“شکارچیان” یک چشمگیری Misbegotten داستان انتقام هولوکاست

A still from Hunters.
در “شکارچیان” در مورد یک vigilante گروه از نازی ها-trappers نه اخلاقی مذاکرات نشان می دهد و نه آن ویژگی های تسهیلات کافی برای جاه طلبی های خود را.عکس کریستوفر ساندرز

آمازون سری “شکارچیان” ایجاد شده توسط دیوید ویل تصور است که یک گروه از نازی ها وفاداران فرار پیگرد جنایات خود و نفوذ جامعه آمریکا و این که تشخیص آنها کاهش یافته است در سال 1977 به یک تکه مجموعه ای از اوباش. چشمگیری misbegotten سری که در استخدام مکرر فلش بک به اردوگاه های مرگ, تلاش برای خشنود و راضی کردن عطش ما برای عدالت با طولانی در شکنجه از خائنانی و به پیچیده تر شدن درک ما از انتقام توسط پرتاب در اطراف سست رشته فلسفه است. ما در حال معرفی به قهرمان جوان او به عنوان flanked توسط chums خروجی اول-اجرا و نمایش فیلم “جنگ ستارگان” پاف مشترک و گفتمان در اخلاق است. “Vader دریافت نمی کند تا هر روز به دنبال از بین بردن این کهکشان هیچ—هیچ! او هر روز صبح اعتقاد او نیاز به آن را ذخیره کنید,” او می گوید و درآمد حاصل را به استناد برخی از اخلاقی مشکوک اعمال valorized در دی سی کمیک. “تنها تفاوت بین یک قهرمان و یک تبه کار است که مبادرت به فروش بیشتر لباس هالووین.”

این است که یونس Heidelbaum (لوگان لرمان) یک یتیم مطرح شده توسط مادر بزرگ خود را روت که جان سالم به در آشویتس. یونس یک دوره-قطعه بچه باحاله با یک کار در یک طنز-فروشگاه کتاب و یک سمت فشار فروش علف های هرز. وجود دارد یک Patti Smith پوستر بالا, تخت, Farrah Fawcett بر روی جلد خود را راهنمای تلویزیونو بسیاری با دقت انتخاب پاپ آثار پراکنده در مورد اتاق خود را همراه با مکاتبات تحمل سربرگ از دانشگاه هاروارد و ییل. ما فرض این را به پذیرش نامه های بی سرپرست مالی-کمک های اولیه ارائه می دهد. “شما فکر نمی کنم من می خوام در یک زنبور کالج ما نمی توانیم در واقع ساخت چیزی از خودم؟” یونس خود می پرسد bubbe پس از او رکود او با یک کوله پر از گلدان که او موفق به فروش به یک floridly ضد یهودی نظیر. او اصرار دارد که او به هدر رفتن هدیه او گفتن او را “شما دیدن چیزهایی که هیچ کس دیگری نمی تواند.” این حاکی بستنی قیفی لحظات که در آن می گویند هر هشتمین نامه در یک صفحه تایپ خواهد رفت نورانی با جلوه های ویژه به رله یونس بومی نابغه برای رمزنگاری.

یونس شاهدان روت قتل در دست یک سایه مزاحم که با فرار کردن از پشت کوچه. شباهت به شکل گیری تروما Bruce Wayne در حال به سرعت کشیده شده است. یونس حل و فصل زیر بال موفق مایر Offerman (Al Pacino) کسی که با روت به حال مشغول به کار برای یک سال یا بیشتر به سر و گوش آب دادن نازی ها و اداره موضوعی مناسب انتقام. (برای مثال تیم خود را تنظیم می کند لوله کشی در حمام از زمانی شیمیدان به منظور گاز خود را در حمام خود را.) نشان می دهد تقلیدی از افسانه های قومی واجدادی و پاپ فانتزی چسب و با هم با ابتدایی متا تجزیه و تحلیل و مایر به زودی مذاکرات برای یونس در مورد داستان نهنگ بلعیده اسم. “شما باید به خواندن تورات بیشتر” مایر می گوید. “این است که اصلی کتاب کمیک.” “شکارچیان” می خواهد به شما ضربه به سر با یک بن روز-نقطه به اندازه یک ماهی تابه.

Pacino را Offerman با خود بزرگ یدی لهجه تقریبا یک شکل از علاقه کاریکاتور و “شکارچیان” بدون ترس از corniness. تیم ملی نازی ها-شکارچیان خود را پرنیان بی شرمانه اختصاص از grindhouse سبک کوئنتین تارانتینو شامل Foxy Brown گرین بینز یک بروس لی ایستاده و یک moustached مرد خانمها در “Anchorman” قالب. (سوم این است که قبل از هر چیز در میان بسیاری از شخصیت های که زین با تأکید بر هفتاد بودن رسیدگی. بازرسی از یک رستوران که در آن خائنانی بودند مشکوک به ملاقات او می گوید: “این جایی است که بیشتر در معرض از حمام در استودیو 54. سخت به این باور نازی ها بودند جلسه را در اینجا.”) با اینحال Pacino مقاوم در برابر فشار عملکرد خود را به یک قلمرو شن-بویژه kitsch. من می خواهم به فرض که خود خویشتن داری یک تابع از خستگی.

در حالی که شکارچیان شکار نازی ها طرح و شما عقب بنشینید و آنها متنفر هستند. ضربت سیمپسون (Dylan Baker) نفوذ کرده است وزارت امور خارجه و او باز می شود این سریال با قرار دادن یک گلوله در هر سر در پشت حیاط کباب. به تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافر او تماس تراویس Leich (گرگ Austin) یک جوان آمریکایی اختصاص داده شده به این علت است. تراویس struts در اطراف تراوش وجودی تهدید. افراط از این شخصیت کسی که وارد این نشان می دهد به گونه ای از “Mein Herr” از “کاباره” و کسی که قلدر یک زن در یک ماشین لباسشویی با یک خط در مورد جدا کردن رنگ ها و سفید پوستان—را تشکیل می دهند نشان می دهد موفقیت های بزرگ در توجیه آن بیش از حد بالا تن.

در حالی که همه کسانی هستند که از فلش بک به اردوگاه های مرگ. “شکارچیان” skims بیش از شایع ترین جنایات به تمرکز بر روی باروک موارد از سادیسم زمانی که یک افسر نازی اعدام اعضای یک کر ، یک به یک برای آواز ضعیف در یک اجرای لوله کشی زندگی می کنند به حیاط زندان در بوخنوالت. (در امریکا از “شکارچیان” این نازی می شود در یک زمان رکورد تولید; بازجویی از او را تعقیب او کراوات او را تا در خانه اش استودیو و بازی Chuck Berry آهنگ ها در یک حجم است که باعث می شود گوش خود را به معنای واقعی کلمه خونریزی.) ترکیب پاپ فانتزی و جهان تاریخچه حوزه سابق و debases دومی. آن را کمک نمی کند که یونس در غم و اندوه خود را شروع می شود با دیدن رویا و تصوراتی از مادر بزرگ خود را به عنوان یک زن جوان است. در یک نقطه و یونس و خود را بگیرید و یاد دهید, دود مشترک در جزیره ادم ساده لوح و سبکی از لحظه ای که منتقل شده توسط یک رقص دنباله مجموعه به Bee Gees’ “Stayin’ Alive”; لحظه شکسته است وقتی که او می بیند اموزش در زندان راه راه و ستاره زرد glumly ایستاده در نزدیکی تعجب چرخ. آنچه که من احساس کردم در این لحظه بود که اطلاع از آنچه در آن ممکن است مانند برای دیدن جری لوئیس unreleasable هولوکاست در فیلم “روزی که دلقک گریه کرد.”

نه اخلاقی مذاکرات از “شکارچیان” و نه آن قابلیت های فنی کافی برای جاه طلبی های خود را. هنگامی که یونس ضبط شده توسط احساس گناه نشان می دهد می فرستد و او را به عجله به حمام اسکراب نازی خون از لایه شاخی. عمل توالی, تخت, مشت دعوا blandly طراحی شده. هنگامی که یک F. B. I. عامل بررسی یک مشکوک به رایش سوم دکتر او باز می شود کشو بالا از مرد میز به کشف یک صلیب آهن یک گوشی پزشکی تزئین شده با یک صلیب شکسته و یک جعبه پر از دندان انسان در سمت راست وجود دارد که شما ممکن است انتظار چسب نواری می شود. “شکارچیان” است که به وضوح نامناسب برای کودکان اما به نظر می رسد ساخته شده برای سرگرم کردن افراد است که فکر می کنم در سطح خود را.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>