NBA انتظار برای از دست دادن 'صدها میلیون نفر' از چین شکاف نقره ای می گوید

شیکاگو—NBA کمیسر آدم نقره ای می گوید لیگ برتر خواهد شد به احتمال زیاد از دست دادن "صدها میلیون دلار" از آنجا ک

توسط NEWS-SINGLE در 28 بهمن 1398

شیکاگو—NBA کمیسر آدم نقره ای می گوید لیگ برتر خواهد شد به احتمال زیاد از دست دادن "صدها میلیون دلار" از آنجا که از یک شکاف با دولت چین است که تحت تاثیر حمایت های مالی و تلویزیون درآمد اما او معتقد است که وجود خواهد "بود بازگشت به حالت عادی نسبتا به زودی."

نظرات در آمد نقره سالانه دولت از لیگ کنفرانس خبری در all-star weekend که به طور سنتی به یک جشن از لیگ.

نقره ای, برچسب کسب و کار آسیب به NBA از آن ماه بلند تنش با چین به عنوان "قابل توجهی" بود قابل توجه به دلیل آن را در بتن از نظر چقدر لیگ رابطه با چین کشت قصد بازگشت به دهه 1970 است برای خط پایین خود را.

"من فکر می کنم که این قدر از دست دادن خواهد شد در صدها میلیون دلار است. قطعا احتمالا کمتر از 400 میلیون دلار شاید حتی کمتر از آن" نقره گفت.

دولت چین بسته NBA در ماه اکتبر پس از Daryl Morey مدیر کل هوستون راکت به اشتراک گذاشته تصویر در توییتر بود که در حمایت از معترضان طرفدار دموکراسی در هنگ کنگ. واکنش فوری بود که چینی حامیان شروع برش روابط با لیگ و تلویزیون مرکزی چین که از تلویزیون دولتی پخش حاضر به هوا هر بازی.

لیگ بسیاری از جریانهای درآمد شامل حقوق پخش کالا, فروش و پذیرش. NBA طول می کشد در حدود 9.5 میلیارد دلار در درآمد سالانه با توجه به یک منبع با دانش بود که عموم مجاز به بحث در مورد این موضوع. نقره گفت که NBA کلی سلامت مالی صدا بود, حتی اگر آن بازی نه در هوا در یک کشور با صدها میلیون ها نفر از طرفداران. نقره گفت: او معتقد دوربین مدار بسته را از سر پخش بازی ها "در برخی از نقطه در آینده است." Tencent به یک شبکه جریان شده است نشان میدهد به طور متوسط از سه بازی در شب.

لیگ تا به کاهش حقوق و دستمزد کلاه بینی برای فصل آینده در بخشی به دلیل از چین, خرید اینترنتی نقره, گفت:, اما کامل قدر از دست دادن نمی خواهد شناخته شود تا بعد از پلی آف. لیگ و دستمزد کلاه که مجموعه این حد چقدر تیم را در, بازیکنان مصمم است با مقدار پول NBA در سال به سال.

"ما گرفته شد هوا در چین برای یک دوره از زمان و این باعث شد ما بسیاری از شرکای کسب و کار در چین به آن احساس شد و در نتیجه نامناسب به روابط مداوم با ما" نقره گفت. "اما من هیچ حس وجود دارد که هر گونه آسیب دائمی به کسب و کار ما وجود دارد و به من گفت که قبل از ما قبول عواقب ناشی از سیستم ما و ارزش های ما. این یک موقعیت هر کسب و کار می شود اما کسانی هستند نتایج."

لیگ نیز تحت انتقاد در داخل کشور پس از Morey را صدای جیر جیر به عنوان ده ها تن از سیاستمداران در نشان می دهد نادر از bipartisanship عمومی متنبه لیگ به صورت ایستاده و نه در چشمان خود را بصورتی پایدار و محکم تر پشت Morey. در بیانیه ای NBA گفته بود که آن را "تاسف بار" Morey نمایش "عمیقا جرم بسیاری از دوستان ما و طرفداران در چین" اما "ارزش های لیگ حمایت از افراد خود را آموزش و به اشتراک گذاری نظرات خود را در مورد مسائل مهم به آنها."

اما در ماه های پس از, شده است وجود دارد نشانه ای از گرم شدن کره زمین اندکی در روابط بین چین و لیگ. NBA داده است کمک های مالی برای شیوع coronavirus نیز آلوده کرده است که دهها هزار نفر در سرزمین اصلی چین است. نقره گفت: لیگ شد بحث در مورد بازی پیش فصل بازی در چین پاییز آینده و این که ایالات متحده آمریکا بسکتبال می تواند بازی یک نمایشگاه بازی وجود دارد قبل از توکیو بازی های المپیک, اما این چیزی بود شرکت.

"ما در حال فشار دادن آنها را" نقره گفت: با اشاره به دولت چین. "این یک تصمیم گیری است که قطعا خارج از کنترل ما و من می گویم من اغلب هنوز مطمئن شوید که دقیقا همان جایی که این تصمیم نهفته است. من فکر می کنم که به نظر ما به لیگ برتر است و ما باید همچنان برای انجام کارهایی است که ما انجام داده ایم در گذشته است."

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب