همه گیر قرار می دهد اضافی فشار بین المللی MLS بازیکنان

سیاتل — کلوین لیردم شده است خوش شانس در مقایسه با بسیاری از دیگر بازیکنان خارجی در لیگ برتر فوتبال و آن را کام

توسط NEWS-SINGLE در 11 اردیبهشت 1399

سیاتل — کلوین لیردم شده است خوش شانس در مقایسه با بسیاری از دیگر بازیکنان خارجی در لیگ برتر فوتبال و آن را کاملا توسط حادثه.

متولد در سورینام اما مطرح شده در هلند لیردم هنوز هم باعث می شود تمام وقت خود را در خانه در اروپا هنگامی که او را برای Seattle Sounders. هنگامی که برنامه مدرسه در هلند به انتظارنشسته بودند تا برای همسر و دو فرزند جوان برای پیوستن به او در واشنگتن برای شروع فصل MLS در ماه گذشته لیردم شروع به پریدن کرد در این فرصت را به خانواده خود را در اینجا.

آنها ساخته شده آن را قبل از COVID-19 همه گیر پیشی گرفت و بسیاری از, جهان, ساخت, سفر یک چالش بزرگ است.

"آنها قرار بود به اینجا می آیند و یک زمان خوب" لیردم گفت. "پس از آن همه چیز تغییر کرده است."

هیچ دیگر بالا پرواز لیگ در جهان است همان تنوع جغرافيايی به عنوان MLS که تا به حال 74 ملیت های مختلف نشان داده شده در شروع سال 2020 فصل با توجه به داده ها از ورزش های مرجع. لیگ برتر تا به حال 63 ملیت های نشان داده شده در میان بازیکنان خود را برای 2019-20 فصل است. همین کار را برای بایرن. سری A در ایتالیا تا به حال 65. لالیگا اسپانیا تا به حال 52.

تنوع خوب بوده برای MLS اما در حال حاضر آن را نیز یک منبع عاطفی و فشار روحی و روانی در طول همه گیر که با بسته های نجومی در اوایل ماه مارس پس از تنها دو هفته است. خارجی بازیکنان و مربیان پس از آن گیر در شمال امریکا و در حالی که در بسیاری از موارد آنها همسران و کودکان آنها اغلب جدا از خانواده و عزیزان در سراسر جهان.

"ما دائما در حال برقراری ارتباط با آنها (بازیکنان). و اگر وجود دارد چیزی است که آنها ممکن است نیاز ما را کار بسیار سخت برای ارائه آن گفت:" Portland Timbers مربی جیووانی Savarese که خانواده گسترده در ایتالیا. "این بار است که بسیار دشوار است. نسل ما رفته است و نه از طریق این نوع از وضعیت پس هر روز ما یک چالش جدید است. نکته خوب این است که هر کس در ارتباط ثابت به مطمئن شوید که ما همیشه می دانم که اگر کسی نیاز به چیزی است."

MLS یافته آموزش moratoriums در موارد متعدد به آخرین تا زمانی که ممکن است 15. اولین لیگ را به عمل ژوئن 8 است. بازیکنان دریافت شده اند خود را به طور منظم پرداخت اما وجود داشته اند گفتگو در مورد پتانسیل کاهش حقوق و دستمزد. لیگ خواسته است تا بازیکنان برای ماندن در بازارهای محلی اما گفت: این امر در نظر گرفتن درخواست ها برای سفر به خارج از منطقه محلی.

که سمت چپ بازیکنان و مربیان از اروپا و آمریکای جنوبی و مرکزی و حتی چند از آسیا بدانم که آیا وجود خواهد داشت یک فرصت در برخی از نقطه برای رفتن به صفحه اصلی.

"من فقط فکر می کنم که این یک مشکل جهانی در دقیقه بدیهی است. ما همه در یک کشور در حال حاضر" مونترال مربی Thierry Henry گفت. "در هر صورت هر کجا که شما هستند ما همه نگران خانواده های ما, فکر کردن در مورد چگونه همه این است که مطمئن شوید که ما در حال احترام به قوانین با ماندن در خانه و نه در حال عبور است که به وضوح باطل است. virus. من سعی می کنم به صحبت با خانواده من تا آنجا که من می توانید ببینید که چگونه آنها انجام می دهند و چگونه آنها در حال مقابله با همه چیز است که اتفاق می افتد."

در حالی که وجود داشته است, متن تاپیک ایجاد شده و جلسات مجازی آنلاین راه اندازی میان بازیکنان روزانه و هفتگی check-ins را تبدیل به بخشی از این لیست برای مربیان است. این نوع از تعاملات است که اتفاق می افتد در اتاق قفل و یا بر روی زمین آموزش شرکت برگزار الکترونیکی.

Saverese گفت: چوبهای در حال استفاده از یک برنامه که در آن بازیکنان می توانید چت در مورد چگونه آنها در حال انجام است.

"این بچه ها که در حال آمدن به اینجا از خارج از کشور و ندارد و بزرگترین سیستم پشتیبانی, آن مهم است برای ما برای رسیدن به آنها را کمی بیشتر به عنوان مخالف به کریس Seitz شده است که در اینجا برای همیشه لطفا برای و پنج بچه به نگه داشتن او را مشغول" d. C., United مربی بن اولسن گفت.

رئال سالت لیک تازه وارد Giuseppe Rossi در ایالات متحده متولد شد قبل از حرکت به ایتالیا زمانی که او 12. او بازی در لیگ برتر و لالیگا و سری آ در کار حرفه ای خود را, اما ریشه های خود را در دو از عمده virus نقاط داغ: ایتالیا و نیوجرسی.

"من عمه من که زندگی یک کیلومتر دور از من از من و پسر عموی او و آنها دیده نمی شود هر یک از دیگر در یک ماه یک ماه و نیم" رسی گفت: از خانواده ایتالیایی. "منظورم این است که آن را فقط عجیب و غریب است. این دیوانه است."

Savarese است در یک وضعیت مشابه است. Savarese متولد و بزرگ شده در ونزوئلا اما پدر و مادر خود هستند و رفت و برگشت به کشور خود. ذهن خود را تقسیم شده است بین نگرانی برای خانواده اش و بازیکنان در اینجا و خانواده گسترده خود را در اروپا است.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام

"من باید اعضای خانواده که پلیس است که باید در خیابان های بولونیا که در آن بسیار پیچیده است. (آنها) از ترس در رفتن در خیابان. و دیدن چگونه بسیاری از مردم گذشت آن را باور نکردنی" Saverese گفت. "شرایط در این بیمارستان بسیار نگران کننده است.

"ما متصل می شوند هر روز. من دیگر پسر عموی خود که در خانه است به عنوان خوبی است که به دلیل ترس از همسایه که قرارداد این ویروس. آن است که یک وضعیت است که ما باید مطمئن شوید که ما در ارتباط مستمر است که ما به دنبال دستورالعمل و امیدوارم این بار در حال رفتن به تصویب. اما آن را قطعا زمان های دشوار است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de