چگونه داغ خواهد شد در آینده احساس می کنید ؟

زمانی که بقا بستگی به توانایی رسیدگی به هرج و مرج آسیب است که می آید از افزایش درجه حرارت در نهایت خواهد شد کم

توسط NEWS-SINGLE در 9 مرداد 1399
People ride a boat past a sideways flooded house.
زمانی که بقا بستگی به توانایی رسیدگی به هرج و مرج آسیب است که می آید از افزایش درجه حرارت در نهایت خواهد شد کمتر گفتن از جمعی ما ظرفیت پاسخگویی.عکس از خبرگزاری فرانسه / گتی

حتی در میان گریم روزانه تلفات مرگ و میر ناشی از بیماری همه گیر و زیان کار ترین سرنوشت ساز در اخبار هفته گذشته احتمالا از یک مطالعه انجام شده توسط یک تیم از دانشمندان در جهان آب و هوا برنامه های تحقیقاتی. این موج با هم گرم که ما مشاهده شده تا کنون, آخرین درک بازخورد اثر از ابرها و سیستم های دیگر و ثبت آب و هوا در اعماق گذشته به نتیجه گیری کرد که دو برابر شدن مقدار کربن در جو (که با نرخ های فعلی رخ خواهد داد به سمت وسط قرن) را افزایش میانگین دمای سطح زمین بین دو و نیم تا چهار درجه سانتیگراد است. این اولین بار است که قابل توجهی باریک از آن محدوده در دهه—تا کنون پس از نوزده-دهه هشتاد ما شده است گفت: یک و نیم تا چهار و نیم درجه است. در حال حاضر هر چند محققان اساسا حاکم کردن پایان پایین محدوده: دو و نیم درجه در حال حاضر اساسا بهترین سناریو این است که تعداد زیادی. خرید و فروش با حجم و پیچیدگی داده ها "چنین روند طولانی و دردناک" یک محقق کیت مارول در ناسا's گودارد موسسه گفت. جیمز هانسن سابق گودارد ارشد و برتر جهان آب و هوا دانشمند گفت: "این قابل توجه است مطالعه جامع و من فقط گفت که چون من موافق با این نتیجه. هر کس shepherded این سزاوار قدردانی ما."

در واقع آنها انجام دهد. اما در حقیقت اعداد—آنچه که ما ممکن است تماس خالص اقلیم شناسی—می توانید به ما بگویید که تنها بسیار است. چه خواهد امد و شد زیاد در آینده ما دو متغیر دیگر که حتی سخت تر برای محاسبه. اول این است که: چقدر آسیب خواهد که حرارت اضافی انتقام? تا کنون دانشمندان—که تمایل به محافظه کارانه در پیش بینی های خود را—زیر-پیش بینی همه چیز را از مرجان جان به قطب شمال یخ ذوب می شود. هفته گذشته در طی آن اطلس-طوفان الفبا "H" قبلا در این فصل از همیشه قبل از ارائه مطلب یادآوری است که حتی یک درجه سانتیگراد است که این دما در حال حاضر افزایش یافته است که خیلی افتضاح. در چین سابقه باران شد تأمین انرژی قابل ملاحظه ای خطرناک جاری شدن سیل در امتداد رودخانه یانگ تسه—آخر هفته گذشته توسط مردم شروع به افزایش ترس برای سد سه دره بزرگترین ساختار در نوع خود در جهان است.

اما دوباره سطح آسیب است که می آید از افزایش درجه حرارت—اجازه دهید آن را اعمال اقلیم شناسی—این است که به گفتن در نهایت به عنوان جمعی ما توانایی برای پاسخ به آن آسیب برساند. شکنندگی سیاسی سیستم در صورت تغییر در این مقیاس است که حتی ترسناکتر از شکنندگی سدها. این بار مجله ارائه شده قابل توجه نگاه اجمالی به چنین امکان این هفته با بررسی آب و هوا مهاجرت—حال و آینده—از آمریکای مرکزی. به عنوان بیشتر و بیشتر مردم خود را در مناطق بیش از حد گرم برای حمایت از زندگی آنها حرکت خواهد کرد و همانطور که ما در حال حاضر می دانیم کسانی که حرکات تحریک هر دو شفقت و عوامفریبی. "بهترین نتیجه نیاز به نه تنها خوب خواهد شد و مدیریت دقیق از آشفته نیروهای سیاسی; بدون آماده سازی و برنامه ریزی فراگیر مقیاس تغییر می تواند به اثبات شدید بی ثبات," Abrahm Lustgarten می نویسد. "سازمان ملل متحد و دیگران هشدار می دهند که در بدترین حالت دولت ها از ملت ها بیشتر تحت تاثیر تغییر آب و هوا سرنگونی می تواند به عنوان تمام مناطق محول به جنگ است."

این بیماری همه گیر را نشان می دهد ما بالاتر از همه, من فکر می کنم که در قرن بیست و یکم بقا بستگی به توانایی رسیدگی به هرج و مرج: که ما از رهبران سیاسی ما و سایر موسسات را به اختصاص خود را به عنوان قبل از هرگز به انسانی شایستگی. و به عنوان این تابستان نژادی حساب باید به ما یادآوری درد که در آینده نیاز به توزیع مراتب بیشتر نسبتا. ما به سرعت در حال اجرا از حاشیه. ظرفیت سیاسی سیستم پاسخ به استرس شدید نمی توان پیش بینی کرد که عددی را به عنوان پاسخ از سیستمهای فیزیکی به کربن اضافی, اما از آن خواهد شد به عنوان با COVID-19 در مرگ و میر. فقط در یک مقیاس بسیار بزرگتر.

عبور از میکروفن

رابرت Bullard واقعی است, آمریکا قهرمان نوع مردی که باید بر روی یک پایه. در سال 1979 او به انجام یک مطالعه برجسته از قرار دادن زباله های افسردگی در هوستون; آن یافت می شود که تقریبا همه آنها در محله حتی اگر جمعیت این شهر تنها یک چهارم ، این یکی از اولین بار است که مردم شروع به صحبت کردن در مورد محیط زیست نژادپرستی; که این معضل و همتای خود, عدالت زیست محیطی—در حال حاضر بسیار نزدیکتر به مرکز گفتگو است تا اندازه لطف Bullard حرفه ای طولانی از بورس. یک استاد برجسته در دانشگاه جنوبی تگزاس او و همکارانش به تازگی دوباره ملی, سیاه, عدالت زیست محیطی شبکه که آنها در اصل در سال 1999 تاسیس.

به ما بگویید که در مورد ملی, سیاه, عدالت زیست محیطی شبکه. آنچه را امید خود را برای آنچه در آن می توانید انجام دهید ؟

نژادپرستی پخته به امریکا DNA. همه جوامع هستند نه برابر خلق شده اند. ملی, سیاه, عدالت زیست محیطی شبکه مجددا در ماه ژوئن سال 2020 به بسیج نیروهای به آدرس فوری بهداشتی و زیست محیطی تهدید همگرا در امریکا است. این تهدید های متعدد شامل حرکت صعودی از محیط زیست حمایت و مقررات; تلاش های دولت برای ابطال قانون مراقبت مقرون به صرفه; نامتناسب بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر ناشی از آمریکایی های سیاه و سفید از COVID-19; ویژه خطرات بهداشتی ناشی از COVID-19 به سیاه و ضروری کارگران خط مقدم, دانش آموزان, معلمان مدیران/کارکنان و اعضای خانواده در مدارس است که بی جهت تحت فشار برای بازگشایی; خطرات اقتصادی به کوچک سیاه و سفید متعلق به کسب و کار را از محرک وام; به دلیل افزایش خطرات سیاه جوامع ساحلی ایجاد شده توسط جدید FEMA COVID-19 ارشاد عملیاتی به مردم هشدار داده "پناهگاه در محل" در طول سال 2020 فصل طوفان; سرقت از تحول ثروت از محیط زیست نژادپرستی نژادی redlining و مسکن تبعیض و سرکوب رای دهندگان بسته شدن و تحکیم رای گیری مکان و در دسترس نبودن غایب/پست الکترونیکی-در رای گیری وادار کردن مردم به انتخاب بین حفاظت از سلامت خود و اعمال حق خود برای رای دادن در دوران COVID-19.

"من نمی توانم نفس بکشم" تبدیل به یک نوع شعار مبارزه علیه خشونت پلیس. می تواند به شما توضیح آنچه که عبارت به معنی در محیطی شرایط ؟

امریکا تفکیک است و بنابراین آلودگی است. برخی از افراد و جوامع را "اشتباه می کند برای محافظت از." عبارت "من نمی توانم نفس بکشم" در زمان در یک معنی خاص در ابتدای نوزده-نود در طول "سمی تورهای" [از سایت های صنعتی در به شدت آلوده شهرستانها] و جامعه علیه نژادپرستانه صنعتی تسهیلات-siting شیوه که مردم-از-رنگ جوامع به آلودگی نقاط داغ و محیط زیست "قربانی مناطق." مردم از رنگ تنفس سی و هشت درصد بیشتر هوای آلوده تر از سفید پوستان است. سیاه پوستان و لاتین تبارها هستند نامتناسب "بر دوش" با تنفس هوای آلوده توسط سفید پوستان است. سیاه پوستان در معرض پنجاه و شش درصد و لاتین در معرض شصت و سه درصد آلودگی بیشتری از آنها شود. سفیده لذت بردن از "آلودگی مزیت" تنفس هفده درصد کمتر آلودگی هوا نسبت به آنها شود. مردم از رنگ در چهل و شش متحده زندگی می کنند بیشتر با آلودگی هوا بیش از سفید پوستان است. بیشتر آلودگی بیشتر به معنی بیماری و مرگ و میر. آفریقایی-آمریکایی ها تقریبا سه برابر بیشتر از سفید پوستان به مرگ از آسم است. سیاه و سفید کودکان چهار برابر بیشتر احتمال دارد به بستری در بیمارستان برای آسم و ده برابر بیشتر احتمال دارد به مرگ از آسم از سفید کودکان است. تنفس طبیعی است. آلودگی غیر طبیعی است.

فقط به عنوان با آب و هوا, فعالیت, وجود دارد, قدرتمند, موج جدید از جوانان مدنی-حقوق رهبران. آنچه که باید از همه آنها درخواست می شود از بزرگان خود را?

مهم این است که رهبران جوان و فعالان به تاریخچه جنبش های اجتماعی در ایالات متحده به طوری که برای یادگیری و ساخت در موفقیت. موفقیت هر جنبش اجتماعی در ایالات متحده تا به حال قوی جوانان و دانشجویی-led بال—آیا حقوق مدنی, حقوق زنان ضد جنگ و صلح و عدالت حفاظت و محیط زیست, محیط زیست و آب و هوا, عدالت, و غیره. آنها همچنین باید بدانید نژادی عدالت بود و تا حد زیادی از دست رفته و یا به حاشیه رانده شده در بسیاری از اکثریت-سفید-رهبری جنبش. یک اشتباه بزرگ است. رهبران جوان باید یک فرصت عالی امروز به سهام غالب لنز برای ترکیب نژادی و اقتصادی و عدالت جنسیتی در تلاش ما برای, سلامت, محیط زیست, آب و هوا مدنی-حقوق بشر-حقوق کار می کنند. کسانی از ما که بزرگان و جانبازان در این مبارزه اگر دعوت می تواند کمک و حمایت های بین نسلی جنبش-ساختمان و توسعه رهبری در حال اجرا "ماراتن رله" مسابقه برای عدالت به خط پایان—هر نسل است که انتظار می رود برای اجرای آن 26.2 مایل و تصویب باتوم به بعد برای اجرای آن 26.2 مایل است. این که چگونه ما برنده شوید.

آب و هوا در مدرسه

صحبت از نژادپرستی در جنبش Sierra Club, قدیمی ترین و مهم ترین در امریکا گروه های زیست محیطی منتشر شد نامه ای با عنوان "پایین کشیدن آثار ما." آن را اذعان دارد که یکی از این گروه بنیانگذاران John Muir, همه بیش از حد از زمان خود و وعده یک سری از اصلاحات تا مطمئن شویم که باشگاه "تغییرات برای بالا بردن صداها و تجربیات کارکنان رنگ در سراسر سازمان است." این نامه ادامه می دهد: "ما می دانیم که سیستم های قدرت است که ما در اینجا نمی خواهد قادر به تحول و تغییر نیاز داریم." Muir پیچیده شکل—او یکی از اولین افرادی اذعان به این که انسان خود را نه در مرکز ایجاد شده است. اما تعصبات خود در مورد همکار خود-انسان ها بسیار واقعی و دردناک برای خواندن.

دانشگاه دیتون طرفدار اوایل سوخت فسیلی سرمایه گذاری—این Marianist دانشگاه کاتولیک امضا در سال 2014 حتی قبل از فرانسیس صادر شده خود را "Laudato سی' " بخشنامه. در آن زمان بسیاری از پیش بینی کرد که مدارس که اجتناب سوخت های فسیلی از پرتفوی خود را رنج می برند از نظر مالی. دیتون بود که مایل به گرفتن یک ضربه اما آن را منتشر کرده در عمق مطالعه نشان داده است که شده است وجود دارد بدون ضربه. نمونه کارها "انجام شده است به طور کلی بسیار شبیه به غیر واگذار نمونه کارها. و شده است که هدف ما در تمام طول" یک مدرسه رسمی گفت. پس از دیتون عمل حداقل یک صد و هشتاد و دیگر کلیساهای کاتولیک در سراسر جهان متعهد به سرمایه گذاری و پاپ به طور رسمی تایید شده divestment در اوایل این سال است.

در واقعا ترسناک گزارش از DeSmog جاستین نوبل می نویسد که تعداد قابل توجهی از جناح راست نظامیان ظاهرا پیدا کرده اند شغل در داکوتای شمالی نفت و گاز میباشد. با توجه به whistle-blower که تماس DeSmog آنها "برجسته حضور در یک دلاری نفت و گاز تسهیلات در نظر گرفته به عنوان زیرساخت های حیاتی توسط وزارت امنیت داخلی. شبه نظامیان مرتبط با تکه های پرچم و هنری ظهور کرده اند تا در سراسر Bakken نفت پچ و پر رونق تفنگ فرهنگ در میان کارگران آن منجر به Mad Max-ذهنیت از هرج و مرج و هنوز ساکنان فورت Berthold رزرو هند."

تعدادی از محققان (از جمله همکاران من در Middlebury موسسه مطالعات بین المللی) را مطرح اقیانوس های جدید طرح اقدام آب و هوا و یا #BlueNewDeal. پرداختن به همه چیز از شیلات به حمل و نقل و کمک به ساکنان ساحلی انطباق با افزایش دریاها طرح مناقصه برای ارائه یک سیاست در قالب یک پتانسیل بایدن دولت.

مین یکی از مکان هایی است که ما فکر می کنم در مورد زمانی که ما تصور آب و هوا وحشت. اما تغییرات ظریف در حال حاضر نشان دادن وجود دارد در شیلات تحت تاثیر افزایش درجه حرارت در خلیج مین و برای کشاورزان برخورد با همیشه غیر قابل پیش بینی آب و هوا به عنوان وقایع در این متنوع حساب توسط کیت اولسون مدنی می خورد.

نفت و مدیران شرکت که در داخل دانش در مورد دهه مبارزات انکار آب و هوا باید در نظر ثبت نام به عنوان محافظت whistle-blowers و پیوستن به محلی و ایالتی دادستان در تحت پیگرد فسیلی-سوخت, صنعت, یک گزارش جدید از ملی Whisteblower مرکز توصیه می کند. خود را تجزیه و تحلیل می یابد "که یک آرایه وسیعی از فریب در مورد آب و هوا خطر در حال انجام در صنعت سوخت فسیلی. این فریب به طور کلی سقوط به سه دسته: بیش از واقع ارزش ذخایر; درک زیست محیطی بدهی و درک خطرات فیزیکی به زیرساخت ها است."

رتبه بندی

چهل و هفت درصد از رای دهندگان فکر می کنم که fossil-شرکت سوخت بیش از حد نفوذ بر سیاست های دولت; تنها هجده درصد می گویند همان مورد انرژی پاک, شرکت های. (در جایی وجود دارد ساکن هشت درصد از شهروندان بر این باورند که صنعت نفت است کمی بیش از حد قدرت سیاسی است.)

شهر نیویورک حداقل راه گیاهان مورد آن فکر می کنم در حال حاضر نیمه گرمسیری به جای معتدل. به نظر می رسد مانند یک جمع و جور کردن به من, اما شاید شما می خواهم تحریک اوت به آخرین چند ماه دیگر.

سیاتل پادشاه شهرستان به تصویب شورای دائمی مهلت قانونی جدید سوخت فسیلی زیرساخت ها است. "کم درآمد و جوامع از رنگ در شهرستان کینگ در حال حاضر در حال تحمل فشار منفی سلامت از قرار گرفتن در معرض سوزاندن سوخت های فسیلی و این تنها تشدید با تعمیق بحران آب و هوا," مت Remle یک co-بنیانگذار بومی زیست محیطی گروه Mazaska مذاکرات در بیانیه ای گفت. "اولین گام در پرداختن به بحران آب و هوا است که با ساخت آن بدتر است."

انگلستان بزرگترین صندوق بازنشستگی فقط اعلام کرد قصد دارد برای شروع تعطیل از سوخت های فسیلی است. به عنوان رئیس آن سرمایه گذاری افسر توضیح داد: "هیچ کس می خواهد به صرفه جویی در طول زندگی خود به بازنشسته به یک دنیای ویران شده توسط تغییر آب و هوا."

گرم کردن

این امکان وجود دارد که آخرالزمانی آهنگ عشق را تبدیل به یک ژانر جدید—در اینجا یک ارائه از آلبانی-بر اساس گروه دکتر بیکر.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de