How to Use Canva to Create an Appealing Translation Resume.png

یک رزومه یک ابزار اساسی در هر مترجم آزاد است toolkit. و نگه داشتن آن به روز شده است از جنبه های مهم حفظ ستارگان رزومه.

من می دانم که خود من رزومه نیاز به یک بازخوانی پس از داشتن لمس آن را برای چند سال (بله اعتراف میکنم که… شما بیش از حد ؟ ) 😉 خوب است ما مراقبت از پرداخت ما résumés با هم.

برای جلوگیری از نمونه رزومه های ایجاد شده در Microsoft Word لادن با بیش از حد متن و چند تصاویری جذاب, من فکر کردم من می خواهم به اشتراک گذاشتن یک آموزش در مورد نحوه ایجاد جذاب, freelance translation رزومه با استفاده از تغییرهای یک ابزار آنلاین رایگان.

سازمان دیده بان ویدئو آموزش زیر را ببینید که چگونه من با استفاده از تغییرهای برای ایجاد جذاب رزومه برای من مستقل کسب و کار ترجمه.

وجود دارد شما آن را دارند! این رزومه در زمان کمتر از یک ساعت به ایجاد و آن را در حال حاضر بسیار جذاب تر از قبلی من ایجاد شده در مایکروسافت ورد. کسی که دریافت رزومه من را چهره به قرار دادن با نام من پس از من شامل من headshot در بالا. آنها را پیدا خواهد کرد آن را آسان به خامه رزومه من برای پیدا کردن اطلاعات آنها می خواهند. طرح و استفاده از فضای سفید به من قرض بدهید به خوبی پیشرو در چشم خواننده را از یک بخش به بعد.

وجود دارد به سادگی هیچ بهانه ای این روزها برای داشتن جذاب رزومه. درست مثل هر مترجم باید شما می خواهید به ایستادگی کردن و ایجاد اولین برداشت مثبت در آن شما زمین خدمات خود را به. استفاده از ابزارهای رایگان مانند تغییرهای برای کمک به شما انجام این کار. و به یاد داشته باشید… نگه داشتن آن ساده و تازه است. کسانی که خواندن آن خواهد شد با تشکر از شما!

برای خواندن بیشتر در مورد چگونه به بهبود خود را مستقل ترجمه رزومه چک کردن وبلاگ قبلی من پست چگونه برای ساخت یک T&I رزومه که به فروش می رساند.

چه نکاتی را برای دیگر مستقل مترجمان و مفسران وقتی که می آید به ایجاد جذاب رزومه?

ترجمه مقاله

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر