چگونه "یادبود درایو" تلاش می کند تا حس یک مادر در قتل

در خاطرات که swarms با فانتزی شاعر ناتاشا Trethewey بازگو دوران کودکی خود را در جنوب عمیق و سوگوار از دست دادن

توسط NEWS-SINGLE در 8 مرداد 1399
Natasha Trethewey.
در خاطرات که swarms با فانتزی شاعر ناتاشا Trethewey بازگو دوران کودکی خود را در جنوب عمیق و سوگوار از دست دادن مادر خود.عکس های استفان واس / Redux

سه هفته پس از ناپدری او را به قتل مادرش با تیراندازی او را در محدوده نزدیک به نوزده سال ناتاشا Trethewey که در بیش از دو دهه بعد به برنده جایزه پولیتزر برای شعر مادر او را ملاقات کرد در یک رویا. "ما راه رفتن rutted مسیر" Trethewey می نویسد: در کتاب خاطرات "Memorial Drive" "خیلی نزدیک شانه های ما نزدیک لمس نه از ما صحبت هر دوی ما در ما اثری." در رویای یک مرد می آید از dimness. "من می دانم آنچه که او انجام داده است و در عین حال من لبخند بلند کردن دست من و صحبت های تبریک او به عنوان عبور می کند." Trethewey را تبدیل به آشکار "یک سوراخ به اندازه یک چهارم در مرکز پیشانی اش. از آن می آید یک نور بسیار روشن است, بنابراین, سوراخ کردن بدن, که من رنج می برند این نوع از لحظه کوری در آورده با خیره شدن به آفتاب چهره او چیزی جز نور حلقه دار در تاریکی هنگامی که او صحبت می کند: "آیا شما می دانید آنچه در آن به معنی یک زخم که هرگز بهبود می یابد?' "

اکثر رویاهای شامل انجمن های تصادفی و دنیوی reënactments مغز شبانه کار مربوط به فراشی. این رویای هر چند که یک تاریخ و یک پیشگویی است. وجود گلوله سوراخ است که هرگز بسته; نیز وجود دارد که از دست دادن که Trethewey, استناد فدریکو گارسیا لورکا ایده duende—"شیطان است که همواره یک هنرمند باعث مشکل و یا درد"می بیند به عنوان سرچشمه از کار خود را. "یادبود درایو" بازگو Trethewey کودکی در جنوب عمیق. متولد شد و در سال 1966 به یک پدر و یک مادر سیاه و سفید در یک ایالت می سی سی پی است که تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است لغو ممنوعیت آن در miscegenation. تاریخ Trethewey تولد مصادف با صدمین سالگرد مؤتلفه روز یادبود "تعطیلات ستایش . . . این باعث از دست داده و سفید برتری"; در یک نقطه کلان سوخته یک صلیب در پدر و مادر او در جلوی خانه. رشد Trethewey متوجه شده است که غریبه ها درمان می شود پدر او را با احترام و مادر او با curtness یا مدارا. اما او نیز گل در آغوش مادرش خانواده—مادر بزرگ و خاله و عمه ها همه کمتر از یک بلوک دور—در یک خانه است که او را به افتخار او مخلوط میراث. Hybridity کمک تعریف Trethewey ادبی کانن. پدر او نیز یک نویسنده پر دخترش گوش با اسطوره های یونان. عمه شکر اعطا قدردانی برای مزامیر خود cadences و دقت علمی زبان است. (سال به عقب شکر تا به حال مشغول به کار در یک آزمایشگاه تحقیقاتی در شیکاگو است.) بچه های محله های honed Trethewey را کلامی مهارت در دور بی پایان از ده. این جزئیات به دقت انتخاب شده: پراکنده اما واضح است. Trethewey را سوغاتی از گذشته inflected با آگاهی از این شاعر او می خواهم تبدیل شده اند از نزدیک از خاطرات نه فقط خاطرات است.

Trethewey متولد شد و در سال 1966 به یک پدر و یک مادر سیاه و سفید در یک ایالت می سی سی پی است که تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است لغو ممنوعیت آن در miscegenation.عکس حسن نیت ارائه میدهد ناتاشا Trethewey

Trethewey مادر پسر عمو ان Turnbough باقی می ماند cloudiest بخشی از داستان است. همانطور که در رویای, گوئن سخت است برای نگاه اجمالی از طریق او درخشندگی این outsized اثر است که او بر و از طریق دفاع که او را کشت به عنوان یک زن سیاه و سفید: "مادر من تا به حال شاهد ضرورت dissembling هنر ساخت یک چهره مرموز یک ماسک." اما گوئن ازدواج به پایان می رسد و او حرکت با Tasha سن شش به آتلانتا که در آن آنها را تا پایان در یک آپارتمان در یادبود درایو که "باد شرق از مرکز شهر در سنگ کوه این کشور بزرگترین بنای تاریخی به کنفدراسیون." (سال ها بعد زمانی که Trethewey بازگشت به صحنه را قتل تورم از سنگ کوه در فاصله به یاد او "چه یاد شده است در اینجا و چه چیزی نیست.") خیابان یک نوع literalization از Trethewey رانندگی هنری زور او را شیطان. این علائم که در مکان های اجتماعی زخم نژادپرستی و خصوصی, شخصی, زخم از گوئن مرگ با هم همپوشانی دارند.

در آتلانتا Trethewey مادر تاریخ و در نهایت ازدواج یک مرد به نام Joel Grimmette که اجازه می دهد تا لغزش اول خود ویژگی و سپس خود را از کینه توزی: او قرض تاشا ماهوت ترک آن را درهم با موهای چرب و تهیه راز مجازات برای دختر انتظار تا زمانی که مادر خود را در محل کار تهدید به ارتکاب او به یک بیمارستان است. یک شب هنگامی که Tasha است که در کلاس پنجم او می شنود Joel پانچ گوئن در اتاق خواب خود را. او در مقابل مادرش که به او خاطرات به عنوان تسلی. این تجربه متقابل و ناتوانی و دو نفر شکست برای نجات فرد آنها را دوست دارم بیشتر کرده است نقش خود را به بازی در Trethewey هنری توسعه است. زمانی که او متوجه می شود که جوئل در حال خواندن دفتر خاطرات او تاشا سلیقه برای اولین بار قدرت "کامپو[ing] خودش" برای مخاطبان است. "شما احمق شخص ساده و معصوم!" او می نویسد: در دفتر خاطرات. "آیا شما فکر می کنید من نمی دانم آنچه شما انجام می دهند؟" جوئل است بیش از حد خجالت به اذعان سوال.

لورکا ادعا از duende's ارتباط به شعر که "در تلاش برای التیام زخم های که هرگز بهبود می یابد نهفته است غرابت است." او صحبت کردن در مورد یک اثر در خواننده—در مورد کشنده غرابت که هنر ارزانی در زندگی—اما Trethewey روشن می سازد که تا چه حد او بیش از حد است گیجی با او کار است. خیلی از این کتاب یاد رخ می دهد در حذف. راوی می پردازد و غیر معمول با توجه به عکس به عنوان اگر تنها شواهد مستند قابل اعتماد بودند. او شکار برای سرنخ در حرفه ای پرتره از مادر—گوئن نیست لبخند گوشه ای از نور نشانگر پشت سر او—و در یک عکس فوری از خودش و گوئن تکیه نسبت به یکدیگر در اتاق نشیمن مانند دو گیاهان. او کالبدشکافی یک تصویر از او حاوی خانواده: Tasha تماشای دیگران از یک فاصله کوتاه در "حاشیه مادرم زندگی جدید است." راوی-کارآگاه به نظر می رسد به ترس چیزی از دست رفته و یا این که او در حال حاضر از دست رفته چیزی است که چرا واقعیت احساس حقیقی. ("یادبود درایو" به بازار عرضه شده است, در بخشی به عنوان "جنایت واقعی" عجیب و غریب عنوانی است که تنها را حس می کند اگر آن را اشاره به Trethewey بیمار بررسی آنچه غم و اندوه به معنی.) و کتاب swarms با فانتزی. Tasha جلب تب و رویاهای که او در حال دروغ گفتن در یک اتاق سفید; یک trapdoor باز می شود در سقف و کثافت باران از بالا. شخصیت های جست و خیز کردن از طریق مختلف, اسطوره, به عنوان اگر کاهش یافته است به Trethewey پدر داستان قبل از خواب. گوئن Persephone: "او بر میدارد یک گل روشن و زمين شكافته شود در زیر او او را به آن تاریک است." گوئن آورد. Tasha است ارفیوس موسیقی دادن و شاعر می گوید اودیسه نرگس.

"این یک نوع تفکر جادویی," Trethewey می نویسد: کودک نیاز به دفع بلایا از طریق بازی. اما فانتزی نیست و تنها به ارائه حواس پرتی و یا فاصله. برخی از رویاها می دانید بیش از زندگی بیداری است که حاضر به اعتراف. پس از گوئن برگ Joel برای اولین بار او را نشان می دهد تا در یک دبیرستان فوتبال بازی که در آن Tasha است cheerleading. Tasha لبخند و دهان عبارت "Hey, Big Joe." Trethewey بعد یاد می گیرد که جوئل "گفت: روانشناس . . . او می خواهم به ارمغان آورد یک تفنگ با او برنامه ریزی برای کشتن من پس از آن سمت راست وجود دارد در مسیر در اطراف زمین فوتبال به مجازات مادر من است." جوئل نمی انجام این طرح او بعدها گفت: به دلیل Tasha بود و استقبال از او با مهربانی. در این چشم انداز است که Trethewey بود زمانی که او بود نوزده, او خودش را می بیند تکان دادن به جوئل در مسیر لحظات قبل از گوئن نوبت به او را با یک گلوله زخم—به عنوان اگر دختر بود معامله زندگی خود را برای او و مادرش. این است رویای منطق است. و یا قرار دادن راه های مختلف در آن طول می کشد یک رویا به افشای غیر منطقی است که نفوذ Trethewey این روزها آنقدر قوی است که او گناه بازمانده.

اگر گوئن است که گاهی اوقات سخت برای پیدا کردن در این رویا Trethewey در آخر سوم از خاطرات پذیرفت و داستان سرایی در دسترس نباشد. در سال 2005 شاعر بود و به شام با شوهرش هنگامی که یک مرد او را با نزدیک شدن. او می خواهم به عنوان یک افسر پلیس در سال 1985 و به صحنه نامیده می شد که گوئن به ضرب گلوله کشته شد. مرد گفت: Trethewey در مورد یک فایل از شواهد در دادگاه حاوی مادرش آخرین کلمات نوشته شده روی زرد حقوقی پد. گوئن تا به حال شده است در تلاش برای ترک جوئل و فایل نیز شامل یک بیانیه به پلیس توصیف یک حادثه دلخراش که در آن او او را ربوده تجاوز و اقدام به زور یک سوزن به بازوی او گفت که آن را یک تزریق کشنده. وجود شکافی گزارش "نشانه ای از بی تفاوتی پلیس" و بیست و هفت-صفحه متن کامل دو تلفن گوئن ثبت شده بود با جوئل در روزهای منتهی به مرگ او. Trethewey تزیینات این مواد به طور مستقیم به کتاب مانند یک شاهد ورود حقایق به رکورد.

اثر ویرانگر است. گوئن صدای نکردن از خاطرات تا به حال روشن است و خود برخوردار است. او به نظر می رسد دقیقا مانند کلاسیک قهرمانانه مادر که Trethewey به یاد: نوع و اصولی و شجاع است. اما او همچنین برای تلفن های موبایل در گوشی رونوشت با جوئل مانند هر کسی در وضعیت ممکن است. او برای تلفن های موبایل مانند یک زن, درخواست سوء استفاده مرد برای زندگی خود را. و در او دقیق بیانیه ای را به پلیس گوئن برای تلفن های موبایل مانند بیشتر یا کمتر از یک غیر نظامی انجام دقیقا همان چیزی است که مقامات نیاز به او را به طوری که آنها می تواند به محافظت از او که کار خود را. (یکی از جنبه های "پلیس بی تفاوتی" ذکر شده در این گزارش: یک افسر که قرار بود امنیت گوئن خانه در شب قتل چپ در اوایل.) این نشانه دیگری عمیق و استراحت از درست-crime ژانر است. قتل را ندارد گوئن ویژه; این باعث می شود او عادی—یکی دیگر از سیاه و سفید زن که کشور شکست خورده است. و بنابراین Trethewey به ما ارائه می دهد یک صاف و پوست کنده, تشخص گوئن در لحظه دقیق است که او snatches او دور ترک Persephone و آورد عکس و رویاهای یک خیابان صف با خاطرات همه چیز است.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب