من نگه داشته صحبت کردن به من متجاوزان

گتی

زمانی که مردم از من بپرسید که چرا من هرگز گزارش من متجاوزان من پاسخ: “آن را فقط ساده ترین برای من به تظاهر آن اتفاق نمی افتد” “من نمی خواهم به یک قربانی” “من خجالت” “من می ترسم.” این توضیحات به نظر می رسد در شهادت زنان که می گویند که خوار تهیه کننده فیلم Harvey Weinstein تجاوز جنسی آنها است.

به عنوان خوانده شده پوشش دادند آزمایشی من دیدم که چگونه خود را وکیل مدافع تداوم تصورات غلط رایج در مورد چگونه زنان باید در پاسخ به حمله. “واقعی تجاوز قربانی” آنها گفت: قطعا نمی خواهد ادامه صحبت با او متجاوز. اما من انجام داد. اکثر جنسی-قربانیان حمله نمی گزارش خود عاملان—من—پس راه های بی شمار است که زنان پاسخ معمولا ساخته شده است. بسیاری از ما خودمان را سرزنش بیش از این سوال “چرا من نه حق دارند پاسخ؟”

حتی اگر بیش از 90 نفر را علنا گفت که Weinstein از نظر جنسی مورد آزار و اذیت و آزار آنها او ایستاده بود محاکمه در نیویورک به اتهام تجاوز به تنها دو زنان: میریام هیلی سابق دستیار تولید و جسیکا مان یک بازیگر مشتاق. (نیویورک اساسنامه محدودیت ها میله های بسیاری از زنان از فشار دادن اتهامات عنوان شده علیه.) هیلی می گوید: او مورد تجاوز او در سال 2006; مان می گوید: او مورد تجاوز او دو بار در سال 2013. دیروز داوران در بر داشت Weinstein به جرم جنایت جرائم جنسی و تجاوز به عنف در درجه سوم است. او در حال حاضر در برابر یک حکم زندان پنج تا 29 سال است.

در طول محاکمه Weinstein دفاع ساخته شده است بسیاری از آن مورد در اطراف این واقعیت است که هیلی و مان حفظ تماس با تولید کننده پس از تجاوز به آنها. خود را وکیل صید از طریق ایمیل و پیام های متنی بین Weinstein و زنان, لایروبی تا ظاهرا افت مبادلات. دو سال پس از حمله هیلی امضا یک ایمیل به او “مقدار زیادی از عشق.” او همچنین پیامک او: “سلام! فقط تعجب اگر شما هر گونه اخبار در مورد اینکه آیا هاروی را هم به دیدن من قبل از او برگ ؟ X میریام.” مان همچنین با ارسال پیام به Weinstein مانند “من از همه شما برای من انجام دهد.” خود را وکیل مدافع برگزار شد تا هر پیام به عنوان اگر آن را بدون شک به اثبات بی گناهی خود را. در بیانیه ای خطاب به قاضی دفاع توصیف مبادلات به عنوان “بنابراین بر خلاف آنچه انتظار می رود به ارتباطات بین واقعی تجاوز به قربانی و متهم متجاوز.”

به عنوان روانپزشک پزشکی قانونی باربارا Ziv برای شهادت دادستان جنسی-حمله به قربانیان “تقریبا همیشه” بازگشت به خود را از مهاجمان. “اکثر افراد فکر می کنم من می توانم آن را پشت سر من من می تواند حرکت کند با من زندگی و فراموش کردن در مورد آنچه اتفاق افتاده است به من. من نمی خواهم آن را به بدتر. من نمی خواهم این فرد که sexually assaulted من برای خراب کردن من دوستی یا قرار دادن در معرض خطر” او توضیح داد.

اکثر قربانیان خود را می دانم معتادان است. با توجه به RAINN هشت نفر از 10 تجاوز متعهد توسط کسی که قربانی می داند. جای تعجب نیست که یک زن متفاوت واکنش نشان می دهد در طول و پس از یک تجاوز جنسی مرتکب شده آشنایی با یک دوست و یک همکار یک رئیس یا یکی از اعضای خانواده نسبت به او را به یک تقابل با یک غریبه. گاهی اوقات که واکنش و حتی ممکن است به نظر می رسد غیر معمول است. هر بار من مورد تجاوز قرار گرفت, من می دانستم که مجرم است. زمانی که یک غریبه سعی در حمله جنسی به من و او جنگیدند اما زمانی که دوستان raped من یخ زد.

اولین بار من 19 سال است. دوستان—من او را علامت گذاری—انجام, من, گذشت, به زیر زمین و raped me. او عذرخواهی کرد و دو یا سه روز بعد و من به سرعت گفت: چیزی شبیه “آه, آن را خوب است. هر کسی اشتباه می کند.” من تحت فشار قرار دادند تجاوز به کنار و یا تلاش برای. من خودم به خوبی او شده است می خواهم نوشیدن; من می خواهم به نوشیدن. ارزش آن را پایان یک دوستی از پنج سال بیش از یک اشتباه ؟ از آنجا که این منطق من به خودم اجازه به دیدن او چند بار پس از تجاوز به عنف. من احساس من تا به حال به او را ببیند. من نمی دانم که چگونه به ما بگویید که من نمی توانستم صرف زمان با آنها اگر علامت وجود دارد. اگر آنها باور نمی کنی ؟ اگر آنها مقصر من ؟ در نهایت من اجازه دهید کسانی که دوستی بروید. به نظر می رسید راحت تر از تلاش برای توضیح آنچه اتفاق افتاده بود.

گاهی اوقات جنسی-حمله به قربانی نمی تواند باور یا تصدیق که به او حمله. هیلی گفت که او در ابتدا در نظر Weinstein اقدامات حمله به, چرا که او “نمی جسمی مقاومت در برابر.” او گفت: “من احساس مانند یک ادم سفیه و احمق و من احساس بی حس.”

من هم نمی جسمی مقاومت خوانده شده را علامت. من هم احساس مانند یک ادم سفیه و احمق. من هم احساس بی حس. من هم پس از آن علامت تعجب که آیا اقدامات شمارش به عنوان تجاوز جنسی. سپس در 20s, من تجاوز توسط یک همکار کسی که من نیز به عنوان یک دوست. تظاهر آن را هرگز اتفاق افتاده است به من اجازه بازگشت به کار در روز بعد. دیدن این co-worker بعد از آن احساس کردم برخی از مختصر حس کنترل. اگر من می تواند کار با این مرد پس مطمئنا من می توانم گذشته از تجاوز به عنف.

پس از Weinstein گفته raped مان او شهادت داد که او “وارد شده به آنچه که من فکر می کردم که قرار بود به یک رابطه واقعی با او—و آن را بسیار اهانت آمیز از آن نقطه.” Weinstein وکلای با اشاره به این که بیشتر ثابت می کند که او نمی توانست احتمالا مورد تجاوز قرار گرفته ، آشنایی مهاجم خود را ممکن است به یک بازمانده از بعضی جهات از قدرت است. اگر شما تا کنون خندید با وجود احساس عمیق غم و سپس شما را در درک که گاهی اوقات ما با اعمال و احساسات اصلا قابل پیش بینی تراز.

پس از 14 سال سکوت بین علامت و من مصاحبه او را به صورت یک کتاب نوشتم. صحبت کردن با او دوباره بعد از سالها در این شکل روایت—راه من از به دست گرفتن کنترل. او توضیح داد که او می دانست آنچه که او انجام شده بود که شب اشتباه بود در حالی که او انجام شده بود اما او آن را به هر حال. “این یک خیانت بزرگ” او گفت:. “من احساس بدی در مورد آن با این حال بسیاری از سال در حال حاضر. من باید اعتراف, من واقعا شگفت زده به شنیدن از شما. من از نوع فرض من هرگز دوباره.”

حتی از این همه سال بعد من سعی کردم به جای او. در حالی که پیاده روی های صوتی از مکالمات ما متوجه شدم که من اغلب دست قدرت را به او گفتن او “پس این است که چگونه من به یاد داشته باشید این رویداد اما من درست اگر شما یک حافظه های مختلف.” در اوایل صحبت من حتی با آسودگی او گفت: “من امیدوارم که شما می دانید که من نمی نفرت شما و یا هر چیزی مانند آن” “من امیدوارم که آن را در برخی از راه های مفید برای شما را به می دانم که من واقعا معتقدم که شما یک پسر خوب” و “من امیدوارم که این تا حدودی برای شما مفید مورد بحث است.”

زمانی که من اشاره کرد و این را به علامت در یک بعد از تماس ما هر دو خندید چگونه احترام من می تواند باشد. “این شرم آور” من به او گفتم. “من نمی دانم که من آن را که بسیار است.” او آن را به نام “یابم.” من نام آن را “مضحک است. او و من گاهی اوقات حتی تضعیف به reminiscing در مورد دبیرستان به عنوان اگر تجاوز به عنف هرگز اتفاق افتاده است. آن را سخت به وانمود کنید که همه چیز خوب بود. من تا به حال صرف سال تلاش برای جلوگیری از فکر کردن در مورد آنچه که او انجام داد.

در Weinstein آزمایشی من تعجب نیست که خود را وکلای دفاع با اتکا بر این کلیشه ها در مورد زنان چگونه باید واکنش نشان می دهند به یک حمله. اما من تعجب می کنم که آیا او وکیل یا تا به حال یک درجه پایین درک رفتار انسان یا نمیفهمد داوران انجام داد. آیا آنها نمی دانند ؟ و یا آنها می دانند اما نمی مراقبت ؟ شاید آنها مراقبت اما به گفته خود آنها فقط انجام کار خود را حفاظت از حرمت با توجه روند. و سپس من شنیده ام او را وکیل دانا Rotunno در نیویورک تایمز‘ پادکست روزانه. مگان Twohey یک بار روزنامه نگاران که شکست داستان در مورد Weinstein الگوی سوء مصاحبه Rotunno شش روز پس از دادگاه آغاز شده است.

به عنوان مصاحبه با نزدیک شدن به پایان Twohey گفت که او تا به حال یک سوال: تا به حال Rotunno تا به حال شده است تجاوز جنسی? Rotunno پاسخ داد: “من نیست.” یک مکث وجود دارد. مصاحبه صدا مانند آن را بیش از. و سپس Rotunno افزود: “از آنجا که من هرگز خودم را در آن موقعیت است.”

او ادامه داد: “من همیشه انتخاب از کالج سن در جایی که من هرگز نوشید بیش از حد من رفت و هرگز با کسی که من نمی دانم من فقط هرگز خودم را در هر شرایط آسیب پذیر. تا کنون.”

من می دانستم که پس از آن که دفاع از خود بر این باور بودند که راه درست و غلط را برای حمله به آشکار شدن. من شرمنده هستم که من مست بود وقتی که من مورد تجاوز قرار گرفت, اما من کبود است که به عنوان یک زن که بدست مست من به احساس به عنوان اگر من سزاوار به مورد تجاوز قرار گرفتن. یا که چون من صحبت کرد به من متجاوزان پس از تجاوز, این بدان معناست که من راضی به رابطه جنسی با آنها.

در اختتامیه استدلال برای تعقیب جوآن Illuzzi دستیار دادستان منطقه هوشمندانه استفاده از خط دفاع نقطه است که زنان باقی ماند با Weinstein—در برابر Weinstein. “او ساخته شده مطمئن شوید که او تا به حال در تماس با مردم او نگران بود در مورد” Illuzzi و افزود: “این علامت از یک درنده.”

مانند دادستان ما نیاز به تمرکز بر روی یک مجرم اقدامات به جای بلافاصله در جستجوی نقاط ضعف در یک قربانی به حساب.

ما نیاز به destigmatize قربانی و گسترش مفاهیم ما چگونه از یک قربانی می تواند فکر می کنم و احساس و واکنش نشان می دهند.

ما نیاز به شناسایی که در آن پیچیده است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>