چگونه برای جلوگیری از ناامیدی

ایده های مغلوب ساختن پیشی جستن شده تبرئه شد. حالا قسمت سخت می آید. ماریو تاما / گتی آن را بیش از.د

توسط NEWS-SINGLE در 21 بهمن 1398
ماریو تاما / گتی

آن را بیش از.

در فوریه 6, 2020, سنا تبرئه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دو مقاله از استیضاح آوردن پایان دادن به یک فرایند رئیس جمهور شده است برخورد نسبت به پس از لحظه ای از مراسم تحلیف خود. این پرونده علیه او تبدیل شده از جزئیات تلاش خود را برای فشار اوکراین به ارائه اطلاعات منفی در دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن. اما در معنای دیگر این استیضاح شده بود اجتناب ناپذیر پس از مغلوب ساختن پیشی جستن سوگند سوگند ، او و قانون اساسی هستند ناشدنی در تقابل; یک راه یا دیگری در این کشور بود و همیشه به پایان رسید تا اینجا.

اما "اینجا" بدان معنی نیست فقط یک جهان که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن شده است, استیضاح, البته, آن را نیز یک جهان که در آن اکثریت سنا رای به برکت خود را انجام. "اینجا" و سپس در جایی پس از پایان داستان. این پروژه در حال حاضر برای حفاظت از دموکراسی در امریکا است که به شکل از چگونه به زندگی می کنند در این پست-تبرئه عصر بدون دادن به ناامیدی.

دو دیگر که رئیس جمهور رو استیضاح در حافظه زندگی هر دو تحویل داده شده طبیعی به پایان می رسد به درام. ریچارد نیکسون هلیکوپتر برداشته کردن کاخ سفید چمن پس از او استعفا داد و ریاست جمهوری است. بیل کلینتون که بعد از تبرئه در سنا ایستاده بود در باغ گل رز و عذرخواهی خود را انجام.

نه چندان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. روز بعد از رای گیری مجلس سنا او به یک درهم و برهم سخنرانی که در آن او اصرار داشت که او هیچ کار اشتباهی انجام داده که روسیه بررسی شده بود "مزخرف" و این که مخالفان سیاسی خود را در حال "بد و بیمار است." او دست تکان دادند روزنامه ها است که به عنوان خوانده شده "تهمت تبرئه شد." او تایید اعتبار افزایش یافته است. در ضمن خود متحدان جمهوری خواه در سنای آمریکا در حال هل دادن به جلو با رسیدگی به هانتر بایدن—دقیقا این موضوع که در آن تهمت خواستار از خاک اوکراین است. رئیس جمهور در واقع یادگیری یک درس (هر چند نه یک مین سناتور سوزان کالینز پیشنهاد)—او آموخته است که او برای تمام مفاهیم و اهداف ایمنی بدن به نظارت و انتقاد است که او می تواند انجام آنچه او می خواهد و دور با آن.

استیضاح بود که همیشه یک دموکرات لوله رویای یک محکوم عمل از آرمان گرایی به مقصد به squelched در سنا است. این نیز قدرت خود را: یک ادعای قانون اساسی ارزش در برابر نیهیلیسم. این طریق به وضوح در خانه منجر استیضاح مدیر آدام شیف بسته شدن استدلال برای خانه مورد به پایان رسید که با درخواست تجدید نظر به عدالت است. "من از شما نمی خواهم و او را محکوم به دلیل حقیقت یا راست و یا نجابت مسائل چیزی به او گفت:" اما از آنجا که ما ثابت کرده اند مورد ما و آن را به شما مهم است." سنا پاسخ در acquitting شد روشن: هیچ چیز اهمیت ندارد.

مشکل با محکوم اعمال آرمان گرایی است که آنها محکوم است. اگر این کشور با هر نوع شانس استیضاح دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دیده خواهد شد در دراز مدت به عنوان کار درست را انجام داده اند. در این میان هر چند همه ما را به زندگی می کنند در کوتاه مدت.

وسوسه در این نقطه است که به تسلیم و قبول رئیس جمهور باور است که او را قادر به گرفتن دور با هر چیزی. و در واقع بسیاری از پوشش خبری از تبرئه و مغلوب ساختن پیشی جستن وعده انتقام به مبلغ یک شانه را بالا انداختن: چه می توانید انجام دهید ، "تا زمانی که رای دهندگان ارائه حکم آنها در ماه نوامبر" سوزان گلاسر نوشت: در نیویورکر, "مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد بود که رئیس جمهور او همیشه می خواست می شود: اجتناب از همه قدرتمند و کاملا غیر قابل توصیف." نیویورک تایمز توضیح داد که چگونه "خود توصیف counterpuncher به نظر می رسد مشتاق به تعقیب پرونده او در برابر دادستان ... آشتی و اذعان اشتباهات در خود طبیعت است." شاید واشنگتن پست تیتر بهترین اسیر حس از کاهش قیمت ها: "آره تهمت نمی یاد هر درس جدید از استیضاح."

یک خسته اظهارات منصفانه پاسخ به نومیدی از همه چیز که صورت گرفته است بیش از سه سال از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری و به خصوص یک هفته مثل این یکی. همیشه وجود دارد یک احساس از دست دادن و در پی یک شکست است. فوتی و فوری راه رو به جلو است که به شرایط غیر قابل اجتناب است که وجود خواهد داشت دیگر شکست و نگه داشتن فشار به هر حال.

دست و پنجه نرم کردن با چگونه می توان در جهان در این لحظه من تبدیل به جامعه شناس آلمانی ماکس وبر کلاسیک 1919 سخنرانی "سیاست به عنوان یک حرفه" که شرح زندگی سیاسی به عنوان پاره بین صدای وجدان و نکات گرفتن کارهای انجام شده در یک "اخلاقی غیر منطقی" جهان است. در یک نقطه خاص وبر نوشت: یک لحظه از بحران می رسد: بی خردی بیش از حد می شود. سیاستمدار "می رسد به نقطه ای که او می گوید: 'من اینجا ایستاده; من می توانید انجام دهید هیچ دیگر است.'"

چه حرکت می کند وبر استدلال فراتر از یک بازی ساده اکتشاف اخلاقی تجارت آف در سیاست خود اصرار که این لحظه از موضع و عمل متعادل است که در آن برطرف شده است هر دو بنیادی به تجربه انسانی و عمیقا نادر است. سیاست در این شرایط نیاز به اصول و اصرار بر تعامل با جهان است که اغلب نیست که فضا برای آنها. این کار سخت است. و برای بسیاری از مردم امکان پذیر نیست. اما هنگامی که آن رخ می دهد وبر نوشت: آن چیزی است که "واقعا انسان و حرکت است." آن هم از حداقل مورد نیاز برای اخلاقی مشارکت در زندگی سیاسی و روشن ترین بیان از آنچه در آن به معنی یک فرد در جهان است. سخنرانی نیست شاد; وبر بسته و هشدار به مخاطبان خود که "نه تابستان شکوفه نهفته جلوتر از ما بلکه یک قطبی شب یخی تاریکی و سختی است."

وجود عقل در اینجا ما در حال حاضر وضعیت. این کشور دارای یک تقلا پیش از آن; چه مدت هیچ کس نمی داند. از آن آسان است به بدبینانه. اما زنده ماندن تقلا بدون پله از آن و رکوع به این ایده است که هیچ چیز مهم است که تنها راه برای زنده طریق کوتاه مدت. سرخوردگی ناشی از شکست یا ناقص تلاش برای جلوگیری از تخلف نیز بخشی از این وظیفه است. این بدان معنا نیست که آنها لازم است موانع به غلبه بر راه برای اجتناب ناپذیر پیروزی; که چنین چیزی وجود ندارد. این درست است که این نیروی کار است که وبر آن را از آنچه در آن به معنی به "اندازه گیری تا به جهان است."

این درست است برای رهبران سیاسی فقط به همان اندازه به عنوان آن است که به صورت روزمره شرکت کنندگان در زندگی مدنی. به عنوان عجیب و غریب آن را به عنوان به نقطه به سناتور جمهوری خواه میت رامنی—که اغلب مورد به صورت آشکار سیاسی و فرصت طلبی—به عنوان یک مدل از اعتقاد راسخ خود را اعلام کرد که به او رای به محکوم کردن رئیس جمهور سوء استفاده از قدرت به نظر می رسید به قطع از طریق رقیق از بدبینی. "من به چشم پوشی از شواهد که ارائه شده," رامنی استدلال "و بی اعتنایی به اعتقاد من من سوگند و قانون اساسی خواسته های من به خاطر یک حزبی پایان آن را من از ترس افشای شخصیت من به تاریخ را ملامت و سرزنش از خود من وجدان است." او در بیان اعتقاد به ارزش سوگند, تاریخ و وجدان است که در تقابل با پوچی اخلاقی از هر دو رئیس جمهور و بسیاری از اعضای رامنی ، در یک نقطه صحبت کردن در مورد ایمان مذهبی او به نظر می رسید به خفه کردن ، پس از رامنی به پایان رسید سناتور دموکرات برایان Schatz چپ طبقه سنا در اشک.

رامنی رای واقعی عمل شجاعت است. آن را نیز حداقل برای هر سناتور با یک پاره از اصل. این را پاک نمی کند و شجاعت آن را گرفت; ماهیت اخلاقی زندگی این است که ما اغلب خواسته به انجام کارهایی هستند که فراتر از ما.

رفتن به جلو این کار از اندازه گیری تا جهان به نظر می رسد مانند خانه ادامه به بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن در امتداد هر محور از سوء رفتار خود. به نظر می رسد مانند subpoenaing جان بولتون و گرفتن هر اندازه گیری به زور او را به شهادت قبل از خانه در مورد آنچه که او را دیدم رئیس جمهور را به فشار اوکراین است. به نظر می رسد مانند امتناع از قبول تلاش های رئیس جمهور ایران به بررسی هانتر بایدن و مانند خنثی کردن رئیس جمهور ادامه داد: کار به تحریف انصاف 2020 انتخابات.

همچنین به نظر می رسد به درک که این منبع از سیاست نهفته است نه تنها در کنگره و ریاست جمهوری بلکه در خارج از آن. این به این معنی تفکر جدی در مورد نحوه بازسازی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن برگ و چگونه برای ایجاد یک زندگی سیاسی وجود دارد که خارج از او و وابسته به او به عنوان منبع آن از وحشتناک گرانش است.

مردم در سراسر کشور انجام شده است این کار در تمام طول ، آن نبوده است بیشتر یا کمتر مهم از روند استیضاح شد اما لازم است مکمل آن است. حالا که رئیس جمهور شده است تبرئه این تنها چیزی که وجود دارد.

وبر چشم انداز "واقعا انسان" تعامل با سیاست است که از همه بیشتر رزونانس در حال حاضر به دلیل چگونه غیر انسانی رئيس جمهور در راه بودن است و چگونه درک نکردهاند از جهان است که مردم دیگر در آن است. به عنوان شیف گفت سنا در خواست آن را رد تهمت اقدامات "او است که شما هستند." شیف معلوم شد که اشتباه در این مورد حداقل اما او اصرار چیزی با ارزش است با این وجود. یا به قول وبر: "زمانی که این شب باید به آرامی فروکش ... چه خواهد تبدیل شده اند از همه از شما پس از آن؟"

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب