الهام بخش و مهم داستان از گذشته در این زمان دشوار است

چند چیز کمی اگر شما از ذهن نیست چرا که وجود دارد هیچ چیز بزرگ. نیز وجود دارد یک چیز بزرگ است, اما شما می دانید

توسط NEWS-SINGLE در 27 فروردین 1399

چند چیز کمی اگر شما از ذهن نیست چرا که وجود دارد هیچ چیز بزرگ. نیز وجود دارد یک چیز بزرگ است, اما شما می دانید منظورم چیست.

-

آن را سخت به "جشن" هر چیزی که این روزها من فکر می کنم ما همه می توانند در آن به توافق برسند.

اما سالگرد دو رویداد این هفته باید حداقل به ما باعث به یاد داشته باشید از روی علاقه مردانی که دنیا را تغییر داد و که میراث باید در زندگی برای همیشه لطفا برای.

امروز شده اند جکی رابینسون بعد در لیگ اصلی بیس بال هر بازیکن را فرسوده No. 42 روز تیم برگزار کرده اند تجلیل و قدردانی در هر ballpark را در این قاره طرفداران را فرصتی برای تجدید دانش خود را از مردی که شکست رنگ مانع هنگامی که او در بازی اول خود در این تاریخ در سال 1947.

این بود یک روز به یاد ماندنی نه تنها تاریخچه ورزش بلکه در تاریخ جهان و من مطمئن هستم که بیش از حد اغراق امیز در همه.

آره بیس بال منطقه ای ورزشی برای بیشتر قسمت ها اما رابینسون یکپارچه سازی آن و انجام خود را با عزت و کلاس و خویشتن داری در چهره زشت و ترسناک نفرت نژادپرستانه و طعنه و بار درس شد که طنین انداز فراتر از ballparks و همیشه نمی تواند فراموش شود.

چه بیس بال می کند و هر سال در این روز مهم است و نداشتن هر بازی امروز به گسترش این پیام است که یک غول از دست دادن.

و آن را بر روی پاشنه از دیگر مناسبت مهم که شاید بیشتر متمرکز در شهرستان ما اما یکی که نیاز به جشن هر سال است.

دو روز و 40 سال پیش –12 آوریل 1980 – تری فاکس غوطه ور خود را پا به اقیانوس اطلس برای شروع ماراتن امید. این آغاز از الهام بخش ترین داستان هر یک از ما تا کنون تجربه بدون شک.

هنگامی که ما به لیستی از بزرگترین کانادایی ها از همه زمان -- و این است که بسیار فراتر از بزرگترین کانادا ورزشکاران از همه زمان – شما می توانید و باید فاکس در بالای لیست و این انتخاب می تواند به راحتی از دست برود.

الهام بخش. فداکارانه. بی امان. یک داستان است که هر کانادایی جهنم هر شهروند جهان باید بدانند که باید جشن گرفته شود.

بنابراین در این ترسناک و وحشتناک زمانی که هر روز به نظر می رسد را بیشتر اخبار بد است که افسرده و ویرانگر به خانواده و جامعه و از آن به نظر می رسد هیچ فرار از این گذشته چند روز باید حداقل به ما ارائه با, الهام بخش, به یاد داشته باشید.

-

این نام را در ذهن برای روز و افکار ما تسلیت گفته و بهترین آرزوها را برای برخی از مهلت از درد از بین می رود و به هر کس که در این شهر

-

من تعجب می کنم اگر رپتورز شده اند به دنبال به کراوات حق رای دادن رکورد 59 برنده امشب در اورلاندو و یا اگر آنها می خواهم تا که پیگیری برای دریافت برخی از استراحت قبل از آخر هفته آف بودن.

متاسفانه ما هیچ وقت نمی دانید.

-

مطمئن هستم که می تواند استفاده از برخی از ایمیل و بیشتر به آماده شدن برای روز یکشنبه و پس از من به نظر می رسد به یک مقدار عادلانه از زمان هر روز که نیاز به پر کردن لطفا کلیک کنید askdoug@thestar.ca به خاطر پر کردن کیسه مراسلات پستی را به شما?

بیشتر بسکتبال بینش در صندوق پستی خود را

دریافت داگ اسمیت هفتگی عضویت در خبرنامه ایمیل بر روی همه چیز رپتورز و فراتر از آن و برآوردن ولع مصرف خود را.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

و من برای اولین بار من پرس و جو از جادویی تویتر دستگاه DM عملکرد این صبح به طوری که باحاله.

-

کابینت و میز را تمیز نیست یا دوباره خود را سازماندهی دیروز چون من یک فرصت را به گپ زدن با Wayne Embry که هرگز نباید گذشت و پس از آن وجود دارد کمی زوم Happy Hour با ضرب و شتم خر خر کردن باند که یک راه خوب برای گرفتن.

اگر من می توانم پیدا کردن مدفوع برای تغییر به در میز هر روز دیگر یا بیشتر این مجازی آبجو چیز ممکن است تبدیل به یک به طور منظم تصادف.

-

من بیشترین احترام را برای آدم نقره ای کمی کمتر برای غارت مانفرد مراتب کمتر برای راجر Goodell و دانا سفید و من نمی تواند انکار کند که علامت کوبا موفق به جلو-فکر تاجر نه محدود معمولی فکر می کردم.

اما مطلق آخرین چیزی که من فکر می کنم آنها باید در هر قابل توجهی می گویند در مورد چگونگی و زمانی که اقتصاد ایالات متحده باید "re-open" هر چه جهنم این بدان معناست که به هر حال.

که حوزه بهداشت حرفه ای, متخصص بیماری های عفونی و شاید عجیب و غریب سیاستمدار نیست که یک دروغ عاشق.

و اگر می گویند, جاستین ترودو شد و به دنبال مشاوره از ورزش صاحبان زمانی که او تصمیم گیری سیاست تاثیر می گذارد که نه تنها کانادا بلکه کل جهان او خواهد بود صریحا انتقاد کرد.

به درستی.

-

همه سال که ما نیاز کانادا بازیکن انتظار می رود به انتخاب در دور اول در WNBA پیش نویس این امر به دلیل آن را می خواهم به من یک کمی خوب راه اندازی داستان امروز و یا فردا و پس از آن در روز جمعه پیش نویس را پوشش دهد.

افسوس که همه ما می تواند کار بر روی گمان می کنم این است که چگونه انتخاب اول کلی اورگان را سابرینا Ionescu کار خواهد کرد در کنار بومی دختران کیا و Nayo Raincock-Ekunwe با نیویورک آزادی هر زمان که فصل آینده می شود.

فرصت را از دست داد.

-tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب