Kaitlin Prest یک صدا از #MeToo خاکستری منطقه

Kaitlin Prest خالق پادکست "قلب" و بنیانگذار کاخ پری دریایی ارائه خیالات توسط لنگر واقع در فرم های ضبط شده او ب

توسط NEWS-SINGLE در 8 اسفند 1398
Kaitlin Prest.
Kaitlin Prest خالق پادکست "قلب" و بنیانگذار کاخ پری دریایی ارائه خیالات توسط لنگر واقع در فرم های ضبط شده او باعث می شود در زندگی روزمره.عکس های جسیکا پونز برای نیویورکر

پالو سانتو لکه vape, قلم, مرده, گل رز زرد, در یک ناهموار گسترده-تخته های چوبی طبقه: خوش آمدید به Kaitlin Prest هالیوود آپارتمان. هنگامی که او ارائه می دهد قهوه از مطبوعات فرانسه او سر و صدای—ماهواره!—اگر به شما می گویند بله به خصوص اگر شما برای اولین بار گفت: هیچ. او می پوشد یک کتانی سفید بلوز و دامن با جیب مانند یک farmwife; موهای مجعد و تیره و چشمانش سوسو زدن. ضبط او بدون مشکل است. او سی و سه و برای بیش از یک دهه پخش شده است صمیمی ترین جنبه های جنسی, عاشقانه و احساسی زندگی در رادیو و در جشن Radiotopia پادکست "قلب است." این نگهبان به نام "قلب" است که بیش از هفت میلیون گوش بین 2014 و 2017, "تند و تلخ, Proustian صوتی."

در Prest را استادانه صدا-طراحی محصولات او زمزمه خود به بررسی و confides ترکیب reënactment با verité گزیده ای از زندگی واقعی: ما گوش دادن به او استدلال پوستی باعث می شود خارج. "من می خواستم به چیزی که خراش همان خارش به عنوان یک فیلم هالیوودی اما مملو از حقیقت" او به من گفت. "من از خودم پرسیدم" چگونه می توانم شما نشان دهنده این حقیقت زندگی است؟' روایت نشانی از یک کار خیلی خوب از بازتولید راه آن را احساس می کند. به عنوان یک قصه گو هستم همیشه میپرسند: چگونه می توانم بگویم یک داستان است که باعث می شود فرد با گوش دادن به آن احساس راه احساس کردم که زمانی که فرد بوسید من ؟ چگونه می توانم آن را احساس به عنوان هیجان انگیز ؟ تنها پاسخ من به این است که برای ایجاد یک ساختار روایت از تنش و آزادی است که اجازه می دهد تا برای آن که در داستان احساس فقط به عنوان یک شگفتی به عنوان زمانی که آن را برای شما اتفاق افتاده است." او گفت: "من احساس من چیزی برای پنهان کردن. به معنای واقعی کلمه همه چیز را در مورد من است در جهان."

من برای اولین بار شنیده Prest در "هیچ" شگفت انگیز mini-فصل "قلب" که ارائه شد در بهار سال 2017, و بعد از آن اقتباس شده برای WNYC را "Radiolab." "هیچ" است که مورد رضایت و بررسی راه های زنان مشروط به امتیاز افراد دیگر احساسات و خواسته های بالا خود را. به دنبال پاسخ به سوء تفاهم miscues و سوء استفاده از او گذشته Prest مصاحبه با پدر و مادر قربانیان زن از رضایت نقض و مردانی که اعتراف به داشتن عبور از مرز. (Prest پدر بازتاب حضورش در یک گناه از او در دوران جوانی.) هر زمان که ممکن است او با استفاده از نوار واقعی. در یک قسمت او نقش یک ضبط از یک برخورد جنسی با یک مرد به نام رائول یک شریک زندگی سابق او مصاحبه در موضوع دیگری است. پس از رسمی مصاحبه از او می پرسد اگر او می خواهد یک ماساژ. او موافقت می کند و به وضوح delimits که در آن او می خواهد به لمس و کجا نه. با وجود که رائول را نگه می دارد و فشار روبرو می شوند به سمت صمیمیت بیشتر. او تجزیه و تحلیل ضرب و شتم ضرب و شتم چگونه و چرا به او "نه" شنیده شد که "بله" و به همین دلیل او در نهایت اجازه جنسی که او تعیین کرده بود و گفت او نمی خواهید به. آن است که توقف-in-the-middle-of-the-عبور نوار کاملا اورمیه با اخلال, بدسم خام.

زمان از "هیچ" بود prescient, منتشر شد, شش ماه قبل از Harvey Weinstein اتهامات و متعاقب آن #MeToo لحظه رسوب گسترده جریان اصلی گفتگو در مورد مسائل جنسیتی و قدرت. در میان است که مذاکره دوباره, Prest تبدیل به یک صدای گزارش از منطقه خاکستری. "همه همیشه از من می خواهد, 'چگونه می توانم آن را حل کنم؟' "او گفت:. "این یک سفر مادام العمر" چگونه می توانم من می دانم آنچه من می خواهم و چگونه می توانم من می دانم آنچه من می خواهم مستقل از آنچه هر کس دیگری می خواهد؟' برای زنان و دیگران سنتی سرکوبگر-قدرت-پویا چیز آن را برای همیشه." او افزود: "از سوی دیگر مردم فقط می توانم بگویم متاسفم."

Prest مدعی "متاسفم" در کانادا راه است. او در خارج از مونترال در یک شهر کوچک به نام وینچستر چشمه. پدر و مادر او در حال کلاسیک نوازندگان که ملاقات در دانشگاه مک گیل. وجود ندارد بسیار برای Prest در وینچستر چشمه. "نبود ناز-شمال ایالت نیویورک-New York, روستایی است. آن Bro-زمین. یا کلیسا و یا هاکی یا هوی متال" Prest به من گفت: انعکاس تقریبا به کلمه یک خط از او پادکست "سایه" داستانی audioplay که او ساخته شده با کانادا پخش شرکت در سال 2018 است. او رفت و با فلزات سنگین سمت چپ برای مونترال در نوزده ثبت نام در دانشگاه مک گیل و سپس تغییر به Concordia, شد, شکست, هنر ساخته شده است و آیا فعال خیابان عروسکی. در سال 2006 کاهش یافت و در با یک گروه عجیب و غریب فمینیست و شروع به ساخت یک رادیکال و آنارشیست نمایش رادیویی به نام صدا هزل در یک زیرزمین رادیو استودیو. "نمی توان یک فیلمساز چون دوربین های لعنتی, گران," او گفت:. "من در ساخت هنر از زباله چرا که من می توانم خرید یک بوم. من, مانند, آه, قلم مو ، و تئاتر به عنوان به خوبی—من نمی تواند پرداخت هزینه برای تامین و یا فضا. با رادیو بدون مواد! ایستگاه در حال ضبط آنها می خواهم به من قرض بدهید و آنها تا به حال یک استودیو و تمام آن طول می کشد مغز است. آن را بسیار شگفت انگیز, تئاتر از ذهن است. چرا که آن را یک جرم متوسط وجود دارد ساخته شده است در مخاطب است."

صوتی هزل برجسته Prest و دوستان او صحبت کردن در مورد S. T. D. s و ضربه و افزایش perceptivity است که می تواند همراه انگیختگی. او به من گفت: "من می خواستم برای قرار دادن افرادی که مانند من دوستان این جامعه—زنان! بدون مو, کیرخوری,! مردم از رنگ! من می خواستم برای قرار دادن این افراد به جریان اصلی فرهنگ است." نشان می دهد که او تبدیل به یک بسیار, تولید, مستند, برنامه, بود, شادی مقابله. "صوتی هزل یک رابطه مثبت و غریب برو-به شما نشان می دهد" او به من گفت. "ما می خواهم رکورد خودمان و قرار دادن آن در رادیو و تلویزیون برای 6 P. M. زمان."

Prest تبدیل صوتی هزل به یک پادکست چون او دوستان خود را نمی رادیو و او می خواست آنها را به شنیدن رادیکال کار او ساخت. هنگامی که او وارد نیویورک در سال 2010 او رفت و مستقیما به دفاتر WNYC به بیان تحسین او متوجه نیست که در نیویورک شما نیاز به یک قرار ملاقات و I. D. برای چهار سال در حالی که از waitressing در Suen ماکارونی به پرداخت اجاره بها او گفت: "هیچ هیچ هیچ": مسائل خود را بیش از حد سیاسی بیش از حد فمینیستی بیش از حد جنسی و نه تجاری. با این وجود او در رادیو بهشت در این شهر قبل از"سریال" صوتی boomtown. زمانی که او ملاقات روم مریخ, پادکست مترادف پشت شبکه Radiotopia او را متقاعد او را به او در تغییر نام خود به "قلب است."

مرکزی بحران در "هیچ" حول محور یک تیره قسمت از Prest را در اواسط دهه بیست که در آن یک مرد, دوست, دوست که با او تماس Jay بارها و بارها فشارهای او به "لمس قراضه" را به عنوان او آن را قرار می دهد در این دوره از یک شب از نوشیدن و snuggling در آپارتمان خود. او parries و dodges تلاش برای نگه داشتن آن به بوسیدن که او استقبال و برای مدیریت سرخوردگی خود را. بارها و بارها او را دست و مکان آن را بر روی آلت تناسلی خود را. زمانی که او اجرا او مرز بین بردن دست خود او تبدیل می شود چیست. در نهایت در یک نوع قهر ناامید تنش آنها تا پایان خود ارضایی در کنار هم. بعد از آن احساس افتضاح Prest قطره جی. سال تصویب, اما این احساس وحشتناک مردد است.

جی شب Prest بود و نه مداخله. به بازی بخشی خود را در آپارتمان صحنه او با استخدام یک بازیگر به او خطوط است که او به خاطر جی گفت. سپس Prest musters شجاعت به تماس واقعی جی امیدوار به یک متفکر گفتگو در مورد آن شب. پس از سال ها از ناراحتی او احتمالا نیز می خواهد تا به او یک قطعه از ذهن او و او را جذب آنچه در آن حال احساس می کردم که از کنار او. او موافقت می کند به مصاحبه.

این بار Prest به رسمیت می شناسد که او دارای مزیت است. "حتی لحظه ای از او گفت: بله به انجام مصاحبه شد یک معکوس است که قبل از آن لحظه" او به من گفت. "در شب که ما رو تا من گفت: بله او را به خاطر من می خواستم او را به دلیل قدرت دیفرانسیل. و در این سناریو من رفته بود تاریکی در او به مدت سه سال من تا به حال سرد او را به عنوان یک دوست و من از آمدن به او را با یک درخواست برای کمک به من با من و او قطعا گفت: بله فقط به این دلیل او احساس می کند گروگان دوستی ما و می خواهد به نفع خود به عقب دوستی ما."

در این گفتگو هر چند جی نتواند به اذعان نقطه نظر خود را در مورد آنچه میان آنها است. آن را فقط تا به حال شده است که یک معامله بزرگ برای او. "واقعا ؟ آن است که واقعا یک معامله بزرگ صادقانه? 'علت آن را نمی تواند. در زندگی روزمره خود می توانید این واقعا شما دنبال?" او می گوید. "من نمی توانم یک پاس برای یک تخلف از این خط؟" با سوزش verging در طعنه به او می گوید که او را ببخشید احمق مستی چیزهای او—فشار خود را نادیده گرفتن او ناراحتی و اعتراض عطف سرد است. "شما می دانید, من متاسفم برای همه, آن, اما, مانند, چقدر بد من را به احساس می کنید؟"

گوش دادن به ضبط Prest و همکاران احساس آنها در اختیار داشتن چیزی غیر قابل انکار قانع کننده—"نوار طلایی" او بعدها نام آن را—که مستند و دقیق صدای یک مرد امتناع از اذعان یک زن را تجربه می کنند. "زمانی که من این مصاحبه را انجام داد من امیدوار بودم ما که واقعا روشنفکر گفتگو در مورد جنسيت و سپس با این دفاعی-احمق رفتار او خیلی . . . او نوع از حفر قبر خود را در این راه" Prest به من گفت. "من در تلاش برای دریافت' اما هنگامی که ما به آن گوش, آن, مانند, این واقعی است, این چیزی است که اتفاق می افتد این است که حقیقت است. این است که تقریبا بزرگترین بخش از داستان درباره این نوع ضرب و جرح. آن را در مورد شب. آن را در مورد تلاش برای بحث در مورد شب و gaslit."

"هیچ" بود که به طور گسترده ای مورد ستایش برای آن بافت آیات صمیمیت اشتباه رفته است. نادر صدای مخالف در Prest توییتر خوراک طرفه با جی. "شهرت او شده است سطل آشغال با این ضبط" پست بخوانید. "او سزاوار عذرخواهی!" Prest پاسخ داد: به سادگی "Ew." اما در طول زمان Prest شروع به مبارزه با اخلاقی هزینه و دارای حق اعمال قدرت است. قبل از انتشار این مجموعه او به نام Jay بازگشت به مطمئن شوید که او تا به حال خود اجازه استفاده از نوار کاست و او را به نشانه آزادی است. "من به یاد داشته باشید کار خودم و مانند تکان دادن و من می دانستم که اگر او گفت: "قاطعانه" نه " من آن را انجام نمی," او به من گفت. "اما چیز عجیب و غریب است که او گفت: بله. اما این یکی از کسانی که آری که بود هیچ ، و من مانند این است که خیلی ناراحت کننده است! چون من به معنای واقعی کلمه ساخت این همه چیز در مورد آن. او گفت: "اگر شما در حال تماس برای من برکت شما می توانید آن را داشته باشد اما من فکر نمی کنم اگر شما آن را ندارد که شما آن را انجام نمی.' من مانند " من نمی خواهد آن را انجام دهد که نقطه است.' او مانند " آیا هر آنچه شما می خواهید. اگر شما می خواهید به استفاده از این افتضاح شب به عنوان یک سکوی پرشی برای حرفه ای خوب است.' "

"این خیلی متا" او رفت. "کل داستان است که مورد رضایت و من با گرفتن یک موقعیت سیاسی در مورد آنچه که رضایت باید, است که مراقبت در مورد آنچه که شخص دیگری می خواهد و اگر شما در حال چیدن در ناراحتی است که شما باید مراقبت از آن را باید مهم است." در سال 2018 به سخنرانی در سوم Coast, صوتی و کنفرانس در شیکاگو, او در بازی دوم Jay نوار از خود تمایلی ندارد-بله بله. "با توجه به ارزش است که صدا مانند یک مشتاق بله" Prest گفت: مخاطبان است. "من تصمیم که داستان مهم تر از خود را مشتاق بله."

Prest از نقل مکان به لس آنجلس یک سال پیش و تاسیس صوتی-هنر شرکت به نام پری دریایی, قصر, آخرین موضع محصور دفاعی کوچک به صورت صوتی مستقل در به طور فزاینده ای شرکتی podscape. از طریق دریایی کاخ Prest گذشت "قلب" به دو زن نیکول کلی و قمر Unter که قبلا ساخته شده یک پادکست به نام "Bitchface." در اولین قسمت از سری جدید "قلب" به نام "لزبین, تجزیه طلبی اجتناب ناپذیر است" که پخش در ماه گذشته کلی و Unter گرفتن یک سفر جاده ای به یک زن خانه حزب در یک مزرعه در, Baja. Prest به من گفت: از تولید کنندگان جدید "اونها Intersectional فمینیستی Beats—Intersectional عجیب و غریب فمینیست در جاده ها است."پس از "نه" Prest شده است در نظر گرفتن یک استراحت از مستند. "این ناتوانی بودن یک موضوع—وجود دارد هیچ چیز بیشتر آسیب پذیر تر از آن است," او گفت:. "همین دلیل است که من داستان در حال حاضر." او خندید. "اما حتی است که پیچیده است."

Prest را خیالات هستند توسط لنگر واقع در فرم های ضبط شده او باعث می شود در زندگی روزمره. "سایه" دمدمی, جذاب, داستان, پادکست, او ساخته شده پس از "نه" مراکز در polyamorous شخصیت به نام Kaitlin که باعث می شود هنر از زباله و نقش آکاردئون در مترو که حداقل تا حدی توصیف Prest جوان بزرگسالی در مونترال. ضبط شده از او busking در دو هزاران من قرض بدهید verisimilitude. (در نمایش Kaitlin نشانده شخصیت یک پری دریایی; Prest آپارتمان است پوشیده شده با مصنوعات مانند رنگ مقوا موج cutouts که به نظر می رسد به تاریخ به یک پری دریایی-عروسک خیمه شب بازی دوره خود.) "هر کس در خدمه می داند که این یک داستان واقعی است. همه می دانند که آن را در مورد" او گفت:. "من را یک کل داستانی جهان برای حفاظت از افرادی که نمی خواهید به مصاحبه اما در پایان . . . "او لبخند زد عذرخواهی.

جدید صوتی داستان "درخواست برای آن" نوشته شده و روایت جلب دنی هل این ژانر به حتی بیشتر شدید. نشان می دهد که کاخ پری دریایی و کانادا پخش شرکت منتشر شد در این هفته حول فاجعه عشق زندگی یک موسیقیدان جوان به نام گلدی که انجام می دهد در یک گروه به نام Hips با K. G., بهترین دوست او. دنی که نقش گلدی نیز انجام موسیقی با او بهترین دوست, Christina Gaillard کسی که با او در یک گروه به نام Hips. در حالی که آنها هر دو زندگی در یک مهمان خانه در تپه, Prest تدریس دنی اسرار خود را. "من با استفاده از یک انت-کون, مایک, زوم H1 که پرونده در استریو و بسیار, تلفن همراه بدون کابل" Prest گفت. "سپس آن را بهبود سبک—جلب نظر گرفتن مایک و انجام یک روز به عنوان دوستان با کریستینا, رانندگی, ماشین, ساخت nachos." کسانی که پرده ضبط شده همراه با دموی و نوار band-جلسات تمرین دنی حفر کردن فرم واقعی سنگ بستر که در آن جهان داستانی می شود ساخته شده است.

"برای آن درخواست" که آدرس های داخلی-شریک سوء استفاده تاریک است و پر از قلاب با تعداد زیادی از مبارزه با سوء استفاده روانی و جنسی. Prest که نقش یکی از گلدی سوء استفاده عاشقان همچنین ثبت مقدار از عمل. "برای رمانتیک و عاشقانه و صحنه Katilin تعهد بی نظیر است," دنی به من گفت. "من دریافت کرده اند توجه داشته باشید بیشتر مالش' چند بار از Kaitlin Prest. تصور کنید Kaitlin تکیه بیش از شما با چشم بسته او را تکان سر او را بالا و پایین هدفون در برگزاری مایک در میان چهره خود را در حالی که شما را در بوسه, دهیم, 'Yes بیش مالش بیشتر مالش تنفس بله از طریق بینی.' اگر وجود صحنه های جنسی که صدا خونتان واقعی نگران نباشید آن را انجمن—آن را فقط کارگردان Kaitlin Prest."

پری دریایی کاخ اشغال دو طبقه خانه در سراسر خیابان از Prest آپارتمان یک بلوک از 101 بزرگراه. این شرکت به نام Prest اتاق خواب در یک "خانه هیپی" او زندگی می کردند در طی چهار سال گذشته از زمان خود را در نیویورک. یکی از او مشاوره ازدواج و مشاوره شد شارون Mashihi او consigliere, showrunner و معاون ملکه از کاخ. در یک قسمت از "قلب" Prest که به صورت دوره ای ارسال Mashihi راز-تحسین love notes امضا "هری" به بررسی رمانتیک تلویحی به خود nonsexual دوستی. (کاخ پری دریایی تولید Mashihi داستانی نشان می دهد حدود یک ایرانی-آمریکایی خانواده است.)

چند روز پس از جلسه Prest در آپارتمان او رفتم به کاخ پری دریایی به نشستن در او دو بار در هفته سرمقاله جلسه با Mashihi. (یکی از چهار ساعت مسدود است, محفوظ است, برای Prest پروژه های دیگر برای Mashihi است.) در Prest دفتر وجود دارد بیشتر خشک شده گل رز زرد در کف و مایک ایستاده پیچیده در فیروزه خمار. Prest نشسته در پشت میز خود با پوشیدن لباس پوشیده, سیاه, صحبت کردن و نوشتن بر روی یک پد کاغذ. Mashihi تا به حال در یک turtleneck ژاکت و دامن کوتاه, با داغ-صورتی ، پس از برخورد با سوالات در مورد مدیر و روانپزشک و برنامه های آخر هفته (که به دعوت به سانتا باربارا?), Prest و Mashihi پنجه طرح برای Prest بعدی نشان می دهد: اکتشاف ظهور او را از شکست هنرمند در حاشیه به کاخ ملکه از طریق لنز از قدرت و چگونه به راحتی می توان آن را مورد آزار قرار گرفته. "من از آنارشیست جمعی به هیچ بیشتر آنارشیست جمعی" او به من گفت. "این یک سلسله مراتب و من ملکه از آن است." ریشه در غیرداستانی—یک نوع صوتی خاطرات او در سال های صوتی هزل و سپس hustling در نیویورک—پروژه خواهد veer به فانتزی. چه اتفاقی می افتد اگر او سابق رادیکال شد یک رئیس از جهنم ؟ "من احساس می کنم می ترسم" او گفت:. "من می توانید ببینید این نسخه که به طور کامل محور. گاهی اوقات من فراموش کابوس در مورد تبدیل به شریل سندبرگ."

برای مطمئن شوید که او را دوباره جی, قسمت, این بار در این زمینه از خود قدرت و اخلاق در تصمیم او برای استفاده از نوار طلایی بدون توجه به آنچه. او احتمالا با استفاده از نوار خود را از دوم مکالمه که در آن او گفت: بله اما به معنای هیچ است. او گفت: "آنچه من یاد گرفتم در مورد قدرت بودن در موضع قدرت است که آن را احساس می کند مانند چیزی. هنگامی که شما در یک موقعیت از قدرت شما به عنوان حساس به آسیب پذیری. هنگامی که یک مرد است که فشار یک زن را به انجام کاری او را احساس نمی کند درد آن باعث او را به خیانت خودش که راه و درد که میشکافد برای هفته و هفته بعد از آن و من فکر می کنم در این کار هم همین است. قدرت فقط در آزادی احساس مانند شما می توانید می گویند آنچه شما می خواهید."

نوار نورد در Prest تلفن و کوچکتر ضبط مجهز به یک فازی-سر میکروفون. یک توپ دیسکو معلق از سقف ساخته شده و صور فلکی بر روی دیوار. Prest tugged در vape. این گفتگو و هر گونه اختلاف نظر او و Mashihi ممکن است داشته باشد, می تواند علوفه برای آینده قسمت.



tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن