اگر Shamima بگوم با داعش, عروس,, است دیگر, بریتیش, چه شهروندی چیست ؟

Renu Begum eldest sister of Shamima Begum 15 holds her sister's photo.
Shamima بگوم که پانزده ساله بود هنگامی که او را ترک لندن برای پیوستن به داعشبوده است محروم از او تابعیت بریتانیا.عکس های لورا لین / WPA استخر / گتی

هفته گذشته یک دادگاه بریتانیا رد درخواست تجدید نظر در Shamima بگوم یک بیست سال از لندن به دست آوردن مجدد او تابعیت بریتانیا. بگوم محروم شد از او ملیت در ماه فوریه گذشته پس از او کشف شد توسط تایمز لندن در یک اردوگاه پناهندگان در شمال سوریه برای زنان و کودکان که در حال فرار از سقوط + تصاویر. بگوم نوزده بود در آن زمان و نه ماه باردار. او تا به حال سفر به سوریه و پیوستن به گروه دولت اسلامی و در طول چهار سال در آنجا او با یک زن هلندی ازدواج جهادی از دست داده و دو فرزند به بیماری است. بگوم شناسایی خودش را به آنتونی Loyd, جنگ گزارشگر برای بارپس از او تا به حال متوقف شده توسط al-Hawl اردوگاه در آخرین روز از انتساب. “من یک خواهر هستم از لندن است. من Bethnal Green دختر بچه” بیگم گفت Loyd. او نگران فرزند متولد نشده. “من می ترسم که این کودک از رفتن به بیمار در این اردوگاه” بیگم گفت. “همین دلیل است که من واقعا می خواهید به بازگشت به انگلیس و از آنجا که من می دانم که آن را به مراقبت از سلامت عاقلانه حداقل.” Loyd داستان زد در صفحه اول این روزنامه است. پنج روز بعد ساجد جاوید, خانه, دبیر, در, زمان, ساده بگوم او شهروندی است. نوزاد یک پسر به نام جراح درگذشت یک عفونت تنفسی زمانی که او سه هفته.

دولت های اروپایی باید با استفاده از یک چیز درهم و برهم از روش ها برای مقابله با شهروندان که رفت و برای مبارزه با دولت اسلامی یا زندگی در محکوم خلافت. در سال 2017, در طول نبرد موصل به وال استریت ژورنال گزارش داد که نیروهای ویژه فرستاده شده بود به این شهر به منظور طلب کردن سربازان عراقی برای کشتن اتباع فرانسوی. دو سال پیش دیوید کامرون نخست وزیر بریتانیا مجاز حملات هواپیماهای بدون سرنشین علیه دو مرد که گفته شد به توطئه حملات تروریستی از سوریه است. رویکرد به زنانی که رفت برای پیوستن به داعشو کودکان متولد شده در آن پر سر و صدا وجود, شده است, به طور کلی هر دو ملایم تر و منفعل تر. در سال 2016 لورا Passoni یک بلژیکی که نه ماه را صرف زندگی در خارج از حلب جریمه شد پانزده هزار یورو و با توجه به حالت تعلیق حکم زندان. آلبانی در میان دیگر کشورهای دارای سیاست های نظارت به جای تعقیب زنانی که ازدواج جنگجویان دولت اسلامی و پس از بازگشت از جنگ است.

زمانی که ممکن است بسیاری متحده انجام داده اند هیچ چیز در همه. “من نه قرار دادن در معرض خطر بریتانیا زندگی مردم را به دنبال تروریست ها و یا سابق تروریست ها در یک کشور شکست خورده” بن والاس وزیر امور خارجه در امور امنیتی بی بی سی گفت در سال گذشته زمانی که بگوم داشت. حدود دو یا سه هزار نفر از زنان و کودکان با اروپای غربی شهروندی در حال حاضر تصور می شود در رحمت از ضعف سیستم عدلی و اسکان مجدد اردوگاه در تلاش برای مقابله با پیامدهای دولت اسلامی. در ماه نوامبر گذشته دولت ترکیه به طور ناگهانی اعلام کرد که دیگر نمی خواهد “یک هتل خارجی برای تروریست ها” و شروع به بازگرداندن زنان آلمانی که در سابق داعش در خاک. در آن زمان سازمان دیده بان حقوق بشر گزارش داد که سی انگلیسی, زنان و شصت انگلیسی کودکان تحت کنترل کردی مقامات در شمال شرق سوریه. دولت بریتانیا گفت که پس از پادشاهی متحده ندارد یک کنسولگری در سوریه آن را نمی خواهد بود قادر به “کمک”—اگر چه آن را بعد از آن شروع به خانه آورد انگلیسی کودکان یتیم با جنگ است.

یک گزینه راحت تر شده است به سعی کنید به نوبه خود دشوار است شهروندان سابق به شهروندان است. “من فکر می کنم موضع دولت این است که دقیقا به این که” ریچارد برت رئیس سابق جهانی مبارزه با تروریسم برای MI6 انگلیس مخفی سرویس اطلاعاتی به من گفت. “اگر وجود دارد یک راه برای خلاص شدن از این مشکل به جای دیگری بیایید خلاص شدن از شر مشکل جای دیگری است.” از سال 2006 صفحه اصلی دبیران اند قادر به محروم کردن یک فرد از تابعیت بریتانیا آن است که اگر “منجر به خوب”—ذهنی به جای سخت تست قانونی—به عنوان طولانی به عنوان آن را ترک نمی کند او بدون تابعیت. تا سال 2012 قدرت بود و به ندرت استفاده می شود. در سال 2016 وجود دارد چهارده موارد است. در سال 2017, یک صد و چهار نفر از دست تابعیت بریتانیا عمدتا جهادی و جنایتکاران که برگزار شده بود دو ملیت.

تصمیم گیری نیست و همیشه محبوب بوده است با کشورهای دیگر است که باید انتخاب کنید تا قطعات. در ماه اوت گذشته, جک Letts یک جهادی از آکسفوردشایر بود که زندانی در سوریه بود محروم از حق شهروندی خود پس از دولت را در بر داشت که پدرش کانادا. Letts آورده بود تا در بریتانیا و به اسلام گروید و هنگامی که او شانزده. او رفت و به سوریه پس از ترک تحصیل با روان-مشکلات بهداشتی است. “کانادا ناامید شده است که بریتانیا گرفته است این عمل یک طرفه به خارج از بار مسئولیت های خود” از رالف Goodale کشور وزیر ایمنی عمومی در بیانیه ای گفت. دولت بریتانیا در دفاع از سیاست خود در از بین بردن شهروندی است. “این قدرت است که یکی از راه های ما می تواند مقابله با تهدید تروریستی مطرح شده توسط برخی از خطرناک ترین افراد و نگه داشتن کشور ما امن” سخنگوی گفت.

بگوم پانزده ساله بود هنگامی که او را ترک لندن با دو همکلاسی امیره تحقیر و Kadiza سلطانه. او در حال مطالعه برای او G. C. S. E. s در Bethnal Green آکادمی یک مدرسه بالا نه چندان دور از جایی که من زندگی می کنند در شرق لندن است. در طول تعطیلات مدرسه دختران در زمان خطوط هوایی ترکیه پرواز به استانبول و عبور به سوریه با اتوبوس. بگوم سفر در خواهر بزرگتر او گذرنامه و عینک پلنگ-نسخه قابل چاپ شال. پلیس بریتانیا را تشویق دختران خانواده ها به اطلاع عموم ناپدید شدن خود را به امید تغییر ذهن خود را. این “Bethnal Green دختران” شد احساس رسانه ها در زمانی که دولت اسلامی بود تصرف قلمرو را همراه با ظاهرا ذهن تاثیرپذیر هوشمند ای. “ما امیدواریم و دعا برای بازگشت امن از دانش آموزان” نیکی مورگان بود که در آن زمان در این کشور وزیر آموزش و پرورش نوشت: به مدرسه خود را. چند هفته بعد پلیس شهری کمیسر برنارد هوگان-هاو پیشنهاد کرد که دختران را نمی توان تحت تعقیب قرار اگر آنها آمد. “آنها هیچ دلیلی برای ترس اگر هیچ چیز دیگری می آید به نور است که ما را توان درمان آنها را به عنوان تروریست,” او گفت:.

Shamima بگوم با او نوزاد در سوریه است.عکس از ANL / شاتر

زمانی که Loyd یافت بگوم او زده شد او guilelessness. او بی دست و پا اما با لينک مستقيم. بگوم توضیح داده شده دیدن قطع سر یک جنگنده در یک سطل زباله می تواند در رقه. “آن را نمی faze من در همه,” او گفت:. او چشم پوشی شکنجه و قتل روزنامه نگاران غربی توسط داعش, چرا که او فکر می کردم که آنها احتمالا جاسوسان. “بیگم اظهارات شد دقیقا آنچه که من انتظار می رود از یک نوجوان است که تا به حال نزدیک به سه سال زندگی در مهر و موم شده اتاق اکو از خلافت و قبل از رسیدن به سن 18 سالگی,” Loyd نوشت: در یک داستان انگلیسی, GQ در سال گذشته است. در گفتگو با این حال بگوم سوال مشروعیت داعشکه بازداشت و شکنجه ، او دو همکلاسی کشته شده اند توسط کاخ سفید ، او به وضوح تغذیه. “به طور کلی زن جوان آشنا شدم که بعد شد یک پارادوکس” Loyd نوشت. “ناقص changeling: آسیب پذیر و اضطراب و از جان گذشته برای نجات نوزاد متولد نشده و در عین حال تعلیم و ظاهرا بدون توجه به زندگی زندانیان است.”

قانون بین المللی منع دولت از ارائه شهروندان خود را بدون تابعیت. دولت بریتانیا توجیه در نظر گرفتن دور بگوم ملیت بر این اساس که او مادر است که بنگلادش و بنابراین او واجد شرایط برای شهروندی تا سن بیست و یک. این یک داستان است. بگوم هرگز زندگی می کردند در بنگلادش است. در ماه مه گذشته در این کشور وزیر امور خارجه, Abdul Karim به بی بی سی گفت که بگوم است “هیچ ربطی به” با بنگلادش و خواهد بود مطلب. “دولت بریتانیا است که مسئول برای او,” او گفت:. “آنها باید به مقابله با او.” بارت سابق MI6 به من گفت که بگوم سرنوشت بود نه رانده شدن توسط نگرانی های امنیتی و یا منطق. “این صرفا یک تصمیم سیاسی” او گفت:. “چرا یکی فکر می کنم که بنگلادش به هر حال بهتر ظرفیت برای مقابله با کسی ؟ آن معنا ندارد.” در امتناع از بگوم درخواست تجدید نظر در هفته گذشته انگلستان ویژه مهاجرت تجدید نظر کمیسیون اذعان کرد که وضعیت او در al-Roj اردوگاه پناهندگان در شمال سوریه در معرض خطر شکنجه و بدرفتاری. آن را نیز پذیرفته شده است که بگوم “نمی تواند بازی کند و هر بخش معنی دار در دادگاه تجدید نظر است و به آن حد است که درخواست تجدید نظر خواهد بود نه عادلانه و موثر است.”

روز جمعه صبح با من صحبت کرد به Loyd خبرنگار که بگوم در ماه فوریه گذشته. او فقط در بازگشت از یک ماموریت در لیبی. آن را یک سال به روز از Loyd داستان با عنوان “من را صفحه اصلی” ظاهر شده بود در صفحه اول این بار. “من باید آن را یک میلیون بار—می توانم آن را انجام داده اند متفاوت است ؟” او گفت:. Loyd غرفه توسط خود گزارش که منتقل و هر دو بگوم نمایش و آسیب پذیری خود را. “من سعی کردم به ضبط همه چیز,” او گفت:. “چه اتفاقی افتاد بعد از آن چیزی است که مرا اذیت زیادی است.” Loyd بود که شگفت زده به عنوان کسی که بگوم خود را از دست داده شهروندی است. “این هرگز حتی به ذهن من. من فکر کردم او می تواند در عرض چند هفته از من برای پیدا کردن او,” او گفت:. “من فرض است که وجود دارد خواهد بود یک بیت از یک دیوانگی. من معتقد بودم که حس خواهد بود.” پس او را در بر داشت Loyd است مصاحبه بگوم دو برابر بیشتر. او آخرین بار او را دیدم در ماه اکتبر. هیچ چیز متزلزل شده خود را برداشت اول. “من احساس به طور مداوم است که من در صحبت کردن به یک دختر بچه و یک دختر لندن” او به من گفت. “من فکر کردم شما همه messed تا. شما در همه جا. شما غیر قابل استرداد. شما یکی از Bethnal سبز ، بنابراین اجازه دهید شما را به عقب.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>