'Rent-a-دروازه بان' خالق می گوید گری Bettman که هاکی می توانید صبر کنید

کریس بولتون را دوست دارد هاکی اما او احساس می کند این پیام است که هاکی باز خواهد گشت که یک اشتباه به ارسال می

توسط NEWS-SINGLE در 5 اردیبهشت 1399

کریس بولتون را دوست دارد هاکی اما او احساس می کند این پیام است که هاکی باز خواهد گشت که یک اشتباه به ارسال می شود در حالی که خطرات ناشی از کوروناویروس قوی باقی می ماند.

بولتون خالق و ستاره مجموعه تلویزیونی "Rent-a-دروازه بان" که زد از سال 2006 تا 2008 و از جمله ستاره مهمان به عنوان فیل اسپوزیتو داریل Sittler پل Coffey و هیلی Wickenheiser. بولتون آن را به نام یک رویا به حقیقت می پیوندند در بخشی از آنجا که او یک داستانی ورزشی اجرایی در تعامل با هاکی افسانه.

او یک ورزش اجرایی کنه اما بولتون یک نویسنده/عکاس که نوبت 50 جمعه گذراند در نامه ای به NHL کمیسر گری Bettman و دیگران اخیرا درخواست که لیگ را با عجله به نجات درآمد از دست رفته به coronavirus shutdown.

"این یک رهبری موضوع گفت:" بولتون که همچنین خطاب برگ مدیران برندان Shanahan و کایل Dubas در نامه خود به همراه انتاریو برتر داگ فورد شهردار تورنتو John Tory و دیگران. "این است که مدیون در رهبران نهادهای ما به کمک های خود را دریافت نمی امیدوار است تا در حلق آویز هویج.

"ما نیاز به آنها را بشنود که ما در حال رفتن به راه اندازی مجدد فصل زمانی که ما کارگران مراقبت های بهداشتی نیاز (personal protective equipment) در خط مقدم هنگامی که مردم بیمار در بیمارستان و با هیچ نظری ندارم که این به پایان خواهد رسید و یا زمانی که ما یک دسته در آن است."

هیچ یک از لیگ های استان و دفتر شهردار در پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در بولتون ایمیل.

بولتون نامه می آید به عنوان دولت کسب و کار و ورزش مقامات مطالعه بازگشت حالات از ویروس است که تعطیل بسیاری از نقاط جهان در بسیاری از سطوح از اوایل ماه مارس.

Bettman اخیرا گفته است که لیگ این است که به دنبال در هر خیابان ممکن است به صورت بالقوه بازگشت. و در روز چهارشنبه در مصاحبه با Sportsnet او مشخص شده یک طرح که در آن NHL خواهد سر بازی در چهار لیگ محل تقسیم کنفرانس یا بخش. این بازی می تواند بازی بدون فن و با محدود کردن رسانه ها است.

Florida Panthers جمهور مت کالدول به خبرنگاران گفت: لیگ است که با هدف قرار دادن یک جولای بازگشت.

بولتون که به نفع هاکی بازی دوباره احساس می کند اما اولویت باید در مبارزه با این بیماری همه گیر.

"این منصفانه و خوب به صحبت در مورد بازگشت, بازی," او گفت:. "ما می توانیم بحث در مورد آینده اما این تنها یک حدس که آن را می آید ...

"Bettman هوشمند است ، او می داند که ما نمی نیاز به ورزش در حال حاضر."

بولتون احساس کمیساریای است اشتباه خود را تراز وسط قرار دارد با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که صحبت به رهبران آمریکای شمالی ورزش حرفه ای و تشویق به بازی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

Dr. Anthony Fauci تهمت پیشرو مشاور در این ویروس گفت: در هفته گذشته یک راه وجود دارد به ورزش با ورزشکاران قرنطینه در هتل ها در حالی که بازی در خالی کردن عرصه و یا استادیوم.

"قرار دادن (بازیکنان) در هتل در هر کجا که شما می خواهید به نگه داشتن آنها را (تحت نظارت)," Fauci گفت. "باید آنها را مورد آزمایش قرار هر هفته و مطمئن شوید که آنها نمی وزش نسیم تا آلوده کردن هر یک از دیگر و یا خانواده خود و اجازه دهید آنها را بازی فصل است."

نظر سنجی در آمریکا نشان می دهد طرفداران نیست و در هیچ عجله برای پیوستن به بازیکنان در عرصه یا استادیوم. در یک Seton سالن نظرسنجی دو هفته قبل 61 درصد از کسانی که اظهارنظر که به عنوان طرفداران ورزش گفت: آنها نمی خواهد احساس امنیت حضور در بازی تا زمانی که یک واکسن برای ویروس در دسترس است.

هاکی ستاره مانند مورگان Rielly تایلر سیگوین و درو بی باک باید گفت که بهداشت عمومی و ایمنی به مراتب سنگین تر بودن از بحث در مورد بازگشت به هاکی. "مردم در حال مرگ هستند و حتی بیشتر در هر روز" بی باک به خبرنگاران گفت: هفته گذشته است. "بنابراین من فقط نمی بینیم و یا هنگامی که ما در حال رفتن به قادر به ایجاد هر نوع تصمیم به بازگشت به این فصل است."

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

این پیامی است که بولتون فکر می کند تمام ورزشی رهبران باید انتقال در حال حاضر.

"من شخصا فکر نمی کنم ما دیدن پایان این فصل فکر نمی کنم آنها خواهید آن را" بولتون گفت. "من عاشق این ایده از مسابقات هنگامی که آن را همه گفته و انجام یک فرصت برای پر کردن یخ با بازی دوباره.

"اگر آنها (سعی کنید به پایان این فصل) راه آنها در حال صحبت کردن در مورد آن خواهد بود به گونه ای که هیچ چیز برای من است."

Mark Zwolinski


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.rucutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب