او فقط کمربندش را بست, 'آنها کشته Marley,' " مالکوم به یاد می آورد.

مادرش پاتریشیا هارتلی بود که پنجاه و هشت سال و وزن فقط هشتاد و پنج وزن برگزار شد در این حوزه برای تقریبا هفت ساعت از آن شب. "آنها سعی در متقاعد کردن او را که Ramarley تفنگ داشتند. او به آنها گفت, " من می دانم که من نوه,' " مالکوم گفت. هارتلی بعد گفت: چگونه او سعی کرده بود برای رسیدن به گراهام پس از او به ضرب گلوله کشته شد. او می تواند خود را ببینید, پاهای لرزان در حمام راهرو. پلیس به زور مهار او و کشتی روی تلفن همراه خود را دور. یک افسر تهدید به او شلیک کنید و همچنین, او گفت:.

پلیس نسخه از آنچه اتفاق افتاده تکامل در طول روزهای. چهار مواد مخدر ماموران به دنبال گراهام از نزدیک bodega مشکوک به مواد مخدر فعالیت است. مقامات ادعا کرد که گراهام حال اجرا از پلیس پس از دستور به توقف. اما یک ویدئو نشان داد و او در راه رفتن به ساختمان زبانى بیش از شانه خود را به عنوان او. مقامات پلیس نیز در ابتدا گفت که گراهام ضرب گلوله کشته شده بود پس از مبارزه با یک افسر. اما کمیسر پلیس Ray کلی بعدها اذعان کرد که "هیچ تماس بگیرید." افسر اخراج مقامات گفت: به دلیل گراهام شکست خورده بود برای پاسخ به منظور نشان دادن دست خود را و به نظر می رسد رسیدن به تسمه. گلوله زده مرد جوان در قفسه سینه. به گفته پلیس یک کیسه از ماری جوانا بود و بعد از آن در حمام و توالت.

پس از گراهام کشته شد ناشناس رسمی به رسانه ها جزئیات از رکورد پلیس که شامل هزینه های ماری جوانا خرید و فروش و سرقت. بسیاری از اتهامات عنوان شده بود اخراج شده بودند و در نتیجه قرار بود مهر و موم شده. اما مالکوم می توانند یاد بگیرند کمی در مورد عملکرد گذشته رکورد ریچارد عجله افسر که تا به حال شات گراهام. مالکوم شنیده شایعات که با عجله به حال یک مشکل تاریخ است. "آن را از حوزه فردی به بیرون درز آن" مالکوم که چهل و هشت به من گفت. "او بی پروا." اما تلاش های او برای دیدن سوابق آن حتی با یک وکیل کمک خنثی شد چرا که از یک قانون ایالت نیویورک شناخته شده به عنوان بخش 50-A. تصویب در سال 1976 قانون اعلام کرد که پلیس انضباطی پرونده تنها می تواند منتشر شود با افسر اجازه یا به دستور دادگاه. Nestled در دولت مدنی, حقوق قانون, قانون ساخته شده نیویورک یکی از تنها سه کشور به همراه کالیفرنیا و دلاور که در آن اجرای قانون-سوابق پرسنل در خصوص محرمانه بودند. (کالیفرنیا اصلاح قانون آن در سال 2018 است.)

هنگامی که مالکوم به سخن دیگر بستگان قربانیان خشونت پلیس او آموخته است که آنها بیش از حد شده بود مسدود و از دیدن افسر پرونده به دلیل 50-A. "همه مادران و خانواده ها آشنا شدم بعد از آن آنها ضربه همان دیوار آجری" مالکوم گفت. "این همان چیزی که بارها و بارها همان سد این 50-A. ما نمی تواند مگر اینکه اطلاعات آن به بیرون درز شد."

عجله در ابتدا تحت تعقیب برای قتل نفس اما یک قاضی رد اتهامات فنی. دوم هیئت منصفه کاهش یافته است به دادستانهای او. فدرال بررسی امکان مدنی-حقوق نقض در بر داشت شواهد کافی. (شهر موافقت کرد در سال 2015 به پرداخت مالکوم و خانواده اش $3.9 میلیون دلار برای حل و فصل او طرح دعوی در دادگاه برای مرگ پسرش.) پنج سال پس از گراهام کشته شد, یک داخلی پلیس-گروه آزمایشی یافت عجله جرم با استفاده از قضاوت ضعیف و عجله اجازه داده شد به استعفا.

دو روز بعد یک خودی به بیرون درز عجله انضباطی را ضبط. آن را نشان داد که از ماه سپتامبر سال 2009 تا اکتبر سال 2010 شش مورد بوده است تسلیم در برابر با عجله این شهر غیر نظامی شکایت بررسی هیئت مدیره از جمله ده جداگانه اتهامات میان آنها استفاده از نیروی فیزیکی فلفل اسپری و زبان توهین آمیز. این نوع از رکورد باید عجله کردن خیابان ها مالکوم گفت. "این چیزهایی که جامعه نیاز به دانستن" او گفت:. "این مردم خدمت ما. که قرار است در خدمت و محافظت می کند."

از همه شهر نیویورک شهردار, بیل د Blasio را اشتباه در برخورد با نیروی پلیس تمایل خود را به اجازه می دهد این گروه برای جلوگیری از دسترسی به اطلاعات مربوط به سوء رفتار افسر ترین مخدوش. آن را از همگامی با د Blasio خود لفاظی در مورد شفافیت در دولت است. به عنوان شهر نیویورک مدافع عمومی از 2010 به 2013, de Blasio شد منتقدان اداره پلیس را عدم شفافیت. یک گزارش منتشر شده توسط دفتر خود را در سال 2013 به N. Y. P. D. F برای عدم به سوابق موجود و برای آن معیوب و دست زدن از آزادی اطلاعات درخواست.

به عنوان نامزد شهرداری de Blasio متعهد به ترویج شفافیت در دولت او. اما به زودی پس از انتخابات خود او انتقاد برای منحرف در چندین شفافیت جبهه از جمله افشای پرونده های پلیس. بخش 50-یک بود محرمانه و کمتر شناخته شده حقوقی ارائه تا د Blasio دولت مطرح مشخصات آن با گسترش کاربرد آن است. در سال 2016 اداره پلیس به طور ناگهانی متوقف شد انتشار اعلامیه از پرسنل سفارشات از جمله خلاصه انضباطی اقدامات صورت گرفته علیه اعضای نیروی پلیس است. عمل کرده اند که برای دهه های طولانی پس از 50-یک به تصویب رسید و تا به حال اجازه داده شده است در زیر به مراتب بیشتر طرفدار پلیس شهرداران از جمله مایکل بلومبرگ و رودی جولیانی. این نوع از هیچکدام از خطا است که سیاستمداران قرار است برای جلوگیری از.

زمان de Blasio آن در ژانویه سال 2014 با چالش های حقوقی به 50-یک شد و در حال حاضر در راه. در سال 2011 در نیویورک اتحادیه آزادی های مدنی بود واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر اداره پلیس در دادگاه های ایالتی در تلاش برای وادار بخش به انتشار برخی انضباطی نظرات و تصمیمات با نام افسران redacted. "بحث ما این بود که 50-باید اجازه داده اند برای redacted اطلاعات و نه به عنوان یک مانع که اطلاعات عمومی شدن" مایکل Sisitzky یک وکیل است که منجر N. Y. C. L. U. انتخاباتی در پلیس شفافیت و پاسخگویی ،

در ابتدا بحث بر سر 50-یک شد تا حد زیادی برپا میان جنایی-عدالت-سیستم خودی. که تغییر در ژوئیه 2014, هنگامی که یک لباس شخصی افسر پلیس کشته شدن اریک گارنر در استاتن آیلند قرار دادن او را در ببرن که اداره پلیس تا به حال طولانی از استفاده ممنوع است. به عنوان سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات جاروب شهرستان, اخبار سازمان گزارش داد که دانیل Pantaleo افسر که به کشته شدن گارنر شده بود هدف از قبل C. C. R. B. سوء شکایت.

پس از شرکت در یکی از این تظاهرات سینتیا Conti-طبخ کارکنان وکیل در کمک حقوقی جامعه تصمیم به سعی کنید به فضولی سست Pantaleo تاریخ از شکایات به طور مستقیم به چالش کشیدن 50-در دادگاه. در حالی که N. Y. C. L. U. مورد پی redacted پرونده در تلاش برای تجزیه و تحلیل چگونه پلیس انضباطی تصمیم گیری ساخته شد Conti-طبخ می خواست نشان دهد که چگونه افسران مانند Pantaleo با سابقه نظامی-شکایت مجاز بودند به باقی می ماند در کار است. "مردم نیاز به دانستن این که آیا Pantaleo تا به حال ارائه N. Y. P. D. با یک پرچم قرمز و تا چه حد این شهرستان مسئول اریک گارنر مرگ" Conti-طبخ به من گفت.

کونتی-آشپز که سی و هشت طولانی متمرکز بر راه برای ارائه شفافیت بیشتر در پلیس سوء رفتار. قانونی و تلاش است که با الهام از پدرش جک طبخ سابق استاد دانشگاه بود که فعال با جنبش کارگری کاتولیک و که در خدمت دو سال در زندان پس از او خودداری نظامی القایی در طول جنگ ویتنام. در حالی که زندانی طبخ صرف زمان در سلول انفرادی منجر شد. کونتی-طبخ نگه می دارد و یک کپی از کیفرخواست خود را بر روی دیوار. "آن وجود دارد به من یادآوری می کنند که وجود یک فرد و یک خانواده پشت هر قانونی, عنوان," او گفت:.

در دسامبر 3, 2014 در یک جزیره استاتن هیئت منصفه کاهش یافته است به دادستانهای Pantaleo. دو هفته بعد Conti-طبخ در زمینه آزادی اطلاعات درخواست با C. C. R. B. برای پرونده شکایت علیه افسر. شهر سازمان اغلب به ماه برای پاسخ به پرونده های درخواست. این یکی در زمان کمتر از یک هفته. در شب کریسمس آژانس وکلا رد درخواست با استناد به 50-A. Conti-طبخ و سپس در زمینه کت و شلوار به دنبال وادار آژانس مطابق و با این استدلال که وجود غیر نظامی قبل از شکایت علیه Pantaleo ساخته شده آن را یک ماده از نگرانی عمومی. در جولای 17, 2015, اولین سالگرد جلب مرگ یک دادگاه عالی ایالت قاضی در منهتن تایید حق خود را به خلاصه ای از شکایت. اما د Blasio قانون بخش به دادگاه تجدید نظر و دادگاه استیناف بعد از حکومت در برابر او.

در بهار سال 2016 در حالی که Conti-طبخ شد رقابت این شهر تجدید نظر در C. C. R. B. مورد DNAInfo.com و اخبار روزانه گزارش داد که Pantaleo شده بود گناهکار توقف-و-frisk تخلف صورت گرفت که در سال 2012 دو سال قبل از برخورد خود را با جلب. Pantaleo بود لنگر انداخت دو روز تعطیلات به عنوان یک مجازات این داستان گفت: با استناد به یک مقام رسمی N. Y. P. D. پرسنل جهت است که تا به حال ارسال شده در مقر پلیس.

منظور دقیق بود به نوعی رکورد است که Conti-طبخ شد مبارزه با برای دیدن در دادگاه. او به نام گراهام Rayman جانباز خبرنگار پلیس در اخبار. "من خواسته گراهام اگر این درست بود که خبرنگاران تا به حال دسترسی به پرسنل سفارشات" Conti-طبخ به یاد می آورد. Rayman که آغاز شده و پوشش پلیس در سال 1994 برای نیویورک Newsdayبه او گفت که یک کلیپ بورد شامل پرسنل پلیس سفارشات از جمله خلاصه انضباطی اقدامات صورت گرفته علیه اعضای نیروی آویزان بود برای سال در خارج از دفتر معاون کمیسر اطلاعات عمومی در طبقه سیزدهم در یکی از پلیس پلازا. همراه با دیگر خبرنگاران Rayman بررسی موارد روزانه. در طول سال گفت: به کلیپ بورد به حال به همراه داشت و مقالات متعدد در مورد پلیسی که تا به حال اجرا گرفتار قوانین است.

کونتی-طبخ شگفت زده شد. "در اینجا من litigating در دادگاه علیه این شهر برای دسترسی به این اطلاعات است که آنها می شده است توزیع بیش به خبرنگاران برای سال." او خود جلب کرد تا اطلاعات جدید درخواست به اداره پلیس به دنبال پنج سال گذشته از پرسنل سفارشات "از جمله کسانی هستند که آویزان در خارج از اتاق از DCPI." انکار سریع بود. با استناد به 50-یک بخش گفت که پرونده بودند معاف از افشای. زمانی که Conti-طبخ درخواست کرد و اشاره کرد که رسانه ها دسترسی داشتند به دستور پلیس وکیل تأیید انکار و اضافه شده با تشکر از شما. پس از او تا به حال آن را به توجه خود را "کلیپ بورد شامل پرسنل سفارشات حذف شده است."

چند هفته بعد Conti-طبخ آموخته است که نسخه هایی از گروه پرسنل سفارشات به طور معمول با ثبت این شهر کتابخانه شهرداری واقع در سراسر از شهر سالن بزرگ دانشکده هنرهای زیبا ساختمان در خیابان اتاق. در تابستان سال 2016 Conti-طبخ و همکار جولی Ciccolini رفت و در آنجا به دیدن آنچه که آنها می تواند پیدا کنید. پرونده گفت: اخلال داستان: نمرات از افسران پلیس بوده است مجرم در دپارتمان مطالعات از موارد جدی نقض حقوق بشر از جمله استفاده بیش از حد از زور و دروغ تحت سوگند و رفع بلیط—اما تا به حال شده مجاز به ماندن در کار است. بسیاری از آنها قرار داده شده بر مشروط و یا توجه کمتری مجازات مانند لنگر انداخت تعطیلات روز که Pantaleo دریافت کرده بود. کونتی-کوک تصمیم گرفت به پرونده به خبرنگاران در BuzzFeed بودند که به بررسی سوء استفاده پلیس در شرایط که آنها را آشکار نمی کند. "ما می خواستیم داستان در مورد الگوی سوء رفتار نه در مورد ما," او به من گفت.

در ماه مارس 2018, BuzzFeed شروع به انتشار یک سری مقالات بر اساس سوابق و اعلام کرد قصد دارد به انتشار آنها در خود پایگاه داده آنلاین. پلیس خیرخواه انجمن رئیس جمهور پاتریک لینچ خیلی نگران است که او خواسته مسئولان شهرستان برای شناسایی منبع از آنچه که او به نام "سرقت سوابق" و به "نگهداری آن مسئول و پاسخگو باشد." بدون چنین تلاش شده است اما این شهر قانون بخش کارگردانی کتابخانه شهرداری برای محدود کردن دسترسی به آن پاسخها از پرسنل سفارشات یک کتابخانه رسمی تایید کرد. "من نمی توانستم باور است که من از تماشای مترقی شهردار حذف از مشاهده سوابق دولت سوء رفتار از یک مکان archive" Conti-کوک گفت.

در ماه دسامبر سال 2018 دولت دادگاه تجدید نظر صدور حکم در N. Y. C. L. U. طولانی-انتظار طرح دعوی در دادگاه است که بیشتر محکم دسترسی به پرسنل پلیس سوابق. دادگاه حکم به نفع N. Y. P. D. امتناع زیر 50-یک به ارائه N. Y. C. L. U. خود انضباطی تصمیم گیری حتی با نام redacted. سوابق عدالت مایکل گارسیا سابق فدرال دادستان نوشته بود "مواد رسیده برای اهانت آمیز شرم آور آزار و اذیت یا impeaching یکپارچگی یک افسر." این تصمیم که مورد ستایش قرار داد توسط پلیس اتحادیه های کارگری به طور موثر درب بسته در دادگاه بیشتر چالش ها به قانون است. تنها گزینه باقی مانده, مایکل Sisitzky از مدنی-آزادی اتحادیه گفت: "به تغییر قانونی."

فشار در مجلس برای لغو 50-یک بوده و در راه پس از سال 2016 زمانی که عضو مجمع دانیل اودانل از منهتن معرفی یک لایحه برای لغو این قانون است. چشم انداز تغییر اما کم. پلیس اتحادیه های کارگری بودند به شدت به مخالفت با این اقدام و با جمهوری خواهان در کنترل دولت سنا لغو شد در نظر گرفته شود غیر واقعی است. "ما همه مرده و به خاک سپرده شد قبل از نیویورک دولت در قوه مقننه پشت در پلیس اتحادیه های کارگری و بازنویسی قانون را بیشتر انضباطی مواد" کریستوفر دونن و سپس دانشیار حقوقی مدیر در N. Y. C. L. U. گفت: این بار در اکتبر 2016.

در ماه ژانویه 2019, اما, جدید دموکراتیک اکثریت قدرت را در دست گرفته در دولت سنا رسما به آدرس آرایه ای از جنایی-عدالت اصلاحات. پلیس-طرفداران اصلاحات آغاز شد برگزاری تظاهرات در سراسر کشور برای ساخت و حمایت از این ایده است که لغو 50-یک باید در لیست بالا. که در فوریه, نیویورک شهرستان, عضو شورای Jumaane ویلیامز سابق مسکن فعال است که در حال حاضر این شهر مدافع عمومی معرفی یک قطعنامه خواستار مقننه دولت به لغو 50-A. "وجود دارد هیچ چیز بیشتر از فساد قدرت اعمال در راز" ویلیامز گفت شلوغ شنوایی.

در پاییز گذشته جلسات در دولت قانون به لغو 50-یک برگزار شد در شهر نیویورک و آلبانی. یک وکیل از پلیس اداره حقوقی اداره خواست قانونگذاران به تغییر و نه لغو قانون. د Blasio گرفته بود یک موقعیت مشابه خواستار نامشخص تغییرات به قانون اما توقف کوتاه از صحه نگذارد. دولت او موضع رسمی بود و تضعیف هر چند با شهادت از C. C. R. B. رئیس کشیش فرد Davie د Blasio منصوب. "ما در حال خنثی در تلاش های ما برای ارائه افزایش شفافیت در رشته فرایند" دعاوی و افزود: "من شخصا پشتیبانی کامل لغو, حقوق مدنی, قانون بخش 50-A."

کنستانس مالکوم نیز شهادت در جلسات صحبت کردن در کنار گوئن Carr مادر اریک گارنر و والری بل که پسر شان کشته شد توسط گلوله های پلیس در سال 2006 در صبح او را به ازدواج شود. "من می خواستم به آنها نشان می دهد درد من رفتن را از طریق" مالکوم به من گفت. او خواندن یک بیانیه نوشته شده است توصیف چگونه محرمانه بودن قانون تا به حال نگه داشته و او را از یادگیری هر چیزی در مورد مردی که به ضرب گلوله پسرش. او تا به حال توقف او به عنوان ذکر شده, پسر خردسال او چیننر بود که در حال حاضر چهارده. "من هر روز نگران او فقط گرفتن در قطار و یا رفتن به مدرسه. من می ترسم که او ممکن است متوقف شود," او گفت:. "من نمی خواهم به را برای دفن یکی دیگر از پسر."

نتیجه این جلسه بود که هنوز هم در هوا تا زمانی که جورج فلوید کشته شد در 25 ماه مه در مینیاپولیس. که هفته فاش شد که درک چوین افسر که به کشته شدن فلوید شده بود هدف از حداقل هفده غیر نظامی قبل از شکایت. به عنوان معترضان شروع به پر کردن شهر نیویورک خیابان فعالان متمرکز بر نیاز به خلاص شدن از شر 50-A. پوستر خواستار لغو آن, هر دو در خانه و حرفه ای نسخه های چاپ شده می تواند دیده می شود پاشیده در سراسر جمعیت. تظاهر کنندگان تبدیل شده و تقاضا به یک شعار و علت بود و توسط افراد مشهور و همچنین. در ماه ژوئن به عنوان موج تظاهرات رشد یک نامه سرگشاده خواستار لغو فوری 50-یک امضا شد توسط صدها موسیقی-متخصصان صنعت از جمله ریحانا, آریانا گراند و جاستین بیبر و ارسال به فرماندار اندرو کومو.

به عنوان تظاهرات رسید از طریق شهرستان سینتیا Conti-طبخ در نیویورک ردیف جنوبی با پدرش. جک کوک که فعالیت الهام گرفته بود دختر خود را قانونی کار در حال مرگ بود در آسایشگاه, در سن هشتاد. "به عنوان مردم شروع به شعار 'لغو 50-یک در خیابان, پدر من بود عبور," او گفت:. "من سعی کردم به او بگویید. او درک و تماشا کردند. او می دانست که وجود دارد مقدار زیادی از انرژی و او دوست داشت که."

در ماه ژوئن دولت و قوه مقننه تشکیل جلسه داد و در نظر گرفتن یک بسته از پلیس-اصلاح صورتحساب. قانونگذاران رای دادند و آن را یک جرم به کار ببرن مورد استفاده در اریک گارنر زمانی که پلیس در تلاش برای دستگیری او. مجلس نیز رای به ایجاد دائمی ویژه دادستانی تحت نظارت دولت دادستان کل به بررسی مواردی که پلیس باید با استفاده از نیروی مرگبار در غیر مسلح افراد از قبیل جلب و Ramarley گراهام. و در اشاره به رشد اعتراض نمایندگان مجلس به دور محو 50-یک قانون است که تا به حال مانع مالکوم و دیگران از یادگیری در مورد اتهامات سوء رفتار تسلیم در برابر کسانی که تا به حال به کشته شدن عزیزان خود. در ژوئن 12th, فرماندار کومو امضا این قانون به قانون است.

شهردار de Blasio بود سریع به ستایش لغو. "بسیاری از ما شده اند گفت: سال های سال است که 50-یک تا به حال به او گفت:" پس از رای دادن. چند روز بعد او اعلام کرد که این شهر خواهد راه اندازی یک پایگاه داده حاوی پلیس انضباطی اطلاعات است. (در جولای 15th, یک ائتلاف از پلیس اتحادیه واصل طرح دعوی در دادگاه به دنبال بلوک های برنامه ریزی شده در پایگاه داده.) یک سخنگوی شهردار گفت که ده بلزیو "در حمایت از لغو قانون (و تا به حال لابی برای آن در طول سال با حمایت افسران)." اما به عنوان Sisitzky اشاره کرد که ادعا می کنند که در تقابل با رکورد. "شده است وجود دارد یک بیت از بازنویسی تاریخ در چند هفته گذشته در مورد آنچه شهردار موقعیت شده است در این" او گفت:. "بسیاری از مشکلات با توسعه 50-یک می توان به تصمیم گیری های این دولت است."

جمال بیلی یک سناتور از برانکس که این لایحه حمایت به لغو 50-یک و ریاست جلسات در پاییز گفت: نتیجه "نشان می دهد که قدرت از مردم است." او افزود: "من مطمئن هستم که اگر ما امر شده ایم قادر به دریافت هر یک از این مصوبات اگر نه برای فوران احساسات و اعتراض و تمایل به انجام آنچه درست است."

بیلی رشد چند بلوک از جایی که مالکوم و خانواده اش زندگی می کردند زمانی که گراهام کشته شد. "من او را نمی دانم. او کمی جوان تر از من بود" بیلی گفت. "اما از آن است که یکی از آن چیزهایی که شما فکر می کنید, می تواند, می شود که شما—با وجود اینکه در قانون مدرسه با وجود اینکه یک انتخاب رسمی?" او افزود: "من یک مرد سیاه پوست در امریکا قبل از هر یک از کسانی که همه چیز و من می دانیم که."

مالکوم گفت که او از دست داده است تعداد بار او ایستاده بود در خارج از شهر سفر به آلبانی و راهپیمایی به تقاضای عدالت برای خود و دیگران کشته در حوادث مشابه. در ژوئن 9th, به عنوان قوه مقننه بود, رای گیری, Malcolm بود در خیابان دوباره برای یک تجمع در تالار شهر. این یک بیت از یک پیروزی دامان. او پیوست Carr همراه با اقوام دیگر از مردم در این شهر نیروی انتظامی در سال های اخیر بیش از یک هزار نفر. جمعیت شروع به راهپیمایی شمالی گذشته courthouses در فولی مربع است. "خدا را شکر" مالکوم گفت. "داد و بیداد در شهر این کار انجام شود."


مسابقه پلیس و زندگی ماده تظاهرات

  • مرگ جورج فلوید در زمینه.
  • مدنی-وکیل حقوق برایان استیونسون بررسی سرخوردگی و ناامیدی در پشت تظاهرات.
  • که دیوید Remnick می پرسد که درست همزن پشت نژادی ناآرامی ؟
  • یک جامعه شناس به بررسی اصطلاح ستون های سفیدی که جلوگیری از سفید آمریکایی ها از مقابله با نژادپرستی است.
  • سیاه و سفید زندگی می کند ماده بنیانگذار شرکت عقیق Tometi در آنچه در آن به معنی به پال خواستار قطع بودجه دولت ادارات پلیس و چه می آید بعدی.
  • تلاش برای تبدیل ایالات متحده نمی تواند محدود به چالش کشیدن خود را وحشیانه پلیس.


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن