حفظ آرامش و (آیا) حمل

هنری Nicholls / ایسنا

داستان “Y2K اشکال” یک تمثیل از آن بسیاری از ما گرفته اند اشتباه درس. هیچ جهان نمی افتاد به یک مدتی تهدید از کامپیوتر توفنده در سال 1999 شد 2000. کارشناسان شناسایی مشکل و گام خود را به آن را حل کند. اندازه گیری موفقیت خود را این است که Y2K در حال حاضر احساس می کند مانند یک nonevent.

همان منطق نگه می دارد برای بیماری های همه گیر. اگر یک دولت با موفقیت محدودیت گسترش coronavirus و آخرالزمانی حالات آشکار برخی از مردم را نشان می دهد که مقامات overreacted. به طرز وحشیانه ای هر چند این بهتر است یک مشکل برای یک دولت را از یک رو به ایتالیا که در آن نامعقول بیمارستان در حال تلاش برای مقابله با تعداد زیادی از موارد و در مواجهه با تصمیم گیری های دشوار در مورد کسی که بیشتر سزاوار درمان است.

در اینجا در بریتانیا دولت تفرقه محاسبه است. آن تا کنون برگزار شد از اقدامات مانند بسته شدن مدارس و ممنوعیت تجمعات عمومی اعتقاد داشتند که در فردگرا دموکراتیک جامعه از جمله اقدامات سخت خواهد بود به پیاده سازی و حتی سخت تر به حفظ بیش از قابل توجه دوره از زمان. به عبارت ساده, مردم نیاز به اضطراب به اندازه کافی در مورد کوروناویروس به اطاعت از قوانین و در صورتی که دولت می تواند انتظار می رود تنها چند هفته از انطباق آن نیاز به زمان که پنجره ای برای حداکثر اثر.

هر کشور در پاسخ به کروناویروس مطلع شده و آن را منحصر به فرد caseload رسانه, معماری, اشتها برای دخالت دولت و صلاحیت آن سیاستمداران است. نخست وزیر بوریس جانسون شده است دقت کنید به پیش زمینه کارشناسان بهداشت عمومی. در این هفته او انجام یک Q&A در جلسه با معاون افسر ارشد پزشکی, پوشش موضوعات اساسی مانند علائم و اهمیت شستن دست. با وجود این, شده است وجود دارد و مداوم (و در حال حاضر در حال رشد) drumbeat از نارضایتی در کندی از دولت پاسخ. سابق محافظه کار مجلس روری استوارت در حال حاضر در حال اجرا برای شهردار لندن به نام خیلی اقدامات سختگیرانه تر در شروع این هفته با استناد به تجربه خود را با بحران ابولا. مخالفت حزب کارگر سلامت, سخنگوی, جان Ashworth شب گذشته پرسید که اگر دولت قرار داده بود تاکید بیش از حد بر “علوم رفتاری.”

در همان زمان به دلیل این است که بریتانیا و صاحب نظران شده است نشان می دهد که این نمونه دیگری از “پروژه ترس است.” این عبارت نکردم در طول سال 2014 همه پرسی اسکاتلند مورد استفاده قرار گرفت به بدنام جریان اصلی اقتصادی عقیده است که استقلال اسکاتلند خواهد آسیب اسکاتلند رشد اقتصادی است. آن را با شوق و ذوق گرفته شده توسط Brexiteers زمانی که پیش بینی شده همان پیش بینی در مورد بریتانیا و خروج از اتحادیه اروپا است. اصطلاح تجدید نظر به نوع خاصی از حساسیت یکی است که در آن افراد جوان هستند “برف” و ما نیاز به بازگشت به روز هنگامی که milkmen cheerily ادامه دور خود را از طریق بمباران کردن قلوه سنگ از شرق لندن پایان در طول جنگ جهانی دوم است.

که اساطیر به نحوی یاری می افراد مسن در انگلیس که خود را به عنوان رواقی و ارام ایمنی بدن به افراط از یک “پرستار بچه” دولت است که می خواهد برای هشدار دادن به مصرف کنندگان در مورد بادام زمینی بسته حاوی آجیل. (همچنین در زمینه یک بیماری همه گیر بسیار خطرناک است. افراد مسن بیشتر در معرض خطر مرگ ناشی از کوروناویروس.) “من کشف کرده اند در گفتگو با بیش از 70 در خانواده خود من که *هیچ* یک از آنها به دقت زیر دست شستن پروتکل” توییتی تسکینی-مراقبت دکتر راشل کلارک. “‘حمله رعد اسا روح.’ ‘واکنش افراطی.’ “جوان امروز … بودند عبارات استفاده می شود.”

ما می توانیم اضافه کردن به این نفرت و بیزاری مشکل دیگری است. بیش از دو دهه گذشته به عنوان اسلامی و راست تروریسم منجر به گاه به گاه خشونت مشاوره شده است: در مورد زندگی روزانه خود را عاری از ترس و یا تروریست ها را به دست آورد. پس از بحران مالی رسمی مشاوره مشابه بود: نگه داشتن هزینه های نگه سفر زندگی نگه دارید. اجازه ندهید که اقتصاد در دست گرفتن است. مردم شروع به خرید یک پوستر تحمل جلف شعار آرامش خود را حفظ و حمل درکه ظاهرا مشتق از جنگ جهانی دوم است. (نخست وزیر سابق دیوید کامرون را خیلی دوست داشت او تا به حال یک نسخه به عنوان یک برش هیئت مدیره در آشپزخانه خود را.)

این درخواست تجدید نظر به حمله رعد اسا روح به unbowed ممکن است از Albion به این ایده است که بریتانیا در برابر Luftwaffe—همه از آن است که عمیقا سودمند در هنگام برخورد با یک بیماری عفونی. به عنوان دولت به ناچار محدود بریتانیا زندگی به سرعت گسترش coronavirus این کشور را رد صدای اصرار ما این است که ما زیاده که ما باید stoically تلو تلو خوردن بر, به عنوان سنت جورج و یا Boudicca یا وینستون چرچیل ممکن است انجام داده اند. امیدوارم اقدامات ما خواهد شد نگاه مانند overreactions در چند ماه زمان است. این اندازه گیری از موفقیت است.

به عبارت دیگر آرامش خود را حفظ و حمل نیست ،

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>