برگها دروازه بان Frederik اندرسن است که تجسم بازگشت به هاکی

زمانی که هاکی بازده در هر زمان و با این حال که ممکن است Maple Leafs دروازه بان Frederik اندرسن آمار و ارقام بورس خواهد شد که استفاده بیش از goalies.

“به عنوان یک تیرانداز شما واقعا نمی نیاز به یک دروازه بان برای کار در شات خود را, اما من فکر می کنم به عنوان یک دروازه بان شما قطعا نیاز به کسی که به شما شلیک,” او گفت:. “شاید بورس باید یک کمی از یک مزیت است.

“اما من فکر می کنم این همه در مورد آنچه شما را در زمان خاموش. من شده است با تمرکز بر تلاش برای حفظ تیز بنابراین من نمی خواهم آن را به مانند یک بهانه ای و یا هر چیزی … ما رو به صبر ارزشمند و آماده بود که ما شروع به بالا.”

آن را نمی تواند صدمه دیده است که اندرسن قرار دارد با Auston ماتیوز در اسکاتسدیل, Ariz.

“هنگامی که ما دریافت بیشتر pucks من فکر می کنم من باید خیلی خوب تیرانداز در اینجا” اندرسن گفت.

ماتیوز دعوت اندرسن برای پیوستن به او را یک بار در این لیگ مجاز بازیکنان خود را برای رفتن به خانه. اندرسن گفت که او نمی خواست برای رفتن به دانمارک بود که در حال حاضر قفل شده است به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و ماتیوز فکر نمی کنم آن را یک ایده خوب برای اندرسن برای “کهنه” در یک کاندو در تورنتو است.

بنابراین اندرسن در زمان ماتیوز تا خود را ارائه دهد و خوشحال است برای نگه داشتن این شرکت از بهترین دوست خود را بر روی برگ.

“Auston نوع به اندازه کافی به پیشنهاد (برای) من به اینجا پایین آمده و صرف زمان با او و در واقع برخی از تماس با ما به جای فقط FaceTiming هر کس تمام وقت” اندرسن گفت.

“ما شده است و دوستان نزدیک از آنجایی که ما با هم بازی اما بدیهی است که این به ما اجازه به صرف زمان و حتی بیشتر (با هم). آن را سرگرم کننده است. ما بسیار رقابتی در برخی از چیزهایی که ما انجام … به کسی که فقط به آویزان کردن و صحبت کردن خوب است.”

ماتیوز در گفتگو با خبرنگاران دو هفته پیش گفت که او و اندرسن شد بازی هاکی غلتکی در حالی که او در کار خود به ضرب گلوله. اما اندرسن او افزود: “قصد ندارم در شبکه من نمی خواهد انجام این کار به او. او یک خیابان هاکی دروازه بان.”

اما به نظر می رسد در حال تغییر است.

“این قطعا یک چالش نمی شود قادر به رفتن روی یخ” اندرسن گفت. “من دنده من در اینجا, بنابراین من فکر می کنم ما در حال رفتن به آزمایش کمی. ما باید کمی دادگاه ورزش در خانه اش در حال حاضر, بنابراین من قطعا فکر می کنم ما در حال رفتن به آزمون آن را و ساقه برخی از pucks و شاید من می توانم کار من stickhandling نیز شاید من کشته شد.”

اندرسن پیشنهاد آنها ممکن است سعی کنید با استفاده از یک دستگاه توپ تنیس یا بازی برخی از بازی های مختلف. “(ماتیوز است) میز پینگ پنگ, بنابراین ما می تواند بازی است که کمی به نگه داشتن برخی از ورزشکاری و نه از دست بیش از حد بسیاری از مراحل در این وقفه در فصل …

“من فکر می کنم به خصوص در یک زمان مثل این که در آن امکانات محدود آن را در مورد تلاش برای خلاق باشد و در آینده با چیزی.”

اندرسن را نگه می دارد در تماس با goaltending مربی استیو Briere و تماشای ویدئو به نگه داشتن ذهن خود را در بازی. او به خصوص لذت می برد تماشای Dominik Hasek برجسته.

“من کوشش کرده ام که به تماشای برخی از فیلم ها و نگه داشتن ذهن من ذهنی در بازی,” او گفت:. “شما نمی توانید مقایسه این بار با یک به طور منظم در تابستان. من فکر می کنم آن را بسیار متفاوت از زمانی که شما می دانید که شما یک بار که شما به پشت.

“در حال حاضر زمان است که در آن شما نیاز به نگه داشتن ذهنی (تمرکز) در واقع بازی هاکی حتی اگر شما نمی تواند بر روی یخ. من فکر می کنم این فیلم شما مجاز به نگه داشتن آن رفتن. (شما) سعی کنید به احساس می کنید مثل شما در حال بازی کردن بازی ها حتی اگر آن را فقط تجسم و یا چیزی شبیه به آن.”

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

تعداد اندرسن در میان کسانی که می خواهند برای دیدن 2019-20 فصل رزومه.

“من خیلی به تقریبا همه چیز را که می تواند انجام شود برای نجات این فصل و پایان فصل و قهرمان جام استنلی” او گفت:. “من فکر می کنم تمام 31 تیم قرار داده اند مقدار زیادی از زمان و تلاش در, بدیهی است, بنابراین من قطعا می خواهید برای دیدن چیزی که باید انجام شود برای نهایی کردن نجومی و … از دست دادن نیست در همه کار سخت است.”

Kevin McGran

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>