در "شوهای کودکان و نوجوانان" Alex Winter وزن هزینه های کودک ستارگی

در مستند HBO بازیگر و کارگردان Alex Winter مورد بحث اولیه-در-زندگی شهرت با دیگر نوازندگان که تجربه کرده ام آن

توسط NEWS-SINGLE در 30 تیر 1399
Alex Winter
در مستند HBO بازیگر و کارگردان Alex Winter مورد بحث اولیه-در-زندگی شهرت با دیگر نوازندگان که تجربه کرده ام آن را.عکس های استیو مک / Alamy

دیانا سرا کری که گذشت در ماه فوریه این سال در سن صد و یکی از آخرین بازمانده های عمده ای ستاره خاموش-فیلم عصر. به عنوان کودک پگی او آماده تحویل-فراتر از-او-سال اجرای برنامه در بیش از صد و پنجاه فیلم در طول نیمه اول قرن نوزده-بیست سالگی. او مشغول به کار هشت ساعت در روز و انجام stunts خطرناک و بدون دو. او در معرض خطر غرق شدن braved آتش سوزی شد و اغلب پرتاب در اطراف مانند یک قطعه کوچک از Samsonite. او همچنین یک ملی احساس شناخته شده برای طرفداران عنوان the "Million Dollar Baby"; شباهت او کمک کرد تا فروش طیف گسترده ای از محصولات مجاز و او گفت به دریافت بیش از 1.2 میلیون قطعه از فن پست در سال 1922 به تنهایی. سپس در سال 1925 پدر او یک بدلکاری که می خواهم کار با ستاره غرب تام میکس—حال سقوط کردن با تهیه کننده سل کمتر بیش از پول است. کری استودیو قرارداد لغو شد و او برای تلفن های موبایل حرفه ای بود به یکباره پایان یافت. او هفت سال است.

در یک مستند جدید برای HBO "شوهای کودکان و نوجوانان" بازیگر و کارگردان Alex Winter مورد بحث اولیه-در-زندگی مشاهیر و آن discontents با کری و دیگر نوازندگان که تجربه کرده ام آن از جمله Henry Thomas, ستاره "E. T.: The Extra-Terrestrial"; Todd پل از هشتاد طنزهای "قدیمیتر'rent سکته مغزی"; Wil Wheaton از "Stand by Me" و "پیشتازان فضا: نسل بعدی"; مدل تبدیل به زامبی شکارچی میلا یوویچ; Evan Rachel Wood از "Westworld"; و Cameron Boyce, این کانال دیزنی ستاره که در اثر تشنج مبتلا به صرع در سال گذشته در سن بیست. زمستان شد, یک بازیگر کودک, بیش از حد. او هنوز هم بهترین و شناخته شده برای بازی در سان دیماس metalhead لایحه S. پرستون, Esq., در "Bill & ted's Excellent Adventure," از سال 1989 و 1991 عاقبت "Bill & ted's Bogus Journey." (یک سوم بیل و تد فیلم "بیل و تد چهره موسیقی" بوده است کامل برای برخی از زمان و برنامه ریزی شده برای انتشار در ماه اوت.) در زمان زمستان برای اولین بار پا به یک زمان-سفر باجه تلفن با کیانو ریوز هر چند او تا به حال اقدام شده است برای بیش از یک دهه است. او اولین بازی در سن ده و از سال 1979 زمانی که او سیزده او شده است می خواهم بازیگران به عنوان جان عزیزم در برادوی احیای "پیتر پن."

همان سال زمستان را تحمل یک دوره از آنچه او بعدها به عنوان "جهنمی" سوء استفاده جنسی. او نمی بحث در مورد این تجربه برای عموم تا 2018. در آن زمستان بود reëmerged به عنوان یک مدیر در درجه اول از غیرداستانی فیلم در مورد تکنولوژی و تمایل خود را برای سبقت گرفتن قانون است. او ساخته شده فیلم های مستند در مورد Napster و بنیانگذاران آن شاون فانینگ و Sean Parker; پاناما مقالات رسوایی; blockchain تکنولوژی و تیره-net بازار شناخته شده به عنوان جاده ابریشم. "شوهای کودکان و نوجوانان" است و بدیهی است که یک نوع متفاوت از داستان بسیار شخصی اگر نه آشکارا سرگذشتی اما در زمستان می گوید او هنوز هم شگفت زده چگونه مسهل آن را به آن را. هر کس او تا به حال یک داستان متفاوت را بگوید اما تقریبا همه توصیف مبارزه از طریق برخی از نسخه ای از همان "بیابان دوره" که زمستان رفت و بعد از طریق پله به دور از کسب و کار از جمله دیانا کاری که به اوج خود رسید و به عنوان یک چهره عمومی در طول کولیج دولت. "او تجربه و معدن تقریبا یکسان" زمستان به من گفت. "این یک چیز بسیار عجیب و غریب بود نشسته در سراسر از یک صد-و-یک-سال-و این احساس شدید جلو و شناسایی است."

کاری بزرگ را به عنوان یک نویسنده و فیلم تاریخی; او کتاب شامل خاطرات از تجارب خود را به عنوان نوزاد پگی و بیوگرافی جکی کوگان که عملکرد به عنوان چارلی چاپلین را در بخش "بچه" از سال 1921 ساخته شده او را یکی از هالیوود اولین فرزند ستاره. کوگان نیز مواجه آشنا کودک-ستاره حساب; زمانی که او بیست و یک, او کشف کرد که او مادر و ناپدری که می خواهم هنگامی که شده خانواده اش را مشاور مالی حاضر به نوبه خود به او چهار میلیون دلار به او می خواهم به دست آورده از کار بازیگری خود را.

در اول زمستان, می گوید کاری بود که تمایلی به اذعان کرد که زندگی او پس از هالیوود تا به حال شده است دشوار است. "او به من رپ," او گفت:. "'من عالی بود. من نمی باید هر گونه مشکلات به عنوان یک بچه پنج ساله. من می دانستم که دقیقا همان است که من.' و در یک نقطه من به او گفت: "نگاه شما گفت که شما تا به حال هویت خود را تمام دوخته شده و در عین حال در اواخر نوجوانی یا اوایل بیست سالگی شما تا به حال یک فروپاشی عصبی.' و او گفت: "بله این درست است. هویت است که من ساخته شده برای خودم یک هویت کاذب. و هنگامی که آن را در هم شکسته من نیست که در یک زمینه هویت به جای آن ، و من مانند "گه مقدس'—که به معنای واقعی کلمه بود چه اتفاقی افتاد به من."

پس از تحمل سوء استفاده در سیزده فصل زمستان گفت: "من فقط مرتب کردن بر اساس سیلی به کمک یک گروه بر روی آن نگه داشته و در حال حرکت و در مورد آن صحبت نمی. من لبخند زد و نشان داد. من هرگز از دست رفته یک عملکرد. من دو-در حال اجرا نشان می دهد برادوی, هشت را نشان می دهد در هفته است. من البدل هرگز در رفت." برای سال بعد از آن, او می گوید: "من فقط رفت و رفت و مانند Energizer اسم حیوان دست اموز. و من حدس می زنم در اطراف "بیل و تد 2" چیزی داخل شد فقط مثل ما انجام می شود."

در آن زمان "Bill & ted's Bogus Journey" منتشر شد, زمستان آغاز شده بود کارگردانی موسیقی فیلم ها و آگهی های بازرگانی و همکاری ایجاد "ادم سفیه و احمق جعبه" اواخر شب موسیقی-سریال کمدی برای MTV. در سال 1993 او co-نوشت و co-کارگردانی فوری فیلم فرقه "Freaked" و ستاره دار در آن به عنوان یک متکبر سابق ستاره کودک می شود که ربوده و تبدیل به یک تغییر شکل جهش یافته توسط Randy Quaid. آن خواهد بود که آخرین فیلم زمستان را در حالی که در اواسط دهه نود او را رد کرد و خود را بازیگری عوامل چپ لس آنجلس و نیویورک و لندن و شروع به انجام مشکل روانی کار او شده است می خواهم قرار دادن برای سال. "من نمی باید خشم نسبت به کسب و کار" زمستان می گوید. "من نمی باید خشم نسبت به عوامل. اما من رهبری برای برخی از مشکلات جدی اگر من می خواهم در اطراف گیر."


ما همه آشنا با بدترین سناریو برای کودک سابق ستاره. زمستان را با استفاده از فیلم چند مختصر اخبار کلیپ—Corey Haim مرده در سی و هشت بریتنی اسپیرز در پشت آمبولانس شیعه LaBoeuf تحت دستگیری لیندسی لوهان گریه در دادگاه به ایستادن در یک دریای دیگر داستان غم انگیز. این مسئله سوء استفاده جنسی و تجاوز می آید تا حدود یک ساعت در زمانی که تاد پل توضیح می دهد چگونه او احساس شرم بعد از اینکه مورد آزار قرار گرفته در یازده و دوازده توسط خود روزنامه نگار و مربی او را در یک "خود تخریب البته." پل ها تلاش با کوکائین و متامفتامین اعتیاد پس از "تفاوت'rent سکته مغزی" لغو شد در سال 1986 بود و متهم به اتهام تیراندازی به یک فروشنده مواد مخدر در سال 1990. اولین کلمه ای از خاطرات "قتل ویلیس: از تفاوت'rent سکته مغزی به معنی خیابان به زندگی من همیشه می خواستم" از سال 2010 در حال "خودکشی توسط پلیس. آن را تنها راه است."

Evan Rachel Wood—که همچنین یک داخلی - و-سوء استفاده بازمانده است و دیده می شود در این فیلم پرداختن به کنگره در مورد نیاز برای اجرای گسترده تر از تجاوز جنسی بازماندگان' لایحه قانون حقوق در سال 2018 قضایی مجلس جلسه کمیته—می گوید یک داستان در مورد تمایل به ترک اقدام پس از تماشای یک مرد او می گوید: او می دانست که به پدوفیلیا برنده گلدن گلوب. او نشان می دهد به زمستان که هالیوود شکارچیان قادر به استفاده از نوازندگان جوان در بخشی به دلیل حتی در غیر درنده بخش هایی از کسب و کار و فرهنگ ناسالم استقامت هنجار است. "هر صنعت است که قدرت زیادی است که رقابتی چرا که پس از یک در حالی که آن شروع می شود برای تبدیل شدن به [درباره] خوب که می تواند بیشترین سوء استفاده" چوب می گوید زمستان. "از آنجا که کسی انتظار در خط به محل خود را. بنابراین شما فقط شروع به خودتان اجازه می دهد به آزار در بعضی از فرم یا دیگر—هر بازیگر است گناه است. آنها در حال دروغ گفتن اگر آنها می گویند آنها نیست....همیشه وجود دارد رفتن به کسی مایل به گرفتن سوء استفاده و ساکت بمانند."

Bryan Singer و کوین اسپیسی هم از آنها شده اند متهم به سوء رفتار جنسی مربوط به بازیگران جوان به نظر می رسد به طور خلاصه روی صفحه در فایل فیلم به عنوان نشانی از کودک سابق بازیگر کوری فلدمن که به تازگی reëmerged به عنوان یک افشاگر که ادعا می کند خود را در صنعت تبدیل شده است چشم خود را به یک اپیدمی آزار جنسی کودکان در سال است. زمستان co-ستاره دار در "پسران گمشده" از سال 1987 با هر دو Haim و فلدمن; با توجه به وسعت شخصی خود سهمی در این داستان توجه است که "شوهای بچه ها" می پردازد به سوء استفاده جنسی در هالیوود ممکن است اعتصاب برخی از بینندگان به عنوان سریع. بهار می گوید: این بود که به اندازه یک سرمقاله تصمیم گیری به عنوان یک روایت یکی است. "دلیل من قرار نیست کل فیلم را با تمرکز بر روی این موضوع," او به من گفت: "آیا به خاطر این نیست مسئله ای است که مربوط است در هر شیوه ای منحصر به فرد برای صنعت سرگرمی . . . مشکل اجتماعی است نه نهادی." با توجه به RAINNیکی در نه و در پنجاه و سه پسر خواهد بود مورد آزار جنسی و یا تجاوز توسط یک فرد بالغ قبل از آنها به نوبه خود هجده; تعداد کسانی که منعکس کننده تنها اعمال سوء استفاده است که گزارش شده است. اگر سوء استفاده جنسی بومی است که در هالیوود زمستان می گوید: این به خاطر آن بومی در آمریکا زندگی به عنوان یک کل.

"چیزهایی که من تجربه در سیزده که خیلی شدید که اتفاق افتاده در صنعت—که در من به طور مداوم همه را از طریق دبیرستان و نه از درون صنعت" زمستان گفت. "این بود که من معلمان مدرسه این بود که مردم پس از من پایین خیابان بیست و بلوک. آن را کاملا در همه جا."

چه "شوهای کودکان و نوجوانان" به بررسی در جزئیات بیشتر است شخصی و عواقب روانی است که کودک ستارگی می توانید حتی برای نوازندگان که اصلا تجربه بدترین که کسب و کار ارائه کرده است. زندگی یک بازیگر می تواند از نظر روانی خسته کننده برای بزرگسالان که آموخته ام به تنظیم احساسات بزرگ بافت حرفه ای موانع و درک ذاتی precarity از زندگی در هنر; بازیگران کودک تحمل همه این چیزها و بیشتر معمولا قبل از آنها به توسعه ابزار برای مقابله با آنها است. در یک نقطه در "شوهای کودکان و نوجوانان" ما دیدن کلیپ نه ساله Henry Thomas تستها برای بخشی از الیوت در استیون اسپیلبرگ "E. T." صحنه خود را, شریک زندگی, بازی نقش , ناسا , رسمی, توماس می گوید که رئیس جمهور دستور داده است تا او خود را دوست بیگانه دور و توماس احضار قابل لمس غم و اندوه و خشم. لب خود را quivers و چشمان پر اشک واقعی است. در نهایت یک offscreen اسپیلبرگ می شکند طلسم. "O. K., بچه, شما این کار را کردم" او می گوید و در ثانیه است که به دنبال شما می توانید ببینید توماس صورت ثبت نام سردرگمی به دنبال کمک.

توماس بعدها اعتراف است که او می خواهم خود ساخته شده گریه با فکر کردن در مورد مرگ اخیر, چیهواهوا, حیوان خانگی خود را. هر چه آن را در زمان او وجود دارد هر چند, در, استماع نوار شما در حال دیدن یک کودک در نظر گرفتن خود را با استفاده از ابزارهای در اختیار خود به یک محل واقعی و دردناک احساس قبل از ارسال چرخش در جهت دیگر توسط غیر منتظره قطعه از اخبار خوب است. آن را سخت به تصور کنید که وجود ندارد هزینه در این نوع از عملکرد نه ساله. مهم تر از یک بچه است که طبیعی قابلیت اتصال عاطفی و تمایل به استفاده از این هدیه هنوز هم ممکن است به اندازه کافی بالغ به درک آنچه که او را به یک بچه که هرگز تا به حال یک کار نمی تواند درک آنچه یک شغل است یا حدی که بازیگری است که در نهایت یک شکل از کار و یا آنچه که او می تواند انتظار می رود به قربانی به منظور ایجاد زمان برای این کار است. بعضی از بچه ها ممکن است لذت بردن از بازیگری به عنوان Wil Wheaton امتیاز در زمستان فیلم kid در واقع می خواهد برای رفتن به محل کار. این ایده که بازیگران کودک دست در دوران کودکی است واضح و انتزاع; فریم کودک اقدام به عنوان کار روشن است.

بسیاری از مردم در این فیلم به نظر نمی رسد رانده شده اند و به کسب و کار به عنوان یک پروکسی برای پدر و مادر خود را جاه طلبی. بهار می گوید: ایده سلطه گر و پرخاشگر مرحله پدر و مادر بیشتر به یک کلیشه است. "پس از رشد در آن شده است و در اطراف آنها" او می گوید: "این قانون است که بسیاری از پدر و مادر خوب انسان که واقعا در تلاش برای آن را کشف کردن و نه فقط هیولا." اما یکی از ایده های است که می آید از طریق به وضوح در زمستان فیلم این است که یک ضمنی فشار انجام می شود به عنوان مخرب آشکار یکی. Evan Rachel Wood توصیف احساس نسبتا در اوایل زندگی حرفه ای اش که "این امر می تواند بسیار ناامید کننده برای مردم اگر من نمی خواهم به انجام این کار. چون من بود با استعداد است . . . اگر من نمی خواهم به دنبال آن پرنیان بود چه زباله . . . من نمی توانم باور کنم که شما این کار را انجام نمی, شما نمی خواهد دنبال این—شما خیلی خوب در آن. Ando من احساس می کنم مثل من می تواند به توقف . . . بنابراین من فقط آن را انجام داد."

یک subplot شرح زیر است سپس-nine-year-old, بازیگر مشتاق به نام مارک اسلاتر و مادرش ملانی که آمده ام به لس آنجلس از اورلاندو به طوری که مارک می توانید بر روی خلبان-فصل امتحانات ابتدائی. ملانی به قربانی زمان و انرژی برای حمایت از مارک هدف اعلام شده اما او به همان اندازه با وجدان در مورد ساخت مطمئن شوید که او تجربه چیزی شبیه عادی دوران کودکی; او با اشاره به وارد شدن غم و اندوه از دیگر بازیگران جوان' مادران در مورد اجازه دادن به مارک را به کلاس کاراته و خطر آسیب به چهره اش که مادران اسمش "moneymaker." ملانی کاملا شخصیت دلسوز اما یکی از غم انگیزترین صحنه در فیلم شامل Slaters. در یک نقطه, Marc بازدیدکننده داشته است یک مربی بازیگری و اجازه می دهد تا یک خمیازه می کشند در حالی که در حال اجرا خط. مربی مکث درس به درخواست مارک به آرامی اما محکم به فکر می کنم بیش از تعهد خود را به کار می کنند. اگر او می خواهم و نه به طور منظم و بچه او می گوید: آن را O. K. اما او می افزاید: "اگر شما نمی سقوط در عشق با بازیگری و سپس شما نیاز به صحبت با مامان و بگو: این است که من به فنجان چای. این چیزی است که من دوست دارم انجام می دهند.'" زمستان و سپس کاهش به مارک خارج از مربی های تقریبا داشتن این گفتگو با مادر او. "درام ممکن است چیزی که من" او می گوید: عصبی. "کمدی چیزی که من—اما من هنوز هم باید سعی کنید. سعی کنید و امتحان کنید." او به نظر می رسد در او خندان به وضوح به دنبال تصویب او—گرفتار شاید بین خود رشد حس که این کار ندارد برای او و بچه اساسی disinclination نا امید پدر و مادر است.

حتی افراد در فصل زمستان فیلم که نیست و تلاش می کند با سوء استفاده و یا اعتیاد داشته اند بسیار rarefied تجربه است که هیچ فرد عادی می تواند درک. همه آنها توسط یک گردباد و کاهش یافته است به پایین در زندگی آنها دیگر نمی تواند تشخیص دهد; همه آنها را تحمل اساسی دوران کودکی مبارزات و rites of passage که بازی کردن در برابر سورئال زمینه صنعت سرگرمی. ویتون, مذاکرات در مورد اینکه ده سال و داشتن Gene Siskel و راجر ایبرت تنها او را خاص و بی اعتنایی در حالی که خرد "دوستان سیستم" یک فیلم که در آن او نقش پسر سوزان ساراندون شخصیت; در یک آرشیو کلیپ ها "Mrs. Doubtfire" ستاره مارا ویلسون از دست می دهد و دندان در طول یک دوربین مصاحبه با "سرگرمی امشب." بچه ها و کودکان و نوجوانان در "شوهای کودکان و نوجوانان" فصیح راویان آنها چه طریق بوده است اما ما می توانیم واقعا نمی دانم آنچه در آن احساس; صمیمیت بین زمستان و افراد خود را مانند پیوند بین فضانوردان. آنها در حال صحبت کردن در مورد چیزی است که تنها آنها می توانید به طور کامل درک.

در اواخر فیلم وجود دارد یک صحنه که در آن ملانی اسلاتر می فرستد مارک به استماع با GizmoWatch که شامل ویژگی های یک دکمه لمسی است که می فرستد به یک تماس به ملانی تلفن—به طور موثر یک دکمه وحشت برای هشدار یک نگهبان به پتانسیل شرایط مربوط جنسی-سوء استفاده از موقعیت. من زمستان است که سازمان دیده بان من را به یاد bulletproof, کتاب, کیسه, برخی از والدین در حال حاضر خرید برای فرزندان خود به آنها شانس بهتری برای زنده ماندن در یک تیراندازی مدرسه—شاید-مفید اختراع که وجود به عنوان یک محصول قابل عرضه در بازار نیز غمگین تفسیر در امور روزمره زندگی در امریکا است. "این خنده دار است واکنش خود را و معدن" زمستان گفت. هنگامی که او را دیدم, دیده بان, او گفت:, "من, مثل, 'Oh—تشکر از خدا است."" او می خندد. "من بود عالی."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن