لاتزیو سری طول می کشد سرب پس از پنج لیگ ایتالیا بازی به تعویق افتاد و با توجه به کروناویروس

رم—یوونتوس از دست گرفتن آن در وهله اول در سری A به لاتزیو در روز شنبه و هشت زمان از قهرمان را به صبر بیش از یک

توسط NEWS-SINGLE در 10 اسفند 1398

رم—یوونتوس از دست گرفتن آن در وهله اول در سری A به لاتزیو در روز شنبه و هشت زمان از قهرمان را به صبر بیش از یک هفته — یا احتمالا حتی دیگر — برای به دست آوردن آن را به عقب.

چرا که پنج لیگ ایتالیا بازی برنامه ریزی شده برای این آخر هفته — از جمله یوونتوس را به شدت در انتظار دیدار مقابل مقام سوم اینتر میلان — تعویق افتاده بودند در تلاش برای جلوگیری از گسترش شیوع ویروس.

این وسایل در اصل با توجه به توان بدون طرفداران اما تصمیم به تماس با آنها گرفته شده بود روز شنبه توسط اتحادیه به عنوان بخشی از "اقدامات فوری برای مهار و مدیریت" از COVID-19 بیماری است.

اما با شیوع ویروس بدترین در شمال ایتالیا, لاتزیو بود که مجاز به بازی بازی های خود را در برابر بولونیا در رم و برنده 2-0 و با طرفداران خود در حضور و غیاب.

لاتزیو بنابراین نقل مکان کرد و دو امتیاز جلوتر از بیکار یوونتوس و هشت جلوتر از اینتر که نیز تا به حال یک بازی به تعویق افتاد آخر هفته گذشته.

چلسی بازی بعدی است که در بولونیا در مارس 8 — و نگرانی وجود دارد که این و دیگر مسابقات آخر هفته آینده می تواند به تعویق افتاد, بیش از حد, اگر دولت تصمیم به گسترش اورژانس anti-virus اقدامات برای یک هفته دیگر.

در ورزشگاه المپیک بسیاری از طرفداران عینک ماسک بیش از چهره خود را به عنوان لاتزیو تمدید آن شکست نخورده اجرا به 21 بازی در تلاش برای برنده شدن در سری A برای اولین بار در دو دهه.

لوئیس آلبرتو یک گل به ثمر رساند و یکی دیگر در حالی که بازی را از طریق یک آشکار آسیب است که او را ترک شلی.

بولونیا به حال دو گل غیرمجاز و زیر VAR چک.

آلبرتو قرار داده لاتزیو جلوتر 18 دقیقه با یک شات از لبه منطقه پس از عبور از چیرو بی حرکت پس از آن ارائه شده برای عبور جقوین کوریا به نمره با منحرف تلاش سه دقیقه بعد.

بعد ناپولی شد میزبانی تورینو.

تنها سه بازی برگزار خواهد شد یکشنبه: لچه مقابل آتالانتا کالیاری مقابل رم و سامپدوریا مقابل هلاس ورونا.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب