بایدن بد سیاست خارجی ایده های

ایده های معاون سابق رئیس جمهور فاقد سازگار فلسفه از چه زمانی و چگونه به استفاده از نیروی نظامی. گتی

توسط NEWS-SINGLE در 18 خرداد 1399
گتی / اطلس

جو بایدن اشتباه شده است تعداد زیادی خارجی و سیاست دفاعی. زیادی است. در این سال presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد رای دادند در برابر جنگ خلیج فارس در سال 1991 که در آن ایالات متحده و گسترده ائتلاف چند ملیتی به سرعت به اهداف خود دست و به نفع سال 2003 در جنگ عراق و تأسف هر دو رای. سال به خصومت او مخالف نیروهای نظامی موج آورده است که برخی از ثبات در هر دو کشور عراق و افغانستان و حتی اصرار داشت که "طالبان نفسه است و نه دشمن ما." او استدلال کرد برای کنده کاری و عراق به فرقه ای statelets حتی به عنوان عراقی رای برای عبور-فرقه ای سیاسی لیست. و او به مخالفت با این حمله که به کشته شدن اسامه بن لادن است. این مواضع نشان می دهد که نه تنها او فاقد یک فلسفه چگونه به استفاده از نیروی نظامی موثر, اما همچنین که غرایز خود را در زمانی که به استفاده از آن اغلب معیوب.

شاید به همین دلیل بایدن به ندرت یک نیروی عمده در آمریکا خارجی و سیاست دفاعی در طول بیش از سه دهه در سنا—حتی اگر او به عنوان رئیس آن کمیته روابط خارجی. اما او نشان داده شرم آور گرایش به زینت دادن کمک های خود را مانند این ادعا او مسئول برای پایان دادن به نسل کشی در بوسنی.

رابرت گیتس که در خدمت به عنوان وزیر دفاع تحت جورج دبلیو بوش و باراک اوباما نوشت: در سال 2014 خاطرات که بایدن "اشتباه شده است بر روی تقریبا هر عمده سیاست خارجی و امنیت ملی موضوع بیش از گذشته از چهار دهه." در سال گذشته گیتس تصریح کرد نگرانی های خود را. "من فکر می کنم که معاون رئیس جمهور تا به حال برخی از مسائل با نظامی" او اعلام کرد در CBS چهره ملت.

بایدن و مبارزات انتخاباتی خود را به اندازه کافی هوشمند به انتخاب کنید تا در برنده شدن آسان فراهم شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فاجعه سیاست خارجی. رئیس جمهور بایدن با متحدان و از طریق چند جانبه موسسات و بازگشت به موافقت نامه های بین المللی در امتداد خطوط از مشارکت ترانس پاسیفیک که به نفع ایالات متحده است. او قطعا خواهد بود یک کمتر خورنده نیروی مدنی-نظامی به مسائل از مغلوب ساختن پیشی جستن که تهدید به استفاده از نیروهای مسلح برای سرکوب اعتراضات ناشی از زنگ هر دو در خانه و در میان متحدان آمریکا در خارج از کشور. بایدن نمی استناد امنیت ملی, برای اعمال تعرفه های متفقین مانند کانادا و یا منحرف کردن پول برای اختصاص نظامی ما با کنگره برای مقاصد دیگر. کسانی که سیاست اصلاحات به تنهایی بروید یک راه طولانی برای بازگرداندن اعتماد و اعتماد به نفس در آمریکا بین المللی و رهبری است.

این در حالی است که بایدن ممکن است ثابت استوارتر از وقت در سیاست خارجی است که یک استاندارد پایین. و در برخی از مسائل بایدن به نظر می رسد یا به اشتراک گذاری مغلوب ساختن پیشی جستن رفلکس یا قبول فرض اساسی بالا بردن این سوال چقدر بایدن دولت را تغییر ماده ای از سیاست های آمریکا.

مغلوب ساختن پیشی جستن ریل در برابر تجارت; بایدن تا کنون نشان داده کمی تمایل به دفاع از آن. و در حالی که بایدن castigates مغلوب ساختن پیشی جستن برای خروج از اقیانوس آرام همکاری خود با رویکرد تجارت در سراسر زندگی حرفه ای او بوده است بیشتر حزبی از فلسفی. سابق دلاور سناتور رای دموکراتیک رئیس جمهور و عمدتا در برابر معاملات مذاکره با جمهوری خواهان. در طول دولت بوش به او رای دادند و در برابر موافقت نامه های تجاری با سنگاپور به شیلی, جمهوری دومینیکن و عمان است. او در سال 2020 کمپین آتلانتیک's David Frum به تازگی اشاره کرد این است که این بنا از شرکت مواضع در امور تجاری میان رشد حمایتی احساسات در خود و در واشنگتن به طور کلی. برای کسانی از ما که در ادامه به باور مزایای تجارت بایدن فعلی ابهام است مسلما بیشتر تشویق از هیلاری کلینتون چشمک ادعا می کنند که او می خواهم رها TPP و یا مبارزات انتخاباتی اوباما ادعا می کنند در سال 2008 که او می خواهم مذاکره مجدد نفتا. اما بایدن مواضع خواهد بود به شکل بیشتر سیاسی بادها از اصولی حمایت از یک نظام اقتصادی جهانی و بعید است که برای تولید مقدار مورد نیاز طرح به تقویت سیستم تجارت چند جانبه.

در ضمن تهمت و بایدن مواضع در افغانستان غیر قابل تشخیص هستند: هر دو نذر برای "پایان دادن به جنگ برای همیشه لطفا برای" خروج سربازان آمریکایی, اما نه یک طرح برای چه اتفاقی می افتد پس از آن. بایدن گفت: سال گذشته که تهمت خروج از سوریه را "یک شکست کامل" و در عین حال او طرفدار سیاست همین کار را برای جاهای دیگر. هنگامی که صحبت کردن در مورد سوریه بایدن به درستی می پرسد: "چه کسی ایستاده با ما اگر ایالات متحده کاهش می یابد به یک شریک غیر قابل اعتماد?" اما او غفلت به اعمال این استاندارد به ترک افغانستان که در آن 60 متحدان مبارزه کرده اند در کنار ایالات متحده آمریکا

بایدن را مورد علاقه استراتژی "مبارزه با تروریسم به همراه" underinvests سیاسی در روابط با کشورهایی مانند افغانستان و عراق که لرزان دولت در فرار شرایطی. آن متکی—فقط به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن می کند—در حملات هواپیماهای بدون سرنشین و نیروهای ویژه برای رسیدن به کشور و کشتن مردم که ایالات متحده از ترس. که رویکرد embitters خیلی از مردم در تلاش برای ایجاد شرایط سیاسی است که در نهایت راه حلی برای تروریسم است. به طور کلی بایدن را رفلکس هستند به ارائه کمی و سیاسی کمک به کشورهای در حال گذار. که یک دستور برای دولت های شکست خورده و شکست خورده متحده تولید نه تنها تروریست ها بلکه پناهندگان و آنها را دعوت به مداخله خارجی توسط کشورهای همسایه و مشتاق hegemons.

این نصف-نصف کردن رویکرد به مداخله نظامی همچنین نوار ایالات متحده آمریکا سیاست خارجی خود را اخلاقی عنصر ساختن جهان به مکانی بهتر. آن را ناکافی به علت پیشبرد دموکراسی و حقوق بشر است. بایدن ادعا می کند که آمریکا یک تعهد اخلاقی برای مقابله با نیروی نظامی به نسل کشی و یا شیمیایی-سلاح های استفاده از, اما شک و تردید بود از مداخله در سوریه است. معاون سابق رئیس جمهور شعارهای مطابقت ندارد سیاست های خود در آمریکا ارزش.

همانطور که برای دفاع از سیاست نه تهمت و نه بایدن به نظر می رسد به یک نظر در مورد چه اندازه و برچسب قیمت برای نیروهای ایالات متحده باید باشد. بایدن به نظر می رسد فکر می کنم امریکا به صرف بیش از حد در "سنتی جنگ" در حالی که همچنین اعتقاد ما نیاز به حفظ برتری نظامی. او صرفا امواج دست و مبهم پشتیبانی از بیشتر تاکید بر فضایی آمریکا و cyberdefense قابلیت های.

انتخابات ماه نوامبر است که هنوز ماه به دور و همه گیر با جلب توجه و دور از مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری داده بایدن فضا برای اصلاح و بهبود جزئیات از سیاست های خود را پیشنهاد. اما مشکل بایدن با مغلوب ساختن پیشی جستن یک شکست از قضاوت در مهم ملی و مسائل امنیتی است. یک رئیس جمهور می تواند برای عدم آن با انتصاب معقول مردم و در حال حاضر به متقاعد شود توسط صدا و استدلال در سیاست های خاص. و بایدن بسیار بهتر ثبت سازش در نتیجه سیاست های خوب از مغلوب ساختن پیشی جستن. اما بایدن بر ادامه حمایت از مبهم و اشتباه سیاست خارجی نباید نادیده گرفته شود و او می تواند بهترین کمک به خود باعث می شود بی سر و صدا به راه اندازی مجدد سیستم آنها.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.ly