چگونه برای عمل اجتماعی فاصله

"این در مورد کمک های شخصی خود را ناراحتی و یا ناراحتی برای محافظت از خود و برای محافظت از دیگران" Asaf Bitton

توسط NEWS-SINGLE در 28 اسفند 1398
An avenue is seen empty in Barcelona.
"این در مورد کمک های شخصی خود را ناراحتی و یا ناراحتی برای محافظت از خود و برای محافظت از دیگران" Asaf Bitton می گوید اجتماعی فاصله.منبع عکس توسط جوآن Mateu / AP

به عنوان یک آمریکایی و مردم سراسر جهان خواسته شده است که برای کمک به توقف گسترش coronavirus ما بارها گفته شده است به عمل اجتماعی فاصله. ایده این است که به "صاف منحنی" و یا کند کردن گسترش ویروس کاهش تعداد افرادی که بیمار در یک زمان و خطر قریب به اتفاق ما سیستم پزشکی. در عمل اجتماعی فاصله بیشتر به معنی اجتناب از تماس نزدیک با افرادی که با شما زندگی می کنند و همچنین فضاهای عمومی که در آن سطوح آلوده شود ممکن است. اما مهم نیست که چگونه اغلب ما داده شده است از جمله مشاوره می توان آن را سخت را کاملا تغییر عادات ما و خاص مشاوره در مورد چگونه رفتار می تواند گیج کننده و طاقت فرسا است.

به منظور دریافت برخی از راهنمایی در مورد چگونه همه ما باید برای رفتن در مورد زندگی روزمره ما, من, صحبت با تلفن با Asaf Bitton اولیه-مراقبت پزشک عمومی-بهداشت محقق و مدیر Ariadne Labs در Brigham و بیمارستان زنان و هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی. او تولید شده است یک دستی ورق ترسیم بهترین های اجتماعی و فاصله گرفتن از شیوه و بسیاری از سوال های من برای او در مورد چگونه به آنها را دنبال کنید. در مکالمه ما که ویرایش شده برای طول و وضوح ما در مورد چه باید بکنید هنگامی که شما بیرون بروید, چگونه اغلب به دوش اهمیت پیاده روی, چگونه به پاسخ اگر کسی به شما پناه با بیمار شود جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا و قهرمانان گمنام در آمریکا تجهیزات پزشکی.

چه شده است بزرگترین چیزی که شما فکر می کنید مردم نمی فهمند و یا اشتباه در مورد اجتماعی فاصله?

این واقعیت وجود دارد که باور نکردنی است, نیاز به سرعت است. ما نیاز به انجام آن در حال حاضر و دیروز و نه هفته آینده. آن deflating و نگرانکننده به, از یک طرف در نهایت دولت محلی و برخی فدرال پاسخ بیش از پنج روز گذشته همراه با تصاویر از میله های پر شده به ظرفیت شنبه شب در سراسر شهرستانها و خطوط بزرگ با یک بحران از مردم در فرودگاه ها که در زمان در مسافران بین المللی است. که نگرانکننده تجانس.

آنچه مورد نظر چگونه مردم به لحاظ اجتماعی فاصله? زمانی که شما صحبت کردن با مردم در زندگی خود چیزی وجود دارد که آنها به نظر می رسد به درک در مورد آن ؟

آره. قطعه ای که من نوشتم که برخی از کشش—و من مجبور به دادن اعتبار به جهنم همسر من, Liz—واقعا از تعداد زیادی از مردم خواستن "اگر مدرسه ما بسته است ما هنوز هم می توانید بازی بازی های تاریخ, راست?" و یا "اجازه دهید یک شش خانواده پیک نیک در پارک" یا "چگونه در مورد یک sleepover با تنها چهار بچه ها؟" که تقریبا مخالف اجتماعی فاصله. اجتماعی فاصله نیست برخی از خارجی مفهوم است که فقط به کار و مدرسه. اجتماعی فاصله است واقعا شدید است. این یک مفهوم است که قطع ما از لحاظ فیزیکی از یکدیگر است. آن را عمیقا reorients زندگی روزانه ما عادات. و آن را بسیار سخت است. ما همه این ساخته شده است در انسان نیازها و خواسته ها چون ما موجودات اجتماعی که در ارتباط با هر یک از دیگر, و من فکر می کنم یکی از عمیق چالش های, و, یکی از راه های ما می دانید که آیا ما در مواجهه با این بحران سر این است که آیا ما می توانیم به حفظ این بسیار غیر طبیعی از دیدگاه انسانی و فیزیکی جدایی.

اما من می خواهم به واقعا تاکید می کند که اجتماعی فاصله است که واقعا در مورد جدایی فیزیکی. آن است -- و در واقع آن را نمی خواهد کار اگر آن را به معنی واقعی قطع ارتباط اجتماعی از یکدیگر است که بسیار فوق العاده جلوه های بسیار زیبا در همه, اما به خصوص کودکان و افراد مسن و دیگر جمعیت های آسیب پذیر.

شما نوشتن "ورزش پیاده روی/اجرا می شود خارج و اقامت متصل شده از طریق تلفن تصویری و دیگر رسانه های اجتماعی. اما زمانی که شما بیرون بروید, انجام بهترین خود را به حفظ حداقل شش فوت بین شما و غیر از اعضای خانواده. اگر شما بچه ها سعی کنید به استفاده از امکانات عمومی مانند زمین بازی سازه به عنوان coronavirus می تواند در زندگی های پلاستیکی و فلزی به مدت سه روز و این ساختار در حال گرفتن به طور منظم تمیز شود." شما می توانید بحث در مورد این بیشتر ؟ وجود دارد مقدار زیادی از ترس در مورد coronavirus زندگی بر روی سطوح. آیا بیرون رفتن در تمام افزایش خطر ؟

بیرون رفتن در خود و برای خود نیست, خطر را افزایش می دهد. آن است که واقعا نزدیکی به دیگر انسانها و به طور خاص به ترشحات خود—خود عطسه و قطرات است. بنابراین توصیه این است که لطفا برو بیرون اگر شما می توانید. لطفا پیاده روی, لطفا دوچرخه سواری با کلاه ایمنی. تعامل با اعضای خانواده خود را در خارج. اما واقعا مهم این است که آیا ارتباط برقرار کردن با افراد خارج از خانه خود را واحد—هر کس که شما در حال حاضر در تماس نزدیک با. C. D. C. توصیه حفظ فاصله شش پا چرا که تا آنجا که آنها می توانید بگویید قطرات می توانید سفر خود را. و لمس نمی دیگر مردم است.

و از نظر سطوح زمین بازی و نشستن روی نیمکت پارک آن را برای تلفن های موبایل اما ما نمی دانیم که در آن زندگی می کند بر روی سطوح برای مدت زمان طولانی—برخی از مطالعات نشان داده اند نه روز برخی از مطالعات نشان داده اند سه روز—و ما نمی پاک این سطوح به طور منظم. شما می خواهید به کسانی که سطوح.

اما نکته کلیدی این است که شما در حال رفتن به می خواهید به بیرون بروید و من نگران هستم که مردم misconstruing اجتماعی فاصله به عنوان یک توصیه به دریافت هوای تازه. و من فکر نمی کنم که سالم است برای مردم. آن است که واقعا یک ماده از حفظ به عنوان مقدار فضای شخصی به عنوان امکان پذیر است.

شما نوشتن "را از وعده های غذایی و مواد غذایی در حال ریسک از ساخت مواد غذایی در خانه با توجه به ارتباط بین افرادی که آماده سازی مواد غذایی, حمل و نقل, مواد غذایی و شما. آن سخت است می دانم چقدر که در معرض خطر است, اما آن است که قطعا بالاتر از ساخت آن را در خانه. اما شما می توانید و باید همچنان خود را به حمایت از کسب و کارهای کوچک محلی (به خصوص رستوران ها و دیگر خرده فروشان) در طول این زمان دشوار است با خرید گواهی هدیه آنلاین است که شما می توانید استفاده کنید بعد." چگونه می توانم شما وزن این ؟ اگر شما takeout وجود دارد این است که کل زنجیره تامین که در آن مردم می تواند تعامل. مردم باید آن را انجام دهد نه در همه ؟

اینجا جایی است که من ایستاده در این: من فکر می کنم که اگر یک فرد است که واقعا در تلاش برای به حداقل رساندن خطر خود را—اجازه دهید می گویند که آنها مسن تر هستند یا تنفسی یا بیماری قلبی عروقی و آنها در حال تلاش برای به حداقل رساندن تمام خطرات احتمالی و سپس مصرف خارج از رستوران ها و به حداقل رساندن آن زنجیره ای از مردم دست زدن به مواد غذایی خود را ممکن است یک ایده خوب. آنچه من گفته است آن است و استاندارد نیست اما شده اند وجود دارد هیچ دولتی و دستورالعمل های بهداشتی برای رستوران ها که باز باقی می ماند به واقع باید از سرآشپزها و آشپزها و کسانی که مسئولیت رسیدگی به مواد غذایی پوشیدن ماسک. و بنابراین با توجه به این واقعیت که نیست یک راهنمایی وجود دارد حداقل یک نظری اگر نه احتمالی و یا به احتمال زیاد تا حدودی افزایش خطر انتقال از تحویل مواد غذایی. من نیز واقع گرا و عملگرا و من که به خصوص در انبوه مناطق شهری این است که عملی نیست برای همه به طبخ هر وعده غذایی خود را. و این جایی است که ما باید ما را به بهترین حدس و قضاوت در مورد آن تیتراسیون از خطر و بهره مند شوند. آن را در مورد انجام همه چیز را صد در صد در همه زمان ها. آن را در مورد انجام به عنوان بسیاری به عنوان شما احتمالا می تواند و کمک های شخصی خود را ناراحتی و یا ناراحتی برای محافظت از خود و برای محافظت از دیگران است.

یکی از چیزهایی که من گفته اند و شاید این اشتباه است, از آنجایی که من یک پزشک هستم که این دودویی. این نیست که شما شده اند در معرض ویروس یا نه و اگر نه چه کسی اهمیت میدهد. وجود دارد در مورد خطر کاهش, و اگر شما نود و هشت درصد از هوشمند چیزهایی که بهتر است از دو درصد است. هر کس نمی خواهد در یک صد درصد است. ما انسان هستند. اما ما باید به عنوان نزدیک به عنوان ما می توانیم.

همه عفونی-بیماری های مدل سازی نشان می دهد که چیزی بهتر از هیچ چیز و بسیاری از یه چیزی بهتر از هیچ چیز کمتر. در برخی از راه این است که شبیه به رای گیری. در بسیاری از ایالات و شهرستانها به خصوص آنهایی که با غالب احزاب مردم می گویند: "خب چه رای من حساب؟" اگر همه فکر می کردند که راه ما را بیشتر ناکارآمد دموکراسی است. رای خود را به حساب. یک زن و شوهر از سال پیش, ما تا به حال یک شهر محلی انتخابات در اینجا که من زندگی می کنند تصمیم گرفت با یک رای. راه من آن نگاه اجتماعی فاصله است که شما هرگز نمی دانید چه فردی خود اقدام به خصوص پیشگیرانه اقدام می تواند و انجام خواهد شد. آن را بسیار دشوار است برای تعیین کمیت منفی از چیزی بد اتفاق نمی افتد.

اما ما شواهد خوبی از آنچه انجام هیچ چیز باعث می شود رخ می دهد. تبدیل شده است که واقعا استارک. وجود دارد و منحنی شماره, اما شما می توانید نگاه کنید که تصویری که از شمال ایتالیا که در روزنامه L'Eco دی برگامودر فوریه 9, 2020, اگهی بخش بود در مورد به عنوان به طور معمول یک صفحه و نیم. در مارس 13, وابسته به وفات بخش بود ده صفحه است. است که ده صفحه از مردم واقعی زندگی را تحت تاثیر قرار و به پایان رسید با این چیز. ما نیاز به درایو صفحه اصلی ایده این است که برخی از خیالی یا نظری اجتماعی ساخت. این است که واقعا یک واقعیت است و همه ما باید یک نقشی در کاهش بدتر می شه.

چه باید مردم را به عنوان به زودی به عنوان آنها به خانه? باید آنها را می پوشند لباس های خاص و لباس های خاص ؟

مانند اگر آنها رفتن به فروشگاه مواد غذایی?

و یا حتی یک پیاده روی.

من فکر می کنم وجود دارد تمایز است. اگر شما یک پیاده روی در روح و باز پارک محیط زیست و یا پایین نه بیش از حد شلوغ و خیابان, من فکر نمی کنم شما نیاز به پاره کردن لباس های خود را و پرش در حمام. اگر شما تا به حال در تماس با هر کسی در درون خود شخصی شعاع فضا یا هر ضربه به شما و یا شما در یک محیط شلوغ مانند یک فروشگاه مواد غذایی یا داروسازی و شما را مجبور به لمس چرخ دستی های مواد غذایی و اعتباری-کارت پد شما باید بلافاصله دستهای خود را برای سی ثانیه. مردم باید در فیلم ها برای چگونه برای شستن دست. این یک درس خوان اما چیزی که مهم است. آنها به ما یاد می دهد این در دانشکده پزشکی. آن را فقط به نگه داشتن دست خود را در آب با کمی صابون است. وجود دارد یک روش. و وجود دارد برخی از فیلم های بزرگ.

آیا ذهن شما ارسال من است ؟

شما هرگز شستن دست های خود را به همان شیوه پس از دیدن این فیلم.

چگونه اغلب شما را توصیه دوش گرفتن?

حالت عادی اگر شما نمی خواهید از بسیاری. یکی از چیزهایی که به ذهن می آید این است که اگر شما در حال رفتن به بیرون رفتن شاید از در. آیا من می توانم نقطه به شواهد راهنما است که پشتیبانی از که ؟ هیچ. اما بیایید می گویند شما در حال رفتن برای پیاده روی صبح. من نمی بینم که چگونه آن را می تواند صدمه دیده است به دوش و شاید آن می تواند کمک کند.

آنچه در مورد رفتار با مردم ما قرنطینه ، حتی اگر ما به کسانی که مردم ما باید هنوز هم در تلاش برای کمتر تماس فیزیکی? آیا این مهم است ؟ باید مردم خواب در تخت مجزا که ممکن است یا کمتر ؟

من فکر می کنم که اگر شما شده اند و زندگی خود را با خانواده و یا مشاوره ازدواج و مشاوره شده اند و به هم پیوسته برای مدت زمان طولانی وجود دارد به هیچ وجه قطع, به خصوص اگر شما در حال به اشتراک گذاری همان فضای زندگی است. من فکر نمی کنم ما باید از خوابیدن در تخت مجزا در حال حاضر با یک زن و شوهر از استثنا. و این در حال ظهور است که در برخی از گزارش های پزشکی در حال حاضر. ما هنوز در تلاش برای کشف کردن چه باید بکنید اگر یک نفر در یک خانواده است که در معرض خطر سلامت-مراقبت از محیط زیست مانند E. R. پزشکان و پرستاران. بسیاری از مردم جدا هستند. اما من فکر می کنم اگر شما در محیط های پزشکی و یا در معرض خطر محیط, نگاه, ارتباط اجتماعی است که در حال حاضر به چالش کشیده خیلی در این عصر. اجازه دهید بیش از حد قطع است.

شما نوشتن "اگر شما بیمار هستید و شما باید سعی کنید به منزوی کردن خود از بقیه خانواده خود را در محل اقامت خود را به عنوان بهترین عنوان شما می توانید." اگر کسی در قرنطینه کمی احساس بیمار و آنچه که عمل می کنید ؟ من معنی نیست که بیمار با علائم کروناویروس—شاید فقط یک گلو درد.

اگر فضای خود را اجازه می دهد—و من بسیار حساس است که بسیاری از ارشاد امروز فرض خاصی خانوار فضا و زندگی در شرایطی که بسیاری از مردم ندارد—اما اگر شما شروع به تبدیل شدن به علامت سپس جدایی در درون خانواده است که توصیه می شود به خصوص اگر شما شده اند و در مورد وجود حداقل یک نظری شانس شما ممکن است در معرض. پس از جدایی در خانه که ممکن است شدید تر دست شستن و پاک کردن سطوح مشترک به خصوص آشپزخانه و حمام می شود. و تماس اولیه خود را مراقبت از خود یا تیم سلامت ارائه دهنده اما آیا فقط راه رفتن در. ما به سرعت به کوه در می رم مجازی یا تلفنی مدل. شما در حال رفتن برای دیدن بیشتر و بیشتر درایو-از طریق آزمایش درمانگاه یا متمرکز سرفه و تب درمانگاه که در آن کارگران باید لباس و تجهیزات حفاظتی و آماده برای شما. اما بسیاری از شیوه های کوچک هستند و تنها راه رفتن به خصوص با سیستم تنفسی است که یک ایده خوب برای شما برای دیگر بیماران یا کارکنان.

من نمی خواهم به یک چیز می گویند در مورد مراقبت از سلامت کارگران. از آن شده است فوق العاده است که در یک قدردانی ویژه E. R. و I. C. U. پزشکان و پرستاران و شجاعت باور نکردنی و شکیبایی آنها در حال نشان دادن است. و من همچنین می خواهم به اذعان مردم ما همیشه فراموش کرده ام در مورد آن فقط به عنوان قهرمان و انتقادی در این نبرد است. مردم وجود دارد مانند سرایداران بیمار-مراقبت از مسئولین این phlebotomists آزمایشگاه techs افرادی که مواد غذایی در بیمارستان رادیولوژی techs. همه این افراد که یک بیمارستان عمل نمی کند و بدون بحرانی هستند و در نظر گرفتن خطرات به انجام کار درست. آنها اغلب underpaid و کار واقعا سخت شیفت. من فقط می خواهم همه را به یاد داشته باشید آنها و فداکاری آنها و خانواده های آنها در حال ساخت برای حفظ سیستم.

کاملا. هر چیز دیگری ؟

من فقط می خواهم برای اضافه کردن که من فکر می کنم اجتماعی فاصله طنین انداز به عنوان یک مفهوم با خانواده و میانسال و مسن. من نگران آن است که طنین انداز می شود به اندازه کافی وجود دارد که قابل فهم پوش بک در میان بزرگسالان جوان و یا افرادی که زندگی شده اند طرح میتوانست اگر آنها در اجرای اقتصاد یا که لزوما مربوط به کل اجتماعی-فاصله گرفتن از چیزی. این یک فرصت واقعی برای یک قهرمان با انجام تقریبا هیچ چیز.

من که ناراحت کننده است و من می خواهم مردم را به راحت تر بودن ناراحت کننده در حالی که برای. و من آن است که آزار دهنده است. فکر می کنم از شما و خاله پدربزرگ و مادربزرگ خود را و مردم شما حتی نمی دانند. اگر جوان هستید و شما آن را دریافت کنید—شما احتمالا باید مورد خفیف اگر چه نمی توان با اعتماد به نفس که وجود دارد قطعا تعدادی از بیمار جوان مردمی در سراسر کشور است. مهم این است که این است که واقعا یک بار به شکل جدید اجتماعی جمع و جور که در آن هر کس به چیزی کمی. من پدربزرگ مادری مبارزه در نبرد Bulge. مادر بزرگ من بود در خانه به کمک به تلاش های جنگی و تلاش برای مراقبت از یک نوزاد است. که سخت است. و من که اجتماعی فاصله نیز خواهد بود. اما من همیشه تحت تاثیر قرار با مردم ظرفیت پاسخگویی به سختی.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب