Coronavirus-قرنطینه دفتر خاطرات: شمارش مرده

ژاکلین Dupree میزبانی یاد هفته گذشته در واشنگتن کنگره گورستان برای شوهرش بیل والش که در سال 2017.عکس توسط کارو

توسط NEWS-SINGLE در 9 فروردین 1399
A cemetery.
ژاکلین Dupree میزبانی یاد هفته گذشته در واشنگتن کنگره گورستان برای شوهرش بیل والش که در سال 2017.عکس توسط کارولین Kaster / AP / شاتر

ژاکلین Dupree, که با این نسخهها کار در واشنگتن پست, در حال اجرا, اتاق خبر داخلی وب سایت به طور داوطلبانه برای کمک به با این مقاله تلاش در پیگیری رمان coronavirus دولت توسط وزارت امور خارجه—تعداد موارد تایید شده تعداد مرگ و میر هر گونه تغییر از روز قبل از خانه اش اتاق مبله با یک کامپیوتر رومیزی دو لپ تاپ فوق العاده مانیتور و دو گربه. این پست در حال ساخت آن پوشش همه گیر آنلاین رایگان که در آن شما می توانید ببینید که ایالت نیویورک است که پیشرو در این مسابقه که هیچ کس می خواهد به نفع خود (39,140 موارد 461 مرگ و میر) و پس از نیوجرسی (6,876, 81 مرگ و میر) در کالیفرنیا (4,040 موارد 82 مرگ و میر) و واشنگتن (3,207 موارد 150 مرگ و میر). این آمار شامل کشتی کروز: الماس شاهزاده خانم (49, 0) و شاهزاده بزرگ (28, 3). تعداد دفعات مشاهده شده به روز شده است به عنوان اطلاعات در دسترس می شود و در سراسر کشور تعداد موارد است نوردی. منطقه کلمبیا خود را از صبح روز جمعه تا به حال 267 موارد و 3 مرگ و میر.

دوپری در زمان استراحت از این فاجعه جهانی در هفته گذشته برای دیدار با دوستان و همکاران خود در کنگره گورستان—سخاوتمندانه بسته از زمین در کاپیتول هیل محله شیب دار را به Anacostia رودخانه—علامت گذاری شخصی خود فاجعه: مرگ همسرش بیل والش سه سال پیش از آن. والش یک کپی editor در این پست برای برخی از بیست سال نوشت سه گانه از کتاب استفاده: "Lapsing به یک کاما" (2000), "فیل ها از سبک" (2004) و "بله من می تواند مراقبت کمتر: چگونه می توان یک زبان افاده بدون اینکه یک حرکت تند و سریع" (2013). حدود ده نفر از ما با حضور در دروازه اصلی به گورستان در E خیابان s. e. و اقدام در گذشته یک gatehouse یک جعبه چوبی پر از بروشور و یک تلگراف از ضد عفونی کننده دست همه تحت فشار است. دوپری بود دستور latecomers از طریق Facebook به "راه رفتن در سمت کلیسای کوچک را اول سمت راست و سپس سمت چپ فقط گذشته جان فیلیپ سوزا (بدون شوخی نمی کنم)." وجود دارد مقدار زیادی از فضای بین مردم—حداقل آنهایی که زندگی می کنند.

کنگره گورستان شد و در ابتدا تصور می شد به عنوان محل استراحت نهایی برای اعضای کنگره است. سناتور جان C. Calhoun و هنری رس هستند memorialized وجود دارد در یک بخش از سنگ های یکسان—blocky با یک گنبد در بالا قرار می گیرد و در خطوط طولانی به یک فاصله از یک دیگر مانند درختچه در باغ های رسمی. Dupree با اشاره به یک موسیقیدان قبر در شکل یک دامن زد بیرون آکاردئون و یک بنای یادبود طراحی شده به مانند یک ورودی در یک کارت و کاتالوگ به عنوان اگر یک کتابدار انتخاب کرده بود و زمینه را برای ابدیت. "خدا را شکر لایحه نمی بینم که" دوپری گفت:, و اضافه کرد که او و همسرش "تا به حال یک بیت از انجام بیش از فونت" در قبر. او تا به حال انتخاب یکی از او متنفر بودم و او تا به حال مقابله با Comic Sans. آنها به خطر بیافتد در یک زیبا و مدرن فونت.

به یادبود William F. والش (20 دسامبر 1961 تا 15 مارس 2017) یک نیمکت سنگی در امتداد یک مسیر زیر فراگیر درختان گیلاس که نمی شد و در عین حال در شکوفه. اشعار حک شده در بالا: "اگر من نوشتن یک کتاب از آن خواهد شد به نام زندگی و چگونه به آن زندگی می کنند" (R. E. M.) و "نور وجود دارد / و هرگز از آن بیرون می رود" (استیون پاتریک Morrissey). "Gen X دیدار گورستان" دوپری و افزود: "لایحه اینجا نیست—او در منتل." در تابستان سال 2016 پس از سخنرانی در یک کنفرانس در ونکوور لایحه به خوبی احساس نمی کنند. بازگشت به خانه پس از تست پزشکی او داده شد تشخيص مرحله چهارم صفرا-مجرای سرطان و مرگ او کمتر از یک سال بعد. هنگامی که آن زمان به درون خود خاکستر Dupree بود و دوره نقاهت بعد از جراحی مفصل ران. "من فقط . . . من می توانم آن را انجام نمی," او گفت:. نام او نیز بر روی نیمکت و هنگامی که زمان می آید به او وعده داده شده همکاران او در پستبیل خاکستر خواهد شد قرار داده شده در فلاسک که رفت و با او قرار دادی سه بعدی مزین با کلمات "حافظه." در روز هنگامی که روزنامه ها را شاغل کامل بند از کپی سردبیران آنها نشسته در یک دایره در اطراف رئیس که موقعیت بود به نام شکاف چون همه چیز را از طریق او رفتم. بیل توییتر مسئولیت رسیدگی به یک شعله تمایل با دوپری است @TheSlot.

دوپری تا به حال برای بازگشت به کار, کمک به تدوین گریم آمار آگاهی کامل است که آمار که هر مرگ است از دست دادن یک فرد واقعی در زندگی کسی. ترک گورستان او در زمان ما گذشته ماریون بری شهردار سابق منطقه که بنای تاریخی به نظر می رسد مانند یک تبلیغ انتخاباتی ("شهردار برای زندگی") و J. Edgar Hoover مدیر F. B. I., که باقی می ماند بخشی از استادانه درست شده خانواده طرح. یک ردیف از قبور مانند خانه های شهر برای troglodytes شد صدر با جعبه های زنبور عسل در انباشته سایه. این گچی سفید و خاکستری از سنگ بود مربوط در اینجا وجود دارد و با صورتی با شکوفایی درختان و بشقاب magnolias. یکی از تلخ ترین چیز در مورد معضل فعلی ما این است که مرگ و میر نصب است فقط به عنوان زمین در حال آمدن است زنده است. خانه درایو در امتداد Baltimore-Washington, پارک وی, گذشته رفت تپه ها و مخروط سفید شکوفه های گیر به درختان مانند برف که اگر فصل شده بود معکوس و آب و هوا از پایین آمد به جای بالا—امید به عنوان نور به عنوان فوم.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب