Juneteenth و معنای آزادی

Facebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانصرفه جویی در این داستان برای بعد.تصویر توسط João Fazendaهنگ

توسط NEWS-SINGLE در 30 خرداد 1399
تصویر توسط João Fazenda

هنگامی که کلمه منتشر شده در اوایل این ماه که Donald J. Trump خواهد خود را از سر تجمعات انتخاباتی در ژوئن 19, با یک رویداد در Tulsa, اوکلاهما, تلاقی تاریخ و محل پیشنهادی که به طور معمول سربی دست نژادی trolling گرفته بود در سطح جدیدی از نکات دقیق وظریف. در آن صورت انتخاب تولسا مخالف سیاسی منطق است. در انتخابات ریاست جمهوری اوکلاهما است و نه در بازی (مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر دارای یک هزار و نهصد و نقطه منجر شود وجود دارد) و نه سودآور (آن ارائه خواهد شد فقط هفت انتخاباتی رای به برنده).

در مقایسه تهمت مسیرهای جو بایدن با پنج امتیاز در ویسکانسین و پنسیلوانیا و هشت امتیاز در میشیگان—تمام کشورهای که بیشتر آرا و بسیار مهم برای مغلوب ساختن پیشی جستن reëlection امیدوار است. اما زمانی که در رابطه با تاریخ—19th ژوئن یا Juneteenth از تعطیلات رسمی که در آن آمریکایی های آفریقایی تبار تشخیص تاخیر در رهایی از بردگی ساکنان تگزاس—انتخاب دومین شهر بزرگ در یک جمعیت عمیقا قرمز دولت فرض اضافی اهمیت است. نود و نه سال پیش در خانه و کسب و کار سیاه و سفید جامعه در آن شهر وارد شد و به عنوان بسیاری به عنوان سه صد نفر کشته شدند سفید اوباش در آنچه که به عنوان شناخته شده تولسا قتل عام.

به ناظران مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت به نظر می رسید مانند یک گرین بینز از رونالد ریگان تصمیم به صحبت در فیلادلفیا می سی سی پی—سایت قتل مدنی-حقوق کارگران اندرو گودمن جیمز Chaney و مایکل Schwerner—در ماه اوت سال 1980 بلافاصله پس از او تا به حال برنده جمهوری خواه نامزدی ریاست جمهوری. (در ماه ژوئن 2016, Donald Trump Jr., ساخته, کمپین جلوگیری از وجود دارد به نمایندگی از پدرش; تهمت خود ساخته سه کمپین بازدیدکننده داشته است به می سی سی پی که در آن, که در تابستان او آرای بالاتر از هر کشور دیگر.)اما تهمت و هر کس در دولت او پیشنهاد تولسا تجمع به احتمال زیاد تا به حال نگرانی های بیشتری معاصر. اگر سریال تظاهرات خشم و conflagrations از سه هفته گذشته را می توان به عنوان یک بیانیه در مورد مسابقه در ایالات متحده این تجمع بود به پاسخ. مانند ریگان در سال 1980 مغلوب ساختن پیشی جستن است و ظاهرا به دنبال افزایش حمایت در میان سفید پوستان که نه تنها تحمل نژادپرستی اما احساس می کنید که آنها در واقع هستند این گروه که مورد آزار و اذیت.

با این حال حتی این الهام گرفته از بیت میانه, انگشت, حرکت بود به ضرب گلوله از طریق Trumpian نادانی. برای چندین دهه حتی در میان آفریقایی-آمریکایی Juneteenth در درجه اول جشن توسط کسانی که در زندگی بودند و یا از تگزاس. در سال های اخیر آن بوده است که به طور گسترده ای مشاهده شده اما هنوز هم اکثریت آفریقایی-آمریکایی است. مغلوب ساختن پیشی جستن تیم در طراحی Juneteenth شیرین کاری به طور چشمگیری افزایش آگاهی از روز است. شرکت در سراسر کشور ساخته شده اند Juneteenth پرداخت تعطیلات روز; فرمانداران از جمله رالف نرتهم از ویرجینیا اعلام کرد قصد دارد به آن را اعلام رسمی دولت تعطیلات. واکنش وادار مغلوب ساختن پیشی جستن به تعویق انداختن این تجمع توسط بیست و چهار ساعت است. در معنای دیگر هر چند دولت اقدامات شد و کاملا مناسب برای یک روز محدود با دوسوگرا تاریخچه آزادی در ایالات متحده است.

در 19 ژوئن 1865 که عمده General Gordon گرنجر وارد گالوستون تگزاس برای تحویل کلی سفارش شماره 3 اعلام رهایی جنگ داخلی شده بود بیش از دو ماه و آزادی حداقل از لحاظ تئوری اعطا شده بود دو سال و نیم قبل توسط رئیس جمهور لینکلن رهایی ا ... (کنگره گذرانده بودند سیزدهمین متمم که لغو ترین شکل از برده داری در ماه ژانویه سال 1865 هر چند آن را نمی شد به تصویب رساند تا دسامبر.) اندازه و جغرافیای تگزاس کمک slaveholders در تلاش برای نگه داشتن کسانی که به بردگی گرفته شده از یادگیری از رهایی. این حیاتی به تلاش های جنگی: لینکلن حکم محاسبه شده برای اخلال در مؤتلفه اقتصاد آن وابسته به بردگی نیروی کار. به حدی که در جنوب سفیده می تواند نگه داشتن دانش رهایی به خود است که نیروی کار می تواند در چک برگزار شد. استراتژی کار نمی کند: اخبار رهایی گسترش و Confederate states بودند مانع مردم سیاه و سفید فرار به اتحادیه خطوط با بسیاری از مردان با بهره گرفتن در شمال صفوف. زبان تگزاس سفارش صحبت به طبیعت شکننده از این آزادی; بند است که بر پایان برده داری نیز هشدار سیاه مردم در برابر تنبلی و اشاره می کند که تجمعات غیر مجاز در پست های نظامی را قابل تحمل نیست.

رهایی خود را اعلام شده بود hedged به تعادل شمالی منافع و به تشویق ایالات جنوبی با حداقل امکان حفظ برده داری اگر آنها دوباره به اتحادیه: منظور آزاد تنها کسانی که مردم را به بردگی گرفته در مناطقی از کشور که شورش در برابر دولت فدرال است. اما تگزاس بود که در شورش و سیاه آن جمعیت را واجد شرایط برای آزادی در تاریخ 1 ژانویه 1863 زمانی که اعلام گرفت. تگزاس نادیده گرفته اعلام آیا به عنوان ده دیگر مؤتلفه متحده است. این همه نشان می دهد یک سوء تفاهم های اساسی از اهمیت Juneteenth. این واقعیت است که slaveholders استخراج شده از سی ماه دیگر جبران نشده کار از افرادی که تا به حال خریداری شده به فروش می رسد و کار به خستگی مانند دام در طول زندگی خود دلیلی برای عزاداری نه جشن. در تجلیل از لحظه ای که ما باید تشخیص اخلاقی در قلب آن روز در گلوستون و در تمامیت زندگی آمریکایی: وجود یک شکاف وسیع بین مفهوم آزادی محاط بر روی کاغذ و آزادی در زندگی ما است.

در این راستا Juneteenth وجود دارد به عنوان قرابت به چهارم ژوئیه; دومی نوید ورود آمریکا آرمان سابق تنش چقدر سخت است زندگی کردن به آنها. این شکست بود و نه منحصر به فرد به جنوب. ایالت های شمالی به طور کلی لغو برده داری در دهه های پس از انقلاب آمریکا, اما بسیاری از slaveholders وجود دارد به جای رایگان مردم آنها برگزار شد و در اسارت به فروش می رسد آنها را به معامله گران در جنوب و یا نقل مکان به ایالات که در آن نهاد شد و هنوز هم قانونی است. سیاه و سفید مردان و زنان و کودکانی که شنیده گرنجر را صدور یک صد و پنجاه و پنج سال پیش در گلوستون بودند برده بودند; آنها از یک بارومتر دموکراسی آمریکایی.

وجود دارد یک تناقض ذاتی در این واقعیت است که آزادی جشن گرفته است در درجه اول در میان آفریقایی-آمریکایی است که این جشن ریشه در یک درک از برده داری به عنوان چیزی است که اتفاق افتاده است به مردم سیاه و سفید به جای چیزی که این کشور متعهد است. تناقض مبتنی بر این فرض است که رسیدن به آزادی باید با استقبال و قدردانی به جای با خود بازتاب در مورد آنچه که اجازه آن را به محروم در وهله اول. رهایی یک نشانگر پیشرفت برای سفید آمریکایی ها نه آنهایی که سیاه و سفید. مغلوب ساختن پیشی جستن در برنامه ریزی برای رفتن به تلسا برای Juneteenth نبود چرخش بودند. او چرخش اساسی ایالات متحده است. ♦tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب