"مقاومت" و "مسابقه آواز یوروویژن: داستان آتش حماسه" بررسی

Steve Carell ستاره به عنوان یک دموکرات استراتژیست سیاسی در جان استوارت را در فیلم.تصویر توسط Richard A. شانسخل

توسط NEWS-SINGLE در 7 تیر 1399
Steve Carell in Irresistible
Steve Carell ستاره به عنوان یک دموکرات استراتژیست سیاسی در جان استوارت را در فیلم.تصویر توسط Richard A. شانس

خلق و خوی جدید جان استوارت فیلم "مقاومت" است گرفتار آهنگ در شروع—Bob Seger را "هنوز همان" از سال 1978. گوش دادن به خوش بین بدبینی: برگزاری برای بار بهتر اما حدس می زنم که هیچ چیز تغییر خواهد کرد. "حرکت بازی به بازی" Seger آواز می خواند. "عطف بر جذابیت / طولانی به اندازه کافی به شما است." که قطعا متناسب با Gary زیمر (Steve Carell) یک استراتژیست دموکرات که می خزد از خرابه های 2016 انتخابات و شکار می رود برای امید. به طور غیر منتظره او در می یابد آن را در Deerlaken ویسکانسین. و یا به عنوان یک عنوان روی صفحه اشاره دارد به آن "روستایی امریکا افزوده, U. S. A."

و این مشکل است. روستایی است انتزاع, جایی در این کشور midriff محبوب سیاسی tacticians اما به ندرت بازدید کردند. (هیلاری کلینتون معروف را فراموش کرده یا غفلت به نوسان از طریق ویسکانسین در طول مبارزات انتخاباتی و زخم از دست دادن دولت است.) و حتی زمانی که آن را توسط بازدید افزوده است که همه بیش از حد آسان به بد تعبیر کردن; ما نقطه گری schmuckiness مجسم به دنبال ویسکانسین در ویکیپدیا به عنوان او munches کودک توپ از موتزارلا در یک جت خصوصی از سواحل شرق. ورود در Deerlaken او پیاده به یک بار و به bemusement از متصدی بار سفارشات "جوانه و برگر." در یک Hofbrau? Dummkopf.

گری است که در یک ماموریت. او آمده است برای دیدار با جک هیستینگز (کریس کوپر) یک.k.یک. سرهنگ جک بازنشسته دریایی یک کشاورز و یک مرد زن مرده. یک ویدیو از او گرفته و او به عنوان سرودهای فضائل نجابت و خدمات عمومی در طول یک جلسه شهر رفته ویروسی و گری معتقد است که چنین همکار خوب باید ایستاده برای اتاق نه تنها در این محافظه کار منطقه اما شاید به مراتب فراتر از آن است. "او یک دموکرات" گری می گوید. "او فقط آن را هنوز نمی دانند." بی میلی, جک موافقت برای اجرا به شهردار اگر گری را مسئول مبارزه است. و به این ترتیب اهرم توسط اهرم ماشین آلات از انتخابات است که لنگ به زندگی از آگهی و چمن نشانه ها به نظرسنجی شماره کنندههای و یک اتاق جنگ پر شده با بانک ها از مانیتور. اگر آقای اسمیت نمی خواهد رفتن به واشنگتن, واشنگتن خواهد آمد به آقای اسمیت.

یک سنت شریف نه تنها از امتداد پشت "غیر قابل مقاومت است." گری است که به روز رسانی از aesop's شهر, ماوس, مجموعه شناور در کشور است. (جالب ترین نمونه آقای سالتر خارجی سردبیر عمده لندن روزنامه در اولین واو "حرکت شبیه چمچه زنی" که پرانتز خود را برای سفر به mossiest اراضی جنگلی دور از انگلستان است. سفر او اذعان می کند "همیشه ناراحتی من است.") Deerlaken است متلاطم توسط سیرک سیاسی بسیار به عنوان یک آرام انگلستان شهر با یورش یک شرکت تولید در "دولت و اصلی" (2000) و تصویر جک دختر دیانا (Mackenzie Davis) با بازوی او گیر عقب پایان یک گاو استاندارد ویژوال مختصر برای ickiness از منزل; بیلی کریستال می کشد یکسان حرکت در "City Slickers" (1991). در هر صورت ما باید بپرسید: آیا این فیلم مسخره حقه باز و یا هدایت—خواسته و یا در غیر این صورت خود را از سردرگمی و بی?

سوال این است که یکی از جدی در استوارت فیلم جدید به دلیل آن مشکلات سیاسی خود را در ایمان خوب است. او به وضوح despairs از یک سیستم شکسته و وجدان خود را به طور طبیعی متحدان او با سرهنگ جک. در عین حال این فیلم نمی تواند کمک به تنظیم کردن صدای بسیار افرادی که علت آن را به دنبال معتقدان. در نظر بگیرید که دنباله است که در آن یک گروه از مردم شوکه هستند به شنیدن این که جک جمهوری خواه رقیب است و در حال حاضر صرف پول خود را در مبارزات انتخاباتی. همه ما می توانید عکس های متعدد از Gary واکنش به اخبار—comically عصبی مفهوم بودن که این افراد حتی سبزتر و ابتدایی تر از او فکر است. مطمئن شوید که او را قهرمان drama در ماهواره, مد, و, مطمئن, Carell است. (طبق معمول او نیمه منجمد در rictus ناامیدی: مشتاق به لطفا هر جا که امکان پذیر است اما در واقع نفرت مردم به هر حال.) آیا آن را نمی شود خوب اگر Davis, برای یک, اجازه داده شد برای به دست آوردن یک کلمه در اج وایز? اگر شما می خواهید برای دیدن مناسب شهرداری نژاد به عنوان پر سر و صدا و شلوغ به عنوان یک گونی گربه سعی کنید "Hail the Conquering Hero" (1944). این یک Preston Sturges فیلم, که به معنی دموکراتیک بیش از حد: هر کس یک کلمه در همه زمان ها است.

به نمایشگاه "مقاومت" در سه ماهه پایانی با کمک یک پیچ و تاب و هوشمندانه است که سوت از هیچ جا. ما مجموعه ای از انتهای مختلف هر undercutting گذشته است. آن را به عنوان اگر این تنبل فیلم خواب بیدار دیر به آن طنز مسئولیت ها و فرصت ها. ما حتی شنیدن مدیر خود را بیش از پایان اعتبار quizzing ترور پاتر رئیس سابق فدرال کمیسیون انتخابات در مورد فوق العاده PACs. استوارت تخمین می زند که او در بر داشت یک راه گریز—یک راه برای به رخ لعنتی تمام سر و صدا و بازی آن را برای یک احمق است. پس چرا یک فیلم در مورد آن ؟ چرا بسته کیسه های خود را به طرح افزوده, U. S. A., و آن را امتحان کنید?

در یک شهر ماهیگیری کوچک در ایسلند ساحل زندگی می کنند لارس Erickssong (ویل فرل) و Sigrit Ericksdottir (Rachel McAdams). آنها نه برادر و خواهر و یا به عنوان لارس مراقب باشید به اضافه کردن "احتمالا نه." در تنگ-جامعه گره, شما همیشه می توانید مطمئن شوید. اما او و Sigrit گره خورده در یک خویشاوندی است که گرمتر از خون است. هر دو آنها را پرستش Eurovision Song Contest رقابت سالانه است که در آن ملت به ارمغان آورد با هم در خیلی خوشحال هماهنگی مراسم شکنجه و قتل سه دقیقه پاپ آهنگ. لارس و Sigrit که انجام به عنوان آتش, حماسه, رویای, نمایندگی ایسلند در فینال; چگونه است که رویای تابه است گفت: "مسابقه آواز یوروویژن: داستان آتش Saga."

تا به حال یک عنوان بیشتر hedged با اعصاب ؟ می تواند از آن بود که فیلم را کارگردان David Dobkin نگران است که بیننده ممکن است شنیده یوروویژن? آن را به عنوان اگر مل گیبسون در آستانه انتشار "دلاور" تا به حال تصمیم به تغییر نام آن را "جنگ اول اسکاتلند, استقلال 1296-1328: داستان از ویلیام والاس." چه دست زدن در مورد Dobkin فیلم است که اضطراب هرگز محو. "است یوروویژن مانند صدا'?" یک آمریکایی می پرسد. "نه نه مانند 'صدا' " لارس پاسخ. همه به توضیح است یا پیشگویی در گشایش اعتبار, که در آن ما یاد بگیرند که فیلم ساخته شده "در ارتباط با E. B. U." این مخفف European Broadcasting Union بدن است که نظارت یوروویژن پس از تولد آن در سال 1956. آنچه ما در مورد به دیده بان به عبارت دیگر یک تبلیغی به عنوان يك طنز.

این که آیا شما می توانید satirize مسابقه آواز یوروویژن موضوع دیگری است. شوخی که پایدار است یوروویژن در طول دهه است که تغذیه "داستان آتش حماسه" است که سرسخت گرانش که با آن درمان می شود مدعی می ایستد در نسبت معکوس به استعداد خود; که در آن دیگری می تواند شما شاهد چنین کوهستانی طیف وسیعی از انسان بی کفایتی در همه آن خود اغفال شکوه ؟ وقتی که من رفتم به اسلو در سال 2010 به گزارش این مسابقه برای این مجله این مناسبت برای اولین بار پس از دوران کودکی که من پیدا کردم خودم گریه با خنده گاهی اوقات از طریق بینی. خواهد که Dobkin فیلم می تواند احضار چنین شیرین اشک.

وجود دارد smatterings از طرح. توسط diktat کشور است که پیروزی در یوروویژن به عنوان میزبان رقابت های سال بعد. که چشم انداز آلارم فرماندار بانک مرکزی ایسلند (Mikael Persbrandt) که می داند که چگونه ویرانگر هزینه خواهد بود. او رو کاملا محتوا که ایسلندی کسانی باید لارس و Sigrit—یک جفت تضمین بازنده است. به طوری که آنها پرواز به ادینبورگ که در آن مسابقه در حال وقوع است; آنها رفتن سر به سر در مقابل اعمال مانند بلاروس قمر نیش سان مارینو را Dalibor Jinsky (با "ضربه من خارش") و از سوئد جانی جان جان. این هنرمندان هستند اما بیشتر از آنهایی که واقعی هستند که جوانه جلو در به طور متوسط یوروویژن سال است. که در حال حاضر نهفته است فراتر از تقلید مسخره امیز است, تعریف غیر ممکن است به هجو.

این یک استراتژی بد قرار دادن شخصیت های داستانی خود را به یک رویداد واقعی. کریستوفر مهمان آن را به زیبایی در "بهترین نمایش" (2000) با رژه از سگ های اصیل و دورگه صاحبان. مشاهدات خود زنگ زد با پوست از حق بیمار و مدرک او به نظر می رسید اتفاق می افتد بر کمدی وضعیت در حالی که Dobkin با عجله به ساخت آن—و شما طول می کشد نیم ساعت دیگر برای تکمیل این کار است. همانطور که برای فرل اشاره یوروویژن مهره هیچ اشتباه وجود دارد محبت خود را برای شجاع گویم چیز بی معنی از نوع اما حتی او قطع با فیلم swerve به P. R.: یک سرود می گویند که در اصل پیروز از Eurovisions گذشته تیم در یک نورد medley. نگاه وجود دارد Conchita Wurst! و سلطه! و پسر بچه ناز با ویولن! اگر این مردمی که شما را ترک خالی این ممکن است فیلم خود را.

در عین حال همه از دست داده است. با این حال ضعیف تندر از این داستان آن به سرقت رفته است با برخی از استعداد توسط Dan Stevens. پس از ترک "Downton Abbey" او سعی کرده است از یک سبک فیلم را یکی پس از دیگری. او فربه قاتل در "مهمان" (2014) و گاو سرب در "زیبایی و هیولایی" (2017). فقط در حال حاضر اگر چه در نقش یک اواز خوان به نام الکساندر Lemtov چادری در سوسو زننده brocades و ضربه خشک به پر و کمال—است Stevens کشف خواستار است. الکساندر یک خفقان vibrato و یک چیز بزرگ برای Sigrit. "شما زیبا و مهربان, من خوش تیپ و ثروتمند—این است که به طور معمول vairy ترکیب برنده," او می گوید او پیشنهاد که او از پیوستن به او برای ایجاد یک جدید اواز یا موسیقی دو نفری. "من می تواند پرتاب در Fabergé تخم مرغ, شخصی, پمپ شناور, حیوان ببر." زمانی که یوروویژن می آید طوفان دوباره در سال آینده است که آنچه من می خواهم برای دیدن. ♦

آخرین مطالب