چگونه روسیه و عربستان جنگ نفت چپ چپ رفت—پوتین بیشتر از همه

Russian President Vladimir Putin.
ولادیمیر پوتین و مشاوران او بود wagered که روسیه می تواند زنده ماندن یک دوره طولانی مدت از نفت در چهل یا چهل و پنج دلار در هر بشکه حتی قبل از همه گیر و همیشه در حال بدتر شدن قیمت نفت است.عکس الکسی Druzhinin / Sputnik / کرملین استخر عکس / AP

به نظر می رسد که آخرین در بسیاری از به ظاهر تغییر ناپذیر سیستم های که COVID-19 همه گیر است باطل است جهانی بازار نفت و چگونه بزرگترین تولید کنندگان انرژی اندازه گیری قدرت خود و سود. روز یکشنبه پس از یک ماه جنگ نفت است که شاهد کاهش قیمت در نیمه تضاد دو شخصیت های اصلی—روسیه و عربستان سعودی رسید و قرار است آتش بس که در کشورهای تولید کننده نفت را قطع خروجی نزدیک به ده میلیون بشکه در روز است. رئیس جمهور تهمت ارائه شده خود را به عنوان مصلح و مفاهیم مبهم که ایالات متحده را کاهش تولید نفت بیش از حد.

این جدید چند جانبه نفت پیمان جعلی با سابقه نظامی ایالات متحده به نظر می رسد که شکل جدیدی از دیپلماسی انرژی بالقوه عمیق مفاهیم در زمانی که اقتصاد جهانی با آن مواجه است بزرگ تلاطم و احتمال رکود است. اما حقیقت این است که این معامله ممکن است کمی بیش از یک کوتاه مدت اندازه گیری—و بزرگ در کشور است که بیش از هر دیگر باعث بن بست ممکن است در نهایت به دنبال مانند یک قمار باز است که تا حد زیادی overplayed دست خود را.

جهان بسیار متفاوت نگاه فقط یک ماه و نیم پیش زمانی که مسکو و ریاض هر تصمیم گرفت که آن را به حال یک مزیت بیش از دیگر رهبران سیاسی در هر دو پایتخت که محاسبه آنها و نه رقبای خود بودند بهتر مجهز به آب و مالی از یک جنگ قیمت. دو کشور رسیده بود آشکار بیش از آینده کاهش تولید به عنوان بخشی از اوپک+ گروه بندی های ایجاد شده در سال 2016 دیدم که روسیه و یک تعداد انگشت شماری از دیگر تولید کنندگان نفت—اما نه ایالات متحده—تاریخ موجود کارتل اعضای. منطق مبتنی بر ساده بازار اقتصاد: تولید کنندگان موافق به محدودیت عرضه در تلاش برای نگه داشتن قیمت ها.

ترتیب در ابتدا مشغول به کار در بخش—قیمت نفت افزایش یافت از کم بیست و هفت دلار در هر بشکه در سال 2016 به بیش از شصت تا پایان 2019—اما کمتر از کامل است. به دلایل آب و هوا و زمین شناسی روسیه چاه های نفت کمتر انعطاف پذیر از عربستان که: آنها می توانید به سادگی نمی توان خاموش امروز و سپس دوباره روشن فردا. کاهش خروجی در روسیه را در معرض خطر آسیب رساندن به چاه و از دست دادن برخی از رشته ها برای سال اگر نه برای همیشه لطفا برای. این بدان معنی است که شرکت های نفتی روسیه نگه داشته و در پمپاژ به مراتب بیشتر از کشور مقامات تا به حال اسمی وعده داده شده است. میخائیل Krutikhin یک شریک در RusEnergy یک مشاوره در مسکو گفت: من از صحبت های او با نفت روسیه مهندسین. “چگونه می توانم شما را مدیریت برای انجام آنچه اوپک+ نیاز به” او به یاد می آورد و درخواست آنها. “ما در حفاری چاه و وانمود ما نیست” گفتند خنده.

بسیاری از رهبران در مسکو—به خصوص ایگور Sechin یک دیرین پوتین محرم و رئیس روس نفت دولت غول نفتی—مخالف بودند به هر گونه کاهش در همه در درون اوپک+ چارچوب است. به عنوان منطق رفت با توافق برای محدود کردن مقدار روغن پمپ های آن, روسیه, شد, محروم کردن خود از درآمد بالقوه; در حالی که به عنوان یک نتیجه قیمت های بالا ساخته شده حفاری نفت شیل در ایالات متحده از لحاظ اقتصادی امکان پذیر است و شیل تولید unbound توسط اوپک+می تواند پمپ آنجا که آنها می خواستند. Sechin نیز تا به حال دلایل شخصی برای ساخت چنین استدلال: او می خواست روس نفت برای توسعه بلند پروازانه و گران قیمت جدید نفت در قطب شمال به عنوان طولانی به عنوان شرکت محدود بود توسط اوپک+ قوانین این پروژه ها بودند غیر ممکن است.

ناعادلانه یا نه اوپک+ در ابتدا سودآور برای کشور روسیه: در این دوره از سه سال توافق شده تولید کاهش آورده روسیه اضافی صد و بیست میلیارد دلار در هیدروکربن درآمد. اما به عنوان تقاضا برای نفت شروع به کاهش کرد در اوایل سال جاری در نظر گرفتن قیمت پایین با آن winking درک که undergirded ترتیب بود جایگزین clear-eyed اقتصاد است. در اوایل ماه مارس عربستان سعودی خواستار آن است که اوپک+ اعضا را بیشتر کاهش از یک میلیون و نیم بشکه در روز است. با کاهش قیمت تاج شاهزاده محمد بن سلمان و دیگر چهره قدرتمند در عربستان صنعت انرژی کمتر تمایل به بستن چشم خود به روسیه را پر از لکه پایبندی به جمعی کاهش است. در حالی که هر دو طرف خواهد بعد یکدیگر را متهم به brinksmanship این بن بست راه اندازی شد: یا روسیه موافقت خود را با دور جدیدی از کاهش یا اوپک+ از هم جدا می افتد و با اعضای آن پمپاژ روغن را تا آنجا که آنها می خواهند.

که نقطه اثر COVID-19 در چین در حال حاضر قرار دادن فشار بر زنجیره تامین و کاهش جهانی اقتصادی خروجی. به کرملین محدود کردن تولید را امتحان کنید و نگه داشتن قیمت ها تا شبیه بی معنی و یا حداقل اثر پیگیری. “ما نمی توانیم مبارزه با کاهش تقاضا وضعیت زمانی که وجود دارد هیچ وضوح در مورد که در آن پایین است” پاول سوروکین از روسیه معاون وزیر انرژی گفت: عصر ایران. Sechin برداشت درست لحظه به استدلال او دوباره به پوتین آوردن او یک نامه شخصی—یک کپی از آن به دست آمده توسط رادیو فردا—که در آن او استدلال کرد که اوپک+ معامله به یک “ترجیحی استفاده” به ایالات متحده و در نتیجه مطرح شده یک “تهدید استراتژیک” به روسیه است. Sechin گزارش همچنین گفته است که روسیه پوتین مورد نیاز برای اعتصاب در آمریکا شیل صنعت و عربستان بودجه “در دردناک ترین لحظه”—است که در یک زمان در حال حاضر نرم شدن تقاضا برای نفت است.

نی نهایی ممکن است برخورد شخصیتهای بین محمد بن سلمان و شناخته شده برای خود جسارت یا نه بی مبالاتی و پوتین که بیش از هر چیزی متنفر بودن قرار داده و به یک گوشه. “پوتین را تحمل نمی کند از زبان اولتیماتومهایی گفت:” ولادیمیر Milov که قبلا به عنوان معاون وزیر انرژی و در حال حاضر یک سیاستمدار مخالف نزدیک به Alexey Navalny کشور اصلی ضد پوتین رهبر. “که من آن را تصور کنید در حال پخش از, عربستان سعودی, تلاش برای فشار به ما و پوتین به آنها گفت بروید به جهنم.”

در مارس 6th, در جلسه ای در وین, عربستان و نمایندگان روسیه موفق به رسیدن به یک توافق است. “مذاکرات به پایان رسید, همه ناودان درهای بسته پشت سر آنها” Fyodor Lukyanov سردبیر روسیه در امور جهانیو به خوبی متصل رقم در مسکو سیاست خارجی محافل به من گفت. عربستان سعودی پاسخ داد نه صرفا با تولید نفت در قبل ازاوپک+ سطح بلکه آزادسازی دو میلیون بشکه اضافی نفت در قیمت تخفیف شیب دار. قیمت نفت کاهش یافت و سی درصد در یک روز; روبل از دست ده درصد از ارزش آن نسبت به دلار. هنوز نگرش غالب در مسکو در اوایل ماه مارس بود که عربستان سعودی را به, برابر, برای اولین بار. “همه چیز خواهد بود برای آنها بد است, اما ما به شما را مدیریت برای نگه داشتن در” Lukyanov گفت: paraphrasing خلق و خوی.

اعتماد به نفس لولایی در, قیمت نفت که در آن هر کشور بودجه متعادل است. برای روسیه که تعداد چهل تا چهل و پنج دلار در هر بشکه رسید; برای عربستان سعودی این است که هشتاد تا هشتاد و پنج. از دست رفته است که در محاسبه این است که عربستان رقم بر اساس بلند پروازانه و پر هزینه پروژه های مانند عربستان چشم انداز 2030 ابتکار در حالی که روسیه تعداد چیزی است که دولت در واقع نیاز به تابع بدون کسری. اگر لازم ریاض می تواند محدود و یا حتی لغو آن هزینه های اضافی و هنوز هم نسبتا خوب است.

در همان زمان این تصور که قیمت پایین می کشند خاموش شیل تولید کنندگان متزلزل بود. در کل استخراج نفت شیل است که سود در قیمت های حدود پنجاه دلار در هر بشکه رسید. اما بر خلاف پف کرده و دولت متعلق به غول مانند روس نفت ایالات متحده شیل شامل هزاران شرکت و آنهایی که نمی مجسمه نیم تنه قادر به حداقل رساندن و یا حتی تعطیل کردن تولید در حالی که سطح شیب دار آن را دوباره بعد از آن اگر و زمانی که قیمت ها افزایش یابد. پوتین-Sechin شرط این بود که روسیه می تواند در عربستان سعودی و ایالات متحده در صنعت نفت outlasting هر یک با ترکیبی از منابع و روسیه انباشته شده است بیش از پنج صد و شصت میلیارد دلار در حاکمیت صندوق ذخیره—و همچنین شکیبایی و ساده-پیر گستاخی می دانند.

حتی اگر به نظر می رسد که جسورانه شروط روسیه ممکن است احساس مانند آن را تا به حال چند گزینه های بهتر. اوپک+ شد نشان آن کاهش قدرت و واقع بینانه میزان تولید کاهش می تواند تغییر دهد. در این زمینه روسیه تصمیم به رد بریدگی های اضافی “نگاه نسبتا معقول” اکاترینا Grushevenko روغن متخصص در دانشگاه بوستون مرکز انرژی گفت. اما غیر منتظره گسترش جهانی COVID-19 خواهد به زودی upend تفکر در مسکو و در همه جا دیگری است. “هر آنچه در منطق وجود دارد شد بی ربط هنگامی که ویروس رفت و سراسر جهان,” او به من گفت.

قیمت جنگ آمار جهانی نفت در بازارهای در همان زمان همه گیر شد و رسیدن به جهانی نسبت. تقریبا هر عمده اقتصاد در جهان رفت و به نوعی از خاموش کردن. با کارخانه بسته رانندگان جاده های خاموش و تجارت در یک وقفه تقاضا برای نفت کاهش سطح رکورد. بازارهای نفت به پایان رسید تا بودن فشار رو به پایین توسط دو نیرو در یک بار هر کدام بزرگتر از روسیه تصور کرده بود: عرضه شوک ساخته شده بیشتر نمایشی توسط عربستان آزادسازی و یک ویروس wreaking اقتصادی بی سابقه ای ویران. “در زمان جنگ بهتر است نه به راه انداختن جنگ در دو جبهه در همان زمان” آندره Baklanov یک دیپلمات سابق که در خدمت به عنوان سفیر روسیه به عربستان سعودی, به من گفت.

پوتین و مشاوران او بود wagered که روسیه می تواند زنده ماندن یک دوره طولانی مدت از نفت در چهل یا چهل و پنج دلار در هر بشکه رسید هر چند آنها حتی افتخار در مورد اینکه برای زنده ماندن در بیست و پنج یا سی دلار نفت که در بازارهای دیدم ماه گذشته. اما اگر همه چیز نگه داشته و راه رفتن آنها نفت می تواند رفته اند و حتی پایین تر ضربه پانزده یا بیست دلار در هر بشکه با توجه به برخی از پیش بینی. در مقایسه با قبل از بحران وضعیت غیر قابل کنترل جنگ قیمت می تواند هزینه بودجه روسیه تا آنجا که یک صد میلیارد دلار در سال 2020 با توجه به Grushevenko.

Baklanov گفت که در حالی که اوپک+ قوانین که به شیل تولید کنندگان رایگان-سوار مزایای ممکن است “ناعادلانه و نادرست” درمان ثابت بدتر از بیماری است. “از بین بردن بازار و قیمت ها همراه با آن به منظور ارائه یک درس به کسانی که بی ادبی است یک نفس بیش از حد خطرناک است,” او گفت:. همانطور که برای کسانی که تحت فشار قرار دادند و روسیه نسبت به چنین رویارویی “منطق قابل فهم است اما آنها تبدیل به ساده.”

پوتین مواجه دیگری فشار: COVID-19 موارد افزایش نمایی در روسیه با شکوه بیش از بیست هزار نفر است. و انتخاب او به پیاده سازی روشن و همه جانبه استراتژی ملی. این کشور در میانه چهل تکه مستندات با هر منطقه اسمی مسئول اگر و چگونه پیاده سازی شده است. پوتین و مشاوران او بود نیز انتخاب شده نه به تماس با روسیه گسترده ای ذخیره نفت برای حمایت از اقتصاد است. “آنها می ترسند از شوک آینده, آیا در بازار نفت و یا رکود اقتصادی جهانی و نمی خواهید به رویکرد موج بعدی در حال حاضر با صرف ذخایر خود را” Milov به من گفت. اما این می آید در هزینه هر دو به اقتصاد و بهداشت عمومی. با کمی بودجه اضطراری از مسکو در این مناطق ندارد و پول برای پرداخت هزینه های طولانی مدت مستندات. “آنها مجبور به انتخاب بین قرنطینه و اقتصاد” Milov گفت.

تمایلی به شیر روسیه ذخایر مالی رو به یک بیماری همه گیر و همیشه در حال بدتر شدن قیمت نفت پوتین شد تمایل به انجام یک معامله. او تغییر در خلق و خوی بود همسان با افزایش ضرورت از بن سلمان و تهمت که اقتصاد نیز رنج می برند. پوتین اضافی هدف این بود که به ایالات متحده تبدیل به یک شرکت کننده به جای سوار رایگان در جهانی مکانیسم هایی را برای نگه داشتن قیمت نفت است. روسیه موقعیت Lukyanov توضیح داده بود که “ایالات متحده باید درگیر و برخی از مرتب کردن بر اساس تعهدات خود است.”

در آن حس با ایالات متحده در حال حاضر یک ذینفعان در جهانی نفت سیاست توافق شد حداقل قابل قبول برای روسیه است. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که ایالات متحده را کاهش تولید و حتی در برخی از مکزیک تعهدات برای محدود کردن تولید نفت.

جزئیات این توافق آشکار خطرات آن برای روسیه است. آن دو و عربستان سعودی قطع خواهد شد تولید نفت توسط دو و نیم میلیون بشکه در روز به مراتب بیشتر از پنج صد هزار بشکه پوتین را رد کرد و در ماه گذشته. تحت اوپک+ معامله روسیه به طور موثر تولید یک میلیون بشکه بیشتر از عربستان سعودی; در حال حاضر دو کشور را تولید همان مقدار. علاوه بر این هیچ یک از تعهدات ایالات متحده بود املای با هر ويژگی—این امکان وجود دارد که کاهش طبیعی در ایالات متحده تولید با توجه به کاهش قیمت ها محسوب می شود به عنوان کشور سهم. روسیه به مقصد ترک اوپک+ تنظیم یک راه یا دیگری Krutikhin گفت: اما باید آن را انجام داده اند “به تدریج و مسالمت آمیز و بدون چنین رسوایی است.” در حال حاضر او گفت: “روسیه پرداخت خواهد شد تا حد زیادی برای این اشتباه است.”

در نظرات به RBC یک کسب و کار کانال خبری در مسکو لئونید Fedun معاون رئیس لوک اویل بزرگترین شرکت های خصوصی در شرکت نفت در روسیه در مقایسه با مقابله با 1918 معاهده برست-Litovsk زمانی که “بلشویکها به حال برای رسیدن به یک تحقیر آمیز و دشوار توافق با آلمان است.”

شاید روسیه می تواند تسلی در این واقعیت است که کاملا به زودی کل مفهوم یک کارتل ممکن است غیر مرسوم. پس از همه, روز یکشنبه توافق با هدف کاهش تولید جهانی ده درصد است اما coronavirus مربوط به شوک انتظار می رود که فشار تقاضا پایین سی درصد است. اگر حتی گسترده معامله نفت در حافظه اخیر نمی تواند نگه دارید تا قیمت ها چه می تواند ؟

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>