چگونه کتاب درسی تاریخ را توصیف 2020 تا کنون

خانواده مورخ تصور سوره آموزان بالا ممکن است به عنوان خوانده شده یک روز در مورد این زمان مهم. مایک کمپ

توسط NEWS-SINGLE در 20 تیر 1399
مایک کمپ / در عکس / گتی

تاریخچه هرگز به پایان می رسد. اما کتاب های درسی تاریخ باید. به عنوان مهلت برای نسخه های جدید با دستگاه, هر کتاب درسی نویسنده lurches ناگهانی متوقف شود. فصل گذشته همیشه به پایان می رسد در عدم قطعیت: ناتمام و حل نشده است. من این را تجربه کرده ایم چند بار خودم به عنوان یک نویسنده چندین کتاب های درسی تاریخ.

در حال حاضر به نظر می رسد روشن است که همه ما زندگی را از طریق عمده نقطه عطف در تاریخ است که خواهد شد مورد مطالعه برای سال آمده است. آینده کتاب نویسندگان را به نوشتن مطالب در سال 2020 تجدید نظر در آنها و تجدید نظر در برخی از آنها را بیشتر با هر نسخه جدید. آنچه در زیر تلاش در به معنای واقعی کلمه—اولین پیش نویس از تاریخ: آنچه که من ممکن است بنویسید اگر من پیچیدن در آخرین فصل از یک دبیرستان کتاب درسی تاریخ در حال حاضر.سال 2020: مسائل زندگی و نفس

هر اندازه سه سال اول مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده بود پر سر و صدا. سابق مشاور ویژه رابرت مولر برنده محکومیت چند تن از رئیس جمهور برای همکاران شاهد دستکاری و دروغ گفتن به کنگره و FBI و تقلب در بانک. ("یک شکار ساحره" رئیس جمهور شکایت کرده است.) دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جنجالی تماس تلفنی با رئیس جمهور اوکراین به رهبری دموکراتیک اکثریت در مجلس نمایندگان به استیضاح او هر چند جمهوری خواه کنترل مجلس سنا موفق به محکوم کردن. (نگاه کنید به فصل 34.) تنها دو بار قبل از اینکه در تاریخ آمریکا تا به حال یک رئیس جمهور استیضاح شده است و هیچ کدام تا به حال محکوم شده است.

در عین حال این مجادلات و دیگران به زودی تحت الشعاع قرار توسط این حوادث که unfolded در نیمه اول سال 2020 است. ظرف چند ماه ملت در بر داشت خود را کشیده به دو بحران که علل تهدید سلامت آن ثروت و شاید وجود خود را به عنوان یک جمهوری دموکراتیک.

تهدید به نظر می رسید از راه دور برای اولین بار در. در آخرین روز از سال 2019 مقامات در ووهان چین علنا گزارش داد که پزشکان درمان شدند ده ها تن از بیماران مبتلا به پنومونی و عفونت ریه ناشی از یک ویروس ناشناخته است. مرگ اولین گزارش دو هفته بعد بود که از یک زن 61 ساله ، که در آن نقطه عناوین خبری در امریکا بودند با تمرکز بیشتر بر روی آتش سوزی گسترده در استرالیا که منجر به کشته شدن حدود 1 میلیارد حیوانات و چند ده نفر و هزاران نفر از مردم استرالیا به فرار برای زندگی خود را از طریق گرما و دود و شعله های آتش.

تا پایان ماه ژانویه مقامات چینی تا به حال بسته کردن کل شهر ووهان و سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد "اضطراری برای بهداشت عمومی بین المللی نگرانی است." این بیماری که دانشمندان به نام COVID-19 ناشی گونه جدیدی از کروناویروس. کارشناسان بهداشت و درمان خواستار اقدام فوری. مردم تا به حال به آزمایش می شود برای دیدن تا چه حد این ویروس در حال گسترش است. آنها نیاز به "پناهگاه در محل"—اساسا در خانه بمانند به همان اندازه به عنوان مثل انسان ممکن است به نگه داشتن عفونت از گسترش. یک خطر خاص بود که مردم نشان داد که هیچ نشانه ای از بیماری می تواند گسترش عفونت است.

برای افراد مسن و کسانی که با موجود مشکلات سلامتی COVID-19 می تواند بی رحم. بسیاری از افراد با تجربه فقط علائم خفیف مانند تب یا سرفه و یا بدون علائم در همه. اما دیگران خود را مبارزه برای زندگی خود را به عنوان ریه های پر از مایعات است. در طول زمان پزشکان کشف کردند که coronavirus عفونت می تواند منجر به عوارضی مانند سکته مغزی و حمله قلبی و نارسایی کلیه.

دانشمندان و برخی از مقامات بالا در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به رسمیت شناخته شده توسط اواخر ماه ژانویه که بیماری جدید به مراتب جدی تر از آنفلوآنزای معمولی. آنها هشدار بخش خصوصی که COVID-19 تکامل می تواند به "تمام عیار همه گیر" گسترش در سراسر جهان و به خطر انداختن "زندگی میلیون ها نفر از آمریکایی ها است." اما رئیس جمهور تهمت عنوان خطر است. "ما آن را کاملا تحت کنترل" او اصرار داشت. او محدود سفر از چین اما در آن COVID-19 در حال حاضر به اروپا گسترش و ساخت راه خود را به ایالات متحده از وجود دارد.

ویروس آمار بسیاری از مناطق در سراسر کشور از جمله واشنگتن و کالیفرنیا و آریزونا. شهر نیویورک تا به حال به خصوص بد شیوع. توسط مه شهر بیمارستان سرریز با کروناویروس بیماران. "راه رفتن به من lose my breath" گزارش یک مرد. "من فقط نفس نفس زدن. این احساس غرق شدن است." بیش از همه امریکا, پزشکان, پرستاران و امدادگران در روز کار می کرد و شب با پوشیدن لباسهای عینک و ماسک صورت برای جلوگیری از آلوده شدن. برخی از آنها مجبور به دیدن بیماران مبتلا به طور کامل محافظت کافی به دلیل شکست از بیمارستان ها و دولت به تامین لوازم مورد نیاز. هزاران نفر بر هزار نفر از فن های مورد نیاز—ماشین آلات مورد استفاده برای تامین اکسیژن از طریق لوله وارد کردن بيماران در گلو. اواخر ماه مه بیش از 100 ، 000 آمریکایی مرده بود از این بیماری است.

دفاع در برابر COVID-19 ایجاد مشکلات اقتصادی. به عنوان مردم پناه در محل کسب و کار و خدمات عمومی کوچک و بزرگ مجبور شدند به نزدیک است. مدارس اولین کسانی بودند که سازمان برای پاسخ به بحران با ارسال دانش آموزان خانه. سپس رستوران ها سالن مو و ورزشگاه خاموش شد. بنابراین تئاتر عرصه ورزش و استادیوم. کنگره با تصویب لوایح متعدد ارائه 3 تریلیون دلار در کمک به نگه داشتن اقتصاد از فروپاشی است. بسیاری از آمریکایی ها دریافت یک محرک برای چک کردن تا 1200 $و کسب و کارهای کوچک می تواند درخواست برای وام و یا کمک های مالی است که اجازه می دهد آنها را به نگه داشتن کارگران در کار است.

حتی پس از میلیون ها نفر از آمریکایی ها در بر داشت خود را بدون پول برای پرداخت اجاره و یا خرید مواد غذایی. هزاران نفر از اتومبیل های صف در درایو-از طریق بانک های مواد غذایی. در پایان ممکن است حدود یک پنجم از این کشور شدند یا بیکار و یا کار پاره وقت. این بیماری همه گیر در حال تولید بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ.

دانشمندان مشغول به کار اضافه کاری به منظور توسعه یک واکسن اما هیچ یک از انتظار بود حداقل برای یک سال. در ضمن آمریکایی ها قرار گرفتند در مورد بهترین روش برای مقابله با این وضعیت. کارشناسان بهداشت اصرار داشت که مردم نیاز به ادامه پناه در محل تا زمانی که عفونت نرخ شروع به مردن است. آنها به شدت توصیه می شود که در صورت ماسک توان در فضاهای عمومی. رئیس جمهور تهمت و متحدان او می خواست به راه اندازی مجدد اقتصاد هر چه زودتر به جای بعد حتی اگر انجام این کار در معرض خطر بیشتری گسترش عفونت است. مغلوب ساختن پیشی جستن حاضر به پوشیدن ماسک ،

پرسنل پزشکی ایستاده در خارج از NYU Langone سلامت بیمارستان به مردم تحسین برای نشان دادن قدردانی خود را به کادر پزشکی و ضروری کارگران در خط مقدم از coronavirus بیماری همه گیر. (Noam Galai / گتی ایماژ)

در روز یادبود سال 2020 غیر رسمی آغاز فصل تابستان دوم رویداد غیر منتظره را تکان داد ملت بود که همچنین مشخص شده توسط مرگ یک فرد مجرد که نفس شکست خورده او.

جورج فلوید بود 46-سال-پیرمرد و زندگی در مینیاپولیس, مینه سوتا, 6-پا-7 اینچ "غول مهربان" و "یک کمدین" با توجه به یکی از دوستان. او کشته شد, یک افسر پلیس پس از بازداشت دست به دستبند و کشیده به زمین که در آن افسر فشرده زانو بر روی گردن او برگزار شد و در آن وجود دارد و برای نزدیک به دو ساعت به سه نفر دیگر از ماموران ایستاده بود. تماشاگران دستگیر تقریبا تمام دنباله روی ویدئو. در میان فلوید آخرین کلمات در عبارت "من نمی توانم نفس بکشم" تکرار و بیش از بیش.

بعدی شب تظاهرات و راهپیمایی از طریق مینیاپولیس. در روز تظاهرات گسترش به شهرستانها عمده در سراسر کشور از جمله ممفیس, لس آنجلس, St. Louis, آتلانتا و شهر نیویورک است. تظاهرکنندگان عینک ماسک و ضد عفونی کننده دست, تلاش برای در امان ماندن از coronavirus حتی به عنوان آنها را جمع آوری در گروه های بزرگ. در حالی که بسیاری از معترضان صلح آمیز برخی از مجموعه ای آتش سوزی و یا تخریب پلیس موبایل و فروشگاه ها. پلیس بودند و بسیاری از آنها در پاسخ با نیروی شدید و با استفاده از لاستیک گلوله های گاز اشک آور و باطوم و گرد کردن معترضان به بازداشت آنها را در droves.

کسانی که در راهپیمایی بودند نه تنها عصبانی بیش از فلوید مرگ آنها خشم بودند که او تنها یکی از بسیاری از مردم کشته شده توسط پلیس در طول سال. این الگو با اشاره به دوم بحران: یک مشکل سیستمیک نژادپرستی—تعصب که ساخته شده بود به پلیس سیستم خود را نه فقط اعمال چند بد بازیگران. به همین دلیل معترضان خواستار اصلاحات و یا حتی لغو کل پلیس سیستم.

هنگامی که جمعیت زیادی از تظاهرکنندگان در اطراف کاخ سفید در واشنگتن the Secret Service طلیعه رئیس جمهور تهمت به یک پناهگاه زیرزمینی است. نگران ظاهر ضعیف و مصمم به "تسلط" وضعیت تهمت صحبت کرد و چند روز بعد. "من رئیس جمهور شما از نظم و قانون" او اعلام کرد. در همان زمان پلیس و سی گارد ملی واحد دستور داده شد برای روشن شدن معترضان مسالمت آمیز از یک منطقه رو کاخ سفید به طوری که رئیس جمهور می تواند راه رفتن به کلیسا و عکس برگزاری مقدس است. ژنرال جیمز Mattis مغلوب ساختن پیشی جستن سابق وزیر دفاع پیوست دیگر رهبران نظامی در محکومیت رئیس جمهور برای اینکه تفرقه و با استفاده از نیروی نظامی برای پراکنده کردن و کنترل شهروندان است.

در این دو هفته که به دنبال تظاهرات رشد بزرگتر. صدها هزار نفر از مردم به خیابان ها ریختند در بیش از 2 ، 000 شهرستانها و شهرهای کوچک. شاید بیشتر عجیب شبیه تظاهرات در سراسر جهان به فرانسه و سوئد و بریتانیا و همچنین آلمان و کنیا و استرالیا. "من هرگز دیده می شود بسیاری از احساسات بیان شده توسط بسیاری از مردم در تمام طول عمر اعتراض گفت:" استرالیا. "من می خواهم و باید در اینجا" نظر دنور marcher.

هر دو این بیماری همه گیر کوروناویروس و تظاهرات برای عدالت نژادی آمار صفحه اصلی چرا که آنها به نظر می رسید فوری مسائل مرگ و زندگی است. "من نمی توانم نفس بکشم" شعار راهپیمایان انعکاس جورج فلوید گریه از درد است. COVID-19, هم, را تکذیب کرد, زندگی نفس است. هر چند سال 2020 ممکن است شکستن نقطه به صورت عمومی آمریکا-نظام سلامت کشور و نژاد پرستی نهادینه شده این دوقلو بحران ایجاد شده بود بیش از چند دهه اگر نه دیگر.

تهدید ویروسی همه گیر بود ظاهر چندین بار در قرن 21 به عنوان بیماری که منشأ در حیوانات یافت می شود فرصت های جدید برای آلوده کردن انسان است. قبلی کشنده شیوع کروناویروس رخ داده است در سال 2003 در یک بیماری شناخته شده به عنوان سارس (سندرم حاد تنفسی). هیچ یک گسترش به طور گسترده ای به عنوان ویروس که باعث COVID-19 بعدها اما با هر گونه جدید دانشمندان هشدار داد که آن را تنها یک ماده از زمان قبل از اینکه جدی تر همه گیر رخ داد. ویروس ابولا در سال 2014 را متقاعد سپس رئیس جمهور باراک اوباما برای ایجاد یک ابولا نیروی کار و یک صندوق اضطراری طراحی شده است برای آماده شدن برای آینده شیوع است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت منحل جهانی-سلامت و امنیت تیم در سال 2018 است.

همانطور که برای جورج فلوید, او آخرین در یک خط طولانی از سیاه و سفید آمریکایی که جان خود را در دست مقامات ایالات متحده. برده داری بازسازی و دهه Jim Crow تبعیض نژادی در حال تولید بی شماری موارد از خشونت مرگبار علیه مردم سیاه و سفید در طول عمر ایالات متحده آمریکا, در علاوه بر این به افغانستان است که همه بیش از حد معمول است. در نیمه اول سال 2020 دو دیگر این حوادث دستگیر شده در این کشور توجه: در ماه فوریه در Glynn County, Georgia, Ahmaud Arbery شد تعقیب کردن و به ضرب گلوله توسط یک افسر سابق پلیس و پسرش. در لوئیزویل, کنتاکی, Breonna تیلور یک تکنسین های پزشکی اورژانس کشته شد در خانه اش در طول یک حمله پلیس که هدف اقامت خود در ماه مارس است. در مینیاپولیس, Floyd, وطن, یک نیویورک تایمز مطالعه در سال 2020 نشان داد که مردم سیاه و سفید ساخته شده و تا 19 درصد از جمعیت شهر است اما تحمل 58 درصد از حوادث که در آن پلیس با استفاده از زور. و جدید تظاهرات منجر به دستگیری دهها نمونه از سوء رفتار پلیس علیه معترضان ضبط شده توسط تلفن های همراه حتی به عنوان برخی از افسران پیوست معترضان در راهپیمایی و زانو زدن در نماز.

مانند دو موج نورد در از جهات مختلف به سقوط ساحل با هم نژادپرستی و همه گیر هر بزرگنمایی خطرات دیگر. COVID-19 کشته آمریکایی های سیاه و سفید در حدود سه برابر نرخ سفید آمریکایی برای تعدادی از دلایل است که می تواند مرتبط به سازه نژاد پرستی. برای مثال این ویروس گسترش بیشتر به راحتی در شلوغ شرایط زندگی—نوع مسکن که تبعیض نژادی پروری بسیاری از آمریکایی های سیاه و سفید. ازدحام بیش از حد بیکاری و فقر و استرس از تبعیض کمک به فقیر سلامت برای مردم سیاه و سفید در ایالات متحده در مقایسه با افرادی که آنها را بیشتر در معرض خطر ابتلا به COVID-19.

برای کسانی که راهپیمایی در جستجوی یک دنیای بهتر, با وجود اقدامات آن هنوز هم سخت بود "اجتماعی فاصله" خود را از همکار معترضان حتی زمانی که آنها نمی سرفه از گاز اشک آور. بسیاری از افسران پلیس در این تظاهرات نمی پوشیدن ماسک, افزایش خطر انتقال ویروس. هنوز راهپیمایان در زمان خطر و بسیاری عمومی-کارشناسان بهداشت و پشتیبانی آنها را در یک نامه سرگشاده که به ترتیب اولویت "مخالفت با نژاد پرستی به عنوان حیاتی برای بهداشت عمومی از جمله این بیماری همه گیر پاسخ."

در تند و تلخ تظاهرات فقط نحوه ارتباط این دو بحران بودند کالبد شکافی نشان داد که جورج فلوید هر چند او تا به حال به نمایش گذاشته بدون علائم بوده و شما با COVID-19 هنگامی که او درگذشت.

اعتراض برای جورج فلوید در مینیاپولیس (حسین فاطمی / Panos Pictures / Redux)

من نمی توانم نفس بکشم ... چگونه این دوقلو بحران های زندگی و نفس حل و فصل خود را ؟ دانشمندان می ترسید که تعداد COVID-19 عفونت ممکن است سنبله دوباره همراه با تعداد مرگ و میر به عنوان تظاهرات و راهپیمایی ها و مغازه ها و رستوران ها بازگشایی شد. اقتصاددانان هشدار داده است که سختی ها را بدتر هنگامی که دولت برنامه های امداد زد با تابستان. محیط زیست نگران است که بلایای طبیعی تقویت شده با گرم شدن کره زمین ممکن است در عین حال اضافه کردن بیشتر بحران به مخلوط. فصل طوفان آغاز شده بود در اوایل; تا به حال آتش نجومی در غرب ایالات متحده است. "چگونه می توانم به شما در مبارزه با آتش سوزی در یک بیماری همه گیر?" یکی آب و هوا دانشمند پرسید. او می دانست که COVID-19 خواهد گسترش با سرعت بیشتری در میان آتش نشانان با همکاری نزدیک با هم بر روی زمین و همچنین در شلوغ تخلیه پناهگاه های ارائه شده برای کسانی که در حال فرار از شعله های آتش.

می تواند ملت را از نظام سیاسی زنده ماندن این تنش? 2020 شد هر سال یک انتخابات و آن روشن نیست چگونه نتیجه تحت تاثیر قرار خواهد. خواهد رئیس جمهور تهمت مقاومت به مقابله با این بیماری همه گیر و دشمنی خود را نسبت به معترضان هزینه او گشتند? را تهدید COVID-19 رأی دادن سخت تر است ؟ و یا آن را با فشار بیشتر به شهروندان به پای صندوق های رای با وجود خطرات ؟

تاریخ حرکت خود را سرعت غیر قابل پیش بینی. آیا آمریکایی ها به زودی marveling در چه زودگذر حوادث در نیمه اول سال 2020 بوده است که در مقایسه با کسانی که از نیمه دوم? خواهد جوامع دموکراتیک زنده ماندن هر دو در خانه و خارج از کشور ؟ و اگر چنین است در چه اشکال?

هر شکل از چیزهایی که می آیند مطمئنا پاسخ های جهانی خواهد بود. هر دو این بیماری همه گیر و تظاهرات انجامید جهان در سرعت قابل توجه است. در قرن 21 به عنوان هرگز قبل از, رسانه های اجتماعی, سفر, و تجارت بین المللی تا به حال ساخته شده در جهان یکی است. در حال حاضر تهدید مرگبار برای بشر و محیط زیست قرار می گیرد که جهان در خطر است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب