اگر شما می خواهید یک ازدواج برابر است پس از آن تاریخ به عنوان برابر

Debrocke / ClassicStock / گتی

علاقمند به جنس مخالف, زنان مترقی خم اغلب می گویند آنها می خواهند مساوی مشارکت با مردان است. اما قدمت یک داستان متفاوت است به طور کامل. زنان من مصاحبه برای یک پروژه پژوهشی و کتاب در انتظار مردان به درخواست برای طرح و پرداخت به تاریخ; آغاز جنسیت; تایید انحصار از یک رابطه و پیشنهاد ازدواج. بعد از تنظیم همه کسانی که سوابق این زنان پس از آن می خواستم یک ازدواج است که در آن آنها به طور مشترک مالی مسئولیت کارهای خانه و مراقبت از کودکان نسبتا به طور مساوی. تقریبا هیچ یک از مصاحبه شوندگان دیدم این شیوه دوستیابی به عنوان یک تهدید برای خود فمینیستی اعتبار و یا تمایل خود را برای برابری طلب ازدواج. اما آنها در اشتباه بودند.

به عنوان یک فمینیست جامعه شناس من مدت طولانی است که علاقه مند در چگونه جنسیتی تحت تاثیر رفتار ما در روابط عاشقانه. من آگاه بود از این پژوهش نشان داد که دستاوردهای بیشتری در برابری جنسیتی در محل کار از خانه. کنجکاو برای کشف برخی از دلایل این شماره من صرف چند سال گذشته صحبت با مردم در مورد زندگی دوستیابی خود را و آنچه آنها می خواستند از ازدواج خود و مشارکت. به جنس مخالف و تجاوز مردم من مصاحبه—بیش از 100 در کل بسیار تحصیل کرده و حرفه ای-آهنگ بزرگسالان جوان که زندگی در منطقه خلیج سان Francisco بیشتر. این نه یک مقطع از امریکا برای برخی اما من انتظار شنیدن نظراتش. بیشتر می خواستم در برابر مشارکت که در آن آنها می توانند به اشتراک گذاری مالی و مسئولیت های خانوادگی. تقریبا همه من مصاحبه کاملا آوازی خود را در حمایت از برابری جنسیتی و نمی خجالتی و دور از فمینیست برچسب.

اما من متوجه خودنمایی قطع ارتباط بين مستقیم زنان در نمایش ازدواج و افکار خود را در قدمت. هنگامی که این زنان ازدواج کرده بودند آن را دشوار است به سمت راست کشتی, پس به صحبت می کنند. همان کلیشه های جنسیتی که آنها به تصویب رسید در حالی که قدمت در خود همکاری های دراز مدت.

سه چهارم از Millennials در امریکا در حمایت از برابری جنسیتی در محل کار و خانه و معتقدند که ایده آل ازدواج یک برابر یک است. در نتیجه من انتظار می رود زنان جوان من مصاحبه به بهگزارش فمینیستی آزادی است. در عین حال زمانی که آنها فکر برابری میان مردان و زنان آنها با تمرکز بیشتر بر روی فرصت های حرفه ای از دینامیک فردی. آمریکایی ها با تحصیلات دانشگاهی در حال حاضر ازدواج در اوایل 30s به طور متوسط به عنوان بزرگسالان جوان قرار داده و زندگی عشق خود را در انتظار نگه داشته در حالی که سرمایه گذاری در آموزش و پرورش و ایجاد یک حرفه ای است. با توجه به زمان قابل توجهی پول و تلاش آنها را به ساختمان این حرفه را زنان صحبت من با انتظار به همکاری با افرادی که حمایت خود را بلند پروازانه اهداف حرفه ای. مردان گفتند که مورد نظر و مورد احترام این مستقل بالا و دستیابی به زنان و در واقع آنها را دیدم که بیشتر سازگار همکاران به عنوان یک نتیجه.

و در عین حال در یک رجعت به دوران قبل بسیاری از زنان سخن می گفت با تصویب سختگیرانه قوانین دوستیابی. “این یک معامله شکن اگر یک مرد نمی پرداخت برای یک تاریخ” یک زن سالخورده 29 به من گفت. 31 ساله گفت که اگر یک مرد را پرداخت نمی کند “آنها فقط احتمالا نمی مانند شما بسیار سپاسگزارم.” بسیاری از مردان آنها در نظر گرفته بودند که به دنبال چیزی بیش از یک سریع تاسیسات بنابراین برخی از این آیین دوستیابی بودند آزمایش برای دیدن اینکه آیا او واقعا علاقه مند در یک تعهد است. یک سوم زن نیز 31 به من گفت: “من احساس می کنم مثل مردان نیاز به احساس مانند آنها را در کنترل هستند و اگر شما از آنها بخواهید شما را تا پایان به دنبال ناامید و آن کردن به آنها.”

در تاریخ زنان صحبت در مورد بازیگری سنگین و اجازه می دهد مردان بیشتر از صحبت کردن است. آنها گفته بودند که به مردان جذاب تر زمانی که آنها به نظر می رسد دست نیافتنی بنابراین زنان ترجیح داده برای مردان به دنبال پس از یک تاریخ. هیچ یک از زنان در نظر گرفته پیشنهاد ازدواج که مرد کار است. “من می دانم که این احساس متضاد با منطق … من یک فمنیست” اولین زن گفت. “اما من می خواهم به یک مرد جوانمرد بود.”

نه همه علاقمند به جنس مخالف, زنان صحبت من با احساس به شدت در مورد این قوانین دوستیابی. “ازدواج و داشتن بچه ها احتمالا اگر آنها حتی در لیست مانند شماره 99 و 100 در لیست 100” یکی به من گفت. “من فکر می کنم مردان من با می دانستند. آن را فقط مسخره بود اگر آنها در یک زانوی خم به من ارائه یک حلقه.” در عین حال حتی معدود زنانی که افتاد به این گروه تمایل به همراه دوستیابی سنتی مراسم به هر حال با این استدلال که مردان آنها مورخ آنها را می خواستم و زنان “فقط نمی مراقبت به اندازه کافی” برای به چالش کشیدن وضع موجود.

این مردان دگرجنسگرا من مصاحبه ادعا کرد که یک زن ابراز وجود در زمان فشار آنها است. در حالی که برخی دوست game, پرداخت, برای, تاریخ, احساس که ژست یک راه خوب برای نشان دادن آنها مراقبت دیگران بودند بیشتر مقاوم است. یک مرد به من گفت که او انشعابات هزینه یک تاریخ “پنجاه-پنجاه است. که می رود درست در خط با تئوری من از فرد نظر من برابر است. فقط چون من حمل آلت تناسلی مرد به این معنا نیست که من نیاز به خرید مواد غذایی خود را برای شما. شما یک زن هستید شما تحصیل کرده و یا می خواهید به آموزش شما می خواهید به صورت مستقل نگاهی به موضع خود را.”

اما به عنوان رابطه پیشرفت مردان صحبت من با برگزار مداوم استانداردهای دوگانه. آنها انتظار می رود به راه رفتن در یک خط ریز بین به اندازه کافی و بیش از حد تجربه جنسی. آنها بستری برای اجرا به درگیری با “اراده” زنان است. مردان نیز می خواستم به بلندتر و قوی تر و مردانه تر از شرکای خود را. و بسیاری از انتظار مردان از زنان خود را به نام گذشته بعد از ازدواج.

هنگامی که مردان و زنان با تایید این نقش های جنسیتی سنتی در اوایل یک رابطه, در حال لغو آن نظرات در ازدواج سخت بود. مردان متاهل من مصاحبه اغلب در سمت چپ مراقبت و کارهای خانه به زنان در حالی که شوهران در نظر گرفته خود را نان آور و تصمیم گیرندگان. این رفتار کاهش یافت و در خط با روند ملی. به عنوان آمریکایی زمان-استفاده از نظرسنجی ها نشان می دهد زنان هنوز هم در مورد دو برابر مزد نیروی کار در خانه به عنوان مردان.

یک زن گفت که او “او را پسر ما در دوچرخه سواری با او. اما در وسط شب از من گرفتن تا. برای من به این صورت در این مصاحبه من تا به حال به مطمئن شوید که وجود دارد شام مسائل برای او.”

یک مرد ابراز خشم او در داشتن مساوات طلبانه رابطه گفت: “که این رابطه من می خواهم برای خودم.” در عین حال او بعدا اضافه شده است که شریک زندگی خود را باید بیشتر از خانوار کارگری زیرا او بیشتر سرمایه گذاری در یک خانه تمیز ،

تجاوز مردم من مصاحبه ارائه های مختلف همکاری ، آنها می خواستند هیچ بخشی از دوستیابی اسکریپت های آنها را دیدم که متصل به نابرابری جنسیتی. “ما به صراحت گفت: ما نه معمولی یا سنتی, بنابراین ما می توانیم بنویسیم خودمان. ما لازم نیست برای خرید به این باور است که پسر میخوام نیمه احمق اما به خوبی معنا و لذت بردن از ورزش و میخوام خودداری و تقاضا به چیزهایی که برای پرداخت” یکی به من گفت.

چرا که بسیاری از LGBTQ روابط تکیه می کنند به خوبی تثبیت ایدئولوژی هنجارهای اغلب در نظر گرفته سوال و پس از آن را رد کرد و با هدف ایجاد فضا برای برابری طلب شیوه به جای. در این روند بسیاری از زوج های من با صحبت گنجانیده عناصر آنها احساس مهم بودند برای یک رابطه موفق با تاکید بر ارتباط مستمر و بررسی و مذاکره است. هدف این بود که بیشتر فردیت و برابری و آنها به طور فعال مشغول به کار به تعادل نیازهای خود را با نیازهای شرکای خود است. به عنوان زن فوق گفت: “بیایید هنر و صنعت خود ما در ارتباط است.”

فقط به عنوان قابل توجه تجاوز مصاحبه شوندگان تنظیم انتظارات برابری از ابتدا از قدمت و نه پس از آن. این رویکرد منتقل درک خود را از آنچه که ممکن بود برای روابط صمیمی و آنها, برای, ترین, بخش, بود, بیشتر, برابر, روابط بلند مدت, به عنوان یک نتیجه.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>