جاز نمی دریافت درمان خاص بیش ویروس, تست, مقام آمریکایی می گوید:

NBA نیست دریافت درمان خاص برای یوتا جاز که آن را به کروناویروس تست در شهر اوکلاهما در پنج ایالتی اوکلاهما وزارت بهداشت گفت: با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز ،

مقامات اوکلاهما آماده شد با کیت های آزمایش و 58 نفر از جاز و یا با اتصال به جاز مورد آزمایش قرار گرفتند چرا که آن را یک “بهداشت عمومی تصمیم گیری” بر اساس تماس مستقیم با اولیه بازیکن — رودی Gobert — که تا به حال آزمایش مثبت OKDH سخنگوی جیمی Dukes روز جمعه گفت.

زمانی که Gobert آزمایش مثبت برای coronavirus آن مجموعه زنجیره ای از حوادث که منجر به تست.

دوم جاز, بازیکن, Donovan میچل همچنین آزمایش مثبت برای ویروس.

در حالی که یک ملی وجود دارد کمبود آزمون COVID-19 پاسخ به چگونه 58 نفر مورد آزمایش قرار گرفتند در حالی که دیگران تلاش کرده اند برای دریافت آزمون بسیار ساده تر از NBA با استفاده از آن منابع مالی برای قوی بازو سازمان به تست.

تصمیم به تست تورنتو رپتورز — یکی از تیم های است که به تازگی بازی Jazz — ساخته شده توسط مقامات بهداشت عمومی در تورنتو با تست کارگردان آن مقامات بهداشتی یک فرد با آگاهی از این وضعیت گفت: ایالات متحده آمریکا امروز ،

کسی نخواست نامش فاش شود به این دلیل که آنها مجاز به صحبت علنی در مورد تورنتو برنامه.

دیترویت پیستونز که او نیز به تازگی به حال یک بازی با موسیقی جاز هستند که در انزوا هستند و “در تماس نزدیک با سازمان ما را در ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و پزشکی کارشناسان با دولت و مقامات بهداشت عمومی و با NBA را به اطمینان حاصل شود که خطر بالقوه است که به خوبی قابل درک و مناسب همه اقدامات حفاظتی صورت گرفته” پیستون در بیانیه ای گفت.

Rishi دسای است و افسر ارشد پزشکی و اطفال بیماری های عفونی پزشک برای اسمز یک پلت فرم دیجیتال برای آموزش پزشکی و علوم سلامت. او همچنین با استفاده از به کار مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به عنوان یک بیماری همه گیر سرویس اطلاعاتی افسر تحقیق در مورد بیماری شیوع است.

او می داند اوکلاهما تصمیم به تست که آن را انجام داد. او را به نام ورزشکاران تیم پرسنل و رفت و آمد خبرنگاران “سوپر پخش” افرادی که اغلب در تماس مستقیم با چند نفر دیگر به خصوص در عرصه با هزاران نفر از مردم.

“فرد به طور متوسط است در معرض به عنوان بسیاری از مردم دیگر به عنوان یک سوپر پخش,” او گفت: ایالات متحده آمریکا امروز ، “هر زمان که وجود دارد شیوع و شما می دانید که شما باید این پتانسیل فوق العاده پخش که پتانسیل را دارند که در اطراف بسیاری از مردم می خواهید واقعا در بالا از آن وضعیت است.”

که دقیقا همان چیزی است که مقامات در اوکلاهما را پس از Gobert آزمایش مثبت است. آنها می خواستم به می دانم که به این ویروس و پتانسیل آن را به گسترش است.

شهر اوکلاهما تندر ندارد کیت تست تهیه شده و در ساختمان خود را در آماده است. پس از Gobert مورد آزمایش قرار گرفت اوکلاهما مقامات بهداشت شروع به آماده شدن برای انجام آزمایش در صورت لزوم. یک بار Gobert آزمایش مثبت مقامات بهداشتی با عجله به چساپیک انرژی آرنا با کیت و شروع به آزمایش یک فرد آشنا با این وضعیت گفت: ایالات متحده آمریکا امروز ،

کسی نخواست نامش فاش شود به این دلیل که آنها مجاز به صحبت علنی در مورد ماهیت حساس از تست.

مقامات خواسته هر فرد سوال در مورد علائم و اینکه آیا آنها تا به حال تماس مستقیم با Gobert و شروع به تست که شامل دو سواب — یکی در بینی و گلو — به جمع آوری سلول های.

دو صد و پنجاه COVID-19 کیت های آزمایش در دسترس باقی می ماند در اوکلاهما با توجه به Oklahoman که نقل اپیدمیولوژی لورنس Burnsed.

هفته گذشته NBA با ارسال یادداشتی به تیم های آموزش آنها را به شناسایی یک مرکز “است که می تواند انجام تست برای COVID-19 و یک برنامه در محل برای تسهیل این تست. این تسهیلات باید یکی که به طور خاص آماده مسئولیت رسیدگی به COVID-19 تست (و در حالت ایده آل مناسب بالینی بیمار برای ارزیابی مشکوک COVID-19 مورد).”

لیگ نیز گفت: تیم به “ترتیب با یک متخصص بیماری های عفونی است که مشاور با این تیم از جمله کسانی که در دسترس است برای حمایت از این تیم در ارتباط با مربوط به مقامات بهداشت عمومی.”

در حالی که تضمین نمی کند تست آن را تضمین می کند تیم آماده برای مقابله با حق مردم هنگامی که زمان از جوهر. همچنین بسیاری از تیم NBA روابط با بیمارستان های محلی و مدارس پزشکی.

“آن را حس می کند کامل است که اگر شما یک رابطه خوب با محلی دانشگاه علوم پزشکی و یا بیمارستان که به شما خواهد بود به راحتی قادر به هماهنگ شدن تیم پرسنل آزمایش” دسای گفت. “که نیاز به تدارکات و عملیات و همه چیز تیم بسکتبال انجام دهید چرا که آنها به خوبی منابع و بدست واقعا در آن خوب است. یک بخش این است که آنها را اتصالات. یکی دیگر این است که آنها لجستیکی عضله چیزهایی شبیه به این انجام می شود. آن را نشان می دهد.”

آتلانتا هاوکز را با همکاری اموری بهداشت و درمان, بزرگترین ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی در گرجستان و آن را به احتمال زیاد اموری با این نسخهها کار در رابطه با شاهین برای قرار دادن کیت های آزمایش در صورت لزوم. شاهین جزئی صاحب گرانت هیل گفت: TNT پنج شنبه که هاوکز نمی تواند آزمون همه بازیکنان است.

اما یک فرد آشنا با این وضعیت گفت: ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی این تیم را در موقعیت به آزمون پرسنل. کسی نخواست نامش فاش شود به این دلیل که آنها مجاز به صحبت علنی در مورد ماهیت حساس از تست.

دسای درک سرخوردگی از افرادی که نمی توانند تست شده است. او می خواهد به reframe بحث و چرا وجود ندارد به اندازه کافی تست و نیست که یا نیازی به گرفتن تست شده است.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

“ما زندگی را از طریق یک دوره از کمبود و زمانی که منابع (تست کیت) کمیاب, آن است که بسیار وسوسه انگیز برای شروع به مبارزه و رقابت برای آن دسته از منابع” دسای گفت. “اما من می خواهم بگویم مهم ترین چیزی که به انجام این است که گام به عقب و بگو چرا این منابع کمیاب در وهله اول?’ “

دسای گفت: در سه ماه آمریکا را آزمایش کرده است کمتر از 10 ، 000 نفر در حالی که کره جنوبی با 1/6 از جمعیت مورد آزمایش 250,000 مردم در زمان مشابه.

“اگر ما در حال انجام 150 بار بدتر در تست که به شما می دهد یک حس کمبود این منابع,” او گفت:. “در این زمینه مردم شروع به تعجب و مبارزه برای آن است. “چگونه آمدن او گرفتن آن ؟ چطور او گرفتن آن ؟ چطور من نمی آن ؟ کسانی مناسب هستند. من درک سرخوردگی اما من فکر می کنم نا امیدی باید هدایت شود می تواند در ما رهبری است. ‘چگونه ما به عنوان یک کشور نمی توانند ما با هم عمل می کنند?’ “

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>