چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با استفاده از “سلاح های مخفی” از قانون مهاجرت

A border wall is seen at night.
“چه تهمت و دولت نشان داده است که قانون مهاجرت بسیاری از مکان های که در آن یک بازیگر بد می تواند در آمده و انجام آسیب” هارون Reichlin-Melnick از شورای آمریکا مهاجرت می گوید.عکس پل Ratje / خبرگزاری فرانسه / گتی

در هفته اول مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری دولت صادر شده و ممنوعیت سفر با هدف هفت عمدتا از کشورهای مسلمان. اعتراض شد سریع و فوری با معترضان در فرودگاه ها و بسیاری از جمهوریخواهان انتقاد از این تصمیم. در ماه ژوئن 2018, نسخه سوم از این ممنوعیت چراغ سبز داده شد توسط یک تقسیم دیوان عالی کشور است. (در دو نسخه اول شده بود مسدود شده توسط دادگاه های پایین.) ماه گذشته دولت تمدید ممنوعیت ویزای مهاجرت به شش کشور: نیجریه و اریتره قرقیزستان میانمار و سودان و تانزانیا. این زمان وجود دارد بزرگ در سراسر کشور تظاهرات و هیچ نشانه ای از ناخرسندی از سیاستمداران جمهوری خواه. داستان به سختی ثبت شده در میان یک استیضاح آزمایشی و مقدماتی حزب دموکرات در مبارزات انتخاباتی.

من به تازگی صحبت با تلفن با هارون Reichlin-Melnick, سیاست, مشاور در شورای آمریکا مهاجرت در مورد تهمت را افزایش موفقیت در تغییر شکل سیاست های مهاجرتی آمریکا از ممنوعیت سفر به سرکوب مهاجران تلاش برای پناهندگی در مرز مکزیک. در طول مکالمه ما که ویرایش شده برای طول و وضوح ما همچنین در مورد اینکه چرا امنیت مبتنی بر دلایل منطقی برای سفر بان کی مون ندارد, صدا, آیا دموکراتیک رئیس جمهور قادر خواهد بود به سرعت معکوس بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن را تغییر می دهد و باقی می ماند در مکزیک سیاست که Reichlin-Melnick به عنوان “لکه بر حکومت قانون است.”

آمریکا مهاجرت تاریخچه تمایل به شکسته اشاره کرد. هنگامی که شما نگاه در سیاست های مهاجرتی بیش از سه سال گذشته آیا شما فکر می کنم که ما در عصر جدید است ؟

من مطمئن هستم که این یک دوره جدید به دلیل بسیاری از آنچه تهمت و دولت انجام شده است برای پیدا کردن سلاح های مخفی موجود در قانون مهاجرت و سپس استفاده از آنها را به حد کامل که هیچ کس تا به حال تا به حال تصور خواهد بود انجام می شود. اگر هر چیزی آنچه که ما شاهد در حال حاضر به حد کامل از آخرین دوران مهاجرت در آینده به نتیجه برسد. که منظور من از غیر قانونی مهاجرت و مهاجر مسئولیت عمل 1996 (I. I. R. I. R. A.). خیلی از آنچه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت انجام داده است را به همه چیز ایجاد شده در آن عمل است که هرگز مورد استفاده قرار گرفته و از آنها استفاده کنید. و من نمی دانم اگر ما در یک دوره جدید به خاطر آن سخت به می گویند که تمام این تغییرات در حال رفتن به چوب. پس از آن کمی زود به می گویند “دوران” هنوز امیدوارم.

این تهمت مدیریت مصرف و یا تلاش برای برداشتن گام های حرکت خواهد کرد که آنها را فراتر از کار کردن با این موجود پارادایم که من فرض تشکیل شد هر دو سال 1996 قانون و ایجاد وزارت امنیت داخلی (D. H. S.)? آنها محتوا به کار در آن چارچوب و فشار آنها را به محدودیت های قانونی در حال برنامه ریزی برای حرکت فراتر از آن ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می خواهد به حرکت فراتر از پارادایم فعلی و آنها در حال گرفتن بسیاری از مراحل است که مرزهای آنچه در حال حاضر در این کتاب به ایجاد و راه اندازی نرم افزار رایگان است که اجازه دهید آنها را فراتر از آنچه قانون می گوید. یک دلیل وجود دارد که بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از سیاست های مسدود شده در دادگاه و حتی اگر برخی از آنها شده اند احیا توسط دیوان عالی کشور و در حال حاضر در اثر وجود دارد بسیار بیشتر شده است که مسدود شده است که به سختی حتی باعث می شود اخبار ملی.

تا حد زیادی به آنچه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت انجام داده است در مهاجرت است که می رود فراتر از زمان پارادایم شده است از طریق یک سری از موافقت نامه های بین المللی با مکزیک و گواتمالا هندوراس و السالوادور که در شکل ساختار که پس از رسیدن به مرز جنوبی در راه است که آن است که هنوز خیلی زود به بگویید که چه اثر نهایی خواهد بود. در بسیاری از راه های مکزیک است که دیوار را برای بسیاری از افرادی که پس از رسیدن به مرز جنوبی و یا که می خواهند به فرار به ایالات متحده به دنبال پناهندگی است. مکزیک تبدیل شده است به دیوار.

بله شما از شنیدن بسیاری از جوک ها در رسانه های اجتماعی و اواخر شب نشان می دهد در مورد تهمت نمی گرفتن دیوار و یا دیوار نمی ساخته شده است در یک سرعت است که او انتظار می رود اما به نظر می رسد مانند آن ممکن است از دست رفته برای درختان جنگل. شما می توانید توضیح دهید که منظور شما از مکزیک که به دیوار ؟

من فکر می کنم که نتواند نقطه به دو دلیل. دلیل اول این است که به همان اندازه به عنوان برگ برنده دولت است که عمدتا نصب دیوار جدید در مکان های که در آن وجود دارد قبلا در مرز موانع وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین یک چهار پا-بالا وسیله نقلیه مانع و سی-پا-بالا فولاد-bollard دیوار. آنچه که ما در حال دیدن جدید نرده ها بالا رفتن در مکان های سراسر مرز جنوبی که در حال رفتن به اثرات آن بر جوامع محلی و محیط زیست است. آن را قطع مسیر برای گونه های در معرض خطر مانند ocelots و دیگر غیر تهاجمی گونه که باید مرزی مهاجر الگوهای روش هایی که در گذشته موانع انجام نداده است.

در نقطه مورد مکزیک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در بسیاری از زمینه ها قوی مسلح چندین دولت به آنها برای متوقف کردن مردم از همیشه حتی ساخت آن را به مرز جنوبی. تا زمانی که به تازگی ده ها هزار نفر از مردم سالانه خواهد آمد از طریق گواتمالا و از طریق مکزیک و سپس وارد در مرز جنوبی و به دنبال پناهندگی است. بسیاری از مهاجرت به سمت ایالات متحده محدود شده است و غیر از ایالات متحده, بازیگران, با نام تجاری جدید گواتمالا گشت مرزی است که ایالات متحده کمک به ایجاد و مکزیک گارد ملی و از طریق یک سری از پیمان منطقه ای که آمریکا صرف مقدار زیادی از تلاش مذاکره در طول دو سال گذشته. آیا این پیمان در حال رفتن به گذشته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باقی مانده است دیده شود اما در حال حاضر آن را سخت تر از همیشه برای افرادی که به دنبال برای آمدن به ایالات متحده که به مکزیک برای رسیدن به مرز.

چیزی است که بزرگترین ترس در مورد تاثیر طولانی مدت از این ؟ آن انسانی عواقب و یا آن را یک مسئله حقوقی?

آن را ترکیبی از هر دو. ما ایجاد کرده اید مداوم فاجعه انسانی در مرز ایالات متحده و مکزیک از طریق ایجاد به اصطلاح مهاجر حفاظت پروتکل—یکی از مهمترین Orwellian نام برنامه ای است که ایالات متحده تا به حال اجرا است. وزارت امنیت داخلی می گوید: این یک برنامه برای افزایش دسترسی به جلسات دادگاه اما در واقعیت آنچه در آن در حال انجام است مجبور به شصت و دو هزار به علاوه پناهجویان به صبر در appallingly شرایط خطرناک با هیچ امیدواریم که آنها تا به حال این فرصت را به یک وکیل و تقریبا غیر ممکن است شانس همیشه برنده پناهندگی بدون در نظر گرفتن قدرت از ادعای خود را. ما می دانیم که صدها نفر از مردم شده است مشمول آدم ربایی و تبدیل به قربانیان جرائم جدی مانند تجاوز به عنف و شکنجه و دیگر واقعا وحشتناک چیزهایی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به طور موثر با استفاده از به عنوان یک عامل بازدارنده.

در همان زمان که این برنامه انجام می دهند آسیب به افرادی که در حال رفتن را از طریق آنها نیز انجام آسیب به حکومت قانون است. اساسی برای یک سیستم عادلانه است احترام به حق مردم برای داشتن یک روز نمایشگاه در دادگاه. در عین حال آنچه که ما شاهد آن هستیم این است که تهمت و دولت به طور موثر به پایان دادن به سیستم پناهندگی در ایالات متحده با ساخت آن غیر ممکن است برای هر کسی که به نفع خود از طریق موانع ساختاری و همچنین موانع قانونی است. مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوع پناهندگی برای اکثریت قریب به اتفاق افرادی که پس از رسیدن به مرز جنوبی از طریق دو جداگانه پناهندگی ممنوعیت—که یکی از آنها مسدود و یکی دیگر که در حال حاضر در محل. آنها ساخته شده آن را غیر ممکن است برای هر کسی که برای همیشه در تماس با یک وکیل. به عنوان یک سابق وکیل مهاجرت, برنده شدن یک پرونده پناهندگی فوق العاده دشوار است بدون وکیل به دلیل مهاجرت-دادگاه فرایند است پر از مشکلات است. به جای انجام چیزی که مسئول قرار داده و بعنوان راهنمای برای کمک به مردم حرکت مشکلات آن و آن را از طریق سیستم و به روز منصفانه در دادگاه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت صرف کرده است در سال گذشته حفر جدید بسیاری از مشکلات به عنوان آنها می توانند و پر کردن آنها با مارها.

و نه حتی به پناهندگی coöperative موافقت نامه که نمونه ای دیگر از به طور موثر در حال اجرا نعل بیش از حکومت قانون است. کنگره ایجاد امن-سوم-کشور موافقت نامه با این ایده است که این امر می تواند مورد استفاده قرار گیرد به شیوه ای مسئول که ما ارسال پناهجویان به کشورهای دیگر که در آن آنها خواهد بود و امن که در آن آنها خواهد دسترسی به کامل و عادلانه پناهندگی سیستم.

به جای آن ما باید به طور موثر اذیت مرکزی دولت آمریکا به کشورهای دیگر’ پناهجویان با آگاهی کامل که هیچ یک از هندوراس در حال رفتن به دنبال پناهندگی در گواتمالا به دلیل گواتمالا می فرستد بیشتر متقاضیان پناهندگی به آمریکا از مرز هندوراس. آن را می سازد هیچ حس به درخواست کسی به دنبال پناهندگی در یک کشور که صدها هزار نفر از مردم در حال خروج از هر سال و در عین حال به رغم تمام شواهد این چیزی است که ما در حال انجام است.

من می خواهم به بحث در مورد جدیدترین نسخه از سفر بان کی مون منتشر شده در ژانویه 31. یکی از اولین رفت و از طریق سه تکرار قبل از آن از نظر قانونی قابل قبول است. آنچه متفاوت است در مورد حقوقی که دولت برای ساخت این یکی ؟

آن باقی مانده است دیده شود که آیا این ممنوعیت جدید برای همان نوع از چالش های قانونی به عنوان یکی از اولین. شایان ذکر است که منطق دولت ارائه شده برای اولین ممنوعیت نگهداری از تروریست ها اما آنچه که آنها تصمیم به انجام این آخرین نسخه است که تنها ممنوعیت افراد از مهاجرت دائم به ایالات متحده است. منطق هرگز برگزار شد تا در این. در جریان سفر بان کی مون, یک فرد می تواند دریافت ویزای توریستی از نیجریه و پرواز به ایالات متحده, اما یک فرد است که زن یا شوهر در ایالات متحده و به دنبال حرکت در اینجا بود که اعضای خانواده مسدود شده از ورود. جالب اینجاست که عمر فاروق Abdulmutallab که به “بمب افکن”—یک نفر از نیجریه است که تا کنون متهم به حملات تروریستی علیه ایالات متحده—آمد در اینجا با ویزای توریستی و نه مسدود شده است, در این زمان ممنوع.

بنابراین آنچه که ما در حال سمت چپ است ملیت-بر اساس محدودیت های مهاجرتی و ما را دیده اند این در تاریخ آمریکا قبل از. از سال 1924 تا سال 1965 در ایالات متحده تا به حال آنچه که به عنوان شناخته شده ملی-ریشه سیستم سهمیه بندی کاملا نژادپرستانه سیستم که طراحی شده است برای نگه داشتن امریکا در قومی آرایش سرشماری سال 1890 بود که به طور مستقیم مسئول در بسیاری از راه هایی برای نگه داشتن یهودیان در دوران نازی ها به قدرت رسید و که در آن صریحا رد در سال 1965 مهاجرت و ملیت بود که در آن زمان تحت درمان مانند یک سوم حقوق مدنی عمل کند چرا که آن را به طور موثر حذف یکی باقی مانده ملی محدودیت مهاجرت که درمان تمام نقاط جهان دریافت کرد. متاسفانه ما در حال حرکت در این جهت است.

می تواند به شما ساخت یک بحث این است که این ممنوعیت در حال صادقانه تلاش به دنبال یک سیاست است که شما هارون ممکن است لغات? یا یک سیاست با برخی از مرتب کردن بر اساس سیاست هدف فراتر از نژاد پرستی و تعصب? و یا آیا شما احساس می کنید که هیچ واقعی دفاع از آنها فراتر از آن است چرا که اگر هدف این بود که چیزی دیگر از آن وجود دارد و فقط ممکن است استدلال آنها ساخته شده و در راه آنها ساخته شده?

من یک متخصص در نیجریه هویت-سیستم های مدیریت, بنابراین من نمی توانم ارزیابی میزان که دولت استدلال در مورد هر گونه درک بیآنکه در این سیستم وجود داشته باشد. در قلب است که بان کی مون و همچنین ممنوعیت علیه ایران و کشورهای دیگر در اولین سفر بان کی مون است که تناقض ذاتی بین تنها ممنوعیت افرادی که در ویزای مهاجرت و نه منع و افرادی که در غیر مهاجرتی ویزا—دانش آموزان گردشگران و دیگران. اگر هدف این بود که واقعا امنیت ملی و جلوگیری از تروریست ها از آمدن به ایالات متحده آمریکا, شما می خواهید به یک هدف و سیستم خاص است که متمرکز بر کسانی که به احتمال زیاد به علت آسیب. در اینجا ما باید یک سیستم است که ممنوعیت پنج-سال-کودک و هشتاد سال پدربزرگ و مادر بزرگ به همان اندازه آن را به عنوان هر کس دیگری. این پتو محدودیت در کشور فقط نمی نگه دارید تا منطقی و هرگز برگزار می شود تا منطقی.

بنابراین در حالی که من نمی توانم اظهار نظر در مورد اینکه آیا این کشورها واقعا ناکافی تأیید هویت سیستم این پتو ممنوعیت به طور موثر به این معنی است که شش و پنج دهم درصد از کل جمعیت جهان چهره نوعی از ملیت-بر اساس محدودیت مهاجرت. که به وضوح در مورد امنیت ملی است.

است وجود دارد یک چیز خاص است که شما فکر می کنم که مطبوعات را پوشش نمی دهد و است که تا به حال تاثیر عظیمی?

من فکر می کنم تصویر بزرگ با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سیاست های مهاجرتی است که آن را تقریبا غیر ممکن است به دانستن آنچه که آنها انجام می دهند در یک روز به صورت روز و که آنها مایل به گرفتن هر مرحله از آن به منظور سرکوب مهاجرت قانونی و سرکوب در مرز در کسانی که به دنبال پناهندگی است. بنابراین برای هر عمده سیاست خارج وجود دارد وجود دارد یک دوجین دیگر از چیزهای کوچک است که هر کدام می تواند بلوک صدها یا شاید هزاران نفر از مردم از اینکه قادر به اقامت در ایالات متحده و یا به اینجا می آیند در وهله اول. آن است که خسته از مهاجرت و سیاست از دیدگاه, تلاش برای پیگیری از همه این چیزها.

تصویر بزرگ در این نقطه سه سال به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که آنها در حال برنده شدن در جنگ با پناهندگی آنها برنده چند جنگ در جنگ حقوقی مهاجرت در برش تعداد زیادی از مردم که آمده ام به ایالات متحده اما تا کنون آنها نیست برنده این جنگ است. بسیاری از آنچه آنها انجام داده ایم برگزار می شود در محل با نوار مجرای و رشته و یک تصمیم دادگاه است که می رود در برابر آنها می تواند در نهایت آن را از آنجا که آنها نیاز به کنگره در واقع هر چیزی که دائمی است.

اگر یک چیز وجود دارد که من فکر می کنم ملت نیاز به توجه بیشتر به سمت راست در حال حاضر آن باقی می ماند در مکزیک سیاست به اصطلاح مهاجر حفاظت از پروتکل های. من را به مرز من میرم به سیوداد خوارز, من صحبت کردن با مردم در این برنامه است. آن است که یک لکه بر حاکمیت قانون و سیاسی مهاجرت-سیستم دادگاه در یک راه است که هرگز قبل از انجام داده و آن را به طور فعال و پیشرو به هزاران نفر از کودکان و خانواده ها قرار داده به مقدار زیادی از خطر در یک روز به صورت روز و در عین حال آن را هرگز شکسته طریق به همان اندازه به عنوان زمانی که آمریکا و عوامل پاره شد بچه ها از پدر و مادر خود را با اسلحه به دلیل آن را خارج از دید و خارج از ذهن در طرف دیگر مرز. من اغلب می گویند برگ برنده دولت متوجه شد که آمریکایی ها خواهد رفت تا در خشم هنگامی که آن را دیدم خود ما مقامات دولتی انجام وحشتناک همه چیز را به مردم در مرز بنابراین آنچه که انجام داد این است که آنها صادر می شود که آنها برون سپاری خشونت و جرم و جنایت و خطر به کارتل در مکزیک و اجازه کارتل انجام بازدارندگی کار است که عوامل ما بودند دیگر قادر به انجام.

آنچه که در این وضعیت از هم جدا کودکان از یک سال و نیم پیش است ؟

تصویر بزرگ با جدا کودکان است که خانواده جداسازی می شود و در مرز. آنچه ما دیده ایم این است که از قضاوت دانا Sabraw صادر سفارش خود را [به توقف خانواده جداسازی] بیش از یک سال پیش به اعتقاد من بیش از یک هزار کودک هنوز از هم جدا شده به دلایل مختلف. [در ژانویه سال 2020] Sabraw مجاز دولت به ادامه جداگانه پدر و مادر از فرزندان خود را تنها بر این اساس است که یک پدر و مادر بوده است که قبلا محکوم reëntering ایالات متحده در جهت حذف است که از لحاظ فنی یک جنایت, اما آن را یک جنایت خشونت آمیز این معنا نیست که کسی را نه یک پدر و مادر خوب.

تا آنجا که دولت دوست دارد به فشار روایت های جعلی خانواده و چیزهایی مانند آن کسانی که همواره دورافتاده. اکثریت قریب به اتفاق پدر و مادر که از هم جدا هستند از فرزندان خود را تا به حال هیچ سابقه کیفری هیچ سابقه جنایی و فقط در تلاش به دنبال یک زندگی بهتر برای خود و برای فرزندان خود.

اگر شخص دیگری به عهده گرفت در انتخابات ریاست جمهوری در ماه ژانویه سال 2021 و دید مختلف از مهاجرت در این کشور هستند شما نسبتا خوش بینانه است که آنها می تواند معکوس یک دسته از این چیزها خیلی سرعت ؟

بسیار زیادی از این دولت برنامه ها می تواند معکوس در روز 1. ممنوعیت سفر می تواند لغو در روز 1. M. P. P. باقی می ماند در مکزیک برنامه می تواند لغو در روز 1. شما می توانید جلوگیری از ارسال اهالی السالوادور و هندوراس به گواتمالا تحت اصطلاح سکوت coöperative موافقت نامه ها در روز 1. همه آن چیزهایی که می تواند انجام شود بلافاصله.

اندازه گیری واقعی این خواهد بود که چه اتفاقی می افتد زمانی که بیشتر پناهجویان متوجه است که ایالات متحده باز کرده است سلاح خود را دوباره و شروع به آمدن به مرز. هر کس رئیس جمهور بعدی است که باید برای تصمیم گیری آنچه در آن به معنی یک کشور باز می شود که سلاح خود را به کسانی که به دنبال حفاظت و اینکه ما همچنان به نگاه کردن در خانواده ها پس از رسیدن به مرز به عنوان یک تهدید به عنوان چیزی است که باید متوقف شود در همه هزینه ها و یا به عنوان یک فرصت برای امریکا به زندگی می کنند تا به این آرمان است که ما اغلب قرار دادن به جهان است.

آیا شانسی وجود دارد که قضات در سراسر کشور می تواند موضوع اخلاق در برابر دموکرات ها در تلاش برای معکوس کردن چیزی مانند ممنوعیت سفر?

من هرگز حکومت هر چیزی, اما این سفر بان کی مون, سازمان بسیار گسترده ای وجود دارد واقعا هیچ سوال حقوقی است که یک رئیس جمهور جدید اساسا می تواند خلاص شدن از شر آن. اما شما می دانید چه خواهد شد همچنین شایان ذکر است که چقدر از زمان و سرخوردگی در میان برخی از اعضای دیوان عالی کشور در مورد کشور دستورات نگه می دارد تا زمانی که رئیس جمهور دیگر این است که در قدرت است. [قاضیان Gorsuch و توماس به تازگی منتشر شده یک concurring نظر گرفتن موضوع خود را با استفاده از.] من همیشه بازگشت به این واقعیت است که ایالات متحده v. تگزاس مورد که مسدود شده دولت اوباما از گسترش DACA شد و در سراسر کشور دستور, و هیچ کس در آن زمان حتی فکر به آن اشاره کرد.

نامزدها برای رئيس جمهور صحبت کردیم و در مورد اصلاحات جامع مهاجرت. آنها صحبت کردیم در مورد لکه که مغلوب ساختن پیشی جستن به ارمغان آورده است در انتخابات ریاست جمهوری این کشور به دلیل بسیاری از سیاست های مهاجرتی. اما وجود برخی دیگر از چیزی که شما فکر می کنم که آنها باید صحبت کردن در مورد سیاست های مهاجرتی ما?

من فکر می کنم که چه تهمت و دولت نشان داده است که قانون مهاجرت بسیاری از مکان های که در آن یک بازیگر بد می تواند در آمده و انجام آسیب برساند. هر کس رئیس جمهور بعدی است که باید به مقابله با این واقعیت است که تهمت نیست انجام آنچه او از طریق کنگره است. نبود او انجام آنچه او از طریق حمایت مردمی لزوما. این فوق العاده کمک های مالی گسترده ای از قدرت به رئیس جمهور اجازه داده است که او را به انجام این کار. زمان طولانی سپری شده برای ما قوانین مهاجرت برای تبدیل شدن به کمتر تنبیهی و کمتر خشن و به رسمیت شناختن است که وجود دارد نیاز به یک عنصر عدالت در سیستم است که اجازه می دهد تا مردم را به باقی می ماند در ایالات متحده در موقعیت های که در آن آنها باید قادر به, و مردم را به آمدن به ایالات متحده و به دنبال حفاظت است که ما وعده داده شده بدون داشتن مانع از رئيس جمهور که می خواهد برای تسلیحاتی این مبهم مفاد قانون است که هرگز در نظر گرفته شده برای انجام این کار است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>