چگونه Coronavirus خرد مغلوب ساختن پیشی جستن را بی سر و صدا اعتماد به نفس

با coronavirus تهمت نمی خم واقعیت های خشن از جهان به توهمات خود.عکس توسط داگ میلز / نیویورک تایمز / ReduxFaceb

توسط NEWS-SINGLE در 4 فروردین 1399
With the coronavirus Trump cannot bend the harsh realities of the world to his fantasies.
با coronavirus تهمت نمی خم واقعیت های خشن از جهان به توهمات خود.عکس توسط داگ میلز / نیویورک تایمز / Redux

اوایل هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن عصر—کدام تعریف خود را توسط یک lurid جشن "جایگزین حقایق" یک تحقیر برای علم و حمله به جهانی موسسات و "اداری دولت"—به پایان آمد. متاسفانه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باقی مانده است اما حداقل برای لحظه ای به نظر می رسد او باید واگذار استدلال: او نمی تواند خم سخت ترین واقعیت های جهان را به خود ابايي ندارند. تهاجمی و مرگبار coronavirus است unimpressed و آزادانه توسط هیاهو از باهم. در عین حال طولانی شدن روند از مغلوب ساختن پیشی جستن فروتنی زمان آن را در زمان او و به رسمیت شناختن قدرت های جهانی و همه گیر است که به تخلیه خیابان های ما قرار داده شده است تعداد بی حد و حصر آمریکایی ها در خطر است.

این بیماری در حال حاضر شناخته شده به عنوان COVID-19 اول شناسایی شده سه ماه پیش در چین در شهر ووهان. بسیار شبیه به سارسکه برابر هجده سال پیش likeliest زمین پرورش برای جدید کروناویروس یک زندگی حیوانی بازار است. مانند سارس, H. I. V., و, ابولا, COVID-19 دانشمندان بر این باورند که یک بیماری زئونوز است که "جهش" از پستانداران حیوانات میزبان به انسان است. از کروناویروس که باعث COVID-19 به زودی ساخته شده راه خود را به تقریبا هر گوشه و از شکاف از این سیاره است.

برای بسیاری از هفته رئیس جمهور در برابر درک قدر از مشکلات و مسئولیت های خود ، در اواخر ماه ژانویه او اعلام کرد: "ما آن را کاملا تحت کنترل است. . . . این خواهد بود فقط خوب است." یک ماه بعد او گفت: شرکت کنندگان در جشن خانه ماه تاریخ سیاه "یک روز -- آن را مانند یک معجزه آن ناپدید خواهد شد." او انجام یک کار خوب ؟ او خود را "ده." کسانی که نگرانی در مورد دولت را کاهش آمادگی اضطراری و یا ظالمانه عدم عرضه تست کیت شدند promulgating "یک جعل است."

این نرم و ملایم بی علاقگی برای بحران بلندی بود به سختی محدود به مغلوب ساختن پیشی جستن. او satraps در "جایگزین واقعیت" صنعت صورت گرفت نشانه خود را از او به بقیه آسان در حمام حباب گرم از کره زمین ، راش Limbaugh که دریافت یک مدال ریاست جمهوری آزادی در مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین دولت از آدرس اتحادیه گفت: او بسیار زیاد مخاطبان رادیو که ویروس بود "سرماخوردگی مردمی." و ضمنا "نگه داشتن در ذهن که در آن coronavirus را از آمد. آن را از یک کشور است که برنی ساندرز می خواهد به نوبه خود ایالات متحده را به یک تصویر آینه: کمونیست چین است." علامت Steyn پر کردن در برای Limbaugh یک روز گفت که یک پناهگاه در محل سفارش صادر شده بود در منطقه خلیج چرا که "این یک بزرگ, گی, شهر سان فرانسیسکو و آنها در حال آنهایی که با تمام سیستم ایمنی بدن."

"فاکس و دوستان" Ainsley Earhardt رد هر گونه هشدار در برابر سفر--"این در واقع امن ترین زمان برای پرواز"--و او sidekick پیت Hegseth ذکر است که او شروع به فکر می کنم که دموکرات ها بودند "ریشه برای coronavirus به گسترش است." در فاکس کسب و کار, Trish ریگان را متهم به رسانه های لیبرال و دموکرات در تلاش برای دستکاری خبری از کروناویروس به عنوان "یکی دیگر از تلاش برای استیضاح رئیس جمهور."

Sean Hannity, که دارای بزرگترین رأی در کابل, اخبار, دعوت دکتر Anthony Fauci بیشتر قابل رویت بهداشت عمومی رسمی در کاخ سفید coronavirus نیروی کار به ظاهر خود را نشان می دهد. اما در Hannity جهان در مغلوب ساختن پیشی جستن را bloviation قبل از واقعیت است. و بنابراین Hannity رفت. "استاندارد آنفولانزا هر سال جان ده ها هزار نفر از آمریکایی ها است. در حال حاضر نشانی از حقیقت مهم است ؟ آیا چشم انداز مهم است؟" Fauci, فقط به عنوان او می کند هنگامی که ایستاده در کنار رئیس جمهور خیانت هیچ نشانه ای از تحقیر او به عنوان مودبانه تصحیح اطلاعات غلط. "شان به مطمئن شوید که بینندگان خود را دریافت کنید یک ایده دقیق در مورد آنچه که می رود," او گفت: COVID-19 است "ده بار کشنده تر از آنفولانزای فصلی."

خبر جعلی و تئوری های توطئه هستند فرصت طلب ویروس ها و برای بسیاری از هفته هیچ پایان دادن به خود را گسترش. جری فالول جونیور یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن پیشرو انجیلی حامیان تکرار یک نظریه پیشنهاد شده به او توسط یک صاحب رستوران او می داند: "شما به یاد داشته باشید رهبر کره شمالی وعده داده شده "کریسمس در حال حاضر برای بازگشت آمریکا در ماه دسامبر'? می تواند از آن آنها همراه با چین و این که حاضر است؟" ران پل سابق جمهوری خواه و نامزد انتخابات ریاست جمهوری یک پزشک نوشت: "مردم باید از خود بپرسید که آیا این coronavirus 'اپیدمی' می تواند یک بزرگ جعل با واقعی خطر بیماری انبوه اغراق شده توسط کسانی که به دنبال سود--مالی و یا سیاسی-از متعاقب آن وحشت."

در طول این دوره خطرناک یک طیف سنجی نشان داد که جمهوری خواهان در خصوص اعتماد مغلوب ساختن پیشی جستن اطلاعات در مورد این ویروس بیش از آن است که از "لنگ-جریان رسانه ای." یک Marist College-NPR-PBS نظرسنجی نشان داد که بیش از نیمی از این گروه فکر خطر بود که "از نسبت دمیده شده." این Trumpian تلاش برای بی اهمیت جلوه دادن تهدید برای بهداشت عمومی برگزار می شود سریع میان "پایه."

آنچه در نهایت خرد مغلوب ساختن پیشی جستن را بی سر و صدا اعتماد به نفس و اجماع از پیروان خود را? Fauci و دیگر مقامات در کاخ سفید نیروی کار قطعا شروع به برش خود را از طریق اخراج در جلسات توجیهی. یک تجزیه و تحلیل از اپيدميولوژيستها در امپریال کالج لندن پیش بینی به عنوان بسیاری از 2.2 میلیون آمریکایی مرگ و میر و یک سیستم مراقبت های بهداشتی تحت محاصره بنا به گزارش کمک به پیشبرد این بحث برای سخت اجتماعی-فاصله گرفته است. و از آنجا که این تهمت جهان, رئیس جمهور گوش با دقت زمانی که او موفق به دریافت یک دیدار در Mar-a-لاگو از Tucker Carlson که شکست صفوف خود را با فاکس نیوز همکاران و خواست جدی عمل است.

تهمت نمی توان برای روشن preening و belatedness. و در عین حال این حداقل قابل اعتماد از فرماندهان ارشد واگذار شده است توسط مقامات دفتر خود را به یک سری از مهم تصمیم گیری است. به منظور "صاف منحنی" ما باید به درستی در حال حرکت تنظیم مجموعه ای از مقررات است که در حالی که لازم است برای کنترل این بیماری همه گیر خواهد شد و در ادامه به خمیر اقتصاد, ایجاد, عمیق عمل بمباران اتمی و علت همه شیوه ای از درد و رنج. نیاز انسان برای همبستگی است نا امید نیاز اجتماعی فاصله. اقتصادی که توقیف به طور کامل می تواند در تئوری تولید تقریبا به همان اندازه درد و رنج به عنوان ویروس خود را به ویژه برای آسیب پذیر ترین در میان ما. یک میزبان خوب قضاوت تصمیم گیری سیاست باید ساخته شده و اجرا شده اگر به طور موثر این کشور در امان باشد بدترین. اخیرا در جمعه, رئیس جمهور خود را صرف توجیهی سرزنش کردن یک خبرنگار و بیشتر نگران کننده است. بهتر است به خوش شانس تر از خوب قدیمی را دیدم آن است. تهمت خوب نیست; ما باید امید که او خوش شانس خواهد بود.

در حال حاضر به عنوان ما نشستن در خانه ما شستن دست ما دوباره به عنوان ما سعی می کنیم به خواندن querulous عبارات فرزندان ما دانشمندان و شرکت های داروسازی در حال مسابقه برای توسعه ضد ویروس درمان و—ما چه خواهد بود با ارزش ترین سلاح—یک واکسن. اما چنین رستگاری است به احتمال زیاد به می رسند در این تقویم سال. در این میان نوع دیگری از حفاظت تبدیل شده است ضروری تر از همیشه. اطلاعات غلط و نمی تونم همراه با قوم و خویشی بی اعتنایی به علم و تخصص حرفه ای: اینها عوامل بیماری زا بیش از حد. تقلبی حقایق می polarize, بیگانه, disaffect rouse گمراه خشم و دامن زدن اجتماعی را بدست آورد. آنها به مدت طولانی در هزینه به ما مدنیت; در زمان بیماری همه گیر به خصوص آنها نیز در هزینه در زندگی انسان است. ♦tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب