آن را پخت و پز روز در مهد کودک!

عکس توسط تریستان تریپ / AlamyO. K., همه, اجازه دهید crisscross, سیب, پاهای ما قرار داده و ما دست در ما دور. Ja

توسط NEWS-SINGLE در 7 تیر 1399
Child kneading dough on a wooden chopping board.
عکس توسط تریستان تریپ / Alamy

O. K., همه, اجازه دهید crisscross, سیب, پاهای ما قرار داده و ما دست در ما دور. Jakey دست خود را—بدون Jakey در دامان خود نه هنری دامان. هنری می شود به تصمیم می گیرید که دست در دامان خود. O. K.! بزرگ! بنابراین هر کسی می تواند بگوید این کلاس نام اتاق ویژه ما هستید ؟ ببخشید چه شد که هارپر? آه, نه, ما در کلیسای. این کلمه هر چند خوب برای شما! هر کس دیگری ؟ درست است که گرترود! ما در آشپزخانه! هر کسی می تواند حدس می زنم که چرا ما در آشپزخانه ؟ آن است که با آنچه ما شده است صحبت کردن در مورد تمام هفته. آیا کسی—یعقوب! دست خود را از دامان! آیا کسی به یاد داشته باشید—یعقوب. آیا من نیاز به دریافت برچسب? با تشکر از شما Jakey; که بهتر است. پس آیا کسی به یاد داشته باشید آنچه که ما در حال مطالعه این هفته ؟ نه ببخشید هارپر آن را قصر سلطنتی. دیلن S.? بله, درست است, نان. امروز ما در حال رفتن به برخی از نان, چرا که آن را روز شنبه و برای برخی از یادرفته دلیل ما تصمیم گرفتیم تا پنج شنبه روز پخت و پز این سال است.

چه نوع از نان نوش دارو ؟ این یک سوال بزرگ! می تواند به همه ما ضربه محکم و ناگهانی برای نوش دارو برای پرسیدن چنین gre—Jakey لطفا دوباره و نشستن. Jakey! Crisscross سیب! یعقوب. با تشکر از شما Jakey.

صبر هنری که در آن شما می رویم? چرا گریه می کنی عسل ؟ آه می ترسم از نان? این چیزی است که من انتظار داشتم. می تواند به شما بگویم خانم ناتالی چرا ؟ از آنجا که شما را دیدم پاپا خود را پانچ خمیر نان یک زمان ؟ عزیز که صدا ناراحت کننده است. اما به طور جدی به هیچ وجه من قصد دارم به سعی کنید به خمیر نان را با تمام خانواده پس نگران نباشید! هیچ پانچ! بیا عقب. با تشکر از شما, هنری. جرقه بزند برای هنری و نوش دارو.

کلاس ما قصد داریم به استفاده از نان ساز! در حال حاضر خانم لارا او گفت که با استفاده از یک bread-maker نوع فریب داد, اما من فکر نمی کنم آن است! من فکر می کنم خانم لارا باید ذهن کسب و کار خود را! در اینجا bread-maker—شما می توانید ببینید که آن را بسیار سنگین و سفید بسیار زیبا. که نه به این معنا که چیزهایی که سفید زیباتر از چیزهای دیگر—آه به هر حال!

شما می خواهم به لمس آن ؟ O. K. در یک زمان شما می تواند ایستادن و راه رفتن و لمس آن است. کارلایل شما برای اولین بار. نوش دارو ؟ Melodylynn? دیلن S.? دیلن P.? دیلن S. P.? من دوست دارم که چگونه شما در حال گرفتن نوبت! هنری چگونه در مورد شما ؟ O. K. بله شما و Jakey می توانید آن را لمس کنید با هم. اوه از اون بود که بسیار شجاع است. Jakey! چرا شما پانچ نان-ساز? من می بینم شما حفاظت از هنری. Hmm به نظر می رسد که هر دو به خوبی نیت و دشوار است به اجازه می دهد. از آنجا که وجود دارد هیچ دیگر بزرگسالان در اتاق زیرا آقای کنی در بیمار نامیده می شود دوباره امروز من قصد دارم به اجازه دهید آن را اسلاید. آیا هر کس به لمس نان-ساز? چه شد که هارپر? Uh-huh. Uh-huh. Uh-huh. Uh-huh. Uh-huh. Jakey توقف! Uh-huh. Uh-huh. O. K.! من نمی دانم که در مورد پرواز buttresses. با تشکر هارپر! جرقه بزند برای هارپر که پدران باید خریداری او یک کتاب در مورد کلیسا, معماری همه.

در اینجا یک جعبه از مواد تشکیل دهنده ما نیاز به نان با نان ساز است. وجود آرد و بکینگ پودر و شکر و مخمر است. هر کسی می تواند حدس بزنید چه عنصر تاریخ و زمان آخرین من نیاز است ؟ آن را در این آشپزخانه است. شما چه فکر میکنید, Dylan S.? وای عشق بسیار مهم است! درست است که من باید همیشه کوک با عشق. اما من فکر کردم از چیزی کمی بیشتر عملی است.

جواب منفی نیست چیپس شکلات, Morgan اگر چه من مطمئن هستم که آنها خواهد بود بسیار خوب در نان است.

نوچ آن را توت فرنگی یا, اما این یک حدس خوب نوش دارو. شما در آتش سوزی امروز.

واقعی نیست, آتش, هنری آن را بیان.

چه ؟ قورباغه ؟ هیچ Alithia! نه قورباغه ناخالص.

هنری, لطفا دوباره من قول می دهم که ما قرار نیست قورباغه ها در نان است. من قول می دهم.

آب! آخرین عنصر ما نیاز به آب است! آب بسیار مهم است! به یاد داشته باشید زمانی که ما موضوع این هفته بود, آب, و رفتیم به پارک آب و ما تا به حال یک آب-بالون نبرد و ما نقاشی با آبرنگ? واقعا ؟ هیچ کس به یاد که ؟ آن را به معنای واقعی کلمه در ماه گذشته. مرسی. O. K. خوب به هر حال آن را آب.

که می خواهم برای اندازه گیری آرد ؟ ملودی, در آمده است. ببخشید ملودیلین. من عذر خواهی Melodylynn. مادر شما مناسب است—ما باید همیشه نام ما گفت: راه ما می خواهیم. و دوباره Melodylynn نام من Ms. ناتالی از دست ندهید—که نزدیک بود. خوب امتحان کنید.

بزرگ, آمیزش پستانی, اندازه گیری, ملودی . . . لین! در حال حاضر ما قرار داده و شکر را در. که شیرین به اندازه کافی برای کمک به من با قند ؟ دیلن P. بیا بالا! اوه هنری من معنی نیست که به این معنا است که هر کس دیگری نیست ، شما همه به همان اندازه شیرین و محبوب . . . صبر کنید از کجا Jakey? کسی او را دیده ؟ Jakey? یعقوب!

بیانکا چرا شما اشاره در یخچال است ؟ است . . . است . . . یعقوب در . . . اوه خدا را شکر هیچ. اما او کجا ؟ Takeysha چرا شما giggling است ؟ هیچ please don't پوت, خوب, برای, خنده, شده giggling فوق العاده است اما من فقط تعجب بود اگر شاید شما giggling تا به حال چیزی برای انجام با Jakey—اوه شما فقط به یاد چیزی خنده دار در "PAW Patrol." خوب O. K., Takeysha.

بنابراین, کلاس, این هیچ معامله بزرگ است اما هر کسی دیده می شود Jakey دلیل . . . آه من واقعا می خواهید او را به اندازه گیری قند برای ما! که یک کار خوب برای Jakey!

دوباره هنری نیست که شما نیز شیرین است. مورگان? چرا شما خیره fixedly تحت counter—A-HA! Jakey! که در آن شما بوده ام!

آره شما مطمئن هستید که تعجب من است. من واقعا fu—بسیار شگفت زده شد. O. K. بیایید به نان. صبر کنید از کجا شکر ؟ آن بود—هی چرا بسیاری از شما نگاه مثل شما فقط به خوردن قند و شکر شیرینی? Melodylynn? دیلن S.? دیلن P.? دیلن S. P.? بیانکا? هنری? آیا خانواده بخورید که قند ؟ چه پشت سر خود را, Morgan? آیا خانواده مانند خوردن یک چهارم از یک پوند شکر؟! خانم ناتالی است که با صدای بسیار بلند از آنجا که او نگران! آیا شما? بله هارپر? Uh-huh من قصد دارم به شما متوقف در سمت راست وجود دارد هارپر. این ممکن است بهترین زمان برای من برای یادگیری تفاوت بین جناح کلیسا و ز.

من فقط رفتن به این کیسه قند و نگه دارید و آن را در دامان من و همه ما در حال رفتن به بازی در یک بازی من فقط ساخته شده تا به نام نگاه در دست شما است. که در آن است که کل بازی. آماده است ؟ یک, دو, سه—نگاهی به دست های خود را!

من هستم گریه کمی مورگان بله. فقط یک کمی. من کمی غمگین به خاطر من از دست آقای کنی خیلی. O. K., اگر شما می خواهید به آواز خواندن "Let It Go" که خواهد بود خوب مطمئن شوید. شما همه آواز خواندن ؟ Oh است که در واقع واقعا خوب است. من دوست دارم شما بچه ها بسیار است.

پس هر کس که خانم لارا گفت که نان-ماشین یک ایده بد بود من نیز تصمیم به خرید یک کیسه شیرینی های رولتی در فروشگاه مواد غذایی. آنها نان بیش از حد. گاهی اوقات هنگامی که ما پخت و پز روز آن را بیشتر مورد قدردانی است که ما می توانید خرید آنچه شخص دیگری پخته شده برای ما از پخت و پز خودمان. آنها در مقابله. گرترود می تواند شما را برای دریافت آن برای ما ؟ درست است. من خدا گرترود من می تواند ظروف سرباز یا مسافر داغ بدون شما—شما یک کودک چهار ساله است.

و که می خواهم به کره ؟ دیلن S. P. کار خوب. بیایید با هم به یک پیک نیک در کف آشپزخانه! که نمی خواهد سرگرم کننده? در حال حاضر که می خواهد کره در کروسانت? بله هارپر من می دانم که کروسانت فرانسوی هستند. من نمی دانم که کلمه "کروسانت" به معنی هلال احمر. . . . بیایید با هم جرقه بزند برای کروسانت.

صبر کنید. از کجا Jakey?

از "چرا من ب؟: و دیگر رمز و راز ما در حال بحث در این دانشکده در سالن" توسط شانون نی منتشر می شود توسط دهلیز کتاب.

آخرین مطالب