اگر تهمت نمی تواند انجام این کار مردم دیگر نیاز به

جان Minchillo / AP

Beyoncé حال ترک ورزشگاه در پیروزی. او شرجی renditions از “Crazy in Love” و دیگر بازدید کرده بود به اوج خود رسید در تعجب روی صحنه مراسم از فرزند سرنوشت. اما فقط چند دقیقه بعد در طول سه ماهه سوم Super Bowl XLVII در نیواورلئان در سال 2013 نیمی از چراغ بیرون رفت و در Superdome. برای 34 دقیقه ورزشگاه سقوط به semidarkness کامل ضرب وشتم رهبری تنها توسط سیستم های پشتیبان که در لگد به نگه داشتن ورزشگاه و 71,000 تماشاگران در نیمه نور است.

یک فاجعه انواع—و یا حداقل از آن می شده اند. در حالی که جهان به تماشای یک نیمه تاریک ورزشگاه کسانی از ما که برنامه ریزی برای بدترین سناریو را دیدم شکوه از یک استادیوم در نیمه نور است. تصور کنید که جایگزینما فکر. آنچه تا به حال staved کردن بدتر نتیجه? یک fail-safe سیستم—مجموعه ای از مکانیسم های که فعال زمانی که چیزی را اشتباه می رود—تا به حال احساس تنش ناشی از اختلال الکتریکی که تبدیل شد چراغ خاموش در Superdome. این fail-safe سیستم جلوگیری کرده آبشار از دیگر ضرر و زیان است.

امروز به عنوان یک جهانی و همه گیر می گذرد 50 ایالت و COVID-19 مورد شمارش مارپیچی به سمت بالا در امریکا fail-safe مکانیسم های در حال تیره و تار مانند قبل از هرگز. ایالات متحده سقوط کرده است و ورود یک رمان coronavirus است که تنها یکی از این علل است. دیگر این است که فرماندهی آمریکا علیه پاتوژن کاهش یافت و به رئیس جمهور آمادگی برای چالش و تحت الشعاع خواسته های خود را ، وضعیت قانونی زمینه را برای ناامیدی; ما در نیمه تاریک است. اما برخی از چراغ ها هنوز هم در, به لطف محض شن از آن—فرمانداران و شهرداران عمومی – بخش خصوصی و کارشناسان و عملیات مدیران شرکت و مدیران اجرائی و غیر انتفاعی مقامات—در حال حاضر در خدمت به عنوان یک وزنه به یک رئیس جمهور بی حرکت با آنچه که اتفاق می افتد به ایالات متحده است.

همه این افراد مطمئنا آرزو می کنم رئیس جمهور عمل می کند متفاوت است. اما آنها همچنین می دانیم که آنها می توانند او را تغییر دهید. آنها هیچ وقت به فراغت و آنها می دانند که آنچه آنها باید انجام دهید—به صورت جداگانه و در مجموع—به حداقل رساندن آسیب.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را دوست دارد برای به تصویر کشیدن خود و دولت خود به عنوان قربانیان ناشناخته و بی سابقه تهاجم. این در حالی است که این ویروس جدید است, مدیریت بحران است. در حالت ایده آل, آمریکا همه گیر پاسخ خواهد بود هماهنگ توسط دولت فدرال بر اساس اضطراری و برنامه و تلاش های آموزشی و شبیه سازی تمرین های ایجاد شده در پی قبلی بهداشت عمومی بحران مانند سارس H1N1 و ابولا. رویکرد اساسی به مدیریت یک بیماری همه گیر—به تازگی تایید شده توسط کشورهای دیگر که به نظر می رسد برای بدست گذشته به اوج خود coronavirus شیوع—این است که به شناسایی و درمان افرادی که آلوده ارسال موجی از منابع به سخت ترین ضربه مکان و خرید زمان برای اقدامات کاهش به پایین آوردن عفونت رای دادن. مربوط به برنامه های همه تصور قوی فدرال نقش مهمی در حمایت از دولت های محلی و پاسخ.

در انواع مختلف از راه تهمت به صراحت نادیده گرفته و این به خوبی تثبیت ارشاد ملی. او همچنان به دنبال خروج آسان—وجود ندارد واکسن معجزه درمان است. دولت او گردش خیالی اعداد در مورد در دسترس بودن آزمون است. او را رها همکاری های بین المللی به دلیل اصرار خود را که متحدان ما تماس COVID-19 “ووهان ویروس.” او disdains دانشمندان و به دنبال مشاوره از یک میله. او به دنبال انتقام در برابر فرمانداران که او را ستایش پرخرج. بسیاری از خود را قرار است سهم در حال جنون مطلق. روز شنبه رئیس جمهور در توئیتر خود نوشت bizarrely در مورد اعمال قرنطینه در نیویورک و نیوجرسی و کانکتیکات است. قبل از او حمایت کردن بعد از آن در روز انتخابات در این کشورها تلف ساعت تلاش برای کشف کردن آنچه که او ممکن است به معنای.

شکست-گاو صندوق وجود ندارد و برای رفع این مشکل اساسی اما برای محدود کردن ضرر و زیان است. در میان همه بهم ریختگی و اختلال در عملکرد مردم در حال کار هدفمند برای صرفه جویی در زندگی می کند. مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان وعده داده شده یک درمان سریع برای حل مشکلات ما اولیه مشاور—Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی—بلافاصله پا به سرکوب گمانه زنی ها و مصرانه از شهروندان را به پناهگاه به جای. مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان شناور عید پاک مهلت برای پایان آمریکایی ها انزوا فرمانداران تمدید اجتماعی-دورى قوانین به ممکن است. “آره, نه,” چارلی بیکر جمهوریخواه فرماندار ماساچوست در روز جمعه گفت. “ما در حال رفتن به بالا و در حال اجرا با عید پاک. هیچ.” (دیروز مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت داد که تظاهر است.)

به عنوان برگ برنده وانمود او یک جنگ رئیس جمهور—اما تنها دیر فراخوانی دفاع تولید عمل به یک شرکت جنرال موتورز برای تولید یک واحد کالا در سال به آمده—رهبران شرکت های مانند 3M و چین Alibaba کار از طریق تدارکات گرفتن منابع به کسانی که به آنها نیاز دارید. به عنوان برگ برنده می گوید که ایالات متحده نیاز به سرب در طول یک فاجعه ملی است که لطمه می زند و همه آنها را سازمان مدیریت اضطراری فدرال و ارتش بی سر و صدا حرکت می کند دارایی های پزشکی به prepositioned مناطق بر اساس دیرینه اضطراری-اصول مدیریت است که نیاز به هیچ ریاست جمهوری مجوز.

به عنوان برگ برنده سیاهی مشکوک داروهای آزمایشگاه های خصوصی در حال نشان دادن نشانه هایی از پیشرفت فوق العاده ای در هر دو حجم بالا تست ظرفیت و درمان های آینده. به عنوان تهمت منجر کنفرانس های مطبوعاتی که هدف ظاهری است برای جلب توجه به خود و یک ملت تبدیل می شود تمرکز خود را برای اندرو کومو فرماندار نیویورک که روزانه موقعیتی آگاهی گزارش برجسته ضرورت تلاش و ارائه عمومی یک یادآوری از آنچه در دست رهبری به نظر می رسد.

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر حواس پرتی در ارشد. افراد و سازمان های که در حال تنظیم او را و رفتن با خود شغل نیست یک “دولت عمیق”—ظاهرا نابکار امنیت ملی و کارمندان آنها تهمت معتقد است در خارج به او—اما تلاش خود را انجام دهید باید این احساس از یک دستگاه عجله به خلاء است. این جایگزین به رهبری ملی است ایده آل نیست و اگر مغلوب ساختن پیشی جستن به طور ناگهانی به گام بزرگ است. اما او نمی خواهد بنابراین یک چیز درهم و برهم از کارمندان فدرال و ایالتی و محلی رهبران شرکت های خصوصی و متوسط شهروندان را حفظ خواهد کرد در برنامه ریزی در اطراف خود را کمبود.

به دلیل تهمت آسیب است که ایالات متحده آمریکا رنج می برد خواهد بود و بدتر از آن بود. در عین حال در حالی که هرج و مرج است که او بوجود می آید مضر نیست dispositive. این ورزشگاه هنوز نیمه روشن.

پس از سوپر باول در سال 2013, Beyoncé و او زرق و برق دار, مرحله نشان می دهد سرزنش قرار گرفتند سوپر باول خاموشی ندارد اما تقصیر او است. یک تحقیق نشان داد که یک دستگاه الکتریکی است که تا به حال نصب شده است به طور خاص برای جلوگیری از قطع برق بود جالب اینجاست که ناشی از یکی به جای. که به اندازه کافی تست دستگاه شکست خورده بود اما بانک ها از چراغ ماند به دلیل استاندارد پشتیبان دستگاه آماده بود. نتیجه این بود ایده آل نیست اما گاهی اوقات سیستم پشتیبان گیری تنها حفاظت از شما کردم.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>