مایکل هاچینسون می گوید او احساس راحت تر در نقش خود به عنوان Maple Leafs’ پشتیبان گیری دروازه بان و او مورد حمایت است که با عملکرد جامد در یک 2-1 اضافه برنده بیش از سناتورهای اتاوا در Scotiabank عرصه شنبه شب.

میچ Marner به خود جلب کرد یک پنالتی با 1:20 به رفتن در دوره های اضافی و سپس به خاک سپرده شد یک slapshot ثانیه بعد در نتیجه قدرت بازی برای بازی برنده است.

در اولین شروع خود را پس Jan. 4 Hutchinson بار دیگر در نقطه ای. برگها بدون قفل به پلی آف به دست آورده بود تنها هفت امتیاز در 12 شروع می شود قبل از بازی روز شنبه. او در پاسخ با 25-صرفه جویی در عملکرد در راه خود را مستقیم چهارم پیروزی. او به خصوص تیز بر روی نقطه ای خالی عکس در برای اولین بار توسط کریس Tierney و بردی Tkachuk و همچنین در چندین جامد شانس توسط سناتور با نمره گره خورده 1-1 در سوم.

پس از یک 0-6-1 شروع فصل هاچینسون ممکن است آماده شدن را بیشتر از بار کردن هیچ. دروازه بان Frederik اندرسن که 41 ظواهر هستند و دوم بیشتر در NHL.

“حتی اگر شما در حال بازی به طور مداوم من فکر می کنم حرکت است که یکی از این رسانه ها محور همه چیز” هاچینسون گفت: در صبح اسکیت. “به عنوان یک بازیکن شما را در هر بازی یک بازی در یک زمان به خصوص پشتیبان گیری دروازه بان. شما در حال بازی نیست (اغلب) بنابراین حتی اگر شما یک پیروزی در آخرین بازی شما را انجام نمی, در در حالی که. بنابراین تمرکز من این است که سعی کنید و پیدا کردن چیزهایی که من را به خوبی در آن (گذشته) بازی است.”

  • Kapanen خراشیده: برگها مربی شلدون Keefe ساخته شده به جلو Kasperi Kapanen تعجب سالم ابتدا باعث گمانه زنی در مورد یک تجارت ممکن است و یا آسیب. پس از پیروزی Keefe گفت Kapanen نشسته به دلیل نامشخص “پاسخگویی داخلی” اما نبود انتظار به دست هر بیشتر بازی ها.
  • من به یاد داشته باشید? آن Jason Spezza اولین بازی به عنوان یک برگ در برابر سناتورها برای کسی که با او بازی 686 بازی قبل از حرکت به ستاره دالاس. 37 ساله مرکز teed تا slapshot در دومین دوره بازی قدرت خود را برای هشتمین هدف از این فصل فقط بیش از چهار دقیقه پس از سنس گرفته بود 1-0 شود در یک علامت Borowiecki نشانگر. Spezza بود در پرسه زدن تمام شب از جمله end-to-end راش در دوره اول که رد شد و توسط سناتور دروازه بان کریگ اندرسون.
  • توارث ترساندن: برگ کاپیتان جان توارث از دست رفته چند شیفت در دوره اول جرقه ترس از آسیب و اما قبل از این دوره بود و بیش از سر خود را به طور منظم شیفت.
  • Sandin تماشا کنید: برگ تازه کار defenceman Rasmus Sandin تا به حال برخی از ماجراهای در اولین دوره از جمله بوی روی یک پاس در خود خط آبی. که ارائه سنس با کینگ اما Sandin پاک شده آن را با یک پشت سر هم از سرعت و غواصی میبینم بررسی کنید. Sandin برداشت اولیه کمک در Spezza هدف d و در حال حاضر هفت امتیاز در اولین بازی NHL 12.

  • بعدی: برگها میزبان Florida Panthers یکی از تیم های آنها در حال مبارزه برای یک نقطه حذفی روز دوشنبه در 7 p. m.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

Mark Zwolinski

تاریخ گفتگو

Error!ما را به حالت تعلیق در حساب خود را مطابق با اصول اخلاقی. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به منشور اخلاقی

س:

چگونه می توانم به شما فکر می کنم برگ بازی امشب ؟

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی